Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 3]

26[O-S-W] by Cineg - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Cineg Czw Kwi 15, 2010 7:06 pm

Pikachu

Pikachu
Sennin
Sennin
No, ładny :P.
Włosy fajne, styl ogólnie mi się nie podoba, ale wykonanie dobre :).Cienie ok ;d.
To szaro-niebieskie coś, hmm nie używasz konturów, to jednocześnie plus i minus.Cienie są w porządku, kształt też może być.
To szary-brązowe coś.Skąd na jego prawej ręce wziął się ten szaro-niebieski kawałek O,o?Cieniowanie w porządku,chociaż gdzieniegdzie brakuje trzeciego tonu :/.
Buty, troche dziwacznego, ale w porządku.
Ogólnie jest całkiem cool, 8/10 ;d

Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 2KP.
/Y


/C
To szaro-brązowe coś wzięło się na rękawie, bo nie miałem pomysłu co zrobić z kolorem xD

27[O-S-W] by Cineg - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Cineg Sob Cze 12, 2010 9:06 pm

Krychu269

Krychu269
Paramecia User
Paramecia User
dobra let's go!
Włosy są troszkę dziwne ale mogą być mają dobre cienie
Głowa też jest dobrze pocieniowana

oryginalne ubranko dobre są na nim cienie ale w niektórych miejscach mogłoby być lepiej
koszulka i płaszcz ładnie wykonane dobre cienie na rękach

spodnie są dobre pocieniowane tylko szkoda że są pocieniowane dwu tonowo buty też mają dobre cienie

ocena 8/10 jest ok

1kp

28[O-S-W] by Cineg - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Cineg Wto Sie 10, 2010 10:40 am

Cineg

Cineg
Zoan User
Zoan User
:what:

Dawno nic nie robiłem... Temat na drugiej stronie... no, nieważne... Zrobiłem sobie rivampa Sensaiya.

[O-S-W] by Cineg - Page 2 34210859825875001513

Ewentualnie później zrobię jakieś poprawki... ; D

29[O-S-W] by Cineg - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Cineg Wto Sie 10, 2010 11:46 am

Filike

Filike
Zbanowany
Zbanowany
Cineg ! xD. Opar ogólnie prezentuje się fajnie. Zastanawiam się tylko, czy cienie włosów nie powinny byćdo poprawy. Jak dla mnie jest tam za ciemno. Koszulka ma dobre cienie. Myślę, że nie trzeba ich poprawiać. Rękawice też są dobre. Cienie spodni nie mają zarzutów. Buty wyglądają na kwadratowe. Cienie opara są dobre. Nie wiem co jeszcze mam napisać. Dam Ci ocenke i pójdę sobie :P. Więc ocena to : 7/10. Pzdr.


KP: 1
/Feli

30[O-S-W] by Cineg - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Cineg Wto Sie 10, 2010 12:12 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Jeżeli chodzi o włosy ,to nie specjalnie mi się podobają. Problemem jest Twój sposób cieniowania ,no ale cóż ... każdy ma jakiś tam swój styl. Jeżeli chodzi o cieniowanie twarzy ,to także nie zachwyca. Tutaj cienie są ,tam nie ma ,jakbyś robił je z wyłączonym ekranem.
Bluza także jakoś tak mało zaskakująca ,po prostu nudna. Nawet jeżeli jest to 2 tonowe cieniowanie ,to mogłeś zrobić tutaj coś więcej. Jeżeli chodzi o rękę ,to ten Antialiasing specjalnie Ci nie wyszedł. Rękawiczka także jakoś dziwnie wykonana. Spodnie wydają się być jakieś krzywe ( chociaż teraz może i się czepiam ). Buty to już w ogóle jakaś masakra. Twój styl ,ale wygląda mało ekscytująco. Mówię tutaj dokładnie o lewym bucie który jest krzywy jak cholera.
4/10


KP: 2
/Feli

31[O-S-W] by Cineg - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Cineg Czw Sie 12, 2010 11:20 am

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Oj zrób poprawki zrób...
Jeśli chodzi o włosy to kształt mają jeszcze spoko ale kolor i cienie to lekka masakra XD Musisz poprawić cienie a już napewno zmienić kolor !
Koszulka podoba mi się najmniej z całego opara chodzi mi głównie o cieniowanie, zawiodłem się na tobie myślałem że to będzie coś lepszego do tego dałeś aby dwu tonowe cieniowanie.
Musisz poprawić cieniowanie a najbardziej to rękawa wogóle to powinno być inaczej pocieniowanie, ale sam kolor jest fajny. Spodnie mają łądne cienie i tu niemam zastrzeżeń.
Ale za to obydwa buty wydają mi się krzywe.

