Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Szczęśliwego Nowego Roku! Empty Szczęśliwego Nowego Roku! on Sro Gru 31, 2014 9:00 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Cóż, obyło się bez życzeń Bożonarodzeniowych. Cud również się nie zdarzył - aktywność nie skoczyła, a wręcz przeciwnie.
Mimo wszystko, niechaj jakiejś tam tradycji stanie się zadość. Anime Revolution Sprites jest niczym feniks. Może i zmartwychwstanie też tym razem?

Cała administracja ARS życzy wszystkim użytkownikom szczęśliwego Nowego Roku.
Oby dla wszystkich był lepszy, niż ten, który dzisiaj zostanie pożegnany na dobre. Dużo zdrowia i szczęścia - o ile to posiądziecie, pieniądze i inne sprawy pozostaną jedynie formalnością. Niech 2015 rok będzie udany zarówno dla spritowania, jak i sprzyja innym rodzajom twórczości, które - mamy nadzieję, zawitają na forum!

Indywidualnie, od siebie mogę dodać, że każdy rok będzie niósł ze sobą lepsze lub gorsze chwile - życie polega na tym, byśmy wstawali nawet po tych najgorszych ciosach i szli dalej z nadzieją, iż później może być lepiej. Z całego serca życzę wam jak najmniejszej ilości tych złych sytuacji w roku, który zbliża się wielkimi krokami - niech będzie szczęśliwszy, niż wszystkie inne, spędzony z najbliższymi, którzy zawsze wyciągną do was pomocną dłoń. A przynajmniej, taką mam nadzieję ; )

Szczęśliwego Nowego Roku! Swfo1d Szczęśliwego Nowego Roku! Ateam11 Szczęśliwego Nowego Roku! Fteam10

Szczęśliwego Nowego Roku! Wkkeewowlarge

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

2Szczęśliwego Nowego Roku! Empty Re: Szczęśliwego Nowego Roku! on Sro Gru 31, 2014 11:34 am

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
ARS nie ma się najlepiej, ale to żadna nowość. Może być stare, nadpróchniałe i pokryte rdzą, ale nie ulega wątpliwości, że ma w sobie to coś, co nie pozwala Nam przejść obok obojętnie. Jest jak klimatyczny muscle car, który ma swoje wąskie rzesze fanów i tylko zeka na renowację. Miejmy nadzieję, że niedługo ona nadejdzie.
Mam nadzieję, że święta się wszystkim udały, pozdrawiam miśki :)

3Szczęśliwego Nowego Roku! Empty Re: Szczęśliwego Nowego Roku! on Sro Gru 31, 2014 4:47 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Hepi niu jer Anrevo!
I nie wiem jak Wy, ale ja czekam na tradycyjnego, niusowego suchara od Viesia :>

[y]Sądzę, że niedługo się go doczekasz... xd[/y]

4Szczęśliwego Nowego Roku! Empty Re: Szczęśliwego Nowego Roku! on Sro Gru 31, 2014 11:59 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Nie doczekasz, bo Yoh już zrobił temat. Szczęśliwego Nowego Roku i radośniejszych telefonów od Yoha w środku nocy.

Come on chłopie, myślałem że chciałeś życzenia po pijaku złożyć wszystkim na twojej liście kontaktów.

[j]Smuteczek, czuję się zawiedziony :([/j]

Szczęśliwego Nowego Roku! 21br5af

5Szczęśliwego Nowego Roku! Empty Re: Szczęśliwego Nowego Roku! on Czw Sty 01, 2015 5:20 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Nie doczekasz, bo Yoh już zrobił temat. Szczęśliwego Nowego Roku i radośniejszych telefonów od Yoha w środku nocy.

Come on chłopie, myślałem że chciałeś życzenia po pijaku złożyć wszystkim na twojej liście kontaktów.
Miałem Cię zapisanego jako "ojciec" i nie wiedziałem z kim rozmawiam, lol XD
Dobra, stary - następne telefony będą radośniejsze. Będę dzwonił w Twoje urodziny i złożę życzenia, tak jak trzeba, o! XD

Szczęśliwego Nowego Roku! Swfo1d Szczęśliwego Nowego Roku! Ateam11 Szczęśliwego Nowego Roku! Fteam10

Szczęśliwego Nowego Roku! Wkkeewowlarge

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

6Szczęśliwego Nowego Roku! Empty Re: Szczęśliwego Nowego Roku! on Pią Sty 02, 2015 12:03 am

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Do mnie jak dzwonił to nie był znowu taki smutny. :D
Znaczy nie... do mnie jak dzwonił to nie odebrałem, bo nie słyszałem telefonu przez orgazmy lasek, którym robiłem dobrze. Oddzwoniłem do niego i nie był aż tak smutny :P
A skoro już cokolwiek tutaj piszę, to zapytam... Yoh czo zrobiłeś z Deviantartem?

[y]Dezaktywowałem, bo jest mi zbędny.[/y]

7Szczęśliwego Nowego Roku! Empty Re: Szczęśliwego Nowego Roku! on Pią Sty 02, 2015 3:49 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Zaległe za święta i nieco spóźnione za nowy rok, ale wszystkiego najlepszego, zdrowia szczęścia pomyślności, wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku ludności ARS!

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]