Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 3]

26[Rysunki] by Orzech  - Page 2 Empty Re: [Rysunki] by Orzech Sro Lip 15, 2015 2:10 pm

Orzeszek

Orzeszek
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
[Rysunki] by Orzech  - Page 2 Taur_by_theorzeszek-d90lhrp

Tutaj testowałem inny typ cieniowania, najpierw zrobiłem cienie w odcieniach szarości a później nałożyłem kolory.

27[Rysunki] by Orzech  - Page 2 Empty Re: [Rysunki] by Orzech Pią Sie 07, 2015 10:19 pm

Orzeszek

Orzeszek
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
[Rysunki] by Orzech  - Page 2 Ziomeczekfiolet_by_theorzeszek-d93qnfj
[Rysunki] by Orzech  - Page 2 Blue1_by_theorzeszek-d940y6v
[Rysunki] by Orzech  - Page 2 Orange_by_theorzeszek-d940v9a
Miałem więcej rysować w wakacje ._.
Pan fioletowy i pani niebieska są z wyobraźni, :'v a pani pomarańczowa ma włosy z wyobraźni

28[Rysunki] by Orzech  - Page 2 Empty Re: [Rysunki] by Orzech Pią Wrz 04, 2015 3:22 pm

Orzeszek

Orzeszek
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
[Rysunki] by Orzech  - Page 2 Ko_by_theorzeszek-d97g9f4
Doceniam siebie bo tło, ale nie doceniam bo to tło to jednak rak
[Rysunki] by Orzech  - Page 2 Yellow_by_theorzeszek-d94syc1 
i portret

29[Rysunki] by Orzech  - Page 2 Empty Re: [Rysunki] by Orzech Pią Wrz 04, 2015 6:42 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Koń nie wygląda najgorzej, stanowi jedną z lepiej wykonanych przez Ciebie prac. Jest całkiem realistyczny i proporcje w dużej części też zostały zachowane. Cieniowanie i paleta kolorów jest niestety średnio udana. Głównym mankamentem jest tu chyba nazbyt dominująca czarna barwa, użyta do konturow, cieni i samego umaszczenia. Tło dość monotonne i raczej nudne, ale lepsze to niż jego brak :)
Ogółem fajna pracka, troszkę ją doszlifować i będzie prezentować się naprawdę dobrze.
Co do tej złotowłosej Pani mam jednak nieco więcej zastrzeżeń.
Oczy są zbyt daleko oddalone od siebie oraz od nosa. Jeżeli przyjrzysz się jakimkolwiek zdjęciom zauważysz, że zaczynają się one mniej więcej na równi z końcem linii nozdrzy/ nosa. Oko zajmuje mniej więcej jedną czwartą do jednej piątej szerokości twarzy. Kolejną analogię, którą możesz dostrzec jest fakt, iż usta kończą się mniej najdalej w połowie szerokości oczu, a najczęściej w chwilę przed nią.
Realizmu ujmuje jej również brak rzęs, czy brwi.
Sam dobór kolorów nie poprawia kompozycji. Wygląda jakby miała żółtaczkę albo cukrzycę. Zdecydowanie lepszymi portretami była wcześniejsza niebieska i czerwona Pani.
Wracając do proporcji- nos nigdy nie jest szerszy u góry niż na dole. On idąc w górę chowa się, nie rośnie. Staraj się również zwężać szyję ku dołowi, gdyż nadaje to żeńskim portretom większej kobiecości i delikatności ..., to takie moje małe spostrzeżenie :P.

Poniżej załączyłem szybką poprawkę tego co zrobiłeś, wykonaną w paincie. Przyznasz, że prezentuje się odrobinkę lepiej :P.
[Rysunki] by Orzech  - Page 2 Kobitka
[kp]3[/kp]

30[Rysunki] by Orzech  - Page 2 Empty Re: [Rysunki] by Orzech Nie Paź 04, 2015 10:38 am

Orzeszek

Orzeszek
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Dzięki za ocenę :v

[Rysunki] by Orzech  - Page 2 Mabel_pines_by_theorzeszek-d9bo5dt
[Rysunki] by Orzech  - Page 2 Widziaemstrasznerzeczy_by_theorzeszek-d95j79c
[Rysunki] by Orzech  - Page 2 Misiek_by_theorzeszek-d96gd2g
jakieś bazgroły

