Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 2]

26Dwaplusbezdobrze - Page 2 Empty Re: Dwaplusbezdobrze Wto Lis 26, 2013 5:32 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Nie chce mi się robić czwartego tematu. A ponieważ już mieliście okazję go widzieć, Zeyron Axdavar, Uberhero Versil.

Dwaplusbezdobrze - Page 2 44911036911246519378
credit: Angryboy (base), Yoh (wstępna ocena), Pyramid i Japan Studio (za najlepszą grę na PSP). idę o zakład, że każdy uzna, że to jest kalka z base
Forma normalna oraz cztery warianty kolejnych: sama maska, sam strój, maska i strój, wersja Rising danej formy.
od góry: Yarida, Piekron, Kibadda, Wooyari, puste miejsce dla Pyokoridera, puste miejsce dla Cannassaulta, Charibasa z pustym miejscem dla Rising Charibasy.

Jak widać, wszystkie wzoruję na Uberhero z Patapon 3, przy czym formy Rising odpowiadają wyglądem trzeciej formie maski (bodajże w levelach 20-25 maska zmienia design z drugiego na trzeci, pierwszy jest takim "embrionalnym"), ponieważ Yarida i Kibadda nie zmieniają designu maski, te sam musiałem skonstruować. I zwyczajnie nie mam wyglądu ostatniego designu Charibasy.
To dopiero siódemka ze Spear Class, jak ich skończę wezmę się za Shield Class i Archer Class, a potem za Shubarda. Zamierzam kiedyś dorobić chociaż jeden zestaw ekwipunku dla każdej z form.

Strój i zbroja wersji Rising każdej formy z Spear Class są identyczne, jednak dwie pozostałe kategorie będą mieć własny wzór. A o Destrobo nawet nie wspominam.

27Dwaplusbezdobrze - Page 2 Empty Re: Dwaplusbezdobrze Czw Lis 28, 2013 3:40 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Moje zdanie na temat tej postaci zdążyłeś już poznać, prawda? Ogólnie rzecz biorąc, całość prezentuje się naprawdę ciekawie. Nie widzę większych błędów zarówno w proporcjach, jak i cieniowaniu. To jasne, że można się przyczepić do pewnych elementów, ale to już będzie kwestia mojego gustu - nie chcę narzucać swoich poprawek komuś innemu, dlatego twoje prace cieszą oko - masz swój styl i szczerze powiedziawszy, aż miło na to popatrzeć. Poza tym, niebanalny pomysł na bohatera. Z niecierpliwością oczekuję na revampy dwójki zwariowanych podróżników, których miałem okazję już oglądać w wersjach wstępnych.

28Dwaplusbezdobrze - Page 2 Empty Re: Dwaplusbezdobrze Nie Gru 01, 2013 7:25 am

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Z niecierpliwością oczekuję na revampy dwójki zwariowanych podróżników, których miałem okazję już oglądać w wersjach wstępnych.
Dwaplusbezdobrze - Page 2 Afcr Your wish has been granted.

Dwaplusbezdobrze - Page 2 85863077095848945984
Przy Viego Insyendarze credit dalej dla Angryboya za base i Yoha za wstępną ocenę.
Przy Kaylin moim punktem wyjścia była jej stara wersja, którą przerobiłem do tego powyżej, więc tak jak na spricie, w sposób pośredni należałoby wymienić nicki U.J i leeuwen, a w sposób podwójnie pośredni (base, na podstawie którego zrobiłem Meraię, którą się wspomagałem tworząc Kaylin) Devons.

Następne w kolejce są formy Cannassault i Pyokorider Zeyrona oraz kilka moich dawnych OCków.

29Dwaplusbezdobrze - Page 2 Empty Re: Dwaplusbezdobrze Nie Gru 01, 2013 9:24 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Jak dla mnie oryginały lepiej wyglądają od tych revampów. Koszulka i spodnie u V są spoko, ale włoski mi się nie podobają. Chyba są z tyłu głowy za mocno wysunięte.
Strój Kaylin skromny, ale włosy, to mega przesadzone, jeśli chodzi o wielkość. Nie wiem, czy dobrze je pocieniowałeś, ale zdaje mi się, że nie. Powinieneś schować trochę włosów z jej lewej strony, wtedy byłoby ok ;)

+1kp /vph

30Dwaplusbezdobrze - Page 2 Empty Re: Dwaplusbezdobrze Nie Gru 01, 2013 5:40 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Podobnie jak Maximusowi podobały mi się ich starsze wersje. W tym wypadku do gustu nie przypadły mi włosy. O ile u Viega można przymknąć na nie oko to u Kaylin nie prezentują się najlepiej. U niego najbardziej razi w oczy ten totalnie płaski pierwszy kosmyk. A tak ogólnie to reszta na propsie, zwłaszcza cieniowanie - głównie u Kaylin.

