Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 3 z 3]

51[O-S-W] by Cineg - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Cineg Czw Gru 13, 2012 7:43 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Widzę Cinq, że 'wracasz'.

Pokrótce ocenie twoje prace z OP, po czym przejdę do Brokuła.
Otóż, postacie z anime, za którym nie przepadam nie wyszły ci jakoś super. Niestety. Mają kilka błędów, ale jestem w stanie ci to wybaczyć przez twoją przerwę z przygodą LSW. Niekoniecznie w obu przypadkach podoba mi się cieniowanie jak i niektóre kontury.
Przejdźmy jednak teraz do Brokuła.
Jest on trochę lepszy od poprzednich prac. Jednak nie jest idealny. I do idealności sporo mu brakuje. Po pierwsze włosy. Gdy pierwszy raz na nie spojrzałem wyglądały całkiem przyzwoicie. Jednak im dłużej się im przyglądam tym bardziej zaczynają mi przypominać marichuanine rysowaną przez mojego kolegę w podstawówce. Jest też kilka tak spieprzonych kosmyków... chodzi mi o te cienkie. Cieniowanie też nie zachwyca. Samo ciało jest takie kanciaste trochę. Cieniowanie klatki piersiowej niby nie najgorsze, ale przeraża mnie nadmiar średniego odcienia po jego prawej stronie. Biżuteria z dala zlewa się z ciałem. Spodnie i ten czerwony kocyk nie są złe, jednak cieniowanie znowu do poprawy - choć chyba w tym elemencie są najlepsze. Całość ratują dziury xd Dodają czegoś takiego, co ciężko mi określić. Buty jak buty.

Ogólnie rzecz biorąc praca nie zachwyca i spadek skilla spowodowany przerwą jest widoczny. Mam nadzieje, że wrócisz do formy i zyskasz jeszcze lepszą. Powodzenia.

KP: 3
/Feli

52[O-S-W] by Cineg - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Cineg Sob Gru 15, 2012 12:30 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Oh, Cineg. Widać naprawdę pokaźny spadek umiejętności, ale po kolei. Włosy nie prezentują się najgorzej. Nie jest tragicznie, ale dążę do tego, a żeby przekazać Ci, że może być znacznie lepiej. Nad cieniowaniem bym jeszcze popracował, myślę, że proporcje będą jednak odpowiednie - bynajmniej ze względu na fakt, że przy zmianie cieniowania całość zupełnie inaczej będzie wyglądała. W przypadku twarzy, niepotrzebnie stworzyłeś usta owej postaci - zbyt mało wolnej przestrzeni, a żeby to ciekawie wyglądało. Kiedy masz tak malutką przestrzeń na mordce postaci, zwyczajnie ją pocieniuj unikając tworzenia dodatkowych elementów, które tak naprawdę są po prostu zbędne. Klatka oraz masa mięśniowa wymaga zdecydowanych poprawek. Tak jak zaproponował Ci Sołtys, spróbuj z czarnym kolorem w niektórych miejscach, ewentualnie co ja mogę Ci poradzić, postaraj się ograniczyć średni odcień i ważniejsze elementy klatki piersiowej staraj się podkreślać za pomocą dobrze widocznego, ciemnego odcienia. Spodnie oraz to coś czerwonego, czego zwykle nazwy nie pamiętam nie wyglądają źle. Oczywiście, mogłoby być lepiej, ale nie zmuszam Cię do stworzenia czego.ś, co na chwilę obecną zwyczajnie przerasta Twoje umiejętności. Praca jest zwyczajnie słaba - nie spełniła moich oczekiwań względem Twojej osoby i szczerze powiedziawszy, jestem naprawdę zawiedziony. Mam jednak szczerą nadzieję, że jeszcze zdołasz mnie pozytywnie zaskoczyć w kwestii LSW.

53[O-S-W] by Cineg - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Cineg Czw Sty 03, 2013 2:09 pm

Cineg

Cineg
Zoan User
Zoan User
[O-S-W] by Cineg - Page 3 14vu2z8

Otworzyłem painta i wyszło mi coś takiego. :;.;:
Wiem, że nikt nie będzie chciał tego użyć, ale na wszelki: don't use.

54[O-S-W] by Cineg - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Cineg Pią Sty 04, 2013 2:31 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Że też chciało Ci się tworzyć „custome pose”. To coś, o czym ja już zwyczajnie zapomniałem. W każdym razie, kiedy tylko zobaczyłem wyraz twarzy tego Vegety, pomyślałem sobie – „Czy on sra?” – pomyliłem się. To zmęczenie po otrzymanych obrażeniach podczas walki. W każdym razie, cieniowanie wymaga w wielu miejscach poprawy. O ile włosy prezentują się jeszcze znośnie, tak strój już przydałoby się zmodyfikować i pod kątem rozłożenia cieni, i pod kątem palety kolorów. Całość nie prezentuje się tragicznie, lecz ma po prostu dużo błędów w odpowiednim cieniowaniu. Proporcje w mniejszym stopniu zostały zachowane, choć szczerze powiedziawszy, mogłoby być lepiej. W każdym razie, miło zobaczyć Twoją pracę, wykonaną od zera. Oby tak dalej.

Liczę na jakiś komentarz w moim O-S-W 4

2kp

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 3 z 3]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.