Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Mimie vs Mikro Empty Mimie vs Mikro Pią Sie 01, 2014 10:12 am

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
Kategoria : Sygnatura
Temat Prac : osobiście preferowałbym anime
Do kiedy oddajemy prace : 15-08-2014
Komu oddajemy prade : Yoh
Uwagi : dobrze by było abyśmy pracowali na tym samym płótnie, chodzi mi tutaj o wymiary sygny - odpowiada ci 400x150 ? ale to mozna jeszcze się dogadać

2Mimie vs Mikro Empty Re: Mimie vs Mikro Wto Sie 12, 2014 1:18 pm

Mimie

Mimie
Second Child
Second Child
Myślę, że wymiary raczej dowolne, lubię je dopasowywać w odpowiednim momencie.
Tak czy siak wyzwanie przyjmuję, ale przedłużmy termin do 20.08.2014 bo dopiero wróciłem do domu, a jeszcze mam jeden wyjazd za 2 dni.
Temat spoko, może być i anime.

3Mimie vs Mikro Empty Re: Mimie vs Mikro Pią Sie 15, 2014 4:35 pm

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
hmm, jeszcze co do terminu, niby zostało mi 5 dni, ale to nigdy nie wiadomo jak wyjdzie :P
Dajmy temu jeszcze 2 dni, także na wlasna odpowiedzialnosc termin do 2014-08-22, bo tobie i tak to nie robi róznicy a mi wielką, co do wymiarów to nie ma problemu, Siemaneczko :P

4Mimie vs Mikro Empty Re: Mimie vs Mikro Sob Sie 23, 2014 8:28 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
1.
Mimie vs Mikro 112

2.
Mimie vs Mikro 212



1. [0]
2. [0]

Zapraszam zaś do głosowania!

5Mimie vs Mikro Empty Re: Mimie vs Mikro Sob Sie 23, 2014 9:53 am

Shine

Shine
Jounin
Jounin
1. [0]
2. [1]


podsumuje obie prace jednoczesnie - troche dziwny poziom tzn. obu sygnaturkom czegoś brakuję, w obu imo spaprany napis. momentami za pusto/zbyt nawalone. w obu pracach imo mozna tez byloby lepiej wtopic ten render(w drugiej sygnaturce imo przesadzony smudge rendera). 1 praca fajna zabawa c4d, w drugiej natomiast 1 c4d(?) i za to od groma brushy. ale głosuję na 2 bo w 1 odstrasza ten napis.

6Mimie vs Mikro Empty Re: Mimie vs Mikro Sob Sie 23, 2014 11:08 am

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
1.[1] Kolor sygnatury ładnie się komponuje z render'em, plus niebieski mój ulubiony kolor. C4D/Tekstury?(Tak się to nazywało?) szczególnie przypadło mi do gustu. W sygnaturach lubię ten efekt, że jasny kolor jest w centrum i rozchodząc się jest coraz ciemniejszy. Napis nie krzyczy: "Hey, NOTICE ME SENPAI", ładnie... yyy... wtopiony? Chociaż to raczej nie jest wtopienie, chodzi raczej o kolor? tego napisu. Dunno, nie znam się na tym aż tak. Także, do tej pracy leci mój głos.
2.[1] Sygnatura sama w sobie nie jest wcale taka zła. Tyle, że:
Wydaje się z deka pusta? Nie żeby 1 praca była jakaś pełna czy coś, ale autor 1 pracy dobrze sobie poradził ze wstawieniem C4D/Tekstury co dało fajny efekt. Oczywiście nie wiem co się kryje pod warstwami pracy numer 2, może i było tam wiele rzeczy wstawianych, ale efekt końcowy tego nie pokazuje, przynajmniej dla mnie.
Następną rzeczą jest render, a raczej jego wtopienie. Wygląda z deka, niechlujnie? (Nie wiem jakich słów użyć do opisania tego więc nie bierzcie tego dosłownie.) Nie wiem... jakoś mi nie pasuje.
Napis mi się podoba, pasuje do tła, całkiem fajną czcionką zrobiony i podoba mi się jego wypełnienie. Bo wydaje mi się, że ta czcionka normalnie jest biała w środku, a ty ładnie to wypełniłeś.

7Mimie vs Mikro Empty Re: Mimie vs Mikro Sob Sie 23, 2014 12:11 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
1. [2] - wydaje mi się, że odrobinę dokładniejsze wykonanie, lepiej wtopiony render, ładny napis. Tylko trochę nudny monokolor.
2. [1]

8Mimie vs Mikro Empty Re: Mimie vs Mikro Sob Sie 23, 2014 12:18 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
1. [3]
2. [1]

Obie prace są dobre i na podobnym poziomie. Osobiście pierwsza sygnatura bardziej przypadła mi do gustu i jak dla mnie jest ciut lepiej wykonana.

9Mimie vs Mikro Empty Re: Mimie vs Mikro Sob Sie 23, 2014 12:41 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
1. [4]
2. [1]

Fajny pomysł na światełko, lecz imo niedokończony, przydałoby się przyciemnić to i owo, zrobić kontrast pomiędzy jasną częścią taga, a tą ciemną. Lepszy napis, lepsze wtopienie, fajnie połączony render z c4d.

10Mimie vs Mikro Empty Re: Mimie vs Mikro Sob Sie 23, 2014 2:10 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
1. [5] Fajniutka :D
2. [1]

11Mimie vs Mikro Empty Re: Mimie vs Mikro Wto Sie 26, 2014 12:09 pm

Erik

Erik
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
1. [6]-praca nie jest zła, być może wydaje się trochę nudna ale trafia w mój gust.
2. [1]-całość psuje ten render którego chyba nie dało się lepiej wtopić, autor mógł wybrać inną pozę lub postać zamiast tej.

12Mimie vs Mikro Empty Re: Mimie vs Mikro Pią Wrz 05, 2014 9:50 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Trzynaście dni głosowania.
Łącznie oddanych zaledwie siedem głosów. Ostatecznie jednak zwycięstwo było wręcz miażdżące.
Przewagą głosów 6:1, zwycięzcą tego pojedynku zostaje Mimie!
Gratulacje!

A teraz... zamykamy, zamykamy...

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.