+1kp /vph

31Dwaplusbezdobrze - Page 2 Empty Re: Dwaplusbezdobrze Wto Gru 03, 2013 12:20 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Już po spojrzeniu na włosy Insyendara można się zorientować, że twoje umiejętności znacząco wzrosły. Jedynym elementem, który wymagałby minimalnych poprawek jest podkoszulka. Chodzi mianowicie o usunięcie kilku ciemnych pikseli, które można byłoby zastąpić po prostu średnim odcieniem. Poza tym, brak jakichkolwiek zastrzeżeń. W przypadku Kaylin jest jeszcze lepiej - jej włosy pocieniowałbym trochę inaczej, jednakże to już kwestia gustu oraz przyzwyczajenia do danego stylu. Do kształtu się nie czepiam, gdyż wg. mnie jest po prostu odpowiedni. Gdyby się uprzeć, można również wspomnieć tutaj o poprawie cieniowania spodenek, ale nie jest to konieczność. Ogólnie rzecz biorąc, cieszę się, że w końcu zacząłeś coś wrzucać. Poprawa umiejętności jest widoczna z niemalże każdą, nową pracą.

32Dwaplusbezdobrze - Page 2 Empty Re: Dwaplusbezdobrze Pią Gru 06, 2013 8:58 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
W porównaniu z bazową formą obu tych postaci ,te stanowią majstersztyk. Przy Viegu postaraj się rozgraniczyć szczękę od ubrania. Nie przejmuj się AA i nie łącz ich razem. Wystarczy ,że poglębisz wcięcie w koszulce i wszytko będzie miało ręce i nogi.Cieniowanie nie jest najlepsze ,ale wszystko przychodzi z czasem.
Kaylin widzę ,że jednak nadajesz ten jednoznaczny wizerunek jaki miała pierwsza wersja sprita. Osobiście nie chciałem ,żeby wyglądała jak kurewka ,ale jak kto woli ;p.

+1kp /vph

33Dwaplusbezdobrze - Page 2 Empty Re: Dwaplusbezdobrze Pią Gru 06, 2013 9:33 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Nie przejmuj się AA i nie łącz ich razem.
Please explain.
Osobiście nie chciałem ,żeby wyglądała jak kurewka ,ale jak kto woli ;p.
Z jednej strony masz tu kogoś, kto co chwila się pali (i nie do końca przejmuje się zastosowaniem w praktyce takich pojęć fizycznych jak np. ciało doskonale czarne), z drugiej nie przesadziłem aż tak, plus czymś się wyróżniać musi. Wg tego, co tam naskrybywałem na PBF, ta część garderoby (nie czuję się wykwalifikowany to nazwać) ma suwak działający w dwie strony. Powinienem mieć gdzieś wersję zasuniętą całkiem i z odsuniętym od góry. "Powinienem", bo przez cały tydzień kolokwiów nie robiłem w kwestii oparów absolutnie nic. Musiałbym sprawdzić.

Następne w kolejce są formy Cannassault i Pyokorider Zeyrona oraz kilka moich dawnych OCków.
W tej kwestii się nic nie zmieniło. Chcę ich skończyć, żeby zabrać się za Taterazaya i całe Shield Class. Gdzieś w międzyczasie spróbuję dokonać zmian zasugerowanych przez Zbira, jak w pełni zrozumiem, o co chodzi. Przykro mi, ale skoro każdy może mieć postać mającą coś absurdalnego, Kaylin pozostanie z absurdalnie obszernymi włosami.

Każdy powyżej oprócz Yoha ma po 1 kp. Bo Yoh przestał zbierać.

34Dwaplusbezdobrze - Page 2 Empty Re: Dwaplusbezdobrze Pią Gru 06, 2013 9:42 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Z tym AA chodziło mi o to ,że przy brodzie /szczęcę ,czy jak tam chcesz masz 2 pionowe pixele najciemniejszego tonu koloru skóry ,potem dwa średniego tonu ,2 najciemniejszego i znowu średniego.
Poprowadz ciągłą linię ,która podkreśli jego szczękę ,a nie będzie łączyć jej z koszulką. I swoją drogą mógłbyś zadbać o jego bark ,bo w tej chwili jest taki jakiś jakby ucięty/mały /zaokrąglony ... po prostu go nie ma :P.