1kp

32[O-S-W] by Cineg - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Cineg Czw Sie 12, 2010 11:25 am

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Zacznę od ocenienia ci włosów...
Włosy z wyglądu mi się podobają, no niby te saiyańskie kudły, ale nieźle wyglądają. Jedyne co mi tam z deka wadzi to ten jeden pixel wystający z tego po mojej prawej banana który opada w dół. Cieniowanie ładne, spodobało mi się i może takie zostać. Twarz raczej dobra, widać, że nawet oko pocieniowałeś a niektórzy w swoich pracach o tym zapominają ;]. Cienie z daleka słabo widać, ale to chyba u większości prac tak jest. Z bliska nie najgorzej to wygląda, jednak ja bym dodał nieco tego normalnego koloru ( nie najjaśniejszego) w okolicach oka tam bardziej pod nim., ale taka jest moja sugestia nie musisz się do niej dostosowywać.
Teraz następny w kolejce do oceniania jest tułów...
Wygląd... normalna bluzka, zła nie jest może być, ale cienie uuu tu się nie wysiliłeś niestety ;/
jedynie rękaw jakoś wygląda, ale i tak nie najciekawiej. Cienie na brzuchu,klacie słabo, mogło być lepiej jak na ciebie.
Ręka chyba może być, ale pewien nie jestem bo do końca się na tym nie znam, cienie skóry takie sobie, mogą zostać, jednakże możesz pokombinować nieco z nimi.
Rękawiczka zwyczajna, cienie w porządku, może taka zostać.
Spodnie dość zwyczajne się wydają i raczej takie są, cieniowanie ... kilkanaście razy już widziałem podobne u kilku userów, ale nie jest złe, może być, bez paska nieco dziwnie wygląda, ale ujdzie.
Buty dość fajne, cienie dobre, nawet mi się podobają te buty, mogą takie zostać.

Opar niezły by był gdyby nie słabo pocieniowana bluzka ocena waha się pomiędzy 6,5 a 7 /10


2kp

33[O-S-W] by Cineg - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Cineg Czw Sie 26, 2010 8:11 pm

Rokan

Rokan
Super Saiyan
Super Saiyan
No, Nieźle
Włosy fajne, styl ogólnie mi się nie podoba, ale wykonanie dobre Smile.Cienie ok ;d.
To szaro-niebieskie coś, hmm nie używasz konturów, to jednocześnie plus i minus.Cienie są w porządku, kształt też może być.
To szary-brązowe coś.Skąd na jego prawej ręce wziął się ten szaro-niebieski kawałek O,o?Cieniowanie w porządku,chociaż gdzieniegdzie brakuje trzeciego tonu :/.
Buty, troche dziwacznego, ale w porządku.
Ogólnie jest całkiem cool, 8/10 ;d

1kp

34[O-S-W] by Cineg - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Cineg Nie Paź 03, 2010 4:40 pm

Cineg

Cineg
Zoan User
Zoan User
Okej. Prawdopodobnie moja ostatnia praca. Miałem nadzieję to dokończyć, ale jakoś nie mam czasu i nie chce mi się. Przedstawiam wam więc mojego Cinega. Jednak pozwalam używać tylko za zgodą :P

[O-S-W] by Cineg - Page 2 Wipeszatan
https://2img.net/r/ihimizer/img832/3787/wipeszatan.png

Credit dla kogokolwiek, kto zrobił aurę :awesomeface:

35[O-S-W] by Cineg - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Cineg Wto Paź 05, 2010 8:02 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Nie mów że ostatnia :(! Ja chcę byś dalej robił OPAR'y/SPAR'y i Sprity :(!
Dobra, koniec pieprzenia.