[Rysunki] by Orzech  - Page 2 Purple_by_theorzeszek-d9bw12p
i coś większego

31[Rysunki] by Orzech  - Page 2 Empty Re: [Rysunki] by Orzech Pią Lis 13, 2015 5:13 pm

Orzeszek

Orzeszek
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
[Rysunki] by Orzech  - Page 2 Untitled_by_theorzeszek-d9gf0iq
[Rysunki] by Orzech  - Page 2 A_doodle_by_theorzeszek-d9gb3ih
[Rysunki] by Orzech  - Page 2 Untitled_by_theorzeszek-d9g7chg
Trochę tradycyjnych rysunków, które powstawały na lekcjach bo nie bardzo mam czas rysowac w domu. :^(

//póki co same proste prace ale mam zamiar zacząć coś większego ;^)

32[Rysunki] by Orzech  - Page 2 Empty Re: [Rysunki] by Orzech Sob Lis 14, 2015 12:57 pm

Safari

Safari
Mazoku
Mazoku
Łorzech, zdecydowanie ci lepiej wychodzą stwory fantastyczne niż ludzie czy zwykłe zwierzaki.
Bez urazy
Ten dziwoląg z mackami, żyrafą i paroma innymi mi się podoba. Taki typowy surrealizm.
Graficzki cienkopisem raczej ci lepiej idą niż digitale. Moim zdaniem na razie porób w tym kierunku, bo rzucając się od razu na digitale ciężko sobie potem zdać sprawę co się lepiej umie. Ćwicz na papierze a potem doświadczenie przekładaj na kompa. Taka moja rada.
Przy okazji musisz się nauczyć jak sobie kartkę zagospodarować, bo z tego co widzę to robisz po środku i reszta miejsca się marnuje. Sporo tej pustki, aż się prosi by tło dorobić

33[Rysunki] by Orzech  - Page 2 Empty Re: [Rysunki] by Orzech Wto Gru 08, 2015 2:13 pm

Neravi

Neravi
Notowany
Notowany
No tak ogolnie to najlepszym rysunkiem jest nr.2 reszta tez jest spoko tylko, ze jakos nie w moim stylu i troche dziwnie to wyglada ale mimo to cieniowanie co raz lepiej ci to wychodzi.
Ten rysunek nr.2 jest najlepszy jak juz wspomnialem z tego wzgledu, ze wyglada jak z jakis komiksow lub zarabistych koszulek ze znanych firm. Mimo iz jest to takie pokrecone i wszystko na wszystkim to wyglada to naprawde zajebiscie wiec rysuj dalej podobne postacie do tych a te style co masz na innych rysunkach odstaw poniewaz sa nie za bardzo na topie.
(Sorry za brak polskich znakow ale pisalem na Mac'u :( )

34[Rysunki] by Orzech  - Page 2 Empty Re: [Rysunki] by Orzech Czw Gru 31, 2015 7:11 pm

Orzeszek

Orzeszek
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Dzięki za komentarze i rady w nich zawarte z tym, że ten rysunek cienkopisem jest ciekawy i rozumiem, że się podoba (bo w takim stylu nie trzeba tyle skilla ile w np. rysowaniu ludzi) ale to raczej nie jest styl, którym chce rysować. Nie chce stać w miejscu i rysować cały czas jakichś pogmatwanych rzeczy. (bo rysując cały czas takie rysunki nie robiłbym nic nowego tylko jakieś raki rysował) Zapewne co jakiś czas będę rysował coś podobnego, ale wolałbym nauczyć się rysować bardziej realistycznie oraz wypracować sobie jakiś własny komiksowy styl.
Co do moich digitali to wiem że są na bardzo słabym poziomie, ale to praktycznie jedyne większe prace jakie mam x"D bo w moim szkicowniku raczej są same bazgroły i szkice a nimi nie bardzo chcę się dzielić bo to nic ciekawego (chyba powinienem zacząć kleić jakieś sketch dumpy czy bóg wie co)
Fakt faktem powinienem się nauczyć zagospodarować miejsce na kartce i zacząć jakieś tła rysować :"v
Ogółem dzięki raz jeszcze za komentarze i wrzucam nowe pracki:
lamki
[Rysunki] by Orzech  - Page 2 Lama_by_theorzeszek-d9h0bmj
[Rysunki] by Orzech  - Page 2 Superlamka_by_theorzeszek-d9i6ylc
typek z troche rakiem rąk
[Rysunki] by Orzech  - Page 2 Smierdzi_boczkiem_by_theorzeszek-d9m10hi
bieda komiks
[Rysunki] by Orzech  - Page 2 W8in4newyear1_by_theorzeszek-d9m6ror
i mój summary of art 2015! 
[Rysunki] by Orzech  - Page 2 2015_summary_of_art_by_theorzeszek-d9l53aa

