Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 2]

26[O-S-W] By Filike - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Filike Pon Sie 02, 2010 1:14 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Na wstępie powiem że tego kolesia nie znam, więc jak będę oceniał to się nie czepiaj ;d
To tak włosy Afrometal czy co ? Nie podobają mi się sam kolor może być cienie tez są ok ale sam styl jakoś mi nie leży. Głowa cienie, są nawet dobre ale za dużo tego najciemniejszych pixeli. Sylwetka postaci jest za bardzo skrzywiona ;/ Ręce są nieproporcionalne do całego tłowia, za chude. Mięśni praktycznie brak, przez słabe cienie ;/ Koszulka (ta granatowa ) Pocieniowana nawet dobrze xD Podoba mi się to ubranie ala starożytny Rzym xd Biel + błękit ładnie się komponuje, cienie nie są złe xD Nogi.. porażka jedna chuda, a druga za gruba zrób coś z tym. Opar ma za dużo błędów popraw to co wymieniłem i chyba będzie dobrze. Ocena 2/5


KP: 2
/Feli

27[O-S-W] By Filike - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Filike Wto Sie 24, 2010 1:29 pm

Filike

Filike
Zbanowany
Zbanowany
Nowy łOPAR xd. Jeśli możecie to błędy bądź to co Wam się nie podoba oznaczajcie czerwonym kółkiem.
[O-S-W] By Filike - Page 2 Nowyopar

28[O-S-W] By Filike - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Filike Wto Sie 24, 2010 1:40 pm

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
Okey!
Na włosach nieznam sie za bardzo ale kształt mi sie nawet podoba.Z cieniami to już inna sprawa.nie zbyt mi sie podobają.Chyba przez to że najciemniejszy cień jest połączony z konturami.Według mnie lepiej byłoby gdybys na dole dał 2 ton.Ale to tylko ja tak uważam a bynajmniej bym tak zrobił.
Bluzka ma fajny kształt.Ale ten krzyz mi sie nie podoba pod względem cieniowania.Mógłbys zmienić cienie lekko na tym krzyżu.
Albo mi sie wydaje albo bluza jest połączona ze spodniami O.O a mianowicie pod krzyżem spodnie łącza sie z bluzą.O cieniach spodniach duzo nie napisze.Moge powiedzieć że to wręcz prawie recolor spodni z base Smoka.Dodałes kilka małych poprawek najciemniejszym cieniem i już.A te poprawki nie wyglądają zbyt dobrze dodam.
Z butami to samo tylko bez poprawek.
Rękawiczki maja nawet dobre cienie.Niemam zastrzeżeń.
Cienie ręki...też Smoka tylko zmieniłes kolor cieni.
Na twarzy cienie są nawet dobre.Mi sie podobają.Kaptur też nawet dobry.
Ogólna ocenka za opara to...6/10

2kp

29[O-S-W] By Filike - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Filike Wto Sie 24, 2010 1:47 pm

domin1522

avatar
Super Saiyan
Super Saiyan
Filike jak mufiłem ocenie ci xD
Zacznijmy od twarzy.Cienie twarzy są dobre.Kolory cieni też.Włosy Kox,Rox i w ogóle super,ale nie podoba mi się jeden kosmyk na górze(taka czarna krecha nad dużym kosmykiem).Cieniowanie bez zarzutów.Ta bluzo-koszulka(?) powiem ci że trochę dziwna ale fajnie to wygląda.Cieniowanie tego czerwonego jest z daleka nie bardzo widoczne,a szarej części już bardziej.To czerwone jest pocieniowane dwu tonowo.Według mnie powinieneś zmienić kolory tej bluzo-koszulki,a mianowicie tego szarego bo jest zbyt ponure.Mięśnie na ręce mało widoczne ale jakieś są.Spodnie zwykle i szare.Cieniowanie możebyć.Buty.WTF? Znow ten szary.Wygląda to jakby miał kalesony.Cieniowanie ich spoko.
Opar Dobrze się prezentuje.Gdyby nie był taki 'szary' to byłoby 9/10. tak będzie 8/10




__________________________________________________________________________________________________
[O-S-W] By Filike - Page 2 Kreatywnie

EDIT@
już wiem czemu nie było KP.A teraz będzie?


Nie będzie kp. Powód? Nie czytałeś zasad. Albo czytałeś i je jawnie olewasz. Oba przypadki nie są zbyt korzystne dla ciebie.



Ostatnio zmieniony przez domin1522 dnia Sro Sie 25, 2010 8:38 am, w całości zmieniany 2 razy

30[O-S-W] By Filike - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Filike Wto Sie 24, 2010 6:55 pm

Max48

avatar
Earthling
Earthling
Witaj, no twój OPAR jest ciekawy podoba mi się jego fryzura i grzywka. Strój ma ciekawy rękawiczki maja trochę taki dziwny kolor, cieniowanie masz dla mnie trochę dziwne.
Ogólna ocena: 6,5/10 :]

[O-S-W] By Filike - Page 2 Kreatywnie

31[O-S-W] By Filike - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Filike Sro Sie 25, 2010 4:10 pm

Filike

Filike
Zbanowany
Zbanowany
Hmph.. Nowa wersja ? xD Z tego chyba sprita zrobie ale jeszcze nie wiem.[O-S-W] By Filike - Page 2 Obrazd

32[O-S-W] By Filike - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Filike Sro Sie 25, 2010 4:19 pm