35Dwaplusbezdobrze - Page 2 Empty Re: Dwaplusbezdobrze Pią Gru 06, 2013 10:11 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Z tym AA chodziło mi o to ,że przy brodzie /szczęcę ,czy jak tam chcesz masz 2 pionowe pixele najciemniejszego tonu koloru skóry ,potem dwa średniego tonu ,2 najciemniejszego i znowu średniego.
Załóżmy, że może wiem, o czym mówisz.
I swoją drogą mógłbyś zadbać o jego bark ,bo w tej chwili jest taki jakiś jakby ucięty/mały /zaokrąglony ... po prostu go nie ma Dwaplusbezdobrze - Page 2 506850652.
Załóżmy, że może też wiem, o czym mówisz. Nie, nie wiem. Jak to możliwe, że coś jest jednocześnie "zaokrąglone" i tego "nie ma". Does not compute.

Btw, jak rozumiem odnosi się to również do Zeyrona, którego skomentował tylko Yoh.

Co was tak naszło na pisanie w moim temacie, kiedy u Maximusa brakuje postów. Szczególnie, że całkowicie zignorowaliście mój najnowszy duży projekt.

36Dwaplusbezdobrze - Page 2 Empty Re: Dwaplusbezdobrze Pią Gru 06, 2013 10:26 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Nie ma go w sensie wizualnym. Na 'papierze' jest ,ale nie rzuca się w oczy.
Chodziło mi o Vieszaka ,ale tego ziomka w pomarańczowej koszulce też się tyczy ;p
Nie miałem ostatnio zbyt wiele czasu ,więc też nie orientowałem się co się działo na forum ... ,a więc tyczy się to też Twojego projektu :<

37Dwaplusbezdobrze - Page 2 Empty Re: Dwaplusbezdobrze Sob Gru 07, 2013 5:58 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Poprowadz ciągłą linię ,która podkreśli jego szczękę ,a nie będzie łączyć jej z koszulką.
Po dłuższym zastanowieniu wciąż nie mam zielonego pojęcia, o czym mówisz.

Dlatego wklejam zdjęcie królika z serem na głowie dwie kolejne formy Zeyrona, Cannassault i Pyokorider.
Dwaplusbezdobrze - Page 2 36115168916444713543

Od razu mówię: tak, maską Cannassaulta jest jeleń, Pyokoridera królik. I co pewnie już zauważył każdy, kto przegląda ten temat (haha), Piekron to żaba, Wooyari to ryba, a Charibasa to ptak. Nie, jakże liczni grający w Patapon 1, Barsala to nie anioł, a Mogyoon to nie demon. Od dwójki te formy się nawet nie nazywają do końca Barsala i Mogyoon. Trzy formy Rarepona odpowiadającego Barsali w jedynce to Sabara, Baasara i Babassa, zaś Mogyoonowi odpowiada Mogyu, Mogyuun i Mogyugyu.
Wciąż brak Rising Mode, ale pojawią się znacznie szybciej niż Rising Charibasa...

Tak, jeśli uznam, że wprowadzę zbirowe poprawki (jak będę wiedział, o co właściwie chodzi), to możliwe, że zostaną wprowadzone do całego Zeyrona.

38Dwaplusbezdobrze - Page 2 Empty Re: Dwaplusbezdobrze Nie Gru 08, 2013 8:42 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Trochę za bardzo skupiasz się na szczegółowym cieniowaniu masek przez co efekty są miejscami dość marne. Na przykład, wykonanie tej różowej maski z uszami jest po prostu słabe. W przypadku takich elementów jak uszy, stosuj zewnętrzny kontur, dopóki nie będziesz miał połączenia z "outline" fryzury postaci - wygląda to wtedy znacznie lepiej. Poza tym, jeżeli to miał być królik, to wydłuż te nieszczęsne uszka. Kwestia cieniowania dotyczy również maski jelenia(?) - zbyt duża ilość odcieni naprawdę nie jest najlepszym rozwiązaniem, zwłaszcza, kiedy mamy do dyspozycji tak niewielką przestrzeń jaką oferuje styl LSW. Do ogólnego cieniowanie oraz proporcji wszystkich postaci nie mam większych zastrzeżeń - tu i ówdzie wprowadziłbym oczywiście własne poprawki, ale w tym momencie jest to jedynie kwestia gustu. Z niecierpliwością oczekuję większej ilości prac - na mój komentarz zawsze możesz liczyć, V =_=

