Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : 1, 2  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 2]

1No hej. Empty No hej. Nie Cze 30, 2013 8:51 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Pracujemy sobie w modowni nad kilkoma planami. Uwzględniają smocze kule, kp i możliwości ich wykorzystania.

Słucham więc was. Czego chcą i oczekują użytkownicy, żeby stało się faktem na Anrevo. Głównie w kwestii w/w tematów. Ewentualnie ich związku z takimi działami jak Arena, Konkursy i PBF.

2No hej. Empty Re: No hej. Nie Cze 30, 2013 9:04 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Zmiana nazwy forum na AllRoyalzSprites aktualna ? ? :)
hehehehehheheszky

Arena:
Kp za wygrane walki (tylko walki bez zakładu - powiedzmy 5kp/wygraną)
Comiesięczne "budokai-e" ? (wygrana 100 kp ?)

Konkursy:
Może możliwość wyboru tematu przez userów ?
Tzn. organizator podaje kilka dostępnych tematów, a userzy oddają głosy na temat, który chcieliby zrealizować. Temat z największa liczbą głosów wygrywa.

3No hej. Empty Re: No hej. Nie Cze 30, 2013 9:17 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Tak szczerze, arena i konkursy miały być pobocznym tematem rozważań. Te pierwsze dwa są faktycznie najistotniejsze. Z nich potem wywiedziemy całą resztę.

4No hej. Empty Re: No hej. Nie Cze 30, 2013 9:18 pm

Safari

Safari
Mazoku
Mazoku
Mam pomysł dość prosty odnośnie kul. By były takie jak w mandze/anime, czyli:
możliwość ożywienia utraconej postaci usera na fabule.
Dobra opcja dla tych, co w wyniku pewnych sytuacji po prostu stracili swoją postać którą lubili i rozwijali.
Ban, zabicie i inne możliwości.

Mogła by być opcja pozwalająca na podarowanie komuś KP. Od taki prezent z sympatii. Albo mogły by to być jakieś fajne obrazki, np: jak ktoś ma urodziny, jakieś święto itd...

Fajnie by było, gdyby na święta administracja mogła obdarowywać userów, np: paroma KP.
Miałam z tym do czynienia na jednym forum. Raz wyszło, ale potem nie bardzo z winy adminostwa.
Jednakże fanie by było dostać prezent choćby na Boże Narodzenie.

5No hej. Empty Re: No hej. Nie Cze 30, 2013 9:25 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Aktualnie nie mam żadnych konkretnych idei, ale pomyślę nad tym.
Tymczasem... ostatni punkt w spisie życzeń za DB... nie uważacie, że jest dość... głupi? Albo chociaż dziwny?

@up
u nas ożywienie postaci to nie jest większy problem, ale np. jeśli ktoś utracił postać (wedle nowej zasady o braku aktywności) mógłby ją odzyskać. Pod tym względem popieram jak najbardziej.

6No hej. Empty Re: No hej. Pon Lip 01, 2013 5:38 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Rozumiem, że forum ma tylko trzech użytkowników i całą resztę mogę skasować.

Royalz napisał:Arena:
Kp za wygrane walki (tylko walki bez zakładu - powiedzmy 5kp/wygraną)
Comiesięczne "budokai-e" ? (wygrana 100 kp ?)

Konkursy:
Może możliwość wyboru tematu przez userów ?
Tzn. organizator podaje kilka dostępnych tematów, a userzy oddają głosy na temat, który chcieliby zrealizować. Temat z największa liczbą głosów wygrywa.
Co do Areny, zostawię tu głos Sameyowi, bo on planuje restrukturyzację i modernizację tejże. Co do konkursów, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby userzy proponowali tematykę.
Safari napisał:Mam pomysł dość prosty odnośnie kul. By były takie jak w mandze/anime, czyli:
możliwość ożywienia utraconej postaci usera na fabule.
Dobra opcja dla tych, co w wyniku pewnych sytuacji po prostu stracili swoją postać którą lubili i rozwijali.
Ban, zabicie i inne możliwości.
Że w PBFie, tak? Czy w ogóle byłyby takie przypadki?
Safari napisał:Mogła by być opcja pozwalająca na podarowanie komuś KP. Od taki prezent z sympatii. Albo mogły by to być jakieś fajne obrazki, np: jak ktoś ma urodziny, jakieś święto itd...

