Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 4]

26[O-S-W] by CT - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by CT Nie Sty 24, 2010 10:57 am

Marej

Marej
Super Saiyan
Super Saiyan
Ładna praca. Włosy ma dość dziwne, nieźle pocieniowane. Płaszczyk ogólnie super. Spodnie chyba tak samo. Buty bardzo mi się podobają ;D Demon jest bardzo mało zmieniony, lecz i tak nieźle wygląda.

27[O-S-W] by CT - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by CT Nie Lut 07, 2010 8:06 am

Coolt

avatar
Zasłużony
Zasłużony
Oj dobra przed rozpoczęciem pracy wolę się upewnić, że Coolt jest dobrze zrevampowany.

[O-S-W] by CT - Page 2 9q4fr2ovylrh4ff59rq6

WIP na moim base robiony, czyli 100% custom.

28[O-S-W] by CT - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by CT Nie Lut 07, 2010 10:29 am

Takesori

avatar
Zbanowany
Zbanowany
Cieniowanie włosów mi się nie podoba, skóra jest brzydka od base S-H, ubranie CAŁE jest ładne, jeśli chodzi o kształt, tylko cieniowanie popraw, rękawice nie wygladają mi z fajnie, butki mogą być!
Jeśli robiłeś od zera to szacunek, ale ładne to nie jest!



Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 1kp.
/S

29[O-S-W] by CT - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by CT Nie Lut 07, 2010 10:41 am

Diwan

Diwan
Zbanowany
Zbanowany
Szczerze to mi się nie podoba : / jest jakiś.. hmmm... krzywy? :<

Cienie są ładne, ale na głowie kompletna porażka ; /

Ogólny pomysł na ubranie fajny ^^ to mi się podoba

7,9/10

30[O-S-W] by CT - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by CT Nie Lut 07, 2010 11:25 am

Pikachu

Pikachu
Sennin
Sennin
Jak dla mnie, jakiś taki troche za prosty.Brak mu bajerów :P
Włoski , za wysokie, za wąskie, Cieniowanei fajne :)
Twarz, jest ok, widać że pada na twarz cień od włosów.
Ta kurtka, troche prosta Właśnie tu brakuje mi jakiegoskox dodatku.
Koszulka, słabo pocieniowana , Pasek ok :D
Spodnie fajne, ale mająstrasznie dziwny kolor o_o jakiś taki szarowaty O_o?
Buty fajne :p,Ogólnie opar spoko.Chociaż troche za pusty.Brakuje mi w nim jakiegośdodatku :)


Akcja "Oceniam Kreatywnie" - 1kp.
/f

31[O-S-W] by CT - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by CT Nie Lut 07, 2010 11:11 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
ahh, Znowu Coolt aż pachnie czasami gdy SR było wielkie i pełne aktywności ^^.
A gdzie jego okularki pro elo? :<<<< Szkoda że ich nie ma. Widze że włoski zmieniłeś.
Kształty bardzo fajne, podoba mi się efekt tego "rozczochrania", ale ten kosmyk po prawej taki zbyt prosty jest. Pocieniowane włoski są naprawdę dobrze, o wiele lepiej niż za czasów pierwszych wersji Kulta, tutaj widać poprawe. Buźka, normalna nie ma żadnej nowości. Ubranko mało inwencji twórczej, jakieś tam jeansy i kurteczka. Kurteczka trochę zbyt kwadratowa, ale to jest mało widoczne, mogła by być trochę bardziej szersza taka luźniejsza. Dobre cienie bluzki. Spodnie. Ta czarna plama po środku nawet dobry pomysł ale trochę za bardzo wystaję. Cieniowanie spodni mogło by być lepsze ale słabe nie jest. Lewy but trochę krzywy za bardzo odstaje.

Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 3kp.
/S

32[O-S-W] by CT - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by CT Nie Lut 14, 2010 5:18 pm

Coolt

avatar
Zasłużony
Zasłużony
A dobra wolę tu wrzucić pracę.
Może zaczniemy od Coolta?
[O-S-W] by CT - Page 2 35cj9zv8u9f5gy2kd4v
Credit for:
S-H, Sołtys.
A co się z wami będę gryzł. W cieniowaniu spodni wzorowałem się trochę na Sołtysie. Zmieniłem Base. Włosów nie zmienię. A i bez okularów będzie bo mi jakoś teraz nie pasują. Szczerze jestem trochę zdołowany moją aktualną twórczością... :<

A druga praca? Nero z DMC4. Pewnie też mi nie wyszedł, ale był robiony na szybko:
[O-S-W] by CT - Page 2 Qj0v6umqxvm3eox9qhus
Credit for:
Aragami^, Sezu.
Tylko z rączką miałem małe problemy...

33[O-S-W] by CT - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by CT Nie Lut 14, 2010 6:19 pm

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
No Coolt, w tych spodniach wygląda o niebo lepiej, lecz bluza i cienie głowy dosyć słabo się prezentują. Raz dodajesz cienie dwu tonowe, a tutaj trzy. Oj nie pasuje za bardzo to ;s Cienie włosów w sumie mogły by być z lekka zmienione, ale nie całkowicie.

Nero - Cały czas trzymasz się tego samego wzoru włosów ? :P Ogólnie powinny co nieco inaczej wyglądać. Cieniowanie jego płaszcza jest takie słabe z lekka. Gdzieniegdzie powinno być więcej ciemniejszego koloru. No i rada na przyszłość, nie rób nic na szybko ;s


Akcja "Oceniam Kreatywnie" - 2kp.
/S

34[O-S-W] by CT - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by CT Wto Lut 16, 2010 11:27 am

Coolt

avatar
Zasłużony
Zasłużony
E... Coś dużo komentarzy...

[O-S-W] by CT - Page 2 Nero-Project
Co to jest? To jest mój projekt Nero z DMC 4 z którego będę na pewno robił sprita. Jak widać zrobiłem też jego miecz. Trochę to zajęło, ale opłaