Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[Sprites] The forgotten one Empty [Sprites] The forgotten one Wto Sie 23, 2016 7:09 pm

Mimie

Mimie
Second Child
Second Child
Witam wszystkich którzy tu pozostali do dnia dzisiejszego, będzie dość krótko.
Potrzebuję kogoś kto fachowym okiem oceni moje prace, potrzebuję paru rad, czegokolwiek, nie mogę wiecznie stać w miejscu :)
Dzięki z góry i zapraszam do obejrzenia prac. Oh, oops?...

[Sprites] The forgotten one Showarspn_ahhpane       
[Sprites] The forgotten one Shenronse_ahhpaee

Prawdę mówiąc to nie jestem nawet przekonany co dawałem już do oceny, ale potrzebuję nowych opinii i rad, z góry dziękuję wszystkim, którzy coś do tego wniosą :)!

@Jestem świadomy, że mam tutaj już jeden temat, ale są tam wygasłe linki i uznałem, że przyda się trochę odświeżenia więc jeśli to nie problem to proszę o usunięcie tamtego.

2[Sprites] The forgotten one Empty Re: [Sprites] The forgotten one Sro Sie 24, 2016 5:02 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
@Jestem świadomy, że mam tutaj już jeden temat, ale są tam wygasłe linki i uznałem, że przyda się trochę odświeżenia więc jeśli to nie problem to proszę o usunięcie tamtego.
Zablokowałem go, ale niech sobie będzie w dziale.

Nieco się spóźniłem, ale jednak było troszkę więcej pracy niż przypuszczałem xd

Jeżeli chodzi o postacie to wychodzą Ci wyjątkowo przyjemnie dla oka. Dobrze dobrane proporcje, fajne cieniowanie - naprawdę ciężko jest się do czegokolwiek przyczepić. Mieczyk również wyszedł przyzwoicie. Średnio podoba mi się natomiast amulet - był na czymś wzorowany czy to autorski projekt? Cieniowanie niby dobre, ale ostatecznie nie sprawia wrażenia takiego "zajebistego". Proporcje niby okej, ale narysować tak mały element to nie jest wyzwanie :P
Teraz "gwóźdź programu" xd
"Shenron Set" jest przede wszystkim naprawdę fajnym pomysłem. O ile proporcje są całkiem, całkiem tak cieniowanie nieco ssie. Mam wrażenie, że jest to wina użycia zbyt wielu odcieni jednego koloru - ogranicz się na przykład do trzytonowego cieniowania. Na chwilę obecną set sprawia wrażenie ciekawego, ale ze względu na marne przejście pomiędzy poszczególnymi odcieniami, nie prezentuje się zajebiście. Przy Twoich umiejętnościach natomiast by mógł - wystarczyłoby się bardziej przyłożyć ;)

3[Sprites] The forgotten one Empty Re: [Sprites] The forgotten one Nie Sie 28, 2016 10:17 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Czemu mimie ma bana?


@Edit
Kozak w fchuj nie daajcie mi bana. Lubie frytki i lubie lizać ci... ciiii.... fajne sprity. Luz kozak. :D

[j]Na temat, przyjacielu, na temat.[/j]

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.