Fajnie by było, gdyby na święta administracja mogła obdarowywać userów, np: paroma KP.
Miałam z tym do czynienia na jednym forum. Raz wyszło, ale potem nie bardzo z winy adminostwa.
Jednakże fanie by było dostać prezent choćby na Boże Narodzenie.
Wy i tak na razie niewiele robicie z tymi KP.
Jataman napisał:Tymczasem... ostatni punkt w spisie życzeń za DB... nie uważacie, że jest dość... głupi? Albo chociaż dziwny?
Owszem, jest głupi i dziwny, a powstawał wtedy, gdy to mogło być w miarę atrakcyjne. Z resztą, byłoby wielkim cudem, gdyby ktoś nieogarnięty (jak Sebek) zdobył 7 kul, dlatego mimo wszystko forum byłoby bezpieczne.

Ale tak, jak mówiłem, mamy w planach zmiany dotyczące KP i Smoczych Kul. Oprócz tego trochę innych rzeczy, które możemy zrobić po cichu.
Jednakże, do tych dwóch pierwszych chcemy naprawdę waszego zdania. Chyba że naprawdę jest 3 userów i reszta jest do kasacji. Słowo kasacja użyte nieprzypadkowo.

A, btw, Yoh zrobił małe zmiany kosmetyczne. Zmienił wielkość pola ograniczającego szybką odpowiedź, żeby edytor tak brzydko nie wystawał, jednak brakuje przycisku z pozostałymi opcjami. Powinien o tym usłyszeć via modownia (oraz tutaj) jak wróci z roboty.
Druga rzecz to zmiana kolorystyki pól: quote, code, spoiler i hide. Tego nie uzgadniał nawet z nami i to też zostawiam wam do omówienia.

O ile to omówienie BĘDZIE. Cyferki w statystykach mnie nie obchodzą. Mogę naprawdę wywalić większość istniejących nieaktywnych kont i nie zrobi mi to różnicy.
Mógłbym nawet nie iść aż tak radykalnie i po prostu zdezaktywować wszystkie konta, na które nikt nie wchodził pewien czas. Albo wszystkich poza GTW, Safari, Royalzem i Jatamanem.

7No hej. Empty Re: No hej. Pon Lip 01, 2013 6:03 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Spoiler:
Trochę walą po oczach. Sama idea nadania im kolorków jest całkiem fajna, ale myślę, że można było dobrać lepszą paletę. No, ew. poza cytatem - jest w miarę ogarnięty.

Wy i tak na razie niewiele robicie z tymi KP.
No bo nikomu nie zależy na nagrodach. Pozostaje tylko pytać userów jakie nagrody by chcieli... no i jeszcze ewentualnie przydałyby się ich odpowiedzi 9.
Nie wiem... mnie najbardziej z aktualnych nagród kusi dodanie emotki do bazy, dostęp do działów GTW i unikatowa ranga, tylko dla siebie.
A gdyby tak... Zebrać jakąś małą, zwartą grupę kilku osób (koniecznie przynajmniej b. dobrych w swoim fachu) i dać możliwość "kupienia" jakiegoś rodzaju pracy (opar, spar, gif, nawet wiersz, cokolwiek) od nich za KP? Grupa byłaby pod "patronatem" GTW i robiliby prace najwyższej jakości, żeby zachęcić userów do siebie. No i trzeba by jeszcze wymyślić jakiś bonus dla nich, w zamian za tą fuchę.

Albo organizować jakieś duże projekty (kiedyś był taki, z animacją), w który zaangażowałoby się userów i dawało nagrody, czy coś. Zawsze to mogłoby jakoś ich "zjednoczyć" i zmotywować do pracy. Projekty niekoniecznie gifowe, ale z najróżniejszych dziedzin.

Nie wiem, staram się coś wymyślić, nie wiem czy te pomysły nie jest przekombinowane. To pozostawiam już do oceny Wam.

Btw,
Albo wszystkich poza GTW, Safari, Royalzem i Jatamanem.
Weee, wreszcie ktoś do mnie nie napisał "Woogy" albo "Woo... Jataman" albo "Woogy Jataman" xD.

