Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Michass Empty Michass on Wto Gru 02, 2014 3:09 pm

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
Imię:  Michass
Wiek:  19
Rasa:  Człowiek
Pochodzenie :  Regra, Palan
Sprite: Michass 65356477426770302293 (c:luka-base)
 
Statystyki:
Atak: 10
Obrona: 10
Energia: 12
Szybkość: 6
Inteligencja: 10
Wytrzymałość: 5
Siła fizyczna: 6
Zwinność: 6
Precyzja: 6
Koncentracja: 9
 
Usposobienie:  Chaotic neutral

Osobowość: Charakteryzuje go spokój, opanowanie i cisza, jednak do czasu, aż wciągnie go wir walki. Wtedy młodzieniec staje się porywczy oraz zdolny do szalonych, nieprzemyślanych czynów. Z walki czerpie radość.

Cele:
- Odkryć skąd wzięła się moc panowania nad piaskiem.
- Odnaleźć informację na temat prawdziwych rodziców.
 
 
 
Historia: 
Michass wychował się w małej wiosce Regra, znajdującej się na kontynencie Palan.  Dorastał tam i żył wraz ze swoimi opiekunami.  Michass był zwykłym, niewyróżniającym się chłopcem, do czasu gdy w swoje 6 urodziny wybrał się na małą przechadzkę po pustyni. Podczas podróży chłopiec został napadnięty przez okolicznych bandytów. Miał zostać porwany dla okupu, jednak gdy tylko szef bandziorów chciał złapać dziecko, został przebity na wylot przez piaskowy kolec. Sprawcą był przerażony młodzieniec. Zaślepiony strachem nie kontrolował swoich czynów i za sprawą mocy, pozabijał wszystkich opryszków. Po  tych wydarzeniach zemdlał i obudził się już w domu. Staruszek, z którym Michass mieszkał, opowiedział mu jak znalazł go nieprzytomnego w otoczeniu martwych zbirów. Chłopiec nie chciał uwierzyć w ani jedno słowo,  jednak już po chwili sobie wszystko przypomniał i zaczął zastanawiać się nad tym co tak naprawdę się tam wydarzyło.  Od tamtej chwili chłopak odkrył i zaczął trenować swoją moc, wciąż żyjąc w wiosce. Przebywał tam do swoich szesnastych urodzin, wtedy też dowiedział się, że ludzie z którymi mieszkał nie są jego prawdziwymi rodzicami. Chłopak został znaleziony jako porzucone niemowlę na skraju pustyni. Po tych wydarzeniach wyruszył w samotną podróż, aby odnaleźć prawdę, dotyczącą jego życia. Chłopak chciał się dowiedzieć kim są jego prawdziwi rodzice, czemu został porzucony oraz skąd posiada moc kontroli nad piaskiem.

Dodatkowe techniki/umiejętności:

-  Kontrola nad piaskiem.
-  Full Sand Control – przemiana umożliwiająca chłopakowi całkowitą kontrolę nad piaskiem, zwiększając siłę i szybkość ataków. Ponadto na czas trwania umiejętności, całe ciało chłopaka przyjmuje właściwości piasku, ułatwiając mu obronę.
- Sand Carriage – Michass tworzy latający spodek piasku, dzięki któremu może przenosić się na dalekie odległości.
- Desert Espada  – Ostry kolec stworzony z piasku, który może ranić i przebijać swoich oponentów.
- Sand Shield – Piaskowa tarcza, chroniąca przed obrażeniami obuchowymi jak i energetycznymi.
- Desert Spada - Michass przemienia prawą rękę w piasek i mocno wbija ją w stronę ziemi. Tworzy się wtedy piaskowe ostrze, które niczym fala leci do przodu i przecina wszystko na swej drodze.
- Desert Girasole – Podobnie jak w poprzedniej technice, Michass przemienia swoją rękę w piasek, następnie wbija ją w ziemie, jednak tym razem podłożę pod przeciwnikiem zapada się tworząc okrąg ruchomych piasków.
- Barchan – Technika polegająca na wyssaniu, z organizmu przeciwnika, wody. Aby ją wykonać Michass musi złapać przeciwnika i „przeszyć” go falą piasku.
- Sables – Michass tworzy w ręce małe piaskowe tornado, które po wypuszczeniu zwiększa się z ogromną prędkością.
- Ground Sekko – technika, która polega na wysuszeniu całego otoczenia. Wykorzystywane, aby zniszczyć jakieś budowle lub podłoże. Aby ją wykonać Michass musi położyć dłoń na ziemi i skupić się na wysuszaniu. Czas techniki jest zależny od obszaru.
- Sables: Pesado – ulepszona wersja Sables, polegająca na stworzeniu w ręce tornada, które po wyrzuceniu, tworzy natychmiastowe zniszczenia, porównywalne z ogromnym tornadem.
- Desert Grande Espada – Ulepszona wersja Espady, polegająco na stworzeniu ogromnego kolca, wyłaniającego się z ziemi, w celu przebicia wroga.
( mała wizualizacja - https://www.youtube.com/watch?v=eZCBnqgcRKA )

2Michass Empty Re: Michass on Sro Gru 03, 2014 6:19 am

NPC

NPC
NPC
NPC
- Kontrola nad piaskiem.
Początkowo ograniczona, zaś wraz z rozwojem postaci coraz bardziej rozwinięta.

- Full Sand Control – przemiana umożliwiająca chłopakowi całkowitą kontrolę nad piaskiem, zwiększając siłę i szybkość ataków. Ponadto na czas trwania umiejętności, całe ciało chłopaka przyjmuje właściwości piasku, ułatwiając mu obronę.
W przypadku tej przemiany proponuję nieco inny układ. Masz do wyboru dwie opcje, gdy postać osiągnie to stadium:
1. Zwiększenie siły i szybkości ataków. Skupiając się na ofensywie, zaniedbujesz defensywę.
2. Zwiększenie wytrzymałości i bardziej skuteczna obrona. Skupiając się na defensywie, zaniedbujesz ofensywę.
Obydwa typy przemiany różniłyby się pewnymi szczegółami - wchodząc na jedną z nich, nie mógłbyś nagle przeskoczyć na drugą. Na pewno nie bez konkretnych treningów. O ile się zgodzisz, dostaniesz odpowiednie mnożniki dla obydwu rodzajów transformacji.

- Barchan – Technika polegająca na wyssaniu, z organizmu przeciwnika, wody. Aby ją wykonać Michass musi złapać przeciwnika i „przeszyć” go falą piasku.
Okej, jednak przeciwnik - o ile posiada wysokie statystyki Koncentracji, Energii oraz Wytrzymałości - może "przełamać" twoją technikę. Wtedy narażasz się na nagły kontratak.

3Michass Empty Re: Michass on Sro Gru 03, 2014 2:36 pm

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
Okej, mi to wszystko pasuje. Czekam więc na mnożniki dla transformacji i aktualizuje kartę.

4Michass Empty Re: Michass on Czw Gru 04, 2014 4:43 am

NPC

NPC
NPC
NPC
Full Sand Control - ofensywa:
Poziom mocy: x10
Atak: x4
Obrona: /2
Szybkość: x3
Wytrzymałość: /2
Siła fizyczna: x3
Precyzja: x2
Full Sand Control - defensywa:
Poziom mocy: x10
Atak: /2
Obrona: x4
Szybkość: /2
Wytrzymałość: x4
Akcept.
Miłej gry.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.