Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : 1, 2  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 2]

1Pan Bercikovsky Empty Pan Bercikovsky Sob Maj 11, 2013 2:40 am

Max

Max
Human Interface
Human Interface
Bercik ma dziś urodziny ale to już pewnie wiecie. Przecież nad Chat Boxem jest wielki świecący napis dobrze wszystkich o tym informujący!

A więc Berciku, jesteś już pełnoletni. Boże, jak ten czas szybko leci. Pamiętam jak jeszcze niedawno, jako mały Bercik, śpiewałeś mi na czacie, na DBUL. Tak, to były piękne chwile. Ledwo się wtedy znaliśmy. Nie wiedzieliśmy nawet, że los doprowadzi do naszych codziennych rozmów na skype. Ch*j z tym, że prawie ciągle siedzimy cicho, najwyraźniej rozumiemy się bez słów. Fuck Yeah! Nie ma też dnia, w którym byś mnie nie wk***ił, a robisz to jeszcze częściej, kiedy Akioszek jest na konfie. Wiem jednak, że w taki sposób pokazujesz, że mnie lubisz. Z resztą kilkakrotnie już mi to mówiłeś.
Poprosiłem cię dziś o zdjęcie. Miałeś straszną zagwozdkę do czego mi ono potrzebne. Jedyną wskazówką jaką ci dałem było to, że wykorzystam to zdjęcie do prezentu na urodziny. Myślałeś, że wkleję cię do Grimmjowa, przerobię na Hitmana, wkleję obok Hitmana itd. O nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie... No więc, postanowiłem zrobić cię na... A z resztą sam zobacz.

Click here to slip into the darkness and die in pain and shit

Wydrukuj sobie i powieś na ścianie. Ja to sobie ustawiłem jako tapetę, całkiem nieźle wygląda.
Tło robiłem prawie od zera. Miałem też zdjęcie gościa, którego pozbawiłem głowy i wstawiłem tam twoją. Chciałem też dodać napis ale wyglądało jak jakieś zaproszenie na pogrzeb albo coś w tym rodzaju.
PS.Przypinkę kiedyś dostaniesz, obiecuję.

Wszystkiego najlepszego Bercioszku!

2Pan Bercikovsky Empty Re: Pan Bercikovsky Sob Maj 11, 2013 3:37 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Oh? W sumie, pociesza mnie fakt, że zwykle siadam do komputera przed wyjściem do pracy - dzięki temu mogłem sprawdzić jedyny nowy post na forum, z którego to dowiaduję się, iż Bercik ma urodziny.

Wszystkiego najlepszego. Dużo szczęścia, zdrowia, kasy i fajnych dziewczynek.
Prezentu nie mam - wybacz.

3Pan Bercikovsky Empty Re: Pan Bercikovsky Sob Maj 11, 2013 6:35 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Wszystkiego Najlepszego! Zdrowia, szczęścia, pieniędzy i czego tam sobie marzysz :) W końcu ta 18, będzie pijano? 4

A tu prezencik:
Pan Bercikovsky Whitekingbitch
https://2img.net/r/ihimizer/img407/1213/whitekingbitch.png

Mam nadzieję, że się spodoba :)

4Pan Bercikovsky Empty Re: Pan Bercikovsky Sob Maj 11, 2013 2:35 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
No, Berciszu, wszystkiego najlepszego: dużo alkoholu, kasy i fajnych panienek. Powodzenia w konflikcie z prawem ;* i z podejmowaniem "dorosłych" decyzji.
A tutaj takie małe co nieco ode mnie:
Pan Bercikovsky 8066_b_zubr_ciemnozloty_2012_tacka_6x4pak

Bo wiem, że lubisz Żubry ; )

5Pan Bercikovsky Empty Re: Pan Bercikovsky Sob Maj 11, 2013 2:57 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Beeerciku!
Spoiler:
Smacznego!
No i szczęścia przede wszystkim, do spełnienia tych wszystkich życzeń, które tu dostajesz 4.
Stówa!

P.S. Nie, nie, batony do niczego nie nawiązują. Są po prostu po to, żebyś zapychając się słodyczami, cały czas mógł czuć się dzieckiem!

