Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : 1, 2  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 2]

1Operacja Świeża Krew Rozpoczęta! Empty Operacja Świeża Krew Rozpoczęta! Sro Mar 31, 2010 12:49 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Oto otwieramy Operację Świeża Krew! Mamy już ustalone wszystkie kategorie i czas, jaki przyznamy na wykonanie prac, więc nic nas dłużej nie trzyma z otwarciem.

Spriter

Kandydat: Talian

Szczegóły pracy: ok. 25 póz, nie licząc takich, w których zmienia się ułożenie ramion (np. pozy stojące) lub ułożenie dłoni (pięść-atak Ki), postać nie należąca do naszego gatunku bezpośrednio, bez korzystania z jakiegokolwiek base S-H.

Czas: 15 dni od dzisiaj, więc do 15 kwietnia.

Oddanych dotychczas prac: 1

KATEGORIA ZAMKNIĘTA
_____

Wiper

Kandydaci: Sezu, Free (Ketsu oficjalnie odszedł)

Szczegóły pracy: ok. 10 póz, postać przedstawiająca demona; base, które zostanie użyte musi być w większym stopniu przerobione.

Czas: 8 dni od dzisiaj, więc do 8 kwietnia

Oddanych dotychczas prac: 1

KATEGORIA ZAMKNIĘTA
_____

Animator

Kandydaci: agarloth, Dase, SmokuXD

Szczegóły pracy: gif z użyciem spritów użytkowników ARS przedstawionych w jakiejś sytuacji z wybranego anime/mangi (np. jakaś epicka walka z jakiegoś anime z naszymi spritami podstawionymi za postacie)

Czas: 14 dni, więc do 14 kwietnia.

Oddanych dotychczas prac: 0
_____

Oparator

Kandydaci: Sezu, Coolt, Talian, Krycha95, Free (Ykmo oficjalnie odszedł, Bankrut zbanowany)

Szczegóły: przykoksowana postać (w jakimkolwiek znaczeniu), nie należąca bezpośrednio do Homo sapiens, od zera.

Czas: 5 dni - do 5 kwietnia.

Oddanych dotychczas prac: 4

KATEGORIA ZAMKNIĘTA
_____

Grafik

Kandydaci: Zigur, Pikachu, Dean (Katayachi oficjalnie odszedł)

Szczegóły: Design dla naszego forum. Bez babrania w PHP, HTML czy innym języku programowania, żeby to mieć gotowe od razu, po prostu zwykły projekt, wizja przedstawiona w pliku graficznym.

Czas: 14 dni - do 14 kwietnia.

Oddanych dotychczas prac: 0
_____

Movie Maker

Kandydat: Feli

Szczegóły: AMV będące spójnym mixem z kilku anime, muzyka dowolna.

Czas: 8 dni - do 8 kwietnia.

Oddanych dotychczas prac: 1

KATEGORIA ZAMKNIĘTA
_____

Writer

Kandydaci: Death, agarloth, Bercik6c, Niss

Szczegóły: do wyboru.
* czcionka Times New Roman rozmiar 12 (nie wyobrażam sobie, żeby ktoś napisał to odręcznie, z resztą nie ma potrzeby xd), opowiadanie zajmujące co najmniej 2 strony jako jednolity tekst, tzn. nierozdzielony przejściami do nowego wiersza przed końcem strony, jak przy dialogach; temat opowiadania: "Jakby wyglądał świat po połączeniu ze światami z Anime czy filmów?"
* czcionka Times New Roman rozmiar 12, około 1 strony (bez łączenia w jednolity tekst, czyli tak, jak wy to piszecie); rozprawka na jeden z tematów: "Admini. Pokaż ich prawdziwe oblicze", "ARS. Ciekawe czy nudne?", "LSW. Dlaczego właśnie to?"

Czas: 7 dni - do 7 kwietnia.

Oddanych dotychczas prac: 1

KATEGORIA ZAMKNIĘTA
_____

Comics Master

Kandydaci: rekinxxxl, agarloth, Ketsu, Viego, Bercik6c, Akagi Shigeru, Diwan

Szczegóły: Walka. Zaraz, zaraz! Nie myślcie sobie, że taka normalna walka. Komiks ma przedstawiać mroczną walkę dwóch (lub więcej) potężnych wojowników, a najlepiej kogoś w stylu rzeźników czy Bogów. Efekty PS'a wymagane. Ma to być największa i najbardziej efektywna walka zrobiona w Komiksie, jaką kiedykolwiek zrobiliście.

