Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[User - chat box]Takes Empty [User - chat box]Takes Pon Lut 08, 2010 6:00 pm

Pikachu

Pikachu
Sennin
Sennin
[User - chat box]Takes 7thifzfzp09cyymh17h
Kilka screenów sklejonych, przysięgam że nie zaczynałem, powiedziałem tylko że mam na nich wyjebane (przezywali mnie, co mnie troszke denerwowało :D)

2[User - chat box]Takes Empty Re: [User - chat box]Takes Pon Lut 08, 2010 6:04 pm

Danioss

Danioss
Don
Don
dobra .. taka prawda .. tyllko ze ja mówilem tutaj caly czas o bilecie .. bo udawal kolege a tu pikacz mówi ze Mówil . zeby mnie unikac.. to zaczelem pisac.. przysiegam to nie o pikaczu.
no .. zaczelo sie odtego ze filike powiedzial mi ze Pikacz ma 19 lat .. to ja powiedzialem .. ze Emerytura a nie LSW.. potem tamci cos tam pisali . ja niepatrzalem bo rysowalem
:d . potem pikacz wymienil moje imie filike i takesa. po czym napisal ze bilet mówil zeby nas unikac wiec zaczelem przeklinac .. ale to nie o pikaczu .. zeby nie bylo .

3[User - chat box]Takes Empty Re: [User - chat box]Takes Pon Lut 08, 2010 6:23 pm

Sołtys

Sołtys
Zasłużony
Zasłużony
Przeklinałeś?
Zbluzgałeś go jak psa...
Myślę,że 48h bana na CB wystarczy w tym wypadku.

No i dla Takesa to samo,to jego nie pierwszy wybryk.

Co na to reszta adminów?

4[User - chat box]Takes Empty Re: [User - chat box]Takes Pon Lut 08, 2010 8:16 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
A ja proponuję jeszcze po warniaczu dla każdego z szanownych panów.

Kto za, kto przeciw, kto ma pożyczyć stówę?

5[User - chat box]Takes Empty Re: [User - chat box]Takes Pon Lut 08, 2010 9:08 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Jestem Przeciw a stówkę moge ci pożyczyć z dużym procętem.
Pikacz też swięty nie jest

/Viego
Jasne, że nie jest, jak i każdy z naszych 6 miliardów.
Gdyby był, nie miałby za sobą już tego warna za właśnie obrażanie na c-boxie, którego nie ma tylko dzięki KP.

6[User - chat box]Takes Empty Re: [User - chat box]Takes Pon Lut 08, 2010 9:12 pm

Pikachu

Pikachu
Sennin
Sennin
Daniuu, źle mnie zrozumiałeś.
Bilet mówił, żeby się nie przejmować wami (tzn. wszystkimi którzy mnie denerwują) i poprostu ignorować.On was nie obgadywał, tylko mówił żebym się nie przejmował jakimiś "noobami" xd.

7[User - chat box]Takes Empty Re: [User - chat box]Takes Wto Lut 09, 2010 9:20 am

Filike

Filike
Zbanowany
Zbanowany
A mi sie zdaje, że ban na CB powinien być tylko dla takesa i dla daniossa, lecz danioss powinien dostaćna mniej. Ja to tam moge dostać bana też bo dla mnie to normalka chociaż nic takiego nie zrobiłem.

8[User - chat box]Takes Empty Re: [User - chat box]Takes Wto Lut 09, 2010 11:40 am

Danioss

Danioss
Don
Don
Filike nie bądz taki święty . Ty tez mówiles ze Pikachu jest głupi . Ja o nim niemówilem ze jest głupi tylko ze . Taki Stary a na LSW siedzi :D . moze i obrazliwe . ale ja niemówilem ze jest głupi . wiem zbluzgalem tamtego . tylko ze to inaczej zrozumialem .

9[User - chat box]Takes Empty Re: [User - chat box]Takes Wto Lut 09, 2010 1:38 pm

Sołtys

Sołtys
Zasłużony
Zasłużony
Nie będzie bluzgania na CB. Powiedziałem.

Bo 48 h dla Obu Panów.