6Pan Bercikovsky Empty Re: Pan Bercikovsky Sob Maj 11, 2013 5:25 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Talentu nie mam, pomysłów brak, hmmm...
Wiesz, czego nigdy za wiele? Demonów sojuszników.

Dlatego odpaliłem Nocturne'a i ci sfuzjowałem fajnego demona.
Pan Bercikovsky Hresvelgr
Specjalnie dla White Kinga, Wilder Hresvelgr, potężny ptak-olbrzym z mitologii nordyckiej.
Dałem mu, oprócz jego standardowego Mabufudyne (solidne obrażenia lodowe we wszystkich przeciwników) i Ice Boost (obrażenia lodowe zwiększane o 50%) następujące skille: Dekunda (zdejmuje debuffy z sojuszników), Debilitate (obniża wszystkim przeciwnikom atak fizyczny, magiczny, obronę i zwinność o 1 stopień), Phys Drain (absorbuje ataki fizyczne), Void Fire (niepodatność na ogień, sam sobie przy levelu zamienił na Fire Drain, który łatwo się domyślić. Oczywiście niweluje to podatność na ogień), Victory Cry (po walce automatycznie odzyskuje całe HP i MP) oraz Elec Repel (odbija ataki elektryczne).
W międzyczasie go nauczyłem HM02 Fly. Niestety nie udało mi się podbić mu jeszcze szczęścia do maksimum.
No cóż, takie tam tylko, co tylko Max wie, ile mi zajęło grindowanie mu tych wymaganych 4 poziomów żeby dostał Elec Repel, ale whatever.

Zdrowia, szczęścia, pomarańczy.*
*myślę, że już wszyscy
znają drugi wers.
Niech ci laska nago tańczy

Nie upij się za bardzo. Ale jak już się stanie, Hresvelgr cię odwiezie.

7Pan Bercikovsky Empty Re: Pan Bercikovsky Sob Maj 11, 2013 7:09 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
@Maxiu - Serio? Serio? Serio? Nowy temat? Wystarczyło napisać w starym... poza tym może powiesz mi, że to nie Hitman? Ja tam się nie znam - garnitur, pistolet. W dodatku nie domyśliłbym sie, że musiałeś mu wyciąć głowę, gdybyś nie napisał. Tak czy inaczej wielkie dzięki misiek ;*
@Yoh - Dzięki, dzięki. I widzę co tam zrobiłeś. "Dziewczynek" - trolololo. Hot trzynastki i te sprawy.
@Maximus - Dzięki wielkie. Najsys. Choć wydaje mi się, że w poprzedniej wersji włosy wyszły ci lepiej. I brakuje mi tych czarnych żeber na bezrękawniku. Nieważne. Dzięki wielkie raz jeszcze ;*
@Rayem - Jaki konflikt z prawem? Ja o czymś nie wiem? Co do dorosłych decyzji... to takich nie będzie. Tak jak to dziś już tłumaczyłem przyjaciółce - Pomimo wieku na zawsze pozostanę dziecioszkiem. A co do Żubra, to dobrze pamiętasz. Jednak odrobinę wolę Dębowe. Jednak to nie z tego powodu ich nie wypije xd Od kwietnia ćwiczę oraz ograniczam alkohol i słodycze do minimum.
@Woogy - Woooooooogbercie! Problem jest podobny co u Rayema. Od kwietnia nie jem prawie słodyczy a ty mi wysyłasz coś takiego? Wystawiasz moją siłę woli na próbę? Podzielę się tym z userami ARS.
@Viego - Zaczynasz jak Aki. "Nie mam talentu do niczego... bla,bla,bla..." A to gówno prawda. Mniejsza z tym. Dzięki za ptoszka. Niestety nie będzie mógł mnie odwieść po libacji, bo sam będę w stanie wrócić. Jak napisałem Rayemowi, nie piję od początku kwietnia. Przyda się do innych ciekawych rzeczy. Będzie robił wiatr skrzydłami i podrywał spódniczki do góry, a Bercik będzie miał na co patrzeć. Albo przylecę na nim do ciebie.