Czas: 8 dni - do 8 kwietnia.

Oddanych dotychczas prac: 2

KATEGORIA ZAMKNIĘTA
_____

Master of Pencil

Kandydaci: Pikachu, Krycha95, SmokuXD

Szczegóły: przedstawienie w formie rysunku sprita stworzonego przez członka GTW.

Czas: 7 dni - do 7 kwietnia.

Oddanych dotychczas prac: 3

KATEGORIA ZAMKNIĘTA
___________________
___________________

Oczywiście uwzględnimy nieduże odchylenia czasowe dla tych, którzy startują w więcej niż jednej kategorii.

I pamiętajcie, jeśli chcecie się jeszcze wycofać, zróbcie to tu i najlepiej teraz, by uniknąć warna za zawracanie głowy.


Konkurs na Specjalistów ogłaszam oficjalnie za otwarty!


Prace wysyłacie do Viega we wszystkich kategoriach oprócz Comics Mastera z wiadomych powodów.
W kategorii Comics Master prace przyjmuje Sołtys.



Ostatnio zmieniony przez Yoh92 dnia Czw Kwi 01, 2010 10:35 am, w całości zmieniany 1 raz

2Operacja Świeża Krew Rozpoczęta! Empty Re: Operacja Świeża Krew Rozpoczęta! Sro Mar 31, 2010 1:23 pm

Zigur

Zigur
Third Child
Third Child
Wycofać? Chcielibyście co nie kur*a?^^ Życze wszystkim powodzenia, zwłaszcza Pikaczowi i Dean'owi ;D Prepare to fight!

3Operacja Świeża Krew Rozpoczęta! Empty Re: Operacja Świeża Krew Rozpoczęta! Sro Mar 31, 2010 3:36 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Emm mam pytanie zgłaszałem się na oparatora a nie jestem wypisany to znaczy że nie biorę udziału ?

4Operacja Świeża Krew Rozpoczęta! Empty Re: Operacja Świeża Krew Rozpoczęta! Sro Mar 31, 2010 3:52 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
https://anrevosprites.forumpl.net/odchodz-f59/narka-chopaki-i-pikacz-t952.htm

Mówi ci coś ten temat?
Nie potrzebujemy Specjalistów, którzy już zadeklarowali odejście, bo to się mija z celem. Tak samo z listy skreśliliśmy Ketsa i Katayachiego.

5Operacja Świeża Krew Rozpoczęta! Empty Re: Operacja Świeża Krew Rozpoczęta! Sro Mar 31, 2010 3:53 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Sam mnie pytałeś czy chce wziać udział ale skoro nie no to ni biorę ...

6Operacja Świeża Krew Rozpoczęta! Empty Re: Operacja Świeża Krew Rozpoczęta! Sro Mar 31, 2010 4:00 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Na pewno nie pytałem ciebie samego, ale wszystkich obecnych w tamtym momencie na c-boxie, ale pewnie tylko ty odpowiedziałeś.

I trzeba było przewidzieć konsekwencje swojej decyzji zamiast teraz głowę zawracać.

7Operacja Świeża Krew Rozpoczęta! Empty Re: Operacja Świeża Krew Rozpoczęta! Sro Mar 31, 2010 5:07 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Mam pytanie (nie chcę za bardzo zawracać du*y) jestem świeżo po fomacie i oczywiście to co ma działać to się zje@ało - chodzi o flesha. Tak więc czy jest jakaś szansa żeby mnie dać jakby to określić... może na kandydata "oczekującego xDD" chodzi o to żebym nie dostał warna przez ten głupi program.(dajmy na to powiem że nie oddam pracy np. 5 dni przed oddawaniem i tu warn.)

@Viego
Co do pencil mastera nie. Tylko bez flesha praca była by trochę słabsza, a nie chciałbym dać wygrać daschowi tak łatwo xD tak więc czasu jest sporo (kłamanie nie miało by sensu ) wiec postram się zrobić pracę ale jak nie wyjdzie to uprzedzę.

