Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 2]

26[O-S-W] Ater - Page 2 Empty Re: [O-S-W] Ater Wto Cze 12, 2012 6:47 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Yoh Theme!

Ja starałem się właśnie odnaleźć swój styl w spritowaniu ,ale cóż...
Za wcześnie na to, byś szukał własnego stylu - pierw zacznij tworzyć dobre prace, zaś później skup się na tym, jakże szczytnym celu.
Włosy miały być po prostu w stylu sayańskim dopiero później zacząłem dodawać
te dolne kosmyki,żeby nie wyglądały te włosy,jak Yoh wcześniej wspomniał,jak naklejone,i nie wiem czemu uważacie że przypominają Sharka ,teraz jest tyle tych prac że ciężko być oryginalnym mimo tego że coś się robi samemu.
.sharK ma niezwykle podobny styl i opracował go zdecydowanie wcześniej niż Ty; dlatego wiele osób zarzuca Ci brak oryginalności. To częste z początku - dopiero się uczysz. Bądź przygotowany na podobne słowa krytyki; to z czasem zniknie.
Zrobienie dżinsów w podobnym kolorze co Yoh to chyba nie jest plagiat czy coś,może mało oryginalny pomysł, ale przy spritowaniu wolę tego typu spodnie-bardziej mi się podobają.
Przy bluzie usunąłem te kontury żeby sprawiała wrażenie luźnej ,jak to bluza.
Myślę, że bardziej chodziło właśnie o tą nieszczęsną bluzę, niźli spodnie i ich kolor, ale jak uważasz.

Poprawiasz pracę; to Ci się bardzo chwali - przejdźmy jednak do krótkiej oceny.
W przypadku włosów, prace nie różnią się od siebie - w obydwu przypadkach mamy styczność nie tylko z takimi samymi proporcjami, ale również cieniowaniem. Następnie... Wersja poprawiona ma na chwilę obecną zbyt ciemną twarz po swojej lewej stronie; dodałeś zdecydowanie za dużo ciemnego odcienia... no... i niepotrzebnie dodawałeś cieniowanie w miejscu brody - było zbędne, serio. Cieniowanie bluzy dalej wymaga dużych poprawek. Popełniasz wciąż te same błędy. Jasny piksel w oznaczający część kaptura zwyczajnie mi się nie podoba; wsuń tam pieprzony, ciemny piksel i gotowe. Spodnie są zbyt workowate. Owszem, ujdą, ale moim zdaniem powinieneś popracować trochę nad lewą nogawką - nieco ją powiększyć. Bądź też zmniejszyć prawą nogawkę, zaraz przy stopie. Buty prezentowały się lepiej we wcześniejszym przypadku.
Ogólnie rzecz biorąc - widać Twoje starania i zmiany na dobre. Więcej jest jednak zmian, które jedynie pogorszyły wygląd tej pracy. Postaraj się je poprawić.

KP: 3
/Feli

27[O-S-W] Ater - Page 2 Empty Re: [O-S-W] Ater Wto Cze 12, 2012 11:34 pm

tofik122

tofik122
Super Saiyan God
Super Saiyan God
Jak dla mnie OPAR jest ok nie wydaję mi się że jest mało oryginalny ale przecież .sharK nie jest jedynym userem który, może robić OPARy w takim stylu(chodzi mi o proces robienia włosów). A co do Opara jest lepszy od poprzedniego.
Plusy
-Cieniowanie bluzy i spodni
-Duża poprawa od poprzedniego OPARa
-Włosy wyglądają na bardzo dobre
Minusy:
-Prawa noga u spodni wyglonda jak by miał wielkie kolano lub coś innego( ;) if you know what i mean ;) )
-Cieniowanie twarzy
ocena 8/10

KP: 1
/Feli

28[O-S-W] Ater - Page 2 Empty Re: [O-S-W] Ater Sob Cze 23, 2012 3:42 pm

Ater

Ater
Notowany
Notowany
[O-S-W] Ater - Page 2 Djmgdmhj
poprawiłem cieniowanie-inaczej nie umiem,moze ktos by zrobił revampa i wtedy bym wiedział co i jak.
Dodałem kilka propozycji ubioru-powiedzcie które najfajniejsze

29[O-S-W] Ater - Page 2 Empty Re: [O-S-W] Ater Sob Cze 30, 2012 6:58 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Yoh Theme!

Najlepszą z propozycji ubioru jest pozycja numer pięć. Lecz, do rzeczy...
Cieniowanie włosów mogłoby być odrobinkę lepsze, jednak nie jest złe - jeżeli nie dasz rady "wykrztusić" z siebie więcej to nie ma sensu ich modyfikować. Stylem, zbliżone do .sharK'a; mało istotny szczegół. Na twarzy byłby mile widziany również ciemny odcień. Do tego typu oczu będzie pasował w lewej części twarzy; w efekcie, lepsze cieniowanie nieco "podniesie" oczko oraz zaokrągli buźkę postaci. Bluza dalej wymaga ogromnych poprawek. Jej cieniowanie trzyma dosyć mizerny poziom, a większość pikseli jest zwyczajnie rozrzucona po pracy. W trakcie cieniowania dbaj nie tylko o to by postać wyglądała dobrze z daleka, ale również z bliska - pierwszy efekt jest najważniejszy, ale w kwestii bliższego zapoznania się z cieniami pracy, warto byłoby zwrócić również uwagę na to jak praca prezentuje się po "powiększeniu" w Paint'cie. Nad dłońmi proponuję jeszcze troszkę popracować - w przypadku prawej łapki, zmień lekko cieniowanie. Spróbuj uzyskać efekt rzeczywistej dłoni, a nie kulki. Lewa dłoń jest zbyt duża - w base Luki jest to jedno z tych mało ciekawych "niedopatrzeń". Eliminuj tego typu błędy, jeżeli je zauważysz. Cieniowanie spodni do modyfikacji - na prawej nogawce, dwa czarne piksele są zbędne do efektu zagięcia/zworkowania (nowe słowo, fuck yea.). Niepotrzebnie usunięty piksel w okolicach buta. Ogólne cieniowanie nie zachwyca. W przypadku lewej nogawki, to samo. Butów nie komentuję; prezentują się w miarę normalnie. Na szczęście, to mały szczegół, który trudno spieprzyć...
Reasumując... Proporcje pracy, poza mniejszymi niedopatrzeniami są odpowiednie. Cieniowanie wymaga wielu poprawek, jednak nie będę się na ten temat rozpisywał. Zapewne pojawi się pytanie dotyczące lepszego pocieniowania twarzy - uprzedzę Cię. Kliknij tutaj; pocieniowałem (przykładowo!) buźkę Twojego OPAR'a. Jeżeli uznasz, że cienie są fajne, a i efekt nie najgorszy, to śmiało możesz podłapać ten sposób cieniowania.