A Pikacz robi dobrze,że ignoruje zaczepki ;]

10[User - chat box]Takes Empty Re: [User - chat box]Takes Wto Lut 09, 2010 2:22 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Ignoruje? Sam ich prowokuje, żeby go wyzywali mówiąc, że ma na ich wyjebane, chociaż każdy mądry by ominął to, no i Danioss uwierzyłeś w bajeczkę, że Pikachu ma 19 lat? 🤦

11[User - chat box]Takes Empty Re: [User - chat box]Takes Wto Lut 09, 2010 3:02 pm

Rizuke

Rizuke
Zasłużony
Zasłużony
Następne takie wybryki nie ważne kto dostaje bana na cb na tydzień plus warn którego nie można usunąć za KP...

12[User - chat box]Takes Empty Re: [User - chat box]Takes Wto Lut 09, 2010 5:09 pm

Pikachu

Pikachu
Sennin
Sennin
@Rizuke
To ***** po co jest kp?

Btw, ja święty nei byłem, ale w tym wypadku ich nie prowokowałem, poprostu to zignorowałem i powiedziałem oc o tym myśle.
@fillike nie jestem sikaczem ...

13[User - chat box]Takes Empty Re: [User - chat box]Takes Wto Lut 09, 2010 5:54 pm

Danioss

Danioss
Don
Don
Nie no dobra . Zjechalem Bileta na max'a pomimo tego ze zrozumiałem to inaczej . dobra spoko przeczekam kare . i się nie dziwię . Ale tego to ja nie zniosę . ze Filike Przezywał pikacza. up i tutaj w sccrenie trochę a normalnie sobie siedzi przy adminach . Chodzi w Skardze o Wyzywanie Pikachu przez takesa. ale Filike go tez przezywał . i co . on jakiś święty ? Moim zdaniem jemu tez należy się kara. a nie tylko mi i takesowi . W końcu on też przezywał.

14[User - chat box]Takes Empty Re: [User - chat box]Takes Wto Lut 09, 2010 6:00 pm

Rizuke

Rizuke
Zasłużony
Zasłużony
tak owszem jest po to KP to powiedz mi jaki jest sens dawania warnu za CB skoro zaraz go ktoś usunie...? będziecie mieć nauczkę lub inny warn do usunięcia tyle.

15[User - chat box]Takes Empty Re: [User - chat box]Takes Wto Lut 09, 2010 7:55 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Rizuke tak to tylko ich zniechęcisz do spamienia - a z kilka adminów chce, by forum było kóks i miało dużo postów ;x.

16[User - chat box]Takes Empty Re: [User - chat box]Takes Wto Lut 09, 2010 7:59 pm

Rizuke

Rizuke
Zasłużony
Zasłużony
Jeju mi chodzi o warny z cb ;r ale normalne można będzie usunąć lecz te za przekleństwa na cb nie.. bo takto i tak się nie nauczą

17[User - chat box]Takes Empty Re: [User - chat box]Takes Wto Lut 09, 2010 8:31 pm

Danioss

Danioss
Don
Don
No co to ma byc do Kurwy nędzy ? . Takes normalnie sobie gada z Adminami a bana niedostanie ? lol ja dostalem a Takes sobie normalnie gada. i jeszcze 2 Adminów siedzi. wezcie sie Ogarnijcie !!! ja dostaje bany a Takes nie ? a na niego jest temat do założony !!!!!!
Nie no żal mi was w tym momęcie . na niego jest temat my mamy bany dostac na 48 h a ja tylko dostalem a on nie, nie no Ogarnijcie sie !!

18[User - chat box]Takes Empty Re: [User - chat box]Takes Wto Lut 09, 2010 8:47 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Już daliśmy mu bana.

19[User - chat box]Takes Empty Re: [User - chat box]Takes Sro Lut 10, 2010 6:45 pm

Filike

Filike
Zbanowany
Zbanowany
Danioss właściwie ma racje, takes jechał po pikaczu jak po skarpecie a my tylko sie z niego tak dla zartow wysmiewalismy ... Ja osobiście bana nie dostałem, ale uważam, że Danioss dostał go nie sprawiedliwie jak takes zawsze taki święty i nigdy bana nie ma.. i popieram słowa "Ogarnijcie sie" !

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.