/V
Good.



Ostatnio zmieniony przez SmokuXD dnia Sro Mar 31, 2010 6:42 pm, w całości zmieniany 1 raz

8Operacja Świeża Krew Rozpoczęta! Empty Re: Operacja Świeża Krew Rozpoczęta! Sro Mar 31, 2010 5:42 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Żeby nie było, zależy nam na aktywności i dużej liczbie prac.

Dopóki w czasie na oddawanie została zgłoszona rezygnacja, nie będzie warna, warn by był przy nie oddaniu prac bez żadnego uprzedzenia.

A co do "kandydata oczekującego", nie ma takiej możliwości. Każdy kandydat ma mieć takie same szanse, więc niezależnie od tłumaczenia, nie przełożymy tego na później, z dwóch powodów:
1) Znasz tematykę, możesz się lepiej przygotować, a jeśli byś kłamał, to miałbyś też więcej czasu na samą pracę
2) Moglibyśmy zmienić tematykę, ale jak potem porównamy to z pozostałymi pracami? Porównasz kota z czajnikiem?

Brak flasha nie oznacza z resztą, że całkowicie straciło się możliwość robienia gifa. Teraz twoja decyzja, albo robisz dalej, klasycznymi metodami, albo uznajesz, że bez flasha nie potrafisz i rezygnujesz.

A co do Pencil Mastera, chyba nie powinno być problemów.

9Operacja Świeża Krew Rozpoczęta! Empty Re: Operacja Świeża Krew Rozpoczęta! Sro Mar 31, 2010 5:48 pm

Akagi Shigeru

Akagi Shigeru
Genin
Genin
Alright, so. What if someone has no idea how to make comics/add effects to them in PS? I'm not familar with Gimp either. What I ask for is, some kind of tutorial or stuff.

10Operacja Świeża Krew Rozpoczęta! Empty Re: Operacja Świeża Krew Rozpoczęta! Sro Mar 31, 2010 6:47 pm

Pikachu

Pikachu
Sennin
Sennin
I say you, download GIMP.GIMP is better than PS, and it's free.
https://anrevosprites.forumpl.net/tutoriale-f4/gimp-podstawy-zamiana-ta-w-przezroczysto-t233.htm
Here's viego tutorial for gimp.

11Operacja Świeża Krew Rozpoczęta! Empty Re: Operacja Świeża Krew Rozpoczęta! Sob Kwi 03, 2010 4:33 pm

Pikachu

Pikachu
Sennin
Sennin
Sorry za double, ale chciałbym, się wycofać z walki o Grafika.
1. Straciłem zapał.
2. Nie zdąże.
Dostane jakąś kare czy puścicie mi to płazem :<!?

12Operacja Świeża Krew Rozpoczęta! Empty Re: Operacja Świeża Krew Rozpoczęta! Sob Kwi 03, 2010 4:35 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Powiadomiłeś, więc nie.

Skreślamy.

13Operacja Świeża Krew Rozpoczęta! Empty Re: Operacja Świeża Krew Rozpoczęta! Wto Kwi 06, 2010 7:33 am

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Koniec terminu dla Oparatorów, więc ta kategoria zamknięta. Dostałem 4 prace z 5, więc wygląda na to, że będzie warniacz dla niejakiego Free.

Zamykam już również kategorię Spriterów, bo dostałem już jedyną pracę.

Najbliższy termin jest dla kandydatów na rangi Writer i Master of Pencil, środa - jutro. Nie dostałem żadnej pracy na Writera i 2 z 3 na MoPa. Radzę się pospieszyć albo zrezygnować.

14Operacja Świeża Krew Rozpoczęta! Empty Re: Operacja Świeża Krew Rozpoczęta! Wto Kwi 06, 2010 7:46 am

Niss

Niss
Zbanowany
Zbanowany
To ja się wypisuję, nie mam czasu na głupie Andrzejowanie.

15Operacja Świeża Krew Rozpoczęta! Empty Re: Operacja Świeża Krew Rozpoczęta! Wto Kwi 06, 2010 9:27 am

Akagi Shigeru

Akagi Shigeru
Genin
Genin
I think I will also forfeit. =/ I know I shouldn't after I already registred for it. And that alot of people already did so ruining the whole point of this. I just aren't motivated. >_< I couldn't do a single panel since the last time I made 8 of those.

