Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1DBO - wielkie przygody zboka Empty DBO - wielkie przygody zboka Sro Sie 07, 2013 7:29 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Jako, że się nudziłem, ponownie zacząłem grać w DBO. Stwierdziłem jednak, że rozgrywka jest dla mnie zbyt nudna i monotonna - wykonaj questa, zabij potworka i nabij poziom. Tak nie może być, powiedziałem sobie w myślach.
Myśli stały się czynem. Doszedłem do wniosku, że świetnie będzie zrobić z postaci... zboczeńca. A że przyda mi się nabić trochę postów, bo ostatnio na forum wieje pustkami, to będę sobie wrzucał do tego tematu screeny opowiadające o ulubionym zajęciu tej postaci xd

"Tak mi dobrze, tak mi rób..."
Spoiler:
"Co dwóch nagich, to nie jeden..."
Spoiler:



"Zrób mi dobrze!"
Spoiler:
"Od tylca, na wesoło!"
Spoiler:



"Co tam masz? Daj popaczeć... Daj dotknąć!"
Spoiler:



"Gra wstępna."
Spoiler:
"Co tam masz?"
Spoiler:
"Dobrze robię?
Lepiej być nie może!"
Spoiler:
"Dżentelmeński pocałunek."
Spoiler:
"Dobrze będzie. To jednorazowy odskok..."
Spoiler:

2DBO - wielkie przygody zboka Empty Re: DBO - wielkie przygody zboka Sro Sie 07, 2013 1:03 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Ale Ci się nudzi xD

3DBO - wielkie przygody zboka Empty Re: DBO - wielkie przygody zboka Sro Sie 07, 2013 1:25 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Co nie? A jęczy, że nie ma czasu.

4DBO - wielkie przygody zboka Empty Re: DBO - wielkie przygody zboka Sro Sie 07, 2013 1:48 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Wiedziałem, że to napiszesz Berciaczku :*
Czasu nie mam tak dużo, jak dawniej, przez to, że często po nocnych dyżurach chodzę teraz od razu na robotę z ojcem. Nie zmienia to jednak faktu, że ten czas wolny, który mi zostaje, staram się w jakikolwiek sposób zagospodarować. Jeżeli nie mam weny na rysowanie/spritowanie/pisanie, to włączam DBO - jeżeli nie mam weny na granie/wyżywanie się, latam po mapie w poszukiwaniu ciekawie wyglądających postaci kobiecych, z którymi robię właśnie takie "cosie"... xd

Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:

5DBO - wielkie przygody zboka Empty Re: DBO - wielkie przygody zboka Sro Sie 07, 2013 3:05 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Jesteś chory :P.

Poza tym, nie wiem czy wiesz, ale bierzesz udział w akcji "Spritujemy". I nie ma odwrotu. Gdy byłeś zajęty robieniem screenshotów z DBO, na chwilę omsknęła Ci się ręka i podpisałeś cyrograf z Jatadevilem. Na jego mocy musisz robić równolegle ze mną, Bercikiem, Akim i (prawdopodobnie, znając wpływ Bercika na niego) Maxem sprita. Jeśli nie dotrzymasz umowy Twoja dusza spłonie, stracisz stołek w GTW i tekst "Pucek nie ma adma!" przerodzi się w "Joszu nie ma adma!".

Tak, było mnóstwo innych opcji, żeby Cię poinformować o tej akcji, a ja wybrałem możliwie najgorszą.

A kończąc offtop, ciekawe kiedy skończą Ci się pomysły na nowe pozycje do screenów xP.

6DBO - wielkie przygody zboka Empty Re: DBO - wielkie przygody zboka Sro Sie 07, 2013 3:28 pm

Safari

Safari
Mazoku
Mazoku
ZBOL xD
dobrze, że ja nie gram w DBO, bo moją postać tez byś pewnie przeleciał

Teraz na poważnie: DO ROBOTY YOH, TY LENIU ŚMIERDZĄCY !!

7DBO - wielkie przygody zboka Empty Re: DBO - wielkie przygody zboka Sro Sie 07, 2013 3:46 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Jata', przypominam tylko, że zrobiłem kiedyś Puckowi na urodziny pamiątkowy obrazek rangi "Ain't got admin", którego nie przerobiliśmy w faktyczną rangę. Ale to się może zmienić.

Nie zwracajcie na mnie uwagi, ja tu tylko sprzątam i podsuwam argumenty do szantażu.

Btw, Yoszu, nie podpuszczam cię, ale nie zrobisz tak w SMT Imagine.

8DBO - wielkie przygody zboka Empty Re: DBO - wielkie przygody zboka Sro Sie 07, 2013 4:44 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Versil Perihelion napisał:Btw, Yoszu, nie podpuszczam cię, ale nie zrobisz tak w SMT Imagine.
Nie rób! To zło! Te wszystkie potworki mnie nie lubią, a gra jest chora! Lepiej rób sprita, jak radzi ci Woogy.

I jak się czujesz z pechem? Niefajne uczucie, prawda?
You merely adopted the bad luck. I was born and raised in it.[/bane]

/vph

Btw, spostrzeżenie. Kolor, który menu interfejsu podaje jako "oliwkowy" to jakiś pieprzony bullshit.


To mi chcą wcisnąć, #666633
To jedyny właściwy, majestatyczny i pełen splendoru kolor oliwkowy na świecie, #808000.

I call hax. Bo oznaczałoby to w praktyce, że spośród pięciu często używanych przeze mnie kolorów muszę dwa wprowadzać bezpośrednio z klawiatury. I to te dwa najczęstsze z tej piątki, olive oraz violet. Przynajmniej red, yellow i cyan są w miarę nie z dupy.

9DBO - wielkie przygody zboka Empty Re: DBO - wielkie przygody zboka Czw Sie 08, 2013 5:32 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Tak, było mnóstwo innych opcji, żeby Cię poinformować o tej akcji, a ja wybrałem możliwie najgorszą.
Jesteś złym człowiekiem...
Btw, Yoszu, nie podpuszczam cię, ale nie zrobisz tak w SMT Imagine.
Gdyby chciało mi się gra-...
[patrzy na post Bercika]
Mam ciekawą ideę...
ZBOL xD
dobrze, że ja nie gram w DBO, bo moją postać tez byś pewnie przeleciał
Tak mi dobrze, tak mi mów! xD
Uznaję te słowa za komplement. Jestem eromistrzem - Twoja wiadomość uświadamia mnie zaś w tym, iż zyskuję coraz to większe doświadczenie w tej dziedzinie! :O

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Similar topics

-

» Przygody goku

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.