39Dwaplusbezdobrze - Page 2 Empty Re: Dwaplusbezdobrze Nie Gru 08, 2013 9:08 am

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
W tym rzecz - Cannassault ma już sam w sobie trójkolorową maskę. Po to przy wprowadzaniu każdego daję linki do ich artykułów na Patapon Wiki, żebyście nie myśleli, że coś ściemniam. Ale spodziewałem się tego, że nikt się tym nie przejmie, skoro tylko ty się przejąłeś Zeyronem.
W przypadku takich elementów jak uszy, stosuj zewnętrzny kontur, dopóki nie będziesz miał połączenia z "outline" fryzury postaci - wygląda to wtedy znacznie lepiej.
I znów muszę zgadywać, o co chodzi... Czarne kontury?
(...) zwłaszcza, kiedy mamy do dyspozycji tak niewielką przestrzeń jaką oferuje styl LSW.
To co, wracamy do LSW2 i zera komentarzy? xd

40Dwaplusbezdobrze - Page 2 Empty Re: Dwaplusbezdobrze Nie Gru 08, 2013 9:14 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Maska królika rzeczywiście nie wyszła dobrze, dopiero po przybliżeniu widać ją dobrze, ale w sumie rozumiem, to LSW.
Za to maska jelenia jest bardzo fajna, bardzo mi się podoba, moim zdaniem najlepsza ze wszystkich ;)
Ja uważam, że cienie na jeleniu są dobre, może to zależy od wyobraźni, w każdym razie mi się podoba.
Popraw tylko maskę królika, tak jak Yoh pisał, wydłuż uszka ;)

1kp /vph

41Dwaplusbezdobrze - Page 2 Empty Re: Dwaplusbezdobrze Nie Gru 08, 2013 9:35 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
I znów muszę zgadywać, o co chodzi... Czarne kontury?
A no.
To co, wracamy do LSW2 i zera komentarzy? xd
Szczegóły...
Zobacz jak ja się przejmuję komentarzami w moim temacie xd

42Dwaplusbezdobrze - Page 2 Empty Re: Dwaplusbezdobrze Nie Gru 08, 2013 9:58 am

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Ty aż tak nie musisz, duh.

Expect an edit right around here. Later.

43Dwaplusbezdobrze - Page 2 Empty Re: Dwaplusbezdobrze Nie Gru 08, 2013 10:41 am

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Odnosząc się pokrótce do samego Zeyrona  - bo oczywiście nie chciało mi się skomentować wcześniej... norma... - powiem, że podoba mi się ogólne wykonanie tej postaci. Szczególnie dobrze wyszedł ci wzór na koszulce. Wygląda świetnie. W sumie nieco zmodyfikowałbym jego włosy, ale nie zwracaj na to uwagi - mam już takie "zboczenie zawodowe" xd
Pata-form(?) wyglądają całkiem schludnie. Symbolika na strojach to całkiem ciekawy pomysł. Musi być też obowiązkowa pelerynka xd Masz u mnie szczególnego plusa za chęć i wykonanie tych wszystkich masek. Najlepiej wykonana jak dla mnie jest Kibadda. Kształt odwzorowałeś świetnie. Pewnie cieniowanie było tu denerwujące? Osobiście nie lubię pracować nad cieniowaniem typowo białych elementów. Nie wiem, jak ty. Piekron i Cannassult są moim zdaniem najlepiej pocieniowane przez co końcowy efekt także wypada najlepiej na tle pozostałych. Pyokorider... on tak bardzo odstaje od nich wszystkich...  Jak dla mnie jest to najbrzydsza maska w grze dla Spear Class - to po pierwsze. Po drugie u ciebie też nie wyszła zbyt dobrze. Popracuj nad nią. Nie tylko uszami, najlepiej całą i spróbuj uzyskać ładniejszy efekt końcowy.
Nie myślałeś może nad wprowadzeniem pewnych modyfikacji fryzury w przypadku niektórych masek? Np. taki Wooyari w ulepszonej mace. Tam włosy wydają się... trochę jakieś takie... inne. Ciężko mi to określić, najprościej mówiąc chodzi mi o ich ułożenie.
Btw. pomysł ze strojami bez masek, był w jakiś sposób konieczny? Czyt. czy będzie miał faktyczne zastosowanie np. na pbfie?

