Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 2]

26Trochę inny Battle Royale. - Page 2 Empty Re: Trochę inny Battle Royale. Wto Maj 07, 2013 5:02 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Zawiodłem się na was panowie. Żyjcie w nędzy i wiedzy, że się na was zawiodłem...(Mowa tu o tchórzach, którzy się poddali)

Praca #1:
Trochę inny Battle Royale. - Page 2 Jakitypzonepieca
Praca #2:
Trochę inny Battle Royale. - Page 2 Edwardnewgatewhitebeard
Praca #3:
Trochę inny Battle Royale. - Page 2 20840665546878206014
Praca #4:
Trochę inny Battle Royale. - Page 2 08310615554770148837
Praca #5:
Trochę inny Battle Royale. - Page 2 Bialobrody

1.[0]
2.[0]
3.[0]
4.[0]
5.[0]

Zapraszam do głosowania.

27Trochę inny Battle Royale. - Page 2 Empty Re: Trochę inny Battle Royale. Wto Maj 07, 2013 5:05 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Eemmm...
Royalz napisał:#jeżeli chodzi o typ prac - będzie to LSW.
(Dlaczego ? Odpowiedź jest przed Waszymi oczami - to jest forum o LSW, nie o sygnaturkach czy digitalu, czy nawet o zwykłych rysunkach)
Skąd tu się w takim razie wzięła dwójka, piątka, czy nawet czwórka?

Bardzo dobre pytanie.

Ano

28Trochę inny Battle Royale. - Page 2 Empty Re: Trochę inny Battle Royale. Wto Maj 07, 2013 6:10 pm

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
Sorka że nie oddałem pracy ale nie miałem nawet czasu na to żeby wejść na to forum i zrezygnować,mam teraz za dużo na głowie przepraszam.
Tak czy siak głosuję na pracę numer 5.
1.[0]
2.[0]
3.[0]
4.[0]
5.[1]

29Trochę inny Battle Royale. - Page 2 Empty Re: Trochę inny Battle Royale. Wto Maj 07, 2013 8:25 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
1.[1] Wybierałem między pierwszą a trzecią, padło na tą.
2.[0]
3.[0]
4.[0]
5.[1]

30Trochę inny Battle Royale. - Page 2 Empty Re: Trochę inny Battle Royale. Wto Maj 07, 2013 9:24 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Jestem waszym sumieniem... Uuuuu. A tak właściwie "obrońcą" tych prac.

Hej prawda, że trzy prace nie są 100% LSW, ale chwila. Do tej pory nie przeszkadzało wam, gdy podobne trafiały do działu z O-S-W albo wygrywały Opara Tygodnia. Wydaje mi się także, że praca czwarta jest tylko powiększonym base - w końcu ten typek niski wcale nie jest. Nieważne.
Podejrzewam, że to Samey, dopisał się na żółto w poście Woogy'ego, twierdząc, że
"Skąd tu się w takim razie wzięła dwójka, piątka, czy nawet czwórka?"
to dobre pytanie. Byłoby to tak samo śmieszne, gdyby poparł to Zbir. Po pierwsze wątpię, abyś zrobił 100% LSW biorąc udział w tej walce. Po czym wnioskuję? Po pracach w twoim temacie O-S-W, w których oczywiście umieszczasz same prace 100% LSW. - Jeśli to nie Samey odpisał na żółto to wielkie sorry dla niego.
Mniejsza, to tylko taka moja mała rozkmina. A i co z Qulobem? Wyrwał bana, śmiesznie będzie jak po tym wygra tą walkę xdd
Powodzenia wszystkim uczestnikom. Pis ją.

31Trochę inny Battle Royale. - Page 2 Empty Re: Trochę inny Battle Royale. Sro Maj 08, 2013 11:13 am

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Hej prawda, że trzy prace nie są 100% LSW, ale chwila. Do tej pory nie przeszkadzało wam, gdy podobne trafiały do działu z O-S-W albo wygrywały Opara Tygodnia.
Tak, tylko że tam nie ma wymogu, aby praca była w LSW. Tutaj jest on bezpośrednio podany, a powód tego to sprawa zupełnie drugorzędna.
Wydaje mi się także, że praca czwarta jest tylko powiększonym base - w końcu ten typek niski wcale nie jest. Nieważne.
Dlatego napisałem "ewnetulanie". Bo w ostatecznej ostateczności uznałbym ją jako nieco zmodyfikowane LSW.