Nie widzę Creditów, więc wnioskuję że cały ten WIP to Custom. Naprawdę, kawał świetnie odwalonej roboty. Ale do rzeczy.
Spięte włosy wyglądają dość fajnie. Cieniowanie dwutonowe, aczkolwiek przyjemne dla oka. Bardzo mi się podoba. Rozpuszczone włosy natomiast także nie są złe, ale cieniowanie kiedy opadają nie zbyt mi się podoba.
Cieniowanie podkoszulki dość amatorskie, myślałem że będzie Cię stać na coś więcej. No cóż.. Poza tym w niektórych pozach na najciemniejszym kolorze pojawia się dodatkowy px, ale to już przedstawię Ci na obrazku.
[O-S-W] by Cineg - Page 2 76704135
Cieniowanie kurtki dość przyjemne dla oka. W niektórych miejscach poprawiłbym co nieco, ale nie jest tak źle by brać się za to od razu. Cieniowanie spodni natomiast nie zbyt mi się podoba. Po pierwsze jest zbyt ciemne, a po drugie sam styl cieniowania nawet po rozjaśnieniu obrazu pozostawia trochę do życzenia. Przydałoby się poprawić cieniowanie spodni, bowiem zbyt ciekawie aktualnie nie wygląda. Następna sprawa, czyli buty. Nie mam większych zastrzeżeń, bo samo cieniowanie jest dość proste i takie winno być na butach w pracach LSW. Gorzej natomiast z samym kształtem. Mianowicie, w kilku pozach bardzo nie spodobał mi się lewy but. Nie potrzebnie podniosłeś dwa ostatnie px w górę, gdyż teraz wygląda jakby chciał stać na palcach. Pasek może być, nie będę się czepiał.
Cieniowanie twarzy dość.. dziwne? Tak, to słowo idealnie pasuje do tego co czuję patrząc na cieniowanie włosów w twoim WIP'ie. Górna część twarzy pocieniowana w miarę, jednak brak konturów na oczach. Hmm.. W sumie, nie wygląda to tak źle jak się mogłoby wydawać.
Co innego dolna część twarzy na której jest ZERO cholernych cieni.

Postać lecąc do przodu wygląda jakby miała złamany kark, samą pozę przydałoby się zdecydowanie poddać modyfikacjom. Znaczy, mówię o tej ostatniej w obydwu rzędach. Przedostatnia jak leci do przodu nie wygląda tak źle.
WIP całkiem ładnie się prezentuje jeżeli spojrzeć na niego na chwilę i wyjść z tematu. Dłuższe przyglądanie się pracy odkrywa bowiem jakie naprawdę popełniłeś błędy przy jej tworzeniu.
Mogę się przyczepić do jeszcze jednej rzeczy. Mianowicie mówię tu o braku czarnych px jako konturów pracy. Rozumiem kiedy są one kasowane żeby praca wyglądała lepiej, ale u siebie jednak przesadziłeś.
Już pokazuję co mam dokładnie na myśli, mówiąc - "Przesadziłeś".
[O-S-W] by Cineg - Page 2 94049273
Już wiesz o czym mówię? U Ciebie w pracy nie tyle brakuje px, co w niektórych miejscach, w których de facto winny być, ich nie ma. Bez kolorów, cieni etc., czyli z samymi konturami postać wygląda tragicznie. Jak wyglądała przyzwoicie w pierwszej pozie, tak później było już tylko gorzej. Braki px widać także przy braku cieni.
Nie mówię byś więcej nie kasował px. Mam jedynie na myśli to, byś z tym nie przesadzał jak zrobiłeś w teraz. No, wystarczy spojrzeć na pozę lecącą. Normalnie "Cineg The Ghost" xD

Z mojej strony to na tyle :|

3kp.
Będzie premia, jak go nakłonisz, żeby się nie poddawał.
Cineg! Do not szalej! Make prace dalej!

36[O-S-W] by Cineg - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Cineg Wto Paź 05, 2010 5:19 pm

Cineg

Cineg
Zoan User
Zoan User
Josz, powiem ci jedno. Chciało ci się kasować tyle pikselków? xd Po tym dużym obrazku myślę sobie, to koniec. Daję stronę niżej... WTF?!