8No hej. Empty Re: No hej. Pon Lip 01, 2013 7:12 pm

Aki

Aki
Jounin
Jounin
Nie no jak tak sobie patrzę to system Smoczych Jąder czy KP nie jest zły taki, jaki jest. Nie mam jakichś szczególnych pomysłów, choć podobało mi się to co napisali Saf i Ługiej, by osoba mogła sobie odkupić swoją dawną postać, która została oddana NPC, bo nie było usera od dawien dawna. Comiesięczne Budokaie nie sądzę, by wypaliły, bo sam turniej trwa zbyt długo, co najwyżej dałbym tak raz na trzy miesiące. O, mogłoby może być coś takiego w pomocy, by za dobrze udzieloną pomoc byłoby rozdawane kp, nie jakieś wielkie sumy, tylko powiedzmy od 1 do 5 kp w zależności od udzielonej pomocy i od tego jak wielka ma ona być (oczywiście pomoc w związku z tematyką forum byłaby bardziej punktowana niż ta niezwiązana, np. za tą niezwiązaną nagradzane byłoby 1-2kp).
Zmiany kosmetyczne mi się w gruncie rzeczy podobają, jednak ten kolor spojlera w ogóle nie pasuje i wypadałoby go zmienić. Te nowe barwy w sumie nawet dodają trochę życia na tle biało-szaro-czarnej kolorystyki forum.

9No hej. Empty Re: No hej. Pon Lip 01, 2013 7:25 pm

Safari

Safari
Mazoku
Mazoku
Jataman i Aki, dzięki za poparcie ^^
Zrozumieliście ideę mojego pomysłu z kulami, bo o to mi mniej-więcej chodziło.

Co do KP...
Tak jak Aki rozmyślałam, by może by się przydzielało pare KP za udzieloną pomoc.
Taka myśl niedawno mnie nawiedziła, gdy doradzałam w sprawie tableta graficznego czy rysowania w dziale pomocy.

A kwestia wykorzystania KP, to już zależy od usera.
A propos
Dało by się wprowadzić takie coś jak jednorazowe, darmowe wykorzystanie danego przywileju ?
Nie chodzi mi, że o wszystkie, ale np: darmowa reklama swojego tematu na okres paru dni.
A potem trzeba by było płacić ze swoich KP przy następnej okazji.
Dobra opcja dla tych, co mają mało KP, a chcą uzyskać jeden z przywilejów.
Trzeba by było ustalić dla jakich przywilejów można by było tak robić.

10No hej. Empty Re: No hej. Pon Lip 01, 2013 9:01 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Trochę walą po oczach. Sama idea nadania im kolorków jest całkiem fajna, ale myślę, że można było dobrać lepszą paletę. No, ew. poza cytatem - jest w miarę ogarnięty.
Zmiany kosmetyczne mi się w gruncie rzeczy podobają, jednak ten kolor spojlera w ogóle nie pasuje i wypadałoby go zmienić. Te nowe barwy w sumie nawet dodają trochę życia na tle biało-szaro-czarnej kolorystyki forum.
Wprowadziłem kolejne zmiany - tym razem tło tabeli kodu jest takie samo jak w przypadku cytatu. Różnica pojawia się na poziomie obramowania, a żeby można było je w jakiś sposób odróżnić. Tło tabeli spoilera jest teraz znacznie ciemniejsze, co ułatwia czytanie tekstu umieszczonego w środku. Żeby jednak wyróżnić oraz zaznaczyć samo zastosowanie tej opcji, obramowanie ma kolor mocnej czerwieni.
Arena:
Kp za wygrane walki (tylko walki bez zakładu - powiedzmy 5kp/wygraną)
Comiesięczne "budokai-e" ? (wygrana 100 kp ?)
Organizowanie turniejów nie ma większego sensu - dużo użytkowników zapisuje się tylko po to, by w trakcie trwania wydarzenia zwyczajnie zrezygnować z udziału w nim. Co więcej, poszczególne walki oraz głosowania trwają zbyt długo. Można jednak pomyśleć nad kwestią częstszej organizacji tego typu akcji. Póki co, blokuje nas jedynie aktywność użytkowników.
Konkursy:
Może możliwość wyboru tematu przez userów ?
Tzn. organizator podaje kilka dostępnych tematów, a userzy oddają głosy na temat, który chcieliby zrealizować. Temat z największa liczbą głosów wygrywa.
Wybór tematu oraz rodzaju konkursu jaki miałby być zorganizowany, pozostawiłbym w dalszym ciągu jako przywilej dostępny za odpowiednią ilość Kreatywnych Punktów. Przy próbie organizacji większej ilości tego typu wydarzeń, powstawałby zbyt duży chaos. Dodatkowo, chodzi także o to, by zaskoczyć użytkowników czymś, czego się nie spodziewają - rzucić im wyzwanie, za które otrzymają wynagrodzenie.
Mam pomysł dość prosty odnośnie kul. By były takie jak w mandze/anime, czyli:
możliwość ożywienia utraconej postaci usera na fabule.
Dobra opcja dla tych, co w wyniku pewnych sytuacji po prostu stracili swoją postać którą lubili i rozwijali.
Ban, zabicie i inne możliwości.
Jeżeli spojrzeć na to pod kątem możliwości odzyskania starej karty postaci, która przez brak aktywności została przeniesiona do forumowego archiwum, to nie mam nic przeciwko.
Mogła by być opcja pozwalająca na podarowanie komuś KP. Od taki prezent z sympatii. Albo mogły by to być jakieś fajne obrazki, np: jak ktoś ma urodziny, jakieś święto itd...

