Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 2]

26No hej. - Page 2 Empty Re: No hej. Wto Lip 09, 2013 8:48 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Teraz:
konkurs 1 - tematyka od adminów A
konkurs 2 - tematyka od adminów B
konkurs 3 - tematyka od adminów C
powtarzać ad infinitum i dopisywać więcej liter jak dojdziemy do 26

Sugerujesz:
konkurs 1 - tematyka od adminów A, tematyka od adminów B lub tematyka od adminów C. B? Ok. A i C wracają do puli, prędzej czy później pozostałe będą na tyle gorsze, że i tak je wykorzystamy. I tak wciąż my decydujemy, jaka może być tematyka, co to za różnica.
konkurs 2 - ...

...yup. I napisał to admin.


Chyba że userom by to pasowało. Hej, macie wybór. To propozycja od usera.

27No hej. - Page 2 Empty Re: No hej. Wto Lip 09, 2013 8:56 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Powiedzmy z 4-5 takich tematyk, które by różniły się znacznie od siebie dla przykładu jedna z a&m, druga to z komiksów, trzecia gra, 4 blablabla itd. Po głosowaniu dane tematyki przepadają.

28No hej. - Page 2 Empty Re: No hej. Wto Lip 09, 2013 9:13 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Co chwila do wymyślania pięć tematyk. Holy shit, konkursy byłyby jeszcze rzadziej.

A co jeśli jakaś inna z tych pięciu byłaby całkiem dobra? "Jedną z tej grupki już wzięliśmy, reszta w ognicho"?

W obecnej postaci to by było niezłe utrudnianie życia i szpanerskim kolorkom, i szpanerskim brakom kolorków. Ale koncepcja jest dobra.

Tylko czemu to obgadujemy tylko my dwaj. Hej, spośród 113 konkursów zrobiłem dwa. Ostatnio chciałem zrobić jeden konkurs, okazało się, że ni cholery bym go nie koordynował, bo akurat gdy miałbym wrzucić prace, byłbym na drugim końcu Polski. Dzięki temu mieliście OADS z Markiem Satanem.
Wiedzieliście, że Mr. Satan ma na imię Mark? Toriyama jest w tym całkiem świetny.

No, słucham opinii. Nie przeszkodzi to w żaden sposób Szajnowi nabić jeszcze dwóch postów do 666.

29No hej. - Page 2 Empty Re: No hej. Sro Lip 10, 2013 12:39 am

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Nawet trzy by wystarczyły, a gdyby np. admini widzieli, że była niewielka przewaga jednej tematyki nad drugą to tą drugą można by zorganizować jako kolejną albo dodać do puli następnego głosowania. Myślę, że to dobry pomysł, choć z pewnością wymaga odrobiny chęci po obu stronach.

@edit
Tak speaking off, dałoby się jakoś tą paletę kolorów w okienku wiadomości zmienić na nasze potrzeby? Ułatwiłoby to życie na PBFie xP.

30No hej. - Page 2 Empty Re: No hej. Pią Lip 12, 2013 11:22 am

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Da radę przenieść subfora na górę listy, żeby nie przewijać forum?

31No hej. - Page 2 Empty Re: No hej. Pią Lip 12, 2013 11:28 am

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Nie bardzo to widzę w panelu. Feli, Yoh, widzieliście to gdzieś?

32No hej. - Page 2 Empty Re: No hej. Pią Lip 12, 2013 1:48 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Da radę przenieść subfora na górę listy, żeby nie przewijać forum?
Również nigdzie nie widziałem takiej opcji, ale przed zmianą designu forum, sub-fora znajdowały się nad tematami w danym dziale. Myślę, że gdyby pobawić się w CSS, modyfikacja tego byłaby możliwa.

33No hej. - Page 2 Empty Re: No hej. Pią Lip 12, 2013 2:02 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Ja tam nie wiem czy to wszystko pomoże... ile razy były podobne akcje i nic z ego nie było? To nie zależy w sumie od systemu, bajerów czy czegoś tylko od userów, aczkolwiek niektóre ułatwienia byłyby mile widziane. Tak jak wspomniał Shine - o subforach.
Jednak nie to było głównym tematem a smocze kule i kp. Ja tam dla siebie widzę maksymalnie 4 przydatne przywileje za KP. Same punkty traktuję bardziej jak zbierajkę(Choć ostatnio nie pisze postów, przez co ich nie zbieram). Kiedy mam ich więcej niż Max mogę mu to wypominać i mieć uzasadniony powód do obrażania go.
Tak właściwie to dla mnie i tak za dużo jest tych bajerów. Smocze kule, KP, odznaczenia i tak dalej... kiedyś tego nie było i było dobrze. Minimalizm jest na topie xd
To chyba tyle z mojej strony - tak wiem, nic nie wniosłem, ale Viego nie będzie jęczał, że tylko kilku userów się wypowiada.