Raczej już tego nie poprawię, bo mi się nie chce xd Wiesz, jak robiłem pracę, to nie widziałem tego, że brakuje pikselków. Raczej w niektórych miejscach powinny być, ale cóż. Robić tyle póz od zera to makabra XD Cały sprite jeszcze gorzej zapewne.

BTW. To cieniowanie jest trzytonowe. Tylko że trzeci ton dawałem tam, gdzie był mi potrzebny. Nie zawalałem nim pracy. No cóż, to z mojej strony. Dzięki za tak dłuuuuugi komentarz, Josz. Gud Dżab.

37[O-S-W] by Cineg - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Cineg Czw Paź 04, 2012 11:14 pm

Cineg

Cineg
Zoan User
Zoan User
Oh Noez. Ciekawe kiedy mi się znów odechce. W każdym razie - jakoś mnie natchnęło.

[O-S-W] by Cineg - Page 2 5ufk1u


Creditsy lecą do S-H(bodajże) za base.

Wiecie co z tym zrobić.

/BTW. Nie zwracajcie uwagi na te dwa lata przerwy. Ma być dobra ocena. Nah.

__
Odnośnie base. Znalazłem tylko OPARa Sensayia, więc cóż, odrobinkę zrobiłem go od nowa. Dzięki Josz za komentarz, dobre rady zawsze dobre. Swoją drogą, nie wiem jakie teraz panują zasady cieniowania, kierowałem się tym, co wydawało mi się, że umiem, no cóż, jak się przypatrzyć, najlepiej to nie wygląda, ale wg mnie i tak lepiej niż stary Sensaiyo.



Ostatnio zmieniony przez Cineg dnia Pią Paź 05, 2012 5:39 pm, w całości zmieniany 2 razy

38[O-S-W] by Cineg - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Cineg Pią Paź 05, 2012 9:12 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Oj, Cineg, Cineg… Widać, że nie tworzyłeś prac przez dość długi okres czasu – popełniłeś dość popularne błędy. Będzie krytyka, i to ostra.
Chcąc przenieść włosy z dwóch na trzy odcienie, nie rób zupełnie nowej palety kolorów, a użyj starej i zwyczajnie znajdź przejście pomiędzy jasnym, a ciemnym kolorem. Aktualnie nie wygląda to najlepiej – kosmyki wykonane dość przeciętnie, cieniowanie marne, a proporcje niekoniecznie mistrzowskie. Karnacji postaci nikt nie zabroni Ci zmienić, to tylko i wyłącznie Twoja decyzja. Wiedz jednak, że popełniłeś błędy w odpowiednim cieniowaniu twarzy, a głównie chodzi mi tutaj o czoło, oraz nie uwidoczniłeś żadnej masy mięśniowej. Brak outline na prawej ręce, nie wróży nic dobrego – popraw to i staraj się ograniczać kasowanie konturów postaci do minimum. Podkoszulka to tragedia – zwyczajnie nie ma nawet co komentować. Tutaj całość wymaga poprawy cieniowania. Spodnie. Tak, najlepiej wykonany element całej pracy – ale i tak dość marny. Na lewej nogawce nie używaj jasnego odcienia. Na prawej staraj się zaś go bardziej uwidocznić. Pamiętaj, że średni odcień ma jedynie łagodzić przejście między ciemnym, a jasnym. Ciemny zaś, ma podkreślać pewne elementy. Buty wykonane przyzwoicie – poza tym, zmień to base xd Albo stwórz własne, bo masz do tego potencjał, albo zajrzyj do przyklejonego tematu w tym dziale i zobacz, na czym będzie Ci się fajnie tworzyło. To dobrze, że na chwilę wpadłeś – przynajmniej dałeś znać, że jeszcze żyjesz. Cóż… Nikt nikogo nie zmusi do stworzenia jakiejś konkretnej pracy, ale po Twoim przykładzie widać, że ciężko zerwać z czymś, nad czym pracowałeś kilka lat swojego życia.