Fajnie by było, gdyby na święta administracja mogła obdarowywać userów, np: paroma KP.
Miałam z tym do czynienia na jednym forum. Raz wyszło, ale potem nie bardzo z winy adminostwa.
Jednakże fanie by było dostać prezent choćby na Boże Narodzenie.
W kwestii „transferu Kreatywnych Punktów” - temat był poruszany wiele razy. Z każdym podejściem zwiększało się moje poparcie do tej idei - na chwilę obecną nie miałbym nic przeciwko. Zwłaszcza, że mogłoby mieć to całkiem ciekawe efekty, takie jak tworzenie prac za KP - może ktoś zasłużyłby w końcu na moje, ciężko zarobione punkty.
No bo nikomu nie zależy na nagrodach. Pozostaje tylko pytać userów jakie nagrody by chcieli... no i jeszcze ewentualnie przydałyby się ich odpowiedzi No hej. 506850652.
Nie wiem... mnie najbardziej z aktualnych nagród kusi dodanie emotki do bazy, dostęp do działów GTW i unikatowa ranga, tylko dla siebie.
Dlatego właśnie chcemy zaktualizować listę przywilejów, a także życzeń dostępnych za zebranie wszystkich smoczych kul.
Albo organizować jakieś duże projekty (kiedyś był taki, z animacją), w który zaangażowałoby się userów i dawało nagrody, czy coś. Zawsze to mogłoby jakoś ich "zjednoczyć" i zmotywować do pracy. Projekty niekoniecznie gifowe, ale z najróżniejszych dziedzin.
Za tego rodzaju projekty, jedyną nagrodą, jaka zmotywowałaby użytkowników do pracy, byłyby pieniądze wysyłane na ich konta po wygraniu konkursu. Opcjonalnie, doładowanie konta w telefonie o maksymalnie 10zł. Well, nope.
O, mogłoby może być coś takiego w pomocy, by za dobrze udzieloną pomoc byłoby rozdawane kp, nie jakieś wielkie sumy, tylko powiedzmy od 1 do 5 kp w zależności od udzielonej pomocy i od tego jak wielka ma ona być (oczywiście pomoc w związku z tematyką forum byłaby bardziej punktowana niż ta niezwiązana, np. za tą niezwiązaną nagradzane byłoby 1-2kp).
W przypadku niektórych działów, takich jak „Pomoc”, „Tutoriale” czy „Download”, przydałoby się wprowadzić jakiś system punktów pomocy. Niestety, na aktualnym hostingu musielibyśmy wymyślać jakiś zamiennik, bowiem tutaj, system wbudowany w forum jest... do dupy.
Co do KP...
Tak jak Aki rozmyślałam, by może by się przydzielało pare KP za udzieloną pomoc.
Taka myśl niedawno mnie nawiedziła, gdy doradzałam w sprawie tableta graficznego czy rysowania w dziale pomocy.
Patrz wyżej.
Aczkolwiek, niewykluczone, że rozmyślimy tą ideę.
Dało by się wprowadzić takie coś jak jednorazowe, darmowe wykorzystanie danego przywileju ?
Jednorazowe wykorzystanie danego przywileju? Później wspominasz o przykładowym przywileju, jakim jest reklama tematu z Twoimi pracami na okres paru dni. Po chwili dodajesz, że przy następnej okazji trzeba byłoby ponownie płacić. Odnoszę wrażenie, że dyskusja kręci się wokół tego, co aktualnie jest wprowadzone w życie.
Wykupujesz w/w przywilej, po czym przez tydzień masz reklamę w ogłoszeniu forum. Po tygodniu reklama jest usuwana, a Ty po upływie pewnego czasu możesz wykupić przywilej ponownie.
Chyba, że ja coś źle zrozumiałem.

