Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 4 z 4]

76„Konkursy” - dyskusja - Page 4 Empty Re: „Konkursy” - dyskusja Czw Lis 22, 2012 10:43 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Tutaj sprawa jest prosta. Konkursów na digitale nie robimy bo praktycznie nikt nie wrzuca prac z tejże dziedziny. Gdyby było większe zainteresowanie tym nurtem to sprawa by wyglądała całkiem inaczej.

77„Konkursy” - dyskusja - Page 4 Empty Re: „Konkursy” - dyskusja Pon Lis 26, 2012 5:57 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Nie skomentuję ostatniej frekwencji w konkursach. Może macie jakieś pomysły, sugestie co do przyszłych konkursów?

78„Konkursy” - dyskusja - Page 4 Empty Re: „Konkursy” - dyskusja Pon Lis 26, 2012 7:22 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Może pytać się userów (nawet nieoficjalnie, na cb, czy coś) jakie chcą tematyki Awardsów? Bo głównie od tego wszystko zależy - jeśli tematyka im przypasuje, z pewnością będzie więcej prac. Aczkolwiek nie wiem czy userzy zdołają podjąć w miarę jednolitą decyzję.

79„Konkursy” - dyskusja - Page 4 Empty Re: „Konkursy” - dyskusja Wto Lis 27, 2012 6:15 am

HestiNN

HestiNN
Gold Saint
Gold Saint
Fajnie by było zobaczyć konkursik na temat AMV (chociaż z tego co widziałem to tylko ja i czasami Feli coś wrzucamy)więc wydaje mi się ze pomimo zaproponowania czegoś takiego to i tak jest za mało ludzi by tego typu konkurs wypalił no ale... czemu mam go nie wymienić? Może kiedyś weźmiecie to pod uwagę i taki rodzaj konkursu powstanie ^^. Co do tych "istniejących" to fajnie by było widzieć więcej SADS bo jest to dziedzina grafiki w której (tak mi się wydaje) niemal każdy się bawił tylko pracę mogły by być z bardziej znanych anime bo ostatnio trochę schodzi się z tematu strony/forum. No cóż tyle ode mnie ^^

80„Konkursy” - dyskusja - Page 4 Empty Re: „Konkursy” - dyskusja Wto Kwi 30, 2013 11:10 am

Aki

Aki
Jounin
Jounin
Wielokrotnie była kwestia tego 'konkursu' poruszana na CB, jednak tak tu zerknąłem, no i widzę, że tu nic o tym nikt nie pisał, więc może... Wybory 2012? ;o
Nie sądzę, że jest na nie za późno (no może troszkę), w końcu ostatnie też były organizowane pod koniec kwietnia.

81„Konkursy” - dyskusja - Page 4 Empty Re: „Konkursy” - dyskusja Sob Maj 04, 2013 1:31 am

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Moim zdaniem już trochę za późno. Proponowałem to na CB w lutym, ale zostałem olany. To samo Woogy jakiś czas temu. No cóż... można spróbować.

82„Konkursy” - dyskusja - Page 4 Empty Re: „Konkursy” - dyskusja Sob Maj 04, 2013 10:01 am

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Szczerze mówiąc, combo poszło poważne.
Bercik - olanie.
Ja - olanie.
Aki - olanie.

Taaaa... I to tylko userzy olewają 9.

83„Konkursy” - dyskusja - Page 4 Empty Re: „Konkursy” - dyskusja Sob Maj 04, 2013 10:18 am

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Jacy userzy, taka administracja. I cóż, jakoś tak wyszło.

Besides, dobrze już powinniście wiedzieć, jak bardzo nieefektywne jest rzucanie propozycji na c-boxie, zarówno na poprzednim, jak i na tym - szybko znikają. Najwyraźniej nie zainteresowało to was wystarczająco, skoro mówiliście o tym w lutym (ja osobiście nie pamiętam. Ale wtedy raczej wszystko na c-boxie się działo tylko pod moją nieobecność. Nie żeby teraz się cokolwiek działo, gdy tam jestem) i pozostawiliście to tylko w obrębie c-boxa.

Kwestia jest teraz tylko tego, czy naprawdę byście takie coś chcieli, czy proponujecie to tylko dla samego proponowania.

84„Konkursy” - dyskusja - Page 4 Empty Re: „Konkursy” - dyskusja Sob Maj 04, 2013 9:56 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
A teraz pytanie - czy zmieniłby się zakres tych samych osób? Czy tylko zmiana osób, które wygrały w poszczególnych dziedzinach?

85„Konkursy” - dyskusja - Page 4 Empty Re: „Konkursy” - dyskusja Pon Cze 10, 2013 9:58 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Ostatnie konkursy to jakaś porażka, co jest z wami?
Może zapodajcie jakieś swoje propozycje, tematyki, kategorię prac jakie chcielibyście ujrzeć w konkursach bo mam wrażenie że się nie rozumiemy.