Ogółem prace idą ci całkiem spoko. Ciekawi mnie jak będą wyglądały odwzorowania dwóch pozostałych klas ;D



@Yoh:
„Oceniam Kreatywnie” - 3 KP

44Dwaplusbezdobrze - Page 2 Empty Re: Dwaplusbezdobrze Nie Gru 08, 2013 11:29 am

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Jak dla mnie jest to najbrzydsza maska w grze dla Spear Class - to po pierwsze.
Ale klasa sama w sobie jest fajna. Plus to Ladodon z Patapon 2.
Wiesz, kto ma głupią maskę? Covet-hiss.
Btw, Dark Hero też się tu pojawią prędzej czy później w pewnej formie, bo oprócz istotności dla backstory Zeyrona będą też istotni dla teraźniejszej.

Btw. pomysł ze strojami bez masek, był w jakiś sposób konieczny? Czyt. czy będzie miał faktyczne zastosowanie np. na pbfie?
Oprócz podwójnego znaczenia dla backstory, na PBF nie będzie miał żadnego praktycznego zastosowania oprócz tego, że taka możliwość istnieje. Btw, potrzebowałem wersji, gdzie żadna z masek nie nachodzi na szal (bo wbrew pozorom to jest szal, nie peleryna. Tak, Uberhero w grze mieli peleryny. What of it.). No i dla kompletności zrobiłem takie dla wszystkich form.
Inna sprawa, że mój mózg bez mojej zgody wygenerował, jak mogłaby wyglądać przemiana w full-clad Uberhero w wersji normalnej i w wersji przesadzonej-a'la-Super Sentai.

No to teraz expect an edit right around here. Chyba że jednak zrobię double posta. Ale najpierw pokonam rywala w Mt. Moon, żeby móc już spokojnie płynąć na Cinnabar i Seafo-o szlag, Articuno...

45Dwaplusbezdobrze - Page 2 Empty Re: Dwaplusbezdobrze Wto Sty 07, 2014 7:42 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Po czym poznać, że Versilowi się nudzi?

Robi opary. Szczególnie, jeśli revampuje swoje OCki.

Dzisiaj, Viego Yurianon, Arceb oraz... Crimson Phoenix (wcale nie Viego Yurianon).

Dwaplusbezdobrze - Page 2 18392604576789503801
Credity dalej jak przy Insyendarze, z małą różnicą - nawet Yoh jeszcze nie widział Crimson Phoenixa. Może dlatego, że go zrobiłem parę chwil temu. Kto wie.

Dobra, teraz spróbuję się jakkolwiek przyłożyć do Projektu Niepodamnazwy.

...tak, spodnie przestały być oczojebne! (opary nie przestały być słabe, ale hej, progress)

46Dwaplusbezdobrze - Page 2 Empty Re: Dwaplusbezdobrze Sro Sty 08, 2014 12:17 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
...tak, spodnie przestały być oczojebne! (opary nie przestały być słabe, ale hej, progress)
Dwaplusbezdobrze - Page 2 06983b-223x300

Viego wygląda całkiem dobrze, aczkolwiek, na twoim miejscu popracowałbym jeszcze trochę nad cieniowaniem jego czerwonej podkoszulki. Postaraj się o to, by cienie nie służyły tak bardzo do zaznaczenia "umięśnionej" klatki piersiowej postaci. Swoją drogą, masz dużego plusa za zmianę palety kolorów na spodniach.
Jeżeli miałbym skomentować Arceba, przyczepiłbym się do dwóch elementów - głowy oraz podkoszulki. W pierwszym przypadku, cieniowanie wymagałoby znaczących poprawek. Nie tylko przy łukach brwiowych, ale również "ogonie na głowie". W drugim przypadku mam takie same zastrzeżenia, jakie pojawiły się przy koszulce Viega. Poza tym, jeżeli rączka postaci w pewnym momencie zostaje lekko skrzywiona, aby ukazać biceps(?) to powinieneś także popracować nad cieniami prawej rączki Arceba - głównie w kwestii lepszego zaznaczenia masy mięśniowej.
Crimson Phoenix...
Dwaplusbezdobrze - Page 2 R0MSF_1644302
Fajne wykonanie włosów, aczkolwiek, staraj się stosować ciemny odcień jedynie przy początkach kosmyków, tj. ich dolnej części - idąc w górę, stosuj trochę więcej średniego odcienia, jednak pamiętaj o tym, by cały czas przeważała ilość jasnego koloru. Wiem jak to ale mam nadzieję, że wiesz o co mi chodzi. Nad cieniowaniem stroju wypadałoby popracować tylko pod jednym kątem - trochę więcej luzu. O czym dokładniej piszę? Postaraj się nie stosować tak dużo ciemnego odcienia, jeżeli nie jest to konieczne - zastępuj go średnim. Dobrym przykładem mogą być tutaj rękawiczki. Po co wrzuciłeś tak dużo ciemnego i średniego odcienia? W tym przypadku powinien przeważać ten najjaśniejszy - ciemny powinien zaznaczać jedynie największe zagniecenia.
Well... to byłoby na tyle. Jak coś będzie mało zrozumiałe - wybacz. Znasz aktualną sytuację xd