11No hej. Empty Re: No hej. Pon Lip 01, 2013 9:09 pm

Safari

Safari
Mazoku
Mazoku
Yoh, mi chodziło o free jeden wybrany przywilej przez usera.
Za inne by musiał już płacić swoimi KP
Można to porównać do triala programu, który ma się na okres próbny, a potem trzeba wykupić by dalej korzystać.
Teraz kojarzysz o co mi lata ?

12No hej. Empty Re: No hej. Pon Lip 01, 2013 9:23 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Tak, teraz wiem o co chodzi.
Ważne jest jednak to, żeby nie sprowadzić zbyt cennego przywileju do wersji "free". Sama idea jest jednak całkiem niezła - mogłaby zachęcić do zbierania większej ilości punktów, które z czasem byśmy wykorzystali.
Oczywiście, teraz od Was jest zależne, jakie to będą przywileje.

13No hej. Empty Re: No hej. Wto Lip 02, 2013 4:40 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Wprowadziłem kolejne zmiany - tym razem tło tabeli kodu jest takie samo jak w przypadku cytatu. Różnica pojawia się na poziomie obramowania, a żeby można było je w jakiś sposób odróżnić. Tło tabeli spoilera jest teraz znacznie ciemniejsze, co ułatwia czytanie tekstu umieszczonego w środku. Żeby jednak wyróżnić oraz zaznaczyć samo zastosowanie tej opcji, obramowanie ma kolor mocnej czerwieni.
Brzydki ten czerwony ;s.

Za tego rodzaju projekty, jedyną nagrodą, jaka zmotywowałaby użytkowników do pracy, byłyby pieniądze wysyłane na ich konta po wygraniu konkursu. Opcjonalnie, doładowanie konta w telefonie o maksymalnie 10zł. Well, nope.
LOLZ. Nie. O jakich konkursach Ty mówisz?
Ja mówię o projekcie, do którego przyłożyłoby się kilka osób, a nagrodą byłaby np. jakaś ranga specjalna, czy coś takiego.
Nie ogarniam tej Twojej odpowiedzi.

I wciąż nie dostałem odpowiedzi na pierwszą propozycję.

A gdyby tak... Zebrać jakąś małą, zwartą grupę kilku osób (koniecznie przynajmniej b. dobrych w swoim fachu) i dać możliwość "kupienia" jakiegoś rodzaju pracy (opar, spar, gif, nawet wiersz, cokolwiek) od nich za KP? Grupa byłaby pod "patronatem" GTW i robiliby prace najwyższej jakości, żeby zachęcić userów do siebie. No i trzeba by jeszcze wymyślić jakiś bonus dla nich, w zamian za tą fuchę.

14No hej. Empty Re: No hej. Wto Lip 02, 2013 5:05 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Jataman napisał:
Wprowadziłem kolejne zmiany - tym razem tło tabeli kodu jest takie samo jak w przypadku cytatu. Różnica pojawia się na poziomie obramowania, a żeby można było je w jakiś sposób odróżnić. Tło tabeli spoilera jest teraz znacznie ciemniejsze, co ułatwia czytanie tekstu umieszczonego w środku. Żeby jednak wyróżnić oraz zaznaczyć samo zastosowanie tej opcji, obramowanie ma kolor mocnej czerwieni.
Brzydki ten czerwony ;s.

Za tego rodzaju projekty, jedyną nagrodą, jaka zmotywowałaby użytkowników do pracy, byłyby pieniądze wysyłane na ich konta po wygraniu konkursu. Opcjonalnie, doładowanie konta w telefonie o maksymalnie 10zł. Well, nope.
LOLZ. Nie. O jakich konkursach Ty mówisz?
Ja mówię o projekcie, do którego przyłożyłoby się kilka osób, a nagrodą byłaby np. jakaś ranga specjalna, czy coś takiego.
Nie ogarniam tej Twojej odpowiedzi.

I wciąż nie dostałem odpowiedzi na pierwszą propozycję.

