Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Dragon Ball Super #25 Empty Dragon Ball Super #25 Nie Gru 27, 2015 11:59 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Zapraszamy do obejrzenia dwudziestego piątego odcinka Dragon Ball Super!

Odcinek #25 Dragon Ball Super #25 Pl10
„Walka na całego! Mściwy złoty Freeza!”
Dragon Ball Super #25 Latest?cb=20150608190744

Jak wrażenia? Zachęcamy do komentarzy!

2Dragon Ball Super #25 Empty Re: Dragon Ball Super #25 Pon Gru 28, 2015 4:26 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Mocno zadowolony, to z tego odcinka nie jestem. Trochę lepiej jak poprzedni, ale dalej brak oczekiwanych akcji.

3Dragon Ball Super #25 Empty Re: Dragon Ball Super #25 Pon Gru 28, 2015 5:00 pm

Raixo

Raixo
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Moim zdaniem jest trochę lepiej w końcu walki jakoś wyglądają choć szału nie ma dupy nie urywa ale to nadal jeszcze film jak ruszą dalej to będzie dobrze xd

4Dragon Ball Super #25 Empty Re: Dragon Ball Super #25 Sob Sty 02, 2016 7:31 pm

Rizuke

Rizuke
Zasłużony
Zasłużony
nie ogarniam tego że dwadzieścia lat temu robili lepszą animacje walki, serio bardziej mnie jarała walka małego goku z tienem niż to co teraz oglądam

5Dragon Ball Super #25 Empty Re: Dragon Ball Super #25 Nie Sty 03, 2016 10:31 am

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
Rizuke napisał:nie ogarniam tego że dwadzieścia lat temu robili lepszą animacje walki, serio bardziej mnie jarała walka małego goku z tienem niż to co teraz oglądam

No to polecam przeczytać ten artykuł
http://gamerssphere.com/2015/08/13/low-quality-animations-in-dragon-ball-super-explained/ 
Więc wszystko i tak sprowadza się o kasę i jak najszybszą animacje tego :( Niestety przez to mamy takie animacje jak widać.

6Dragon Ball Super #25 Empty Re: Dragon Ball Super #25 Wto Sty 05, 2016 2:50 am

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Z tego co mi wiadomo, to cała animacje winny zostać poprawione wraz z edycja na Blu-ray, co nie zmienia faktu, że cholernie źle się ogląda takiego Goku. Przypomina mi to fanarty sprzed 5 lat jak się przeglądało dA... Odnosząc się do poprzedniego odcinku (wszystko leci na kinówce, która była jeszcze gorsza) to rozwaliła mnie z pizdy przemiana nagle w tego niebieskiego goda. xD Frieza też niby powalił treningiem, ale tym razem jest zapchaj dziurą(bo jak to nazwać, w Kai dłużej się bili, nie wspomnę o DBZ, gdzie ekipka była 150 odcinków na Namek, a Frieza z Goku bił się 90 odc(ale sami wiemy, jak te walki wyglądały :D)), która zniknie po paru odcinkach. Całą serię ratują dobrze wykreowani Whis i Beerus, lecz martwi mnie kolejna saga, czyli turniej między Bogami Zniszczenia z Wszechświata #7 i #6, patrząc po okładkach natrafimy na pseudo namka, saiyana(który de facto zwie się Frost i wygląda jak ten Frost z Dbzvortexa...). Dodajmy do tego jeszcze jednego z najsilniejszych wojowników z Wszechświata 6, który wygląda jak wyrośnięty Kubuś Puchatek...


Obecnie pod względem animacji walki to DBSuper ssie pałe(0 dynamiki, walki Friezy z Goku w niebie to te okręgi, które bardzo często były wykorzystywane w Gifach jeszcze bez tła xD). CHciałbym, żeby te walki choć w pierwiastku wyglądały jak te z One Punch Mana.

7Dragon Ball Super #25 Empty Re: Dragon Ball Super #25 Wto Sty 05, 2016 8:05 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Obecnie pod względem animacji walki to DBSuper ssie pałe(0 dynamiki, walki Friezy z Goku w niebie to te okręgi, które bardzo często były wykorzystywane w Gifach jeszcze bez tła xD). CHciałbym, żeby te walki choć w pierwiastku wyglądały jak te z One Punch Mana.
Mam sentyment do DBZ ale nie ma opcji, by stworzyli animację na takim poziomie jak 12 odcinków One Punch Mana. Walki są słabe. Jeżeli chodzi o mnie, to tylko wspomniane sentymenty biorą górę. Mam cichą nadzieję, że to się zmieni po "filmowych sagach" i turniej uraczy Nas czymś ciekawszym.

8Dragon Ball Super #25 Empty Re: Dragon Ball Super #25 Pią Sty 08, 2016 9:34 am

Rizuke

Rizuke
Zasłużony
Zasłużony
taa może poprostu robią to na odpierdziel bo już widz to widział i wie co się stanie a teraz w tych nowych sagach wezmą się w garść mam taką nadzieje :D

9Dragon Ball Super #25 Empty Re: Dragon Ball Super #25 Pią Sty 08, 2016 7:19 pm

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
Panie i Panowie! Jest nadzieja w animacji, otóż wydali blu-ray'a
http://haruhichan.com/wpblog/58763/tv-vs-blu-ray-dragon-ball-super-episode-5/
Tutaj macie porównanie na 5 odcinku. Jak myślicie, jest lepiej?

10Dragon Ball Super #25 Empty Re: Dragon Ball Super #25 Nie Sty 10, 2016 4:29 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
No dużo lepiej, ta twarz przypomina teraz Goku i dodanie tego rozmycia w poszczególnych klatkach też jest przyjemne :)

11Dragon Ball Super #25 Empty Re: Dragon Ball Super #25 Nie Sty 10, 2016 7:27 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Co i tak nie zmienia faktu, że legendarny 5 odcinek DBS był całkowitą porażką pod względem animacji. Na Blu-Raya wydają lepszą wersję, ze względu na to, że z tego rzeczywiście będą mieli kasę. Fani połaszą się na zakup "poprawionej" wersji. Obejrzeliśmy za darmo wersję ch****ą, a za wydanie troszku gotówki będzie wersja znacznie lepsza. Jako dziwny fan niespecjalnie dbam o kreskę, ale są tacy, którzy chcieliby mieć doskonałą jakość za "dodatkowe opłaty".

12Dragon Ball Super #25 Empty Re: Dragon Ball Super #25 Nie Sty 10, 2016 9:11 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Shine napisał:patrząc po okładkach natrafimy na pseudo namka, saiyana(który de facto zwie się Frost i wygląda jak ten Frost z Dbzvortexa...). Dodajmy do tego jeszcze jednego z najsilniejszych wojowników z Wszechświata 6, który wygląda jak wyrośnięty Kubuś Puchatek...

Jaki saiyan? Frost to Changeling(frieza-alike) i jest niebieskim friezą z innej ziemi.
I jaki Frost z vortexa? :|

13Dragon Ball Super #25 Empty Re: Dragon Ball Super #25 Nie Sty 10, 2016 9:33 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Dragon Ball Super #25 Hqdefault

Zostawię to tutaj, tak na wszelki wypadek...

14Dragon Ball Super #25 Empty Re: Dragon Ball Super #25 Nie Sty 10, 2016 11:03 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Rayem napisał:Dragon Ball Super #25 Hqdefault

Zostawię to tutaj, tak na wszelki wypadek...

"saiyana(który de facto zwie się Frost i wygląda jak ten Frost z Dbzvortexa...)"


Tak.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.