Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 16 z 17]

376Muzyka Poprzednika - Page 16 Empty Re: Muzyka Poprzednika Pią Wrz 05, 2014 6:59 pm

Erik

Erik
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Jedna z tych klasycznych nut dzieciństwa :D

A ja za to podzielę się czymś, czego tekst ma przesłanie a nie jak to te pseudoraperskie, discopolowe i inne pioseneczky.



EDIT
Royalz napisał:Nie wrzucaj wszystkiego do jednego worka. Te niektóre "pseudoraperskie pioseneczky" mają głębszy sens niż niejeden tzw. "hit"... Owszem, są mainstreamowe grupy raperskie, które w kółko nawijają o alko, dziwkach, marichuanaen, waleniu w nos, pieniądzach itd itd. Tego się nie tyka nawet kijem.
Nie napisałem że rap nie ma sensu, przez "pseudoraperskie" miałem na myśli właśnie te o których mówisz w następnym zdaniu. Dla Mnie tekst np. o dupie czy o tym jakie mam zajebiste air maxy i golfice jest bez sensu i tyle. Więc Roy źle zrozumiałeś moją wypowiedź i tyle. Sam słucham czasem rapu i wiem że są też artyści nawiązujący do innych tematów. To tyle co miałem do powiedzenia.



Ostatnio zmieniony przez Erik dnia Pią Wrz 05, 2014 10:20 pm, w całości zmieniany 1 raz

377Muzyka Poprzednika - Page 16 Empty Re: Muzyka Poprzednika Pią Wrz 05, 2014 9:30 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Erik napisał:A ja za to podzielę się czymś, czego tekst ma przesłanie a nie jak to te pseudoraperskie, discopolowe i inne pioseneczky.

Nie wrzucaj wszystkiego do jednego worka. Te niektóre "pseudoraperskie pioseneczky" mają głębszy sens niż niejeden tzw. "hit"... Owszem, są mainstreamowe grupy raperskie, które w kółko nawijają o alko, dziwkach, marichuanaen, waleniu w nos, pieniądzach itd itd. Tego się nie tyka nawet kijem.

Jeżeli już jesteśmy przy rapsach...



Ale ofc, napisz, że to nie ma przekazu.

378Muzyka Poprzednika - Page 16 Empty Re: Muzyka Poprzednika Pią Wrz 05, 2014 11:50 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Roy, nie sraj napalmem :P Przecież napisał "pseudoraperskie", a nie "raperskie". Mi tam oczywistym się więc wydało, że nie mówi o poważnej twórczości tylko o gniotach ;)

O, Pięć Dwa. Kurcze, w sumie z tego, co ich słyszałem to podoba mi się ich nawijka, a jakoś nigdy nie miałem okazji przesłuchać ich krążków. Oczywiście kawałek zajebisty.

A ode mnie Bob One z płyty, którą ostatnio katuję non-stop.

379Muzyka Poprzednika - Page 16 Empty Re: Muzyka Poprzednika Sob Wrz 06, 2014 12:09 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Też dołączę się do dyskusji! Bo mogę... Nie mogę? Jasne, że mogę! Ja tam żyje w przekonaniu, że muzyka niekoniecznie musi mieć przesłanie - choć nie zaprzeczam, ze czasem lubię, gdy takowe ma. Wystarczy, żeby bawiła, bo właśnie od tego jest. Nie wyobrażam sobie za bardzo jakiejś dobrej vixy przy Grechucie czy Grześku Turnale. Szukasz przesłania, to polecam jakaś dobrą książkę. Bo nie wydaje mi się, że w instrumentalach takowe znajdziesz - a to też muzyka.
Bardzo podobają mi się te słowa - Klik!


A co do muzyki od Woogy'ego - to jak najbardziej na tak. Miałem czas, ze katowałem Boba non stop. :D @Edit - zauwazyłem, ze woogy anpisał cos pdoobnego xd
Z mojej strony muzyka bez przekazu.

