Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 2]

26Animationy Raixo - Page 2 Empty Re: Animationy Raixo Pon Gru 07, 2015 4:55 pm

Raixo

Raixo
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
^Adobe After Effects ;d spróbowałbym czegoś z fabułą ale mam jeszcze jakąś blokadę xd widzę, że innym to się podoba ale wiem, że da się je zrobić lepiej... dużo lepiej ;d będę musiał poszukać nowych dźwięków bo nie do każdego ruchu i akcji posiadam takowy, będę musiał trochę ulepszyć ataki Ki i ogólnie jakieś nowe efekty by wprowadzić trochę świeżości ;d ale być może jak trochę usprawnię swoje animki to w końcu się zabiorę za jakiś projekt ;)

27Animationy Raixo - Page 2 Empty Re: Animationy Raixo Pon Gru 07, 2015 5:07 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Polecam pobieranie odcinków jakiś anime i z nich "wyciągać" efekty dźwiękowe.  A do ich przerabiania najlepiej audacity

28Animationy Raixo - Page 2 Empty Re: Animationy Raixo Pon Gru 14, 2015 9:01 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Spoko animacja, efekty bardzo fajne, żywa przede wszystkim. Super wygląda odbijanie pocisków przez Goku. Nie wiem co tu więcej napisać, bo nie ma się do czego przyczepić. Na długość nie będę narzekał, sam robię krótkie.
Twórz dalej, nieźle Ci idzie ;)

29Animationy Raixo - Page 2 Empty Re: Animationy Raixo Nie Gru 20, 2015 4:25 pm

Raixo

Raixo
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Ogłoszenie (nie)parafialne. Po następnej animacji jaką zrobię mógłbym wykonać walkę użytkowników więc chętni do wystąpienia w animacji mogą dawać linkacze do spritów. (Pierwsze dwie osoby) więc kto pierwszy ten lepszy xD

30Animationy Raixo - Page 2 Empty Re: Animationy Raixo Sob Gru 26, 2015 8:53 pm

Raixo

Raixo
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Dobra tak jak mówiłem jest i test Ki Balla (mam nadzieję, że przypadnie ci bardziej do gustu Sezu xD)

---Credits---
Piccolo - Luka
Background - map maker

31Animationy Raixo - Page 2 Empty Re: Animationy Raixo Nie Gru 27, 2015 12:01 am

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Ogólnie szacun za efekty, całość prezentuje się przyzwoicie (właściwie to ciężko się rozpisać nad 11-sekundową animacją xd).
Choć osobiście mam może trochę archaiczne podejście, ale uważam że takie efekty nie do końca pasują do LSW. No bo spójrzcie: tu zbliżenie na piksele, a efekt co najmniej jak z animca w HD. Dlatego jestem zwolennikiem starych, dobrych, pikselowych efektów :P
Ale to tylko moje zdanie, jeśli Tobie to odpowiada to rób swoje ;)

32Animationy Raixo - Page 2 Empty Re: Animationy Raixo Nie Gru 27, 2015 9:37 am

Raixo

Raixo
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Raczej nie jesteś jedynym który uważa, że takie efekty nie pasują do LSW :D ale koniec końców gdybym miał korzystać z wbudowanych do spritów efektów to moja robota byłaby znikoma, wtedy mógłbym robić jedną animacje na dzień (no... może trochę przesadzam xd), bo praktycznie żadnej roboty od siebie bym w to nie wkładał. Takie efekty, layersy itd. obciąża to trochę mojego kompa długo się ładuje jedna klatka poza tym robienie takich rzeczy sprawa niezłą przyjemność no a gdybym korzystał ze spritowego Kamehame to klatki by się ładowały od razu bo nie muszą ładować tych wszystkich efektsów no i jedyne co bym robił to dodawał muzykę i zmieniał wielkość spritów, to wszystko ale są gusta i guściki xd

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 2]

Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.