Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Qulob vs. Mr.Bercikovsky Empty Qulob vs. Mr.Bercikovsky Pią Kwi 26, 2013 8:11 pm

Qulob

Qulob
Zbanowany
Zbanowany
Kategoria: VGIF
Temat prac: Vegeta and Goku vs. Majin Buu
Do kiedy oddajemy prace: 13 maja
Komu oddajemy prace: Samey
Uwagi: ma być videogif z normalnymi dźwiękami. Zacząłem kolejną walkę, ponieważ nie uważam tego battle royala za normalną walkę...
Stawka: 15 kp



Ostatnio zmieniony przez Qulob dnia Sob Kwi 27, 2013 1:43 pm, w całości zmieniany 1 raz

2Qulob vs. Mr.Bercikovsky Empty Re: Qulob vs. Mr.Bercikovsky Pią Kwi 26, 2013 8:13 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Też jestem w BR, ale spoko. Mam nadzieje, że administracja zezwoli mi na skopanie mu dupska. Oczywiście przyjmuję.

3Qulob vs. Mr.Bercikovsky Empty Re: Qulob vs. Mr.Bercikovsky Sob Kwi 27, 2013 9:00 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
3. Gdy dany użytkownik walczy w jednym pojedynku, nie może jednocześnie rozpocząć lub uczestniczyć w drugiej.
Pojedynek wstrzymamy do czasu zakończenia Battle Royale. Nie zablokuję więc tematu, żeby cały czas było to aktualne, jednak na razie nie ma możliwości jego rozegrania. Prosiłbym o to, byście również nie pisali postów z zażaleniami.

4Qulob vs. Mr.Bercikovsky Empty Re: Qulob vs. Mr.Bercikovsky Sob Kwi 27, 2013 1:56 pm

Qulob

Qulob
Zbanowany
Zbanowany
A jeżeli zacznie się głosowanie w BR to będzie możliwość wznowienia tej walki od razu czy dopiero jak się skończy głosowanie?

5Qulob vs. Mr.Bercikovsky Empty Re: Qulob vs. Mr.Bercikovsky Sob Maj 04, 2013 12:18 pm

Qulob

Qulob
Zbanowany
Zbanowany
Yoh odpowiesz?

6Qulob vs. Mr.Bercikovsky Empty Re: Qulob vs. Mr.Bercikovsky Sob Maj 04, 2013 12:35 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
:Yoh2:

Naucz się czytać regulaminy wewnętrzne, jeżeli takowe istnieją.
3. Gdy dany użytkownik walczy w jednym pojedynku, nie może jednocześnie rozpocząć lub uczestniczyć w innych – zasada dotyczy całego działu „Arena”.
a) użytkownik może zostać wyzwany na pojedynek w czasie trwania innego starcia, lecz przyjąć wyzwanie będzie mógł dopiero kiedy jego poprzednia walka zostanie uznana za oficjalnie zakończoną przez Battle Moderatora, bądź Administratora.
b) jeżeli użytkownik przyjmie wyzwanie na pojedynek, pomimo tego, że aktualnie rozgrywa inną walkę, otrzyma upomnienie słowne lub ostrzeżenie.

7Qulob vs. Mr.Bercikovsky Empty Re: Qulob vs. Mr.Bercikovsky Sob Maj 04, 2013 12:53 pm

Qulob

Qulob
Zbanowany
Zbanowany
@Yoh92
Sory, ale wypadło mi to z głowy. Uważam, że powinno to być trochę zmienione, bo co to zmienia, że ma się pare walk jeżeli się akceptuje po to żeby zrobić pracę, a jak się nie wyrobi to zawsze przecież można przedłużyć termin albo po prostu dać takowej osobie ostrzeżenie za nie przestrzeganie regulaminu, bo o tym też jest w regulaminie.

8Qulob vs. Mr.Bercikovsky Empty Re: Qulob vs. Mr.Bercikovsky Wto Maj 07, 2013 6:15 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Hej, muszę się wycofać(Ogólnie można? Bo chyba nie ma tego w regulaminie, albo ja czytać nie umiem).
Chyba ciężko walczyć z zbanowanym przeciwnikiem.

9Qulob vs. Mr.Bercikovsky Empty Re: Qulob vs. Mr.Bercikovsky Sro Maj 08, 2013 6:08 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
To fakt.
Zamykam.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.