I mam jeszcze 1 większą prace która się kurzy od miesiąca i musze ją zeskanować, jak się zbiore to wstawie :" D
będzie to chyba pierwsza większa praca na kartce która się tu pojawi :"v

35[Rysunki] by Orzech  - Page 2 Empty Re: [Rysunki] by Orzech Nie Sty 03, 2016 8:07 pm

Safari

Safari
Mazoku
Mazoku
MEGA FAIL z lamą.
Lama to kopytne zwierze, ma racice. Równie dobrze mógłbyś dać łapy koniowi czy kozie :P
Chętnie ci dam za to kopa.


Ten koleś w niebieskim wygląda jakby miał kije zamiast nóg. Na dodatek ma dwie prawe ręce.... Ogółem szczerze mówiąc: wygląda koszmarnie
Jakby to była postać do Zwyczajnego serialu, to bym nie miała zastrzeżeń :P

Twoje rozeznanie anatomiczne i domniemane ćwiczenia w rysowaniu postaci idą do kosza oficjalnie moim zdaniem.

36[Rysunki] by Orzech  - Page 2 Empty Re: [Rysunki] by Orzech Pon Sty 04, 2016 1:14 am

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Sam w pierwszym momencie nie dopatrzyłem się niczego podejrzanego u tej lamki, ale potem jak przeczytałem post Safari, to złapałem takiego wielkiego zonka XD
Najbardziej z tych wszystkich rysunków co wstawiłeś, podobają mi się te narysowane odręcznie. Lamka z tableta też nie jest tragiczna, ale reszta digitali jest niestety nieciekawa, choć ten minotaur z pierogami na brzugu i doklejonymi poduszkami na klatce piersiowej poprawił mi humor XD
Facio w niebieskim wdzianku w sumie jak tak spojrzeć aż tak tragicznie nie wygląda, choć rzeczywiście realistyczny to on nie jest :P.
Tak czy siak częstuj nas dalej, czekamy z niecierpliwością :)

[kp]2[/kp]

37[Rysunki] by Orzech  - Page 2 Empty Re: [Rysunki] by Orzech Sob Sty 09, 2016 5:39 pm

Orzeszek

Orzeszek
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Dzięki za komentarze :"""]

Co do tej lamy to muszę przyznać, że fail trochę XD Z tym że w moim szkicowniku jest wiele rysunków lam. Wiele osób je też widziało, nikt nie zwrócił mi na to uwagi, tak więc żyłem sobie w niewiedzy aż tu nagle ty X"D

Co do tego ziomka to rozumiem, że troche raczek :"/ z tymi 2 prawymi rękami to już mi ktoś mówił x"DD będę się starał żeby nie popełnić już nigdy takiej gafy ;_ ; 

Btw zacząłem 30 days drawing challenge które możecie śledzić jak wam sie chce
tu i tu

zdjęcia tam nie są super ultra jakości ale nie są chyba bardzo tragiczne

+ jakaś bieda poza którą miałem tu wstawić ale mi umknęła
[Rysunki] by Orzech  - Page 2 Tumblr_nzs1nwWJid1ulwcpoo1_1280

38[Rysunki] by Orzech  - Page 2 Empty Re: [Rysunki] by Orzech Sob Lut 13, 2016 6:27 pm

Orzeszek

Orzeszek
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Skończony czelendż, rysunki, które moim zdaniem zasługują na wyróżnienie:

[Rysunki] by Orzech  - Page 2 Day16_by_theorzeszek-d9p1l1y
[Rysunki] by Orzech  - Page 2 Day12x_by_theorzeszek-d9oelua
[Rysunki] by Orzech  - Page 2 Day18_by_theorzeszek-d9p1m6n