47Dwaplusbezdobrze - Page 2 Empty Re: Dwaplusbezdobrze Sro Sty 08, 2014 3:57 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Fajne wykonanie włosów, aczkolwiek (coś tam coś tam coś tam)

To nie są włosy. Jest tylko jeden kosmyk włosów wystający spod hełmo-masko-czegoś-co-ma-na-twarzo-łbie. Specjalnie po to też dałem pierwotną wersję. Well, CF był nieco wzorowany na Great Saiyamanie.

"To nie są włosy, to nakrycie głowy".
Hmmm...
Dwaplusbezdobrze - Page 2 Ruby_E_chapter
Wcale mi to kogoś nie przypomina. Noep. Wcale. To Ruby z mangi Pokémon Special / Pokémon Adventures, odpowiednik Brendana z gier Ruby/Sapphire/Emerald. To jest czapka. Jego włosy są czarne. W mandze dodatkowo na to zwrócono uwagę.

Sugestie zastosuję w najbliższym czasie, przy okazji próbując jeszcze poprawić Pyokorider!Zeyrona.

Bo ja w przeciwieństwie do znacznej większości forum stosuję otrzymywane sugestie do już wykonanych oparów, a nie je porzucam na zawsze i stosuję tylko do kolejnych. Ja nie mam na tyle skilla, żeby móc sobie pozwolić na takie bądź co bądź olewanie ocen. (wciąż nie dostałem od pewnej osoby odpowiedzi na pytanie, jakie zadałem komentując mu prace - gdzie to diabelstwo miało oczy. Wcale nie chodzi o pracę Yoha)

48Dwaplusbezdobrze - Page 2 Empty Re: Dwaplusbezdobrze Wto Lut 04, 2014 1:07 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Nie wiem, bo się nie znam, ale wydaje mi się, że base jest odrobinę krzywe. Ta odstająca noga sprawia takie wrażenie. nie jest źle, cieniowanie jest fajne, jednak popracowałbym nad tą czułką u Arceba. Oczywiście mówię tu o cieniowaniu. Najbardziej jaram się oczywiście tym Viegiem z komiksu(feniksem), którego nie chciałeś mi wysłać, gdy prosiłem cie na skype. Ahhh, te stare, dobre czasy dla LSW. Wtedy powstawało tyle prac, nie? Komiksy, sprity, gify i opary. No i te stare czasy, gdy gadaliśmy na skype. Jest git.


@Yoh:
„Oceniam Kreatywnie” - 1 KP

49Dwaplusbezdobrze - Page 2 Empty Re: Dwaplusbezdobrze Czw Lut 06, 2014 12:17 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Wyszedłem z wprawy w pisaniu komentarzy, a jako że napisałem ich już kilkanaście to pozwól, że się streszczę xd
Wydaje mi się, że musisz dopracować base. Skill jest wzrósł, bez wątpliwości, ale wydaje mi się, że base masz takie jakby kukiełkowe, co nie nadaje Twoim postaciom takiego realizmu, jakie mogłyby mieć (o ile w ogóle można o nim mówić w LSW). Nad cieniowaniem zdecydowanie musisz jeszcze pracować,, choć też jest lepiej. Ale za to nie ma krzywej prawej nogi, którą pamiętam z Twojej najnowszej wersji Viega.
Nie wiem co Ci doradzić, spróbuj może zrobić następną pracę wklejając sobie obok pracę kogoś innego (Zbir, Yoh, Royalz, Bercik, Aki) i się wzorować. A może spróbuj też z dwutonowym cieniowaniem?  Może Ci być łatwiej.
Powodzenia!


@Yoh:
„Oceniam Kreatywnie” - 2 KP

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 2]

Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.