Dzięki wszystkim ;*

8Pan Bercikovsky Empty Re: Pan Bercikovsky Sob Maj 11, 2013 9:59 pm

Aki

Aki
Jounin
Jounin
No hej, Bercioszku! Maxiu napisał pierwszy post w tym temacie, no to ja napiszę swój jako ostatni (w każdym razie tego wyjątkowego dnia!), muahahah! I nie ma to nic, a nic wspólnego z tym, że nie wyrobiłbym się wcześniej z prezentem!
Składałem ci już życzenia po północy, ale mam zamiar powtórzyć to jeszcze raz - te będą ładniejsze i składniejsze. Zdrowia, szczęścia, pieniąchów, no i żeby wóda soczek się lał strumieniami! Żeby ci samoocena podskoczyła, żebyś uświadomił sobie, że jest mnóstwo rzeczy, w których jesteś świetny - na przykład takich jak pisanie opowiadań czy prace w lsw. MASZ PO PROSTU UWIERZYĆ W SIEBIE! No i ogólnie wszystkiego najlepszego!
A oto twój prezent:
Spoiler:

9Pan Bercikovsky Empty Re: Pan Bercikovsky Sob Maj 11, 2013 10:12 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
@Aki <3333333333333333333333333333333333333333333333333333
Tyle musiałem cię prosić i się doczekałem na urodziny. Są zajebiste. Loffciam cie i wgl.

10Pan Bercikovsky Empty Re: Pan Bercikovsky Nie Maj 12, 2013 8:16 am

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
Może trochę spóźnione ale jednak będą. Wszystkiego najlepszego Bercik! Dużo zdrowia, kasy, fajnych dziewczyn i silnej woli skoro nie pijesz i nie jesz słodyczy :D. Obecnie prezentu nie mam, ale jeśli chcesz jakąś sygne wiesz gdzie napisać ( tym razem się zepnę i zrobię! ) Sto lat Bercik!

11Pan Bercikovsky Empty Re: Pan Bercikovsky Nie Maj 12, 2013 11:41 am

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
@Michass - Dzięki ^^ Silna wola się przyda. A co do sygny to nie masz co się fatygować :p Prezenty nie są najważniejsze.

12Pan Bercikovsky Empty Re: Pan Bercikovsky Nie Maj 11, 2014 9:56 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Czemu nikt nie odświeżył Bercikowi tematu?

Sto lat. Skoro człowiek grzechotka dostał działkę na jednym z księżyców Beralzy, ty też powinieneś jedną dostać.
Pan Bercikovsky Medium_multi-dome_base_being_constructed-foste_631

I powodzenia z jutrzejszym badziewiem.



Ostatnio zmieniony przez Versil Perihelion dnia Wto Maj 13, 2014 2:24 pm, w całości zmieniany 1 raz

13Pan Bercikovsky Empty Re: Pan Bercikovsky Nie Maj 11, 2014 10:07 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Versil Perihelion napisał:I powodzenia z jutrzejszym badziewiem.

Że z ustnym angielskim ? Pls. 100%, i'm coming for you !

100 lat.

14Pan Bercikovsky Empty Re: Pan Bercikovsky Nie Maj 11, 2014 10:57 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Co prawda kilka minut po północy, ale zawsze!
Wszystkiego najlepszego, Bercik! Już sobie wypiłem seteczkę za Twoje zdrowie. Twe urodziny zapoczątkowały nowy projekt zwany "Rainbow", który będę realizował powolnymi kroczkami. Na razie - chwilowo - wstrzymuję spożywanie alkoholu xd

W każdym bądź razie, powodzenia z tymi nieszczęsnymi maturami.
Dużo szczęścia i zdrowia - to w zupełności wystarczy do spełnienia większości marzeń Awesome Face

15Pan Bercikovsky Empty Re: Pan Bercikovsky Pon Maj 12, 2014 9:45 am

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Dzięki za życzenia i bazę na księżycu, przyda się na pewno, jeśli jako jedyny mam wstęp :D

Roy napisał:Że z ustnym angielskim ?
Że z ustnym polskim.

16Pan Bercikovsky Empty Re: Pan Bercikovsky Pon Maj 12, 2014 11:22 am

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Mr.Bercikovsky napisał:
Roy napisał:Że z ustnym angielskim ?
Że z ustnym polskim.