A gdyby tak... Zebrać jakąś małą, zwartą grupę kilku osób (koniecznie przynajmniej b. dobrych w swoim fachu) i dać możliwość "kupienia" jakiegoś rodzaju pracy (opar, spar, gif, nawet wiersz, cokolwiek) od nich za KP? Grupa byłaby pod "patronatem" GTW i robiliby prace najwyższej jakości, żeby zachęcić userów do siebie. No i trzeba by jeszcze wymyślić jakiś bonus dla nich, w zamian za tą fuchę.

Taki forumowy projekt byłby fajnym pomysłem. Myślę ,że teraz keidy wszyscy mają trochę czasu ,kilka osób by się znalazło.
Np. zrobić logo forum w postaci jednego wielkiego pixelartu

Co do drugiej propozycji to bym chętnie zakupił od kogoś jakąś pracę i potem miał nadzieję ,że wygra ona jakiś konkurs :3

15No hej. Empty Re: No hej. Wto Lip 02, 2013 5:07 pm

Safari

Safari
Mazoku
Mazoku
Jata, jestem z tobą z tym pomysłem o elite-epic-pro grupie xD
Fajnie by było gdyby takie coś zrobić. Ba, sama się już pale do tego.
Co do bonusu... Może by tak niższe ceny przywilejów ?
Może tak połowa ceny zakupu przywilejów albo o 1/3 ?

16No hej. Empty Re: No hej. Sro Lip 03, 2013 12:33 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
LOLZ. Nie. O jakich konkursach Ty mówisz?
Ja mówię o projekcie, do którego przyłożyłoby się kilka osób, a nagrodą byłaby np. jakaś ranga specjalna, czy coś takiego.
Nie ogarniam tej Twojej odpowiedzi.
Nieco mnie poniosło przy wypowiedzi xd
Chodziło właśnie o ten "projekt" - nawet jeżeli ludzie teraz się do tego palą, zainteresowanie minie po krótkim czasie. Wystarczy spojrzeć choćby na specjalistów w danych dziedzinach. Początkowo palili się do roboty, chcieli otrzymać rangę, która nagrodzi poziom ich zdolności. Gdy to nastąpiło, zapał zniknął. Projekty "DBEvSprites" czy "ARSprites" są idealnym przykładem takich działań.
Zaznaczam jednak, że nie mam nic przeciwko - spróbować nie zaszkodzi, a w najgorszym wypadku będzie to kolejny porzucony projekt.
A gdyby tak... Zebrać jakąś małą, zwartą grupę kilku osób (koniecznie przynajmniej b. dobrych w swoim fachu) i dać możliwość "kupienia" jakiegoś rodzaju pracy (opar, spar, gif, nawet wiersz, cokolwiek) od nich za KP? Grupa byłaby pod "patronatem" GTW i robiliby prace najwyższej jakości, żeby zachęcić userów do siebie. No i trzeba by jeszcze wymyślić jakiś bonus dla nich, w zamian za tą fuchę.
Chyba żaden z Nas się tak naprawdę nie wypowiedział na temat tej propozycji.
Wyjaśnij mi dokładniej tą ideę. Chodzi o stworzenie luźnej grupy, bądź drużyny? A może utworzenie forumowej grupy specjalistów z dostępem do własnego, specjalnego działu?
Dodatkowo, jaki proponujecie bonus za wykonywanie takiej "pracy"?
Do pomysłu jestem nastawiony neutralnie - przynajmniej, na chwilę obecną.
Brzydki ten czerwony ;s.
Well, zaproponuj paletę w takim właśnie odcieniu.
Zmodyfikowanie kodu odpowiedzialnego za kolor tabeli spoilera to dla mnie minuta roboty - inna kwestia, by zmiana przypadła do gustu użytkownikom.
Np. zrobić logo forum w postaci jednego wielkiego pixelartu
Ciekawa idea - nie mam nic przeciwko. Żeby tylko użytkownicy wykazywali chęć realizacji tego pomysłu.
Co do drugiej propozycji to bym chętnie zakupił od kogoś jakąś pracę i potem miał nadzieję ,że wygra ona jakiś konkurs :3
Nie martw się - po wprowadzeniu tego pomysłu w życie, na pewno zadbali byśmy o modyfikacje regulaminów pod tym kątem :58:
Co do bonusu... Może by tak niższe ceny przywilejów ?
Może tak połowa ceny zakupu przywilejów albo o 1/3 ?
A może specjalne odznaczenia, za które nie otrzymają bonusu w kreatywnych punktach? Będziemy mieć jednak świadomość tego, że należy się im pewnego rodzaju zniżka na przywileje. To wszystko jest do przemyślenia.