Aha i jeszcze jedno:
Wooy aka Jataman napisał:Tak speaking off, dałoby się jakoś tą paletę kolorów w okienku wiadomości zmienić na nasze potrzeby? Ułatwiłoby to życie na PBFie xP.
Nie widzę nigdzie odpowiedzi na to pytanie.

34No hej. - Page 2 Empty Re: No hej. Pią Lip 12, 2013 3:26 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Tak speaking off, dałoby się jakoś tą paletę kolorów w okienku wiadomości zmienić na nasze potrzeby? Ułatwiłoby to życie na PBFie xP.
Na "nasze potrzeby"?
Tutaj forumotion umożliwił nam wybór jedynie dwóch opcji - aktualna lub standardowa paleta kolorów.
Aktualna jak sami widzicie jest bardziej rozbudowana ze względu na ogromny wybór poszczególnych barw. Standardowa oferuje natomiast jedynie podstawowe kolory, które dostępne były przed aktualizacją edytora wiadomości do stanu obecnego.
Nie mamy pojęcia, która wersja bardziej przypadła Wam do gustu - teraz najwyraźniej przewagę ma poprzednia.

35No hej. - Page 2 Empty Re: No hej. Pią Lip 12, 2013 3:49 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Ja tam wolę poprzednią, jest bardziej różnorodna - to po pierwsze. W obecnej większość kolorów wygląda dla mnie tak samo. Po drugie w starej znajdowała się większość kolorów, którymi mówią postacie z PBF.

36No hej. - Page 2 Empty Re: No hej. Pią Lip 12, 2013 3:54 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Więc mamy zdanie dwóch użytkowników na ten temat - czy naprawdę nikt, poza Bercikiem i Woogym, nie ma nic do powiedzenia w tej kwestii?

Zmiana palety kolorów z zaawansowanej na standardową to kwestia jedynie kilku sekund.

Mówiłem: ponieważ forum zależy od userów, jesteśmy zgubieni.

37No hej. - Page 2 Empty Re: No hej. Pią Lip 12, 2013 5:04 pm

Max

Max
Human Interface
Human Interface
Chyba każdy wie, że standardowa paleta jest lepsza, no i oczywiście ułatwia grę na PBF. Jestem za tym by zmienić paletę zaawansowaną na standardową, damn it!

38No hej. - Page 2 Empty Re: No hej. Pią Lip 12, 2013 6:44 pm

Aki

Aki
Jounin
Jounin
Zgadzam się z resztą co do palety, stara była lepsza. 
BTW. Też mi się wydaje, że byłoby lepiej, gdyby te nowsze emotki były domyślne, choć rzadko w ogóle używam emotek ARSowych, to te z #2 mi bardziej podchodzą 4 .

39No hej. - Page 2 Empty Re: No hej. Pią Lip 12, 2013 8:32 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
No to może najwyższy czas na wypowiedź najbardziej leniwego usera tego forum? Aby poprzeć ten niechlubny tytuł, wypowiem się tylko w kilku, poruszonych już w dodatku kwestiach.
Paleta kolorów - w sumie jest mi to najzwyczajniej obojętne. Stara cierpiała na ten sam problem co obecna, a mianowicie brak możliwości tworzenia własnych kolorów wedle swoich potrzeba. Niestety, nic na to nie da się poradzić, więc whatevah.
"Bajery" - czyli przeróżne odznaczenia np. za czas przebywania na forum. Jak dla mnie jest to zbędne mimo, że nagrody za ich zdobycie, mogą przyciągać potencjalnych zdobywców.
Smocze Kule - w sumie nie mam tutaj praktycznie nic do powiedzenia. Nie widziałem jeszcze, żeby ktoś skompletował wszystkie, ani żeby choć raz ich użyto. Chociaż pomysł z możliwością przywrócenia starej postaci na PBF, którą ktoś utracił, moim zdaniem mógłby wylądować na liście życzeń. Tak jakby co...
KP i przywileje - jak dla mnie obecny sposób ich zdobywania jest w miarę ok. Nie piszesz - nie masz; piszesz - zarabiasz. Trochę na to schodzi, by osiągnąć jakąś określoną kwotę, to fakt, ale hej, nic za darmo. Osobiście niektóre z przywilejów wydają mi się jednak głupie, albo niepotrzebne. Co na przykład? Zmiana wielkości liter i jednej litery w nazwie. Oh, come on! Seriously? No i jeszcze wybór stworzenia konkursu. Poważnie: a) nikt z tego nie korzysta b) nie można wybrać tematyki c) o samo stworzenie konkursu wystarczy zwykle poprosić kogoś z administracji.
Emotki - nowe zdecydowanie bardziej mi odpowiadają. Stare nie są koniecznie gorsze, ale... No dobra, są gorsze. Zmieniać je!