86„Konkursy” - dyskusja - Page 4 Empty Re: „Konkursy” - dyskusja Pon Cze 10, 2013 10:04 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Mało osób ogólnie na forum to i mała frekwencja w konkursach, nic dziwnego. Mało kto interesuje się już LSW, ba. To forum żyje tylko dzięki kilku osobom, które wstawiają coś z innych dziedzin.

#zboczyłem trochę z tematu

OADS: fuzja jakaś może?
SADS: może coś z nowszych gier ?
DADS: jakiś OC ?
Gads/inne - brak pomysłów

87„Konkursy” - dyskusja - Page 4 Empty Re: „Konkursy” - dyskusja Pon Cze 10, 2013 10:07 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Tematyki niezłe, popieram.
Ale nie zgodzę się z:
To forum żyje tylko dzięki kilku osobom, które wstawiają coś z innych dziedzin.
Fakt - kilku osobom. Ale jakich innych dziedzin? W zasadzie ostatnio pojawiają się tylko opary, rzadko kiedy jakieś sygny.

88„Konkursy” - dyskusja - Page 4 Empty Re: „Konkursy” - dyskusja Pon Cze 10, 2013 10:21 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Members connected during last 24 hours :
Gdyby chociaż połowa osób z tej listy coś zrobiła, to już można byłoby coś podziałać. Tematyki spoko, na pewno wezmę je pod uwagę. Czekam na więcej?

89„Konkursy” - dyskusja - Page 4 Empty Re: „Konkursy” - dyskusja Sro Cze 12, 2013 8:40 am

Rizuke

Rizuke
Zasłużony
Zasłużony
kamanen na oparka Feliasz

90„Konkursy” - dyskusja - Page 4 Empty Re: „Konkursy” - dyskusja Sro Cze 12, 2013 12:08 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Feli napisał:
Members connected during last 24 hours :





Gdyby chociaż połowa osób z tej listy coś zrobiła, to już można byłoby coś podziałać. Tematyki spoko, na pewno wezmę je pod uwagę. Czekam na więcej?





Gdyby tak było obawiam się, że nie byłoby komu głosować. Jest tylko kilku/kilkunastu aktywnych userów. Gdyby oni wszyscy wzięli udział w konkursie to każda praca miałaby zero głosów.

Wiedziałem że ktoś to napiszę. Dlatego napisałem 'chociaż połowa'. Dzięki że informujesz mnie że jest kilku/kilkunastu aktywnych userów.
\f

91„Konkursy” - dyskusja - Page 4 Empty Re: „Konkursy” - dyskusja Nie Lip 28, 2013 5:43 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Spoko Feliaszku, na mnie możesz liczyć. Bercik Prawdomówny.
Nieważne... może jakiś konkursik? Dawno nic nie było. Tylko jakaś lajtowa tematyka i kategoria, by frekwencja była podobna do ostatniej. Coś prostego na rozruszanie kości.

92„Konkursy” - dyskusja - Page 4 Empty Re: „Konkursy” - dyskusja Pon Wrz 09, 2013 2:06 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Co z konkursem "Pimp my OPAR/etc" ? Jest nadal prowadzony czy został całkowicie olany ?

93„Konkursy” - dyskusja - Page 4 Empty Re: „Konkursy” - dyskusja Wto Wrz 10, 2013 4:06 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Co z konkursem "Pimp my OPAR/etc" ? Jest nadal prowadzony czy został całkowicie olany ?
Jest to konkurs tworzony i prowadzony wyłącznie przez Feliego - wraz z Versilem, staramy się nie dotykać "Pm~'ów". Jeżeli Feli w najbliższym czasie wejdzie na forum, być może wypowie się w tym temacie. Wtedy dowiesz się, dlaczego owe wydarzenia nie są aktualnie organizowane. Od siebie mogę powiedzieć, że prawdopodobnie chodzi tutaj bezpośrednio o marną aktywność użytkowników w jakichkolwiek konkursach.

94„Konkursy” - dyskusja - Page 4 Empty Re: „Konkursy” - dyskusja Wto Sie 04, 2015 2:36 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
https://anrevosprites.forumpl.net/t4569-17-dads - dostanę za to te odznaczenie w profilu? w czerwonej otoczce. Czy już sie nie liczy tych konkursów, w których jest tylko jedna pracka?

[z] Chciałbym pomoc, ale nie mam uprawnień :<. Yoh?[/z]

95„Konkursy” - dyskusja - Page 4 Empty Re: „Konkursy” - dyskusja Sro Sie 05, 2015 2:26 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Napisz mi prywatną wiadomość. Jak wstanę w południe, to zrobię znaczek i wrzucę Ci go do profilu.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 4 z 4]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.