Wracając do najważniejszej kwestii...
http://www.anrevosprites.net/t4-lista-przywilejow
http://www.anrevosprites.net/t87-spis-zyczen
Chcemy zachęcić Was do większego zainteresowania powyższymi akcjami - w tym celu, prosimy o propozycje nowych przywilejów / życzeń lub pomysły na modyfikacje aktualnych 4

17No hej. Empty Re: No hej. Sro Lip 03, 2013 6:17 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Poniżej lista wprowadzonych dotychczas zmian oraz krótkie ich opisy.
- Odznaczenia użytkowników nie są już widoczne pod avatarem, gdy użytkownik napisze wiadomość - można je przeglądać dopiero po odwiedzeniu profilu danego usera.
- Obrazki płci uległy zmianie.
- „Quote” | „Code” | „Spoiler” - w przypadku tych opcji, zmianie uległa kolorystyka poszczególnych tabelek - nie są one już do siebie tak bardzo podobne.

18No hej. Empty Re: No hej. Sro Lip 03, 2013 6:23 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
I jak zwykle wszystko się sprowadza do chęci userów. We are doomed.

19No hej. Empty Re: No hej. Pią Lip 05, 2013 7:38 am

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Baj de łej, wtrącę swoje trzy grosze i chciałbym prosić o małą poprawkę. Po kliknięciu na OPARa tygodnia przenosi mnie na sam początek tego tematu, a nie do posta, w którym wybrano zwycięską pracę i załóżmy prace wyróżnione z obecnego tygodnia.

20No hej. Empty Re: No hej. Pią Lip 05, 2013 7:45 am

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Słuszna uwaga, Shine. Już poprawione.

21No hej. Empty Re: No hej. Wto Lip 09, 2013 10:08 am

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Myślę, iż GTW(ah to pojęcie :D) jest ucieszone po ostatniej frekwencji w OADS. I tutaj mała sugestia, Royalz to chyba proponował - głosowanie na tematykę, myślę iż w tym segmencie można oczekiwać sporej dużej frekwencji jak na realia forum.


@pomysł2
Idzie zrobić, by ikonki ARS#2 były domyślne? Bo dla przykładu emotki typu ": D"(bez spacji ofc.) wyświetlają się te stare.

ja wolę te od boku.
/Feli

22No hej. Empty Re: No hej. Wto Lip 09, 2013 10:28 am

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Jasne, że idzie zrobić, wystarczy wszystko poprzenosić z pierwszej karty na drugą i z powrotem.

Ale czy inni userzy też by tego chcieli. Robimy ankietę czy tutaj się rozstrzygnie?

Co do głosowania na tematykę, to czemu nie, ale musimy liczyć na uczciwość userów, którzy nie mają już po prostu wcześniej przygotowanej pracy i zgłoszą taką tematykę, mając swojego gotowca na tę okazję.

23No hej. Empty Re: No hej. Wto Lip 09, 2013 11:13 am

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Co do głosowania na tematykę, to czemu nie, ale musimy liczyć na uczciwość userów, którzy nie mają już po prostu wcześniej przygotowanej pracy i zgłoszą taką tematykę, mając swojego gotowca na tę okazję.
Co racja to racja. Ale można spróbować.

Jasne, że idzie zrobić, wystarczy wszystko poprzenosić z pierwszej karty na drugą i z powrotem.

Ale czy inni userzy też by tego chcieli. Robimy ankietę czy tutaj się rozstrzygnie?
Już od dawien dawna byłem za.

24No hej. Empty Re: No hej. Wto Lip 09, 2013 5:55 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Większość użytkowników woli stare emotikony - dlatego ustawiłem nowsze, jako drugi zestaw.
Jeżeli oczywiście zajdzie taka potrzeba, można to zmienić.
W grę wchodzi jedynie zdanie userów.

25No hej. Empty Re: No hej. Wto Lip 09, 2013 8:38 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Versil Perihelion napisał:Co do głosowania na tematykę, to czemu nie, ale musimy liczyć na uczciwość userów, którzy nie mają już po prostu wcześniej przygotowanej pracy i zgłoszą taką tematykę, mając swojego gotowca na tę okazję.
Dlatego to admini by dodawali tematykę do puli i najbardziej przystępna wygra.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 2]

Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.