KP: 3
/Feli

30[O-S-W] Ater - Page 2 Empty Re: [O-S-W] Ater Sro Sie 08, 2012 9:12 pm

Ater

Ater
Notowany
Notowany
[O-S-W] Ater - Page 2 61412245
Postanowiłem zrobić revamp tego opara na innym basie i padło na base Yohacza i muszę przyznać że jestem zadowolony ,i teraz tak sobie myślę czy może nie poczekać i nie zrobić sprita właśnie na jego base.Zrevampowane włosy wyglądają wg. mnie o niebo lepiej niż wcześniej-nie będę owijał w bawełnę-podpatrzyłem trochę styl od Yoha.Oczywiście nadal mam problem z cieniowaniem bluzy 'NIE WIEM JAK MAM DO CHOLERY TO ZROBIĆ'.Oraz przy tym base nie potrafię ułożyć kaptura w odpowiedni sposób-pomocy.

31[O-S-W] Ater - Page 2 Empty Re: [O-S-W] Ater Czw Sie 09, 2012 12:56 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
NIE WIEM JAK MAM DO CHOLERY TO ZROBIĆ
Z czasem, będziesz wiedział i przede wszystkim widział co źle tworzysz w swoich pracach. Zacznie Ci to nie pasować będziesz się starał uzyskać jak najlepszy efekt - w końcu tego dokonasz ;) Wiem co piszę - sam przez to przechodziłem.

Cieniowania nie ocenię - jestem w pracy i nie mam możliwości podglądu na to, jak to może wyglądać. Z daleka prezentuje się całkiem przyzwoicie. Proporcje odpowiednie, włosy wykonane dość fajnie - dwójka wygląda zdecydowanie lepiej. W jedynce nie pasuje mi ta szarość. Strój wykonany w miarę normalnie; niestety, niekoniecznie jest oryginalny. Na pewno, ciekawie wyglądają te rękawy - w przypadku spodni, mógłbyś się jednak nieco bardziej wysilić ; )
Ogólnie, revamp udany. Skill z czasem przyjdzie - powodzenia w tworzeniu kolejnych prac. Poza tym, dobrze wiedzieć, że starania w przypadku base nie poszły na marne - jest używane i widzę, że również ciepło przyjęte. Przynajmniej przez Ciebie ; )

KP: 3
/Feli

32[O-S-W] Ater - Page 2 Empty Re: [O-S-W] Ater Czw Sie 23, 2012 9:29 am

Ater

Ater
Notowany
Notowany
[O-S-W] Ater - Page 2 Armoropar
Tym razem chciałem pierwszy raz w życiu spróbować zrobić zbroje kosmicznych wojowników i jak na mój gust wyszło całkiem przyzwoicie.
Oraz przedstawiłem tą postać w formie ssj pomimo tego że ona nigdy nim być nie miała i raczej nie będzie ,ale chciałem sprawdzić jak to wygląda.Włosy w formie ssj wyglądaja lepiej i chyba ich będę używał.

33[O-S-W] Ater - Page 2 Empty Re: [O-S-W] Ater Czw Sie 23, 2012 7:50 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Postać prezentuje się naprawdę dobrze ze swoimi aktualnymi włosami - zrobisz jednak to, co uznasz za stosowne. Wszak, to Twoja postać ; )
Naramienniki wydają się być zdecydowanie za duże w porównaniu do całej zbroi; zmniejsz je - efekt powinien być zdecydowanie lepszy. Szkoda jedynie, że tak mało pracy włożyłeś w to "od siebie" - duża część, a właściwie całe ciało jest moją zasługą. Ty wprowadziłeś jedynie niewielkie poprawki.
Ogólnie - więcej od siebie, mniej od innych, a będzie zdecydowanie lepiej.

/1KP
/@Yoh

34[O-S-W] Ater - Page 2 Empty Re: [O-S-W] Ater Pią Sie 31, 2012 2:50 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Tu się przyczepię tylko do trzech rzeczy...
Włoski są w miarę dobrze pocieniowane, ale mógłbyś pobawić się jeszcze z ich kształtem. Prawy naramiennik ma za dużo białego pod sobą, tzn. za bardzo to na rękę wchodzi. Ostatnią rzeczą jest klatka pancerza, ochrona lewego cycka wydaje mi się za duża.
Ogólnie jest dobrze, ale popraw kilka drobiazgów 4

Aha, jaśniejszy uniform jakoś lepiej wygląda :P

KP: 1
/Feli

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 2]

Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.