Ale już tu lepiej nie spamujmy. A żeby nie było...

1.[2] Spośród LSW, które ja tylko uznaje w tej walce, najlepsza. Choć ogólnie cienka.
2.[0]
3.[0]
4.[0]
5.[1]

Bercik pis ją to ja bless!

32Trochę inny Battle Royale. - Page 2 Empty Re: Trochę inny Battle Royale. Pon Maj 13, 2013 7:36 am

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
1.[2] szata wygląda zdecydowanie nienaturalnie, dziki wąs
2.[0] nie za krótkie te ostrze? W tej pracy wąs chyba wyszedł najlepiej
3.[0] proporcje i wąs ;o
4.[0] trochę rączki zniekształcone
5.[2] postura zbliżona do Brolliego więc nie jest źle, oryginalna poza, dobre cienie

33Trochę inny Battle Royale. - Page 2 Empty Re: Trochę inny Battle Royale. Wto Cze 11, 2013 4:01 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
1. [3] - bardzo słabe wykonanie oraz cieniowanie, ale moment - pewne wymogi były podane. Chcąc, nie chcąc - oddaję głos właśnie na tą pracę.
2. [0] - przyjemne dla oka cieniowanie. Ciekawy pomysł. Niestety, przekreślił ją wymóg dot. stylu w jakim mają być wykonane prace.
3. [0] - cienko. Słabe cieniowanie, słabe wykonanie i brak pelerynki. Czemu brakuje epickiej pelerynki?!
4. [0] - o ile przy cieniowaniu jeszcze można byłoby się uprzeć, a tym samym je zaakceptować, tak w przypadku proporcji jest wręcz tragicznie.
5. [2] - przyjemne dla oka cienie, fajny pomysł i styl. Czemu nie? Wymóg.

No co? Zrezygnowałem właśnie dlatego, że nie skończyłem pracy, która spełniałaby wymagania dotyczące stylu w jakim powinna zostać wykonana postać. Dlatego teraz się tego tak czepiam 9

34Trochę inny Battle Royale. - Page 2 Empty Re: Trochę inny Battle Royale. Wto Cze 11, 2013 4:57 am

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Battle Royala wygrywa praca Qulob'a:
Trochę inny Battle Royale. - Page 2 Jakitypzonepieca

35Trochę inny Battle Royale. - Page 2 Empty Re: Trochę inny Battle Royale. Wto Cze 11, 2013 8:37 am

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Zbanowany wygrywa walkę. 'kay. Szczególnie, że niedawno mieliśmy sytuację anulowania walki, bo jeden z uczestników był zbanowany. Zgadnijcie, kto.

Ty zaś o tym wiedziałeś od samego początku, ale cały czas ciągnąłeś żeby ktokolwiek oddał głos, żebyś mógł rozstrzygnąć. A mogłeś po prostu "Praca nr 1 to Qulob, został zbanowany, teletubisie mówią mu pa-pa, więc siłą rzeczy pozostaje tylko praca nr 5 jako jedyna mająca jakieś głosy, a której autorem jest tuwpisznick".

Dlatego mógłbyś chociaż podać autorów pozostałych prac, szczególnie piątki, nawet jeśli zamierzasz pozostać przy sytuacji walki bez de facto zwycięzcy. To, czy zmienisz zwycięzcę, czy nie, to już twój problem. Ty jesteś Battle Modem, ty zadecyduj, czy prace #2 i #5 naruszyły wymóg, o którym wiedziałeś i mimo którego i tak dopuściłeś te prace. Chociaż teoretycznie, skoro je dopuściłeś, to wg ciebie są w porządku. Nawet jeśli nie są.

Ale resztę uczestników wypadałoby przedstawić. Szczególnie w takiej sytuacji.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 2]

Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.