No dobra, to tyle. Jak sobie coś przypomnę to napiszę. Może... xd

40No hej. - Page 2 Empty Re: No hej. Nie Lip 14, 2013 9:14 am

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
Żebyście się nie czepiali, też się wypowiem.
Co do palety kolorów, to jest mi ona obojętna. Ta nowsza wydawała się lepsza, ale skoro większość osób chce starą, to mi to nie przeszkadza.
Co do KP i przywilejów, samo zbieranie kp jest w porządku, ale przywileje jakoś mnie nie ciągną. Jedynym jest chyba moderator na chatboxie, lecz w obecnych czasach w ogóle by mi się on nie przydał.
Jeśli chodzi o emotki, to nowe wg mnie też są lepsze.

41No hej. - Page 2 Empty Re: No hej. Pią Lip 19, 2013 12:20 am

Safari

Safari
Mazoku
Mazoku
Widzę, że jest problem z obrazkami. Miast imaga proponuje byście obrazki działów hostowali bezpośrednio na serw forumotion z wysokości panelu. Wtedy jest gwarancja, że nie uciekną.
Ja tak robię na własnym forum. Yoh mi świadkiem.

Co do przywilejów, to rozszerzenie o pare pozycji by pewnie nie zaszkodziło.

42No hej. - Page 2 Empty Re: No hej. Pią Lip 19, 2013 8:46 am

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
...

Nie, moja informacja w nagłówku wcale nie była do tego, żebyście nam o tym pisali. Może jeszcze raz powtórzę:

Wiemy, co zrobić. Wszystkie nowe forumowe obrazki wrzucamy na servimg. Kwestia jest tylko tego, że Yoh ma te ikonki i jest na nocnej zmianie. A jego powiadomiłem zaraz gdy sprawdziłem całe forum i zrobiłem listę brakujących.

I weź tu pisz info do userów w nagłówku.

43No hej. - Page 2 Empty Re: No hej. Pią Lip 19, 2013 11:19 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Ikonki poszczególnych działów zostały przywrócone, zaś linki do nich umieszczone na nowym hostingu:
Przywitaj się!
Dragon Balls
Hyde Park
Archiwum
News/Banicja

PBF/Palan/Las Selvas
PBF/Palan/Góry Dabezhia
PBF/Zaświaty/Hueco Mundo
PBF/Palan/Miasta/Setirps
PBF/Palan/Równiny/Galea
PBF/Palan/Równiny/Nondos
PBF/Oceany/Legandia/Wyspa Gasto
PBF/Oceany/Legandia/Wyspa Soraiti
PBF/Oceany/Legandia/Wyspa Densetta
PBF/Oceany/Kaitoaki/Wyspa Jostella

44No hej. - Page 2 Empty Re: No hej. Pią Lip 19, 2013 6:29 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
W ramach kolejnych informacji, nastąpiła zmiana pierwszego zestawu forumowych emotikonek. Na dniach powinny pojawić się także zaktualizowane tutoriale na portalu, dotyczące tworzenia pierwszych OPARów.

45No hej. - Page 2 Empty Re: No hej. Nie Sie 25, 2013 2:28 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Żadnych świeżych pomysłów dotyczących nowych życzeń dostępnych za zebranie smoczych kul?
Żadnych świeżych pomysłów dotyczących nowych przywilejów dostępnych za kreatywne punkty?

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 2]

Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.