Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Ostatnimi czasy, na forum niewiele się dzieje. Użytkowników odwiedzających ARS nie ma zbyt wielu, zaś aktywnych możemy zliczyć na palcach jednej dłoni. Nie mam jednak najmniejszego zamiaru narzekać na małą aktywność, gdyż - wbrew pozorom - my cały czas pracujemy!

Zacznę od tego, co już wszyscy zdążyli zauważyć - nowy event! Do tej pory, mogliście wrzucić swoją emotkę tylko poprzez zakup przywileju za odpowiednią liczbę kreatywnych punktów. Podczas trwania tego wydarzenia, możecie prezentować uśmieszki własnej roboty, które chcielibyście umieścić w naszej bazie ikonek. To jedyna okazja do tego, by wyjątkowo zrobić to za darmo, dlatego też szczerze zachęcamy do udziału.
Co poza tym? Trochę zmian, o których niekoniecznie musieliście wiedzieć. Przede wszystkim, aktualizacji uległy wszystkie odznaczenia - głównie pod kątem wyglądu. Od teraz, na każdym odznaczeniu jakie pojawi się w profilu użytkownika, będzie widoczna nie tylko data otrzymania znaczka, ale również odpowiednia ilość kreatywnych punktów, jaką user zgarnie za jego zdobycie. Po odznaczenia dalej możecie zgłaszać się w tym temacie, zaś tutaj znajdziecie spis aktualnie istniejących znaczków.
Dodatkowo, doszedłem do tego w jaki sposób poprawić kartę postaci w profilu użytkownika - Ci, którzy posiadają dostęp oraz postacie na forumowym PBFie, mają już gotowe "streszczenie" karty postaci w swoich profilach. Przykładowa karta:
http://www.anrevosprites.net/u5rpg
Co za tym idzie, obrazki waszych postaci zostały usunięte z profilu. Po co to wszystko? Po pierwsze, nie wykluczymy teraz z gry osób, które nie posiadają spritów swoich postaci, gdyż są na przykład uzdolnione pod kątem rysowania. Po drugie, uniemożliwimy działanie ewentualnym oszustom - przynajmniej w kwestii statystyk, przemian lub jakichś bonusów.
Jesteśmy również blisko ukończenia projektu, o którym możecie poczytać w poprzednich niusach. Mimo wszystko, jeszcze trochę nam brakuje więc prosimy o cierpliwość. Wierzcie mi - nie zawiedziecie się ostatecznym efektem! ;)"Tęczowy garnuszek" - czyli jak zjeść gotowaną parówkę Swfo1d "Tęczowy garnuszek" - czyli jak zjeść gotowaną parówkę Ateam11 "Tęczowy garnuszek" - czyli jak zjeść gotowaną parówkę Fteam10

"Tęczowy garnuszek" - czyli jak zjeść gotowaną parówkę Wkkeewowlarge

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Nic nie może wiecznie trwać.  Wesoły Pikacz 
Śmiechłę trochę z odznaczeń, takich jak Battle Royale, gdyż takie walki zdarzają się może raz na rok?

Spoiler:
ale doceniam starania :* czas się wreszcie ogarnąć i poukładać życie, przestać kucować na forum pixel artu

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.