/V
Rezygnacja was obu przyjęta, brak zmartwień o stan paska ostrzeżeń.

16Operacja Świeża Krew Rozpoczęta! Empty Re: Operacja Świeża Krew Rozpoczęta! Czw Kwi 08, 2010 12:00 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Zamykam kategorię Writer. Otrzymałem jedną pracę z oczekiwanych trzech, a to nie wróży dobrze dla agarlotha i Bercika. Jak widzicie w nagłówku forum, termin na MoPa przesunąłem do dzisiaj na prośbę trzeciego kandydata, bo brał udział w dwóch kategoriach.

A, bym zapomniał. Feli oddał swoje AMV, więc kategoria Movie Maker też zamknięta.

17Operacja Świeża Krew Rozpoczęta! Empty Re: Operacja Świeża Krew Rozpoczęta! Czw Kwi 08, 2010 2:29 pm

Katayachi

Katayachi
Logia User
Logia User
Mógłbym jeszcze zrobić pracke na Konkurs Specjalisty Grafika ? - pisałem , że odchodze , ale powracam z innej pesperktywym myśląc o forum :awesomeface:

18Operacja Świeża Krew Rozpoczęta! Empty Re: Operacja Świeża Krew Rozpoczęta! Czw Kwi 08, 2010 3:03 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Nie. Albo piszesz o odejściu i przyjmujesz tego konsekwencje, albo piszesz o odejściu i potem prosisz o zmianę zdania jak jakaś cipa.

Drugie nie wypali, radzę to pierwsze.

19Operacja Świeża Krew Rozpoczęta! Empty Re: Operacja Świeża Krew Rozpoczęta! Czw Kwi 08, 2010 7:11 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Zamykam kategorię Master of Pencil, mam wszystkie 3 prace.

20Operacja Świeża Krew Rozpoczęta! Empty Re: Operacja Świeża Krew Rozpoczęta! Pią Kwi 09, 2010 3:04 pm

Sołtys

Sołtys
Zasłużony
Zasłużony
Zamykam kategorię Comics Master, otrzymałem 2 prace.
Tym pozostałym osobom osobiście podziękuję.

21Operacja Świeża Krew Rozpoczęta! Empty Re: Operacja Świeża Krew Rozpoczęta! Pią Kwi 09, 2010 3:20 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Zamykam kategorię Wiper, dostałem 1 pracę z 2.

Tak więc zostali już tylko potencjalni Animatorzy i Graficy, wszyscy z czasem do środy 14 kwietnia.

22Operacja Świeża Krew Rozpoczęta! Empty Re: Operacja Świeża Krew Rozpoczęta! Sob Kwi 10, 2010 9:19 am

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
cóż muszę zrezygnować z animatora powód - brak czasu, nie miałem kiedy wykonać tej animacji za zawracanie du*y przepraszam.

/V
Rozumiem.

23Operacja Świeża Krew Rozpoczęta! Empty Re: Operacja Świeża Krew Rozpoczęta! Nie Kwi 11, 2010 7:06 pm

Zigur

Zigur
Third Child
Third Child
Panowie wielka plama na mym honorze. Muszę zrezygnować z udziału w OŚK. Powód jest jeden - nie mam czasu (kart. z angola, spr. z niemca i tym podobny shit).

/V
Plama na honorze by była, gdybyś dostał warna w tej sprawie. Powodzenia w sprawdzianach.

24Operacja Świeża Krew Rozpoczęta! Empty Re: Operacja Świeża Krew Rozpoczęta! Wto Kwi 13, 2010 1:55 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Nie chciałem tego robić... naprawdę, myślałem, że do tego nie dojdzie... ale nie zdążę oddać pracy. Niestety, chciałem tego uniknąć, ale mam nawał sprawdzianów... ajćć wiem, że niektórych zawdiodłem x/

25Operacja Świeża Krew Rozpoczęta! Empty Re: Operacja Świeża Krew Rozpoczęta! Wto Kwi 13, 2010 2:38 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
C'est incroyable!

Cholera, czyli zostaje agarloth do Animatora i Dean do Grafika...

No cóż.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 2]

Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.