Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Co myślicie na temat aktualnych Konkursów? Czy chcieli byście coś w nich zmienić?

#3 Sonda - Konkursy! 123a1028%#3 Sonda - Konkursy! 123c10 28% [ 5 ]
#3 Sonda - Konkursy! 123a1011%#3 Sonda - Konkursy! 123c10 11% [ 2 ]
#3 Sonda - Konkursy! 123a1050%#3 Sonda - Konkursy! 123c10 50% [ 9 ]
#3 Sonda - Konkursy! 123a1011%#3 Sonda - Konkursy! 123c10 11% [ 2 ]
Wszystkich Głosów : 18

Poll closed

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1#3 Sonda - Konkursy! Empty #3 Sonda - Konkursy! Pon Mar 22, 2010 2:12 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
#3 - Konkursy

"Co myślicie na temat aktualnych Konkursów? Czy chcieli byście coś w nich zmienić?"

Proszę o głosowanie, i jeżeli to możliwe, w miarę sensowne wypowiedzi. Zbyt krótkie, i mało treściwe posty będę karał Ostrzeżeniem.

2#3 Sonda - Konkursy! Empty Re: #3 Sonda - Konkursy! Pon Mar 22, 2010 2:31 pm

Coolt

avatar
Zasłużony
Zasłużony
Tak, może ja zacznę. Konkursy są bardzooo nudne. Ten sam sposób głosowań, wszystko jest nudne i mozolne. Z tematami tak samo, np. Wiking? Pfe... Nagrody tak samo, jakiś button czy coś takiego z napisem w czcionce Visitor i kolorem. Wg mnie to jest gó*no. Przydałyby się jakieś lepsze nagrody ,np. KP za wygrany konkurs, może link do galerii czy też mod na CB na kilka dni. W miarę bardzo dużej aktywności Smocza Kula. A co do tematów. Feli jeżeli masz robić jakiś konkurs to naprawdę coś ciekawego daj a nie wikinga do zrobienia bo to jest nudne...

To chyba tyle. Dziękuję za uwagę. Coolt.

3#3 Sonda - Konkursy! Empty Re: #3 Sonda - Konkursy! Pon Mar 22, 2010 3:28 pm

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
No ja od Siebie dodam, żeby nie wymyślać jakiś idiotycznych tematów... Jak już napisał Coolt, typu Viking, co według mnie jest idiotycznym tematem prac na LSW. Dobra rozumiem różnorodność, ale cholera trudno jest zrobić coś takiego na takiej małej pracy ;s W sumie to samo tyczy się tematów, które dodał Coolt na turniej. No i co do nagród, mogły by być właśnie jakieś inne. Ciekawsze.

4#3 Sonda - Konkursy! Empty Re: #3 Sonda - Konkursy! Pon Mar 22, 2010 5:46 pm

Pikachu

Pikachu
Sennin
Sennin
Moim zdaniem można by dorobić ".otm" () of the month i za nie dawać lepsze nagrody.
Robić więcej konkursów w różnych dziedzinach, zrównoważyć je troche.
I co do tematyki... wiking?No bez jaj xP.

5#3 Sonda - Konkursy! Empty Re: #3 Sonda - Konkursy! Sro Mar 24, 2010 8:11 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Dużo osób głosuje na - "Nudne, tak".
Chciałbym się dowiedzieć w tej Sondzie, co chcieli byście więc zmienić i jakie tematyki proponujecie, skoro nie mają być one tak.. nudne?

6#3 Sonda - Konkursy! Empty Re: #3 Sonda - Konkursy! Sro Mar 24, 2010 10:16 am

Raziel

Raziel
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Za dużo jest rodzajów konkursów, nie potrzebnie. Najlepiej by było robić jeden konkurs na tydzień o innej tematyce. Oczywiście głosowanie czemu się podoba jest ok ale można by było robić ankiety jak dawniej.

A co do nagród. Panowie, (i Panie jeśli tutaj są), to forum nie jest sponsorowane i przecież to tylko zabawa. Nie możecie oczekiwać, że będziemy wam dawać pieniądze. To, że uczestniczycie w konkursie to po pierwsze primo dla zabawy, po drugie primo dla rozwinięcia swoich umiejętności w grafice i w spritach a po trzecie primo dla satysfakcji z wygranej.

7#3 Sonda - Konkursy! Empty Re: #3 Sonda - Konkursy! Sro Mar 24, 2010 4:35 pm

Zigur

Zigur
Third Child
Third Child
Mi osobiście konkursy się podobają. Nagrody są dobre, tytuł zwycięzcy i uznanie userów jest wystarczające. Jedyne co mi nie pasuje to to, że konkursy nie są prowadzone dokładnie. Nie ukazują się systematycznie (Ostatni SotW był w lutym) i są kończone po terminie. Wiem, że to wina tego iż nie ma dostatecznie dużo osób w Administracji ale mam nadzieję, że to się kiedyś poprawi.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.