KP: 3
/Feli

39[O-S-W] by Cineg - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Cineg Sro Gru 05, 2012 4:24 pm

Cineg

Cineg
Zoan User
Zoan User
A więc oglądam sobie tego One Piece'a...

[O-S-W] by Cineg - Page 2 160r4ao

Swoją drogą to zapomniałem jak trudno się robi customa.

40[O-S-W] by Cineg - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Cineg Sro Gru 05, 2012 6:56 pm

Raigen

Raigen
Pillar Man
Pillar Man
Eh... Cineg tutaj Shun kopę lat. No, więc zacznę od łebka włosy są spoko dobrze wyszły, lecz na twoim miejscu poprawiłbym jeszcze cieniowanie, które je pokrywa. Twarz jak i jej cieniowanie jest dobre ;3. Bluzka czy tam koszulka czy tam jeszcze kamizelka jest okey, lecz poprawiłbym na niej cieniowanie... Z tego co wiem bluzka czy tam kamizelka czy tam jeszcze koszulka Luffego jest rozpięta i goszczą na niej trzy żółte guziczki ;3. Co do ręki wygląda ona dość dziwnie względem całego ciała albo za bardzo ona odstaje od ciała lub po prostu jest za długa. Do spodenek i nóg nie mam zastrzeżeń, lecz na stopach naszego rozciągliwego kolegi widnieją sandały czego tutaj brakuje. Co do kapelusza w drugim OPAR'q dodałbym mu kontury ;x

KP: 2
/Feli

41[O-S-W] by Cineg - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Cineg Czw Gru 06, 2012 4:19 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Postać wykonana dość dziwnie. Cieniowanie włosów oraz kapelusza są znośne, jednakże podkoszulka oraz spodnie wymagają pod tym kątem zdecydowanych poprawek. Jak na Luffyego, zastosowane base jest zbyt masywne. Poza tym, dobrze Cię znowu widzieć. Cienie twarzy oraz ręki do poprawy.

KP: 1
/Feli

42[O-S-W] by Cineg - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Cineg Czw Gru 06, 2012 5:22 pm

Cineg

Cineg
Zoan User
Zoan User
[O-S-W] by Cineg - Page 2 Svhs1f

Well, fuck. Po kilku poprawkach.

43[O-S-W] by Cineg - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Cineg Pią Gru 07, 2012 6:55 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Dobrze, że zdecydowałeś się poprawić tą pracę – wykazujesz pewne chęci do dalszego tworzenia, nieprawdaż? No, nieważne. Zmiana cieniowania włosów nie rzuca się tak mocno w oczy, aczkolwiek moim skromnym zdaniem wyszła postaci na dobre. Poszczególne kosmyki, choć dalej wymagałyby pewnych modyfikacji, są wykonane całkiem nieźle. Na mordce postaraj się umieszczać nieco więcej ciemnego odcienia skóry. Zmniejszone wcięcie w talii? Na dobrą sprawę, nawet tego nie zauważyłem, dopóki nie nakleiłem nowej odsłony na starą wersję – przydałaby nieznaczna modyfikacja górnej części ubioru. Bardzo ładnie z Twojej strony, że skróciłeś ręce, lecz jeżeli chodzi o mnie, dalej pozostają nieco zbyt masywne. Nie oglądam One Piece, ale odnoszę wrażenie, że sama postać Luffyego, którego owy OPAR ma prawdopodobnie przedstawiać, nie miała jakiejś wymyślnej masy mięśniowej. Cieniowanie spodni wymaga poprawy – zbyt dużo średniego odcienia, ciemny porozmieszczany w złych miejscach. Dodatkowo w grę wchodzi dość nieciekawe rozmieszczenie cieni. Postać z odpiętym podkoszulkiem prezentuje Nam nieco lepiej wykonaną klatkę piersiową. Dobra rada? Przesuń ją całą o jeden, może dwa piksele w lewo – Nasze lewo. Kapelusik wykonany znośnie, same nogi pocieniowane również nienajgorzej. Choć w przypadku prawej nóżki można byłoby jeszcze się pobawić, to do niczego Cię nie zmuszam. Nie ma sensu poprawiać czegoś co wygląda znośnie na siłę, by dodatkowo spieprzyć ewentualny efekt. Ogólnie rzecz biorąc, nie jest źle. Widać pokaźny zastój w skillu, ale nie zamierzam Cię za to jakoś konkretnie opieprzać – to tylko i wyłącznie Twoja dobra wola, że chcesz tworzyć i tworzysz. Jak widać, może być znacznie lepiej, ale przydałoby się również trochę bardziej do tego przyłożyć, a nie „malować” coś raz na jakiś czas, trzymając wciąż ten sam, marny i niezmienny poziom.