380Muzyka Poprzednika - Page 16 Empty Re: Muzyka Poprzednika Czw Wrz 18, 2014 1:55 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Czasem lubię posłuchać pojebanej muzyki ,ale to jest chyba za wiele XD

381Muzyka Poprzednika - Page 16 Empty Re: Muzyka Poprzednika Sob Lis 01, 2014 4:07 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Jak na moje takie nie najgorsze, jak na jeden raz, ale nie potrafiłbym tego słuchać dłuższy czas przez bit. Najlepszy moment jest od 3 minuty. 
Z mojej strony Mroczny Rycerz, Because, I'm Batman!

382Muzyka Poprzednika - Page 16 Empty Re: Muzyka Poprzednika Sob Lis 01, 2014 6:12 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
"Takie sobie". Nie przepadam za rapem choć przez muzykę, akurat ten utwór wpadł mi na chwilę w ucho.
Tak czy siak, więcej niż raz raczej nie odsłucham... :C

Trochę klasyki...

383Muzyka Poprzednika - Page 16 Empty Re: Muzyka Poprzednika Nie Maj 03, 2015 10:59 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Najs. Stare nuty na propsie zawsze. Wrzuciłbym też coś sterego w sumie, ale czeba zmienić klimaty.




@Down
Zgadywałeś się z moją koleżanką? Wczoraj też to wstawiła.
btw. ja nie przepadam za Sobotą ;/



Ostatnio zmieniony przez Mr.Bercikovsky dnia Pon Maj 04, 2015 10:27 am, w całości zmieniany 1 raz

384Muzyka Poprzednika - Page 16 Empty Re: Muzyka Poprzednika Pon Maj 04, 2015 6:02 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
"Kiedyś miały życie w dupie, teraz mają w brzuchu" - tym tekstem zostałem przekonany co do zajebistości tego utworu, lol.
Skoro chwilowo zmieniłeś klimat, to...

385Muzyka Poprzednika - Page 16 Empty Re: Muzyka Poprzednika Pon Maj 11, 2015 10:31 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Lel, Yoh słucha rapsów. Jak dla mnie bardzo średni kawałek, trochę nudny. Ale może po prostu nie mam do niego nastroju.

A ode mnie coś na luz w wyborczym amoku :D

386Muzyka Poprzednika - Page 16 Empty Re: Muzyka Poprzednika Nie Maj 17, 2015 6:51 pm

Max

Max
Human Interface
Human Interface
Nawet wpada w ucho. Replayable.

387Muzyka Poprzednika - Page 16 Empty Re: Muzyka Poprzednika Sob Maj 23, 2015 12:33 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Taaaaakie, bardzo średnie, nawet trochę gorzej. Raczej bym nie słuchał. ;/ Już wole pasożyta.

A tu z mojej strony:

388Muzyka Poprzednika - Page 16 Empty Re: Muzyka Poprzednika Sro Maj 27, 2015 4:09 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Wybacz, ale nie mój klimat. O ile muzyka wpada w ucho, tak gdy pojawił się "śpiew", miałem ochotę to wyłączyć, lol.

389Muzyka Poprzednika - Page 16 Empty Re: Muzyka Poprzednika Pon Cze 01, 2015 6:21 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Zajebiste, Yoszu. Innych aż zatkało z zachwytu tą świetną nutką.
Wiem, wiem. To teraz czas na Hasselhoffa.

390Muzyka Poprzednika - Page 16 Empty Re: Muzyka Poprzednika Pon Cze 01, 2015 8:00 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Klimatycznie spoko, lubię ten typ muzyki. Muzyczka też niczego sobie, choć mogłaby trochę bardziej porywać. Ale sam tekst, wokal i wykonanie pozostawia dużo do życzenia.
A wracając jeszcze na chwile do Bronka - było spoko w chuj czasu temu. Teraz takie słabiaśne. Poza tym McGrzesio na propsie zawsze.

Z mojej strony coś bardziej na pobudzenie zmysłów. W sumie Adme chyba już wrzucałem kiedyś. Jakoś w okresie Pompuj Rap i jej świetną zwroteczką. No ale teraz coś dłuższego.

391Muzyka Poprzednika - Page 16 Empty Re: Muzyka Poprzednika Czw Sie 13, 2015 10:50 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Fazowe. W sumie lubię Admę i zaczęło się właśnie od tego kozackiego kawałka z Pompuj Rap. Igrekzeta nie znam, ale wpasował się w ten numer.

