Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[User - chat box] Pikachu Empty [User - chat box] Pikachu Wto Sty 26, 2010 11:43 am

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
No więc Pikachu niedawno wrócił...i znów się zaczyna 🤦

Zaczęło się od rozmowy MOJEJ I NISSA (nic do pikacha nie mówiliśmy), że niekiedy DBEVS było lepsze od SR - każdy ma własne zdanie czyż nie?
I oto co zaczął gadać pikach:
[User - chat box] Pikachu Beztytuuya
[User - chat box] Pikachu 97121014

Nie proszę o bana dla niego tylko, żeby wbić mu do głowy, żeby w taki sposób się nie zachowywał...zresztą zróbcie cokolwiek by poskutkowało.
Pozdrawiam, Dase.

2[User - chat box] Pikachu Empty Re: [User - chat box] Pikachu Wto Sty 26, 2010 12:25 pm

Pikachu

Pikachu
Sennin
Sennin
Wbijcie mi 9 warnów, oszczędzicie mi czasu na wbijanie 10 :)
Nie obchodzi mnie już nic, z taką atmosferą tu nie ma jużm iejsca dla mnie.Pewnei zaraz zwalicie wsyzstko nam nie, ale prosze bardzo.Mi to bnie przeszkadza.JEstem grzeczny, źle!Jestem zły, źle.Jak wcale mnie nie będzie: dobrze.Pójde wam na ręke i sam odejde, nie kłopoczcie sięz banowaniem mnie.

3[User - chat box] Pikachu Empty Re: [User - chat box] Pikachu Wto Sty 26, 2010 2:09 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
No więc, człowiek dobra i nadziei zmieni się po tym poście w człowieka destrukcji i chaosu.

Dobra, na początek. DBEvS i S-R już nie istnieją. Jeżeli ktoś o nich wspomina, to Pikacz, nie masz prawa odzywać się w taki sposób, jaki pokazałeś nam teraz.
Jaką do cholery jasnej atmosferą?! Chcemy by była jak najlepsza! Nie pasuje Wam. Zabraliśmy Modów na C-B, żeby poprawić wasze stosunki, ale to też nic nie daje. Ja nie wiem co jeszcze można zrobić, aby przywrócić atmosferę z DBS/DBSS. Nie mam za cholerę, bladego pojęcia.

Jesteś zły? Źle. Jesteś dobry? Też źle. Nie prawda. Ignoruj osoby, które Cię do k***y nędzy zaczepiają na C-B i nie daj się k***a sprowokować -.-
A jak nie potrzeba to się nie odzywaj, tak jak było w tym k***a pi********m wypadku.

Karę ostateczną dla Ciebie ustali Viego, a ja tymczasem mogę dać Ci jedno Ostrzeżenie. Za ostre wybryki na C-Boxie. A bana nie chciałbym mimo wszystko Ci dawać.

Daję ostrzeżenie.

/Dase
Widzę, że też się wkurzyłeś, bo momentami nie wiem co napisałeś przez tą cenzurę xD

4[User - chat box] Pikachu Empty Re: [User - chat box] Pikachu Wto Sty 26, 2010 7:26 pm

Aragami^

Aragami^
Saiyan
Saiyan
pikacz nie odchodź;/

5[User - chat box] Pikachu Empty Re: [User - chat box] Pikachu Wto Sty 26, 2010 8:19 pm

Rizuke

Rizuke
Zasłużony
Zasłużony
Ta, może i się źle zachował lecz go rozumiem nie pasuje im nikt ich tu nie trzyma no oczywiście za dużo przekleństw i wyzwisk warn na forum i tyle. Macie sprzeciwy?

6[User - chat box] Pikachu Empty Re: [User - chat box] Pikachu Wto Sty 26, 2010 8:33 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Ah. Nudniejszego tematu na kłótnię nie było?...

Cóż, warn się zdał na tyle, że tylko obniżył mu ilość KP o 90. (karta wyjścia z więzienia w Monopoly FTW...)

Odbanujemy Pikacza na c-boxie jutro, ale jeśli cokolwiek podobnego będzie występować w przyszłości, ban na c-boxie i warn na forum bez opieprzania się.

Jak ktokolwiek nie potrafi utrzymać już nerwów, polecam zjedzenie czegoś z dużą ilością cukru, np. czekolady. Serio.

/Dase
Tak na przyszłość...to to na serio działa? XD

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.