KP: 3
/Feli

44[O-S-W] by Cineg - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Cineg Pią Gru 07, 2012 5:29 pm

Cineg

Cineg
Zoan User
Zoan User
[O-S-W] by Cineg - Page 2 Qnryg5

One Piece ciąg dalszy.

/Down
Klik i Klik



Ostatnio zmieniony przez Cineg dnia Pią Gru 07, 2012 9:38 pm, w całości zmieniany 1 raz

45[O-S-W] by Cineg - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Cineg Pią Gru 07, 2012 9:30 pm

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
No więc na one pice to ja się nie znam ale na ocenianiu oparków może troszeczkę.1-sze co się rzuca w oczy to słabe cienie włosów i koszulki.
Spodnie Ok.Tak samo jak ta chusta na głowie.Ręka ma dobry mięsień jednak jej ciag dalszy nie do cieniowany...Co mogę jeszcze powiedziec.cienie klatki niezbyt widoczne co zasłania to brązowe coś więc tego nie będę oceniać.
W miarę dobrze ale ja bym tutaj poprawił rękę i spodnie.
Pozdrawiam

KP: 1
/Feli

46[O-S-W] by Cineg - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Cineg Sob Gru 08, 2012 2:12 am

Raigen

Raigen
Pillar Man
Pillar Man
Znów to anime zwane przez mnie "Jednym Piecem" Eh... 7 .
No, więc... Opar prezentuje się dobrze, lecz są w, nim błędy a dokładnie... Zaczną od włosów oraz chusty... Włosy są bardzo dobre narysowane i pocieniowane czego nie można powiedzieć na temat chusty z tego powodu, iż jej cieniowanie już nie jest takie idealne i wymaga lekkiej poprawy. Teraz koszulka oraz Klatka piersiowa... Koszulka ogółem nie obrażając... Ssie... Wiesz dlaczego? Rękawek w niej delikatnie deformuje rękę, przez co wydaje się, że jest ona strasznie chuda co daje efekt, że jego dłoń wygląda jakby cierpiał na słoniowatość... Do tego to ledwie widoczne cieniowanie aż prosi się o poprawę. Wcięcie koszulki... Wiesz, o co chodzi to pod szyją. Powinno być trochę głębsze. Co do gołej klaty nie mam zastrzeżeń. Teraz pasek em... Czy, co to tam jest... Powinieneś go obniżyć kilka pikseli w dół, bo nawet jak widać na zdjęciu jest on trochę grubszy. Co do spodni wszystko jest okay, ale powinieneś je zrobić jeszcze troszkę bardziej "rurkowate" i zmienić cieniowanie. Buty są okay.

Ogółem nie jest źle... Opar jest dobry. Jeśli miałbym og oceniać w skali od 1 do 10 dałbym...

UWAGA
7/10 - Powód źle troszkę dobrałeś base co do tej postaci jak dla mnie :/

KP: 2
/Feli

47[O-S-W] by Cineg - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Cineg Sob Gru 08, 2012 12:18 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Wosy wymagałyby pewnych modyfikacji - głównie w cieniowaniu, bowiem proporcje są odpowiednie dla postaci tworzonej stylem LSW. Cieniowanie podkoszulki zbyt łagodne - jedynie outline? Staraj się rozrzucić cienie nieco bardziej w środku postaci, a nie przy konturach tworzących jej zarysy. Spodnie nie wyglądają źle. Na lewej nogawce nie używaj jasnego odcienia, zostawiaj jedynie średni i ciemny. Wtedy całokształt nieco lepiej się prezentuje. Opaska ciekawa, ale jak dla mnie wymaga poprawy cieniowania. Zielony pasek jest zbyt mały, zważając na jego oryginalne proporcje. Rozumiem również, że ciężko odpowiednio pocieniować klatkę piersiową, jeżeli dodajemy na niej jakieś dobrze widoczne blizny - a właśnie ten element dość znacząco spieprzyłeś. Podobne zdanie mam na temat masy mięśniowej - wymaga to jeszcze wielu modyfikacji, ale najważniejsze, że masz chęci do dalszego tworzenia. Dobrze Cię znowu widzieć na forum, Cineg.