Ode mnie coś kompletnie innego, totalnie undergroundowego. No ale uwielbiam ten kawałek :D

392Muzyka Poprzednika - Page 16 Empty Re: Muzyka Poprzednika Nie Sie 16, 2015 10:00 am

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
Odzwyczaiłem się troszkę od takiej muzyki, no ale nie jest źle. 

393Muzyka Poprzednika - Page 16 Empty Re: Muzyka Poprzednika Nie Sie 16, 2015 10:22 am

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Jakoś nie przypadło mi do gustu. Takie... bezpłciowe. Ani nie przypadł mi bit, ani jego flow. Głos też jakiś taki meh, a i sam tekst do mnie nie przemawia.

A ja ostatnio zajarałem się tym:

394Muzyka Poprzednika - Page 16 Empty Re: Muzyka Poprzednika Wto Sie 18, 2015 5:17 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
https://www.youtube.com/watch?v=N4TmL8nhJXU
Świetny kawałek Berciku, właśnie go męczę :) Tylko ta ostatnia zwrotka z igrekzet ni w chuj, ni w oko. Jakoś mnie irytuje głos tego faceta.
Jeżeli chodzi o Tedego to nigdy nie przepadałem za jego twórczością, ale ten kawałek co wstawiłeś muszę przyznać, że jest tak słaby jak żaden inny. Cóż, chyba kwestia gustu :P

395Muzyka Poprzednika - Page 16 Empty Re: Muzyka Poprzednika Wto Sie 18, 2015 8:59 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman


[j]To nie jest temat "wstaw fajną piosenkę" tylko "oceń muzykę poprzednika"[/j]

@Jataman
Aj pierdolisz pan.



Ostatnio zmieniony przez Royalz dnia Wto Sie 18, 2015 10:34 pm, w całości zmieniany 1 raz

396Muzyka Poprzednika - Page 16 Empty Re: Muzyka Poprzednika Wto Sie 18, 2015 9:47 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Typowy Roaylz jest typowy. To już nie pierwszy raz. ;/
Piosenka ma rytm, ma fajną muzyczkę i wgl. Ale nie widzę siebie tańczącego do niej. Nie widzę siebie siedzącego przy kompie/w aucie i słuchającego jej. Tym bardziej nie widzę siebie bawiącego się do niej na jakimś koncercie. Po prostu takie do jednorazowego posłuchania. Albo na jakiś konkurs taneczny. Nie wiem. Po prostu nie dla mnie.

Z mojej strony:

Yup, przypomniała mi o tym piosenka wrzucona przez Zbira XD I tylko dlatego, ze to logo znajduje sie na zeszycie.

@Zbiru.
A ja osobiście uwielbiam głos Igreka. Jest taki... no nie wiem. Po prostu się jaram. A co do kawałka Tedego - to moim zdaniem jeden z lepszych XD I to chyba najlepszy dowód na to, ze istnieją różne gusta.

397Muzyka Poprzednika - Page 16 Empty Re: Muzyka Poprzednika Sro Sie 19, 2015 8:14 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Całkiem wchodzi w ucho aczkolwiek totalnie nie mój gatunek :/

Zapuszczę trochę elektroniki :-)

398Muzyka Poprzednika - Page 16 Empty Re: Muzyka Poprzednika Czw Wrz 10, 2015 10:40 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX

bezbek, bom po alko i nie oceniam wyższego tracka :P Ale elcetro nie lubiue pow!
SJJG <3 W tracku :D

399Muzyka Poprzednika - Page 16 Empty Re: Muzyka Poprzednika Pią Wrz 11, 2015 4:39 pm

Anachron

Anachron
Earthling
Earthling
Nie lubię Araba więc 3/10

400Muzyka Poprzednika - Page 16 Empty Re: Muzyka Poprzednika Sob Paź 10, 2015 4:57 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Pierwszy raz to słyszę i muszę przyznać, że całkiem zajebiście mu to wyszło :P

Nie wiem czy już tego nie wrzucałem, ale nie mam nic innego pod ręką xd

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 16 z 17]

Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.