[*]
Ja zdałem w piątek na 80% D:

17Pan Bercikovsky Empty Re: Pan Bercikovsky Pon Maj 12, 2014 2:32 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Zdałem dzisiaj 90%
Ale nakurwiamy offtop :P

18Pan Bercikovsky Empty Re: Pan Bercikovsky Czw Paź 23, 2014 6:29 pm

Max

Max
Human Interface
Human Interface
Z okazji... uh... otrzęsin Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego chciałbym uroczyście [tu wstaw serpentyny i balony] przekazać jedną z moich smoczych kul użytkownikowi Mr.Bercikovsky. [tu wstaw fanfary]

Pan Bercikovsky Db7

[j]Srsly? Bercik Cię jednak na to przekabacił?[/j]


@Dżataman
Kule znalazłem nie myśląc za bardzo o konsekwencjach ich posiadania. Pozbycie się ich jest mi na rękę.

19Pan Bercikovsky Empty Re: Pan Bercikovsky Czw Paź 23, 2014 8:15 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
A Bercik o tym wie i intercyzę podpisał, od tego zacznijmy? no i patrzcie jak Ługiasz zaczął kolorkiem szpanować

20Pan Bercikovsky Empty Re: Pan Bercikovsky Czw Paź 23, 2014 8:23 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
No raczej, to mój pomysł w sumie. Kierunek studiów w końcu pozwolił mi wyszukiwać luk w regulaminie, który dwa dni temu dogłębnie przestudiowałem po kilku piwach. W zasadzie to na moje tylko pożyczka... Kiedy wygram kule od Woogy'ego i Yosza oddam Maxiowi tą jego, by potem uczciwie ją od niego wygrać. Tak, zgadzam się na taki prezent :P

[j]A co jeśli przegrasz :>?
I TAK, szpanuję kolorkiem![/j]

21Pan Bercikovsky Empty Re: Pan Bercikovsky Czw Paź 23, 2014 9:50 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Niech i tak będzie. a Maxia zapamiętamy jako marionetkę

22Pan Bercikovsky Empty Re: Pan Bercikovsky Czw Paź 23, 2014 10:33 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX

Sznurki władzy - #Keiji


Wstawiałem to już w sumie z okazji prima aprilis, kiedy organizowany był pseudo nabór na moda, ale teraz też idealnie pasuje :D
A tak na serio, to jest love forever i wgl, a nie jakieś kontrolowanie. Nie rozumiecie siły naszych uczuć XD
Ogólnie, Maxiu to wielkie dzięki za prezent.

23Pan Bercikovsky Empty Re: Pan Bercikovsky Nie Maj 10, 2015 10:05 pm

Max

Max
Human Interface
Human Interface
Halo, przyjaciele!
Nasz jeden, niepokonany, najwspanialszy i najmądrzejszy... No może nie najmądrzejszy ale za to najinteligentniejszy Bercik-sama ma urodziny! Wiem, że się jaracie i już nie możecie się doczekać, żeby wkleić mu zajebiste obrazki znalezione w googlu mające być prezentem. Ja też się jaram

Dlatego więc... Wszystkiego najlepszego Głupi Cwelu (;*), żyj jak długo tylko chcesz, zdaj studia, miej hajsy, spłódź córkę, kochaj ją (w dupę i nie tylko), dostań CS'a i co tam jeszcze sobie wymarzysz.
Pewnie teraz chcesz ode mnie prezent? No dobra... Masz moją smoczą kulę. Wiem, że ją chcesz to ją dostajesz. Chociaż oddaję ci ją wielką niechęcią (nope).

Mam nadzieję, że za rok też będę ci mógł tutaj napisać kolejnego posta. ; D

24Pan Bercikovsky Empty Re: Pan Bercikovsky Pon Maj 11, 2015 7:25 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Wszystkiego najlepszego Głupi Cwelu (;*), żyj jak długo tylko chcesz, zdaj studia, miej hajsy, spłódź córkę, kochaj ją (w dupę i nie tylko), dostań CS'a i co tam jeszcze sobie wymarzysz.
...i to byłoby tyle w temacie.
Idę po piwko, by opić Twoje urodziny, Ty wredna ruda cholero :*

25Pan Bercikovsky Empty Re: Pan Bercikovsky Pon Maj 11, 2015 8:15 pm

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
Sto latów! Wiem, że zapewne impreza się rozkręca także pod nią
Pan Bercikovsky Hqdefault

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 2]

Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.