Jak chcecie zobaczyć wszystko to na tumblrze już jest, na deviantarcie nie mam siły wstawić :v

39[Rysunki] by Orzech  - Page 2 Empty Re: [Rysunki] by Orzech Sro Lut 17, 2016 9:19 pm

Orzeszek

Orzeszek
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
[Rysunki] by Orzech  - Page 2 Bk1_by_theorzeszek-d9s4lp5

Dalej próbuje w digital

40[Rysunki] by Orzech  - Page 2 Empty Re: [Rysunki] by Orzech Pon Maj 02, 2016 8:51 pm

Orzeszek

Orzeszek
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
[Rysunki] by Orzech  - Page 2 Gurl_from_hinoponia_by_theorzeszek-d9tbf9f
[Rysunki] by Orzech  - Page 2 Subzeroskonczony_by_theorzeszek-d9yt1cv
[Rysunki] by Orzech  - Page 2 Wues_by_theorzeszek-da16j3s

chyba pierwszy raz rysuje coś tró animango style

41[Rysunki] by Orzech  - Page 2 Empty Re: [Rysunki] by Orzech Czw Cze 30, 2016 3:26 pm

Orzeszek

Orzeszek
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
[Rysunki] by Orzech  - Page 2 Czaplax_by_theorzeszek-da7fvjg

czapla
refka

42[Rysunki] by Orzech  - Page 2 Empty Re: [Rysunki] by Orzech Sob Lip 02, 2016 9:56 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Widać powolny, ale jednak regularny progress. Bardzo podoba mi się podoba pomysł na ostatnią grafikę, a na wpół wypłowiałe, wydawałoby się jaskrawe kolory tęczy prezentują się wspaniale. Również szarawe kontury bardzo przypadły mi do gustu. Nie licząc tła, bardzo fajna praca, oby więcej takich :)

43[Rysunki] by Orzech  - Page 2 Empty Re: [Rysunki] by Orzech Pon Sie 15, 2016 9:58 pm

Orzeszek

Orzeszek
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
[Rysunki] by Orzech  - Page 2 Kitteh_by_theorzeszek-da8pym9

[Rysunki] by Orzech  - Page 2 Gry_bbbb_by_theorzeszek-daabn9s
dzięki ślicznie za komentarz, bo ostatnio troche tu martwo ;_;
nooo i kolejne 2 rysunki, rysowane bardziej na szybko więc bez szału :/

//tak naprawde tą góre wstawiam bo mi sie podoba niebo, a kota żeby nie było zbyt pusto XD

44[Rysunki] by Orzech  - Page 2 Empty Re: [Rysunki] by Orzech Pią Wrz 09, 2016 7:53 pm

Orzeszek

Orzeszek
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
[Rysunki] by Orzech  - Page 2 Deer_by_theorzeszek-daehk1x
[Rysunki] by Orzech  - Page 2 In_woods_by_theorzeszek-daehjpr
[Rysunki] by Orzech  - Page 2 Fysz_by_theorzeszek-daehiw6
[Rysunki] by Orzech  - Page 2 Roses_by_theorzeszek-daehjj7
cos mnie tak wzieło na akwarelki i oto powstało to

45[Rysunki] by Orzech  - Page 2 Empty Re: [Rysunki] by Orzech Czw Wrz 15, 2016 12:27 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Stary! Zajebiście się to ogląda! Cały czas widać Twój proggress! Oglądasz jakieś poradniki na temat rysowania?

46[Rysunki] by Orzech  - Page 2 Empty Re: [Rysunki] by Orzech Pią Gru 23, 2016 4:05 pm

Orzeszek

Orzeszek
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Poradniki czasem, głównie oglądam jakieś speedpainty na yt i na tym by się kończyło, a tutaj troche stuffu 
[Rysunki] by Orzech  - Page 2 2016_summary_of_art_blank_by_dustbunnythumper_daqc_by_theorzeszek-dasluqj
[Rysunki] by Orzech  - Page 2 Loszka_by_theorzeszek-daspbfn
[Rysunki] by Orzech  - Page 2 Tumblr_oijtfx2oOn1ulwcpoo1_540
[Rysunki] by Orzech  - Page 2 14800072_578681579000120_805161686_o_by_theorzeszek-dam3gxz
Pani z kwiatkami na oczach może kiedyś zostanie przerobiona na digital ale teraz macie tylko zdjęcie robione ziemniakiem :^/ A ten lachon w digitalu to była pochopna decyzja, w połowie odechciało mi sie tego robić bo rysowanie rąk to jest asjkfjlsdhflsdas ale dokończyłem 
przy okazji coraz bardziej zaczynam lubić się z akwarelkami mimo wszystko one ze mną niekoniecznie


korzystając z okazji to mery chrismes ewryłan czy coś

47[Rysunki] by Orzech  - Page 2 Empty Re: [Rysunki] by Orzech Nie Gru 25, 2016 12:43 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Wzajemnie - wesołych.