KP: 2
/Feli

48[O-S-W] by Cineg - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Cineg Sro Gru 12, 2012 4:03 pm

Cineg

Cineg
Zoan User
Zoan User
[O-S-W] by Cineg - Page 2 2czf02u

Miało być trochę inaczej, ale poprawiać mi się nie chce. Przedstawiać nie muszę?

49[O-S-W] by Cineg - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Cineg Sro Gru 12, 2012 10:18 pm

Raigen

Raigen
Pillar Man
Pillar Man
Kiedy to zobaczyłem po prostu nie mogłem uwierzyć oczom... Ta praca na pewno jest twoja? Wcześniejszymi reprezentowałeś dużo lepszy skill niż w tej którą wrzuciłeś ostatnio. No dobra... Bierzmy się do oceny. Włosy jak na mój gust to totalna klapa, jakoś w ogóle nie przypominają mi tych Brollyego jakoś wydaje mi się, że jest ich za dużo i do tego to cieniowanie niby było, by okey, ale pasowałoby użyć trochę ciemniejszego tego najciemniejszego koloru, który używa się podczas cieniowanie ( MASŁO MAŚLANE 4EVER). Teraz klatka piersiowa. Niby jej krój prezentuje się wyśmienicie, ale ogólny zarys tłowiu najzwyczajniej w świecie ssie jest on do poprawy i na twoim miejscu użyłbym trochę ciemniejszych kolorów. Co do rąk... Są one dobrze zrobione, są idealne względem klatki piersiowej tutaj nie mam się do czego przyczepić. Zostały nogi... Wykonanie dobre, ale jak na mój gust są one za długi i za chude co odbiera uroku wykonanej przez ciebie postaci. Do tego wszystkiego zmienił bym cieniowanie białych spodni oraz zmienił kolor cieni na trochę ciemniejszy. Co do butków jest okey...

Jeśli miałbym oceniać twoją prace w skali od 1 do 10 dałbym...

UWAGA!
7/10 - Wszystko przez te włosy i zarys mięśni na klatce piersiowej.

KP: 2
/Feli

50[O-S-W] by Cineg - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Cineg Czw Gru 13, 2012 3:32 pm

Sołtys

Sołtys
Zasłużony
Zasłużony
Gratulacje! Zostałeś wylosowany do skomentowania Twoich prac!

Sprawa wygląda następująco: Robisz z premedytacją jedną rzecz,której nie jestem w stanie zaakceptować. Nie podkreślasz czarną linią klatki piersiowej. Ja uważam tą czynność za podstawową przy rysowaniu półnagich [:d] postaci. Jeśli tego nie zrobisz to będą one wyglądały glutowato, jak rozmemłańce.
To samo tyczy się mięśni rąk. Musisz mieć albo wystarczająco ciemny odcień w palecie albo właśnie musisz używać czarnych pixeli. Ja robię to w miejscu gdzie zaczyna się triceps i tam gdzie zaczyna się "bar".
Ogólnie wydaje mi się,że masz za mało zróżnicowane odcienie w palecie. Pokombinuj nad czymś co będzie się bardziej od siebie różniło.
Na razie to tyle. No chociaż mógłbym jeszcze przyczepić się małych torsów i długaśnych rąk. Ale to już wymaga korekty większej części base,co wymaga czasu. Ja nad swoim base pierwszej pozy pracuję już chyba z poł roku i nie mogę wymyśleć nic co by mnie satysfakcjonowało :/ Może ty mnie zaskoczysz :D

Ogólnie wierzę szczerze,że któregoś dnia gdy wbiję do tego tematu to powali mnie blask twoich epickich OPARów. Powodzenia. Bang!


KP: 3
/Feli

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 3]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.