Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[O-S-W] Qulob Empty [O-S-W] Qulob Pon Kwi 22, 2013 2:50 pm

Qulob

Qulob
Zbanowany
Zbanowany
2 opar po przerwie bodajże 2 letniej...
[O-S-W] Qulob Sebekv2
Revamp mojego starego opara z tej animacji (chodzi mi o tego pierwszego):
[O-S-W] Qulob 32-36

Wszystko jest robione od 0 więc proszę nie mówić, że nie dałem jakichś creditów za base, bo nie mam zamiaru używać base, które mnie ogarnicza...

[O-S-W] Qulob Qulob
Credits:
Yoh92 - Base



Ostatnio zmieniony przez Qulob dnia Wto Maj 07, 2013 5:51 pm, w całości zmieniany 1 raz

2[O-S-W] Qulob Empty Re: [O-S-W] Qulob Pon Kwi 22, 2013 10:44 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Powiem szczerze ,że mimo wszystko nie zachwyca :/. Widać ,że się nieco postarałeś skoro opar od 0 robiony samemu ,ale mimo to nie da się nie zauważyć szeregu błędów w cieniowaniu ( pillowshading obecny na spodniach i koszulce ),czy proporcjach ( wielki bark ,zerowy triceps i wielkie przedramię ). Również sposób cieniowania włosów jaki tutaj zastosowałeś jest mocno niekorzystny.
Generalnie szału nie ma ,ale przynamniej praca jest własna i mimo ,że nie przypomina żadnego OC z gifu ,to niechciałbym żebyś teraz zaprzestawał ,tylko dalej tworzył :)

KP: 1
/Feli

3[O-S-W] Qulob Empty Re: [O-S-W] Qulob Wto Kwi 23, 2013 7:38 am

Qulob

Qulob
Zbanowany
Zbanowany
[O-S-W] Qulob Sebekv3
Poprawione: Cieniowanie koszulki, ręce.

Nie zrozumiane: Jak mam pocieniować te włosy?, Te spodnie nie były i nie będą pocieniowane tak jak powiedział Zbir. Po prostu tak to może wyglądać, ale wystarczy odpalić paint i przybliżyć albo przybliżyć to w przeglądarce.

4[O-S-W] Qulob Empty Re: [O-S-W] Qulob Wto Kwi 23, 2013 9:52 am

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Na razie rób na base. Ono Cię aktualnie nie ogranicza, a pozwoli rozwinąć. Dopiero jak załapiesz co gdzie i jak powinno leżeć, bierz się z customy. Nie stawiaj sobie za wysoko poprzeczki od początku, bo to się mija z celem. Jasne, w końcu wyjdzie Ci ta praca tak, jak powinna wyglądać - po jakichś kilkudziesięciu wytknięciach błędów i poprawkach. Szybciej pójdzie jednak z base. Później, jak już ogarniesz proporcje, położenie, etc. - możesz się bawić w customy.

Ta praca nie zachwyca. Nawet gdybyś chciał zrobić tu genialne cieniowanie, nie dałbyś rady przez jej dziwne kształty.

KP: 1
/Feli

5[O-S-W] Qulob Empty Re: [O-S-W] Qulob Wto Kwi 23, 2013 10:28 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Przede wszystkim, „base” nie ogranicza twórców – robi to jedynie ich wyobraźnia oraz niechęć do stworzenia czegoś „większego”. Postać słabo pocieniowana, odpowiednie proporcje nie zostały zachowane. Lewa ręka jest znacznie za długa w stosunku do prawej – powinno być odwrotnie, ale również bez przesady. Różnica długości może wynieść maksymalnie dwa piksele. Rysujesz za mały tułów, a także zbyt długie nogi – dodatkowo stosujesz wewnętrzny outline, co ogranicza cię znacznie bardziej niż wspomniane na początku „base”. Cieniowanie owych elementów jest tragiczne. Pierw należałoby zrobić porządek z proporcjami, natomiast później zadbać o to by cienie wyglądały dobrze. Głowa wykonana na „odwal się” – słabe cienie, umieszczone w nieodpowiednich miejscach. Włosy także nie prezentują się lepiej; ich cieniowanie nie pasuje ani trochę do kształtu.

KP: 2
/Feli

6[O-S-W] Qulob Empty Re: [O-S-W] Qulob Sro Kwi 24, 2013 6:33 am

Qulob

Qulob
Zbanowany
Zbanowany
[O-S-W] Qulob Qulobhuman
Credits:
Yoh92 - Base

Pozwoliłem sobie zedytować tego opara na base. Sami oceńcie.

7[O-S-W] Qulob Empty Re: [O-S-W] Qulob Sob Maj 04, 2013 8:39 am

Qulob

Qulob
Zbanowany
Zbanowany
[O-S-W] Qulob Qulob
Credits:
Yoh92 - Base

Poprawiłem pare rzeczy wizualnych, ale prosiłbym bardzo o więcej ocen, ponieważ nie mam wskazówek o to co poprawić. Jeżeli nie oceniacie to oznacza, że wszystko jest dobrze, bo wątpię?

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.