Max48

avatar
Earthling
Earthling
Ooo... na pierwszy rzut oka mi się podoba, co prawda masz dziwne cieniowanie.Według mnie rękawiczki mogly by miec wycięcie w palcach ale tak tez dobrze :] Fajna kamizelka z kapturem :) bluza,rękawiczki i spodnie ladnie dopasowane kolorem

Ogólnie: 7,5/10


Wady: cienie złe,buty niedopasowane kolorem :/

33[O-S-W] By Filike - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Filike Sro Sie 25, 2010 4:57 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Włosy są jakoś dziko wykonane ,mówię o cieniach jak i samym kształcie ,które jakby nie patrzeć w pewnym stopniu "zmusił" Cię do rozłożenie kolorów w taki oto sposób. Jak na mój gust te malutkie kosmyki średnio wyglądają. Cienie twrazy są w miare ok ,tylko okolice ucha wyglądają jakoś dziwnie słabo. Jeżeli chodzi o bluzę ,to fajnie ,że wykonałeś kaptur tak ,iż widać miejsce gdzie się zaczyna ,tylko po co pokazałeś naokoło głowy skórę? Strasznie to szpeci OPAR'ka. Jeżeli chodzi o resztę cieni na powierzchni bluzy ,to wykonane są ok ,tylko nie za bardzo wiem co miało być to czerwone ... jakiś krzyż ,czy co ?
Ręka jest wykonany ,ehm średnio. Fajnie ,że oddałeś jakiś dodatkowy element w postaci rękawiczki ,ale cienie zarówno na niej jak i samej ręce ,wyglądają jakby były powkładane na siłę. Spodnie na spodniach są ok ,ale buty ,to kompletna porażka. Czemu wszyscy po prostu je farbują na jeden kolor i tak zostawiają ?!
6/10

PS Mam nadzieję ,że odwdzięczysz się komentarzem.

KP: 2
/Feli

34[O-S-W] By Filike - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Filike Wto Sie 31, 2010 8:43 am

Szark

Szark
Mazoku
Mazoku
Ocenie ci najnowszego. Włosy mają dziwny kształt :| ale z cieniami lepiej. Te małe kosmyki trochę nie pasują mi. Do cieni twarzy nie mam nic zbytnio. Ucho trochę mi nie pasuje bo chyba nie powinno być jasne tylko ciemne. Kaptur fajnie wykonany a cienie bluzy ujdą. Co to jest to na bluzie? Jakiś krzyż? On jest obrońca krzyża?! Rękawiczki średnio wykonane ale dodałeś jakiś element żeby postać miała swój styl :D. Cienie na ręce i rękawiczce jakoś nie wyszły a szczególnie na rękawiczce. Spodnie są ja u każdego. Żadnego ciekawego elementu tylko cienie i już. Ogólnie jest spoko dam 7/10

1kp

35[O-S-W] By Filike - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Filike Wto Sie 31, 2010 4:56 pm

Niss

Niss
Zbanowany
Zbanowany
Dobra, to tak - zaczynajmy sieczkę. Włosy mają milion kosmyków, co mnie dość denerwuje.
Cieniowanie włosów jest słabe, bardzo słabe - wiem, jaki efekt chciałeś uzyskać, ale Ci nie wyszło.
Nie ważne - cieniowanie skóry mi się podoba, oczy również. To jest akurat plus tego OPAR'a.
Ręka i rękawiczka, no nie widać cieni, ale mi się podoba - nie wiem czemuż to, po prostu.
Kaptur fajny, ładne połączenie bezrękawnika, z kapturem - fajnie to wygląda.
Kolorystyka ciuszku, który przykrywa tors jest dziwna - coś nowego, również to fajnie wygląda.
Brak paska, jednak na czymś te spodnie muszą się trzymać - guma w pasie?Nie ważne.
Cieniowanie tego koszulko-podobnego-czegoś jest, no lipne dość - nie podoba mi się.
Ze spodniami jest tak samo, jak pisałem u Smoka - cieniowanie fajne, ale jego lewa noga mi się nie podoba, taka bezcieni z niepotrzebnymi px.
Butów nie oceniam, bo nie ma po co - nic fajnego, brzydkie.

Ogólnie, dam Ci te 7+/10.

2kp

36[O-S-W] By Filike - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Filike Wto Sie 31, 2010 8:45 pm

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
Ocenie ci bo zbieram kp ;p.
Włosy są fajne dobrze wykonane.Cieniowanie jest dobre, kosmyki dobrze wyglądają.Opadające kosmyki fajne. Dobrze wyglądają.Twarz no pocieniowana w miarę.Chociaż oko mi coś nie pasuje :p.Kolor oka zielony :] Mój ulubiony kolor.Bluza fajna.Dobrze wykonana.Kaptur również jest dobry kształtem jak i cieniem.Bluza dobrze pocieniowana ale co to jest?Krzyż wtf? Ogólnie popraw to jakoś a będzie o wiele lepiej.Choć z daleka wygląda to nawet nieźle.Rękawiczki dobre.Cienie good.Spodnie.Albo mi się wydaje albo się mylę ale to raczej jest tylko recoler spodni Smoka.Cieniowanie jest jego jak i całość.Ty zmieniłeś tylko kolor.Jeśli się mylę to wybacz.W następnym oparku sam spróbuj pocieniować spodnie.Zobaczymy jak ci to wyjdzie.Buty to też chyba tylko recoler więc nie ma co oceniać.
Moja ocena.Uwzględniając spodnie i buty. 6,5/10

2kp

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 2]

Idź do strony : Previous  1, 2

Similar topics

-

» [O-S-W] By Filike...
» Filike
» Filike.
» Filike
» Filike

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.