Jeżeli chodzi o rysunki to po ostatnich, które wrzuciłeś mam wrażenie, że nie ma dużego progressu.
Podoba mi się jeleń z bombkami na rogach, ale dwie pozostałe pracki... stosunkowo słabe. Pracuj dalej i twórz, jak sprawia Ci to frajdę - jak coś wrzucisz to zawsze postaram się to skomentować (ale nie wiem po jakim czasie xd)

48[Rysunki] by Orzech  - Page 2 Empty Re: [Rysunki] by Orzech Nie Sty 08, 2017 8:55 pm

Orzeszek

Orzeszek
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Dzięki ślicznie za komentarz, a tutaj troche stuffu bo niewiem co mi sie tak chce rysować ostatnio zwierzaczki 
[Rysunki] by Orzech  - Page 2 Tumblr_oj0bt0ijg11ulwcpoo1_1280_by_theorzeszek-datjx3m
[Rysunki] by Orzech  - Page 2 Tumblr_oj7urjfqot1ulwcpoo1_1280_by_theorzeszek-dauf1tw
[Rysunki] by Orzech  - Page 2 Tumblr_ojdlvvwyzj1ulwcpoo1_540_by_theorzeszek-daujs3x
[Rysunki] by Orzech  - Page 2 Tumblr_ojgrf7agwx1ulwcpoo1_540_by_theorzeszek-dauo5lu
2 pierwsze rysunki rysowane bez szkicu ze zdjęć
a 2 drugie to pierwsze podejścia z tuszem, o ile jeleń wyszedł tak jak go zaplanowałem, o tyle kot nie, a to wszystko przez beznadziejny papier ksero, chciałem troche rozwodnić tusz żeby nie był taki ciemny i żeby to wszystko dobrze wyglądało, ale kartka mi sie pofalowała bo o ile warstwe tuszu wytrzymywała, to tusz z wodą już nie

do wszystkich refek nie dam linku, jak chcecie znaleść te zdjęcia to poprostu na tumblrze wpiszcie #photo #cat albo #photo #deer xD
mam tylko link do tej ostatniej 
http://03sandraa.tumblr.com/post/120100413450

49[Rysunki] by Orzech  - Page 2 Empty Re: [Rysunki] by Orzech Pon Sty 30, 2017 11:30 pm

Orzeszek

Orzeszek
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
[Rysunki] by Orzech  - Page 2 Tumblr_okm7f9x2k61ulwcpoo1_1280_by_theorzeszek-daxb3ph
[Rysunki] by Orzech  - Page 2 Starboy_by_theorzeszek-davvu6r
[Rysunki] by Orzech  - Page 2 Tumblr_ok35o33mod1ulwcpoo1_540_by_theorzeszek-daw2vkn

fajnie sie robi akwarelami 

refka w 1 to po prostu Lana del Rey a samo zdjęcie na którym sie wzorowałem już zgubiłem
refka w 2 moja własna więc nie wstawiam
refka w 3
http://miezetatze.deviantart.com/art/close-your-eyes-to-see-270010793

50[Rysunki] by Orzech  - Page 2 Empty Re: [Rysunki] by Orzech Pon Kwi 10, 2017 6:04 pm

Orzeszek

Orzeszek
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
[Rysunki] by Orzech  - Page 2 Blue_and_red_by_theorzeszek-db36lvr
[Rysunki] by Orzech  - Page 2 Poses_by_theorzeszek-dazmz4x
[Rysunki] by Orzech  - Page 2 Water_elemental_by_theorzeszek-db3glxb

refka 1
http://akmalkarim.com/post/153923335807
refka 2
http://senshistock.deviantart.com/ gdzieś stąd 
3 bez refki

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 3]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.