Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Plac centralny Empty Plac centralny Sro Lip 02, 2014 8:14 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Plac centralny Tumblr_mdpdxdvr9X1qzxa0m
Spory, okrągły plac znajdujący się w samym sercu Setirps i oddzielony od reszty miasta parkiem. Można tu odpocząć od miejskiej harówy i posiedzieć przy fontannie, która stoi na samym środku placu.
Znajduje się tu także spora, prostokątna tablica z najróżniejszymi ogłoszeniami z całego Palan.
Po dłuższym spacerze ulicami miasta, Boian minął park i dotarł do centralnego placu. Miejsce wydawało się spokojne i przyjemne. Podszedł do fontanny i usiadł na murku przyglądając się wodzie. Wkrótce jego uwagę zwróciła duża, drewniana tablica stojąca po drugiej stronie placu. Wstał i ruszył spacerowym krokiem w jej kierunku. Gdy dotarł na miejsce, rozejrzał się.
- O, ciekawe. Mają tu jakieś zadania do wykonania... To może być fajny sposób na spożytkowanie wolnego czasu! Hm, co my to mamy...

//Prosiłbym o parę jakichś zadanek, które mogłyby zainteresować Peruna ;)//

2Plac centralny Empty Re: Plac centralny Sro Lip 02, 2014 10:27 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
Perun znalazł na tablicy zaledwie dwa zadania - reszta kartek to mało znaczące ogłoszenia.
Dostarcz paczkę z cenną zawartością
Zleceniodawca: Vina Bamah
Miejsce rozpoczęcia: Emina, Ogromna biblioteka Eminy.
Poziom trudności: C
Krótki opis: Podczas segregacji zbiorów w Eminie, natknięto się na starą księgę spisaną w nieznanym języku. Zadanie polega na tym, by bezpiecznie przenieść ją do muzeum znajdującego się w Yatras.
Pterodaktyl dręczący wyspę
Zleceniodawca: Namiko Mureta
Miejsce rozpoczęcia: Wyspa Sakshin, karczma „Pod gołym niebem”.
Poziom trudności: D
Krótki opis: Zadanie jest proste – pozbądź się pterodaktyla, który dręczy mieszkańców niewielkiej wsi zwanej Kotomi na wyspie Sakshin.
Przyglądając się na drugie zlecenie, Boiana nawiedziło uczucie "deja vu".
Zamiast spisu w jednym miejscu, fajniej będzie, jeżeli gracze będą poszukiwać jakichś zadań - mam naprawdę pokaźny zbiór misji ale nie jest dokończony. Stąd po prostu luźniejsza propozycja poszukiwania takich misji - zależnie od miejsca w które się udacie, być może będzie tam ktoś lub coś, co zapoczątkuje wykonywanie zlecenia xd

3Plac centralny Empty Re: Plac centralny Czw Lip 03, 2014 2:13 am

Jata

Jata
Moderator
Moderator
//Ja mam za to deja vu patrząc na drugie zlecenie. Zgadnijcie jakie było pierwsze zadanie wykonane przez Woogyego Roleyo xd//

(Hm... Dziwne uczucie... Mam wrażenie, że już kiedyś... E tam, nieważne.)
Perun dłuższą chwilę przyglądał się obu zadaniom. Nie mógł się zdecydować, które wybrać. Przepędzenie pterodaktyla, który dręczył jakąś wioskę wydawało się mieć większy priorytet, w dodatku patrząc na to zadanie, towarzyszyło mu deja vu. Z kolei przeniesienie jakiejś księgi powinno pójść szybciej... No właśnie, powinno. Co sprawia, że potrzebują wynajmować kogoś do tego zadania? Po paru chwilach namysłu, chłopak zerwał obydwie kartki i włożył je do bocznej kieszeni swoich spodni. Zamierzał pomóc w obu przypadkach, jednak w tej chwili zdecydował się na zlecenie dotyczące przetransportowania cennej paczki. 
- Vina Bamah... Biblioteka w Eminie...
Nie zwlekając dłużej, udał się szybkim krokiem do parku, gdzie nie będzie się rzucał w oczy i za pomocą techniki wysokich skoków, zaczął wędrówkę w stronę Eminy...



Ostatnio zmieniony przez Jataman dnia Czw Lip 03, 2014 3:37 pm, w całości zmieniany 1 raz

4Plac centralny Empty Re: Plac centralny Czw Lip 03, 2014 3:17 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
Najmocniej Cię przepraszam, Jata~! Chodziło mi właśnie o zadanie z pterodaktylem, co miało być kolejnym, lekkim nawiązaniem do poprzedniego świata. Mam nadzieję, że to nie będzie jednak dla Ciebie problemem...

5Plac centralny Empty Re: Plac centralny Czw Lip 03, 2014 3:34 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
//Lulz, okej. Edytuję posta, ale najpierw i tak się zabiorę za pierwsze, bo kolejne posty już poleciały :P//

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Similar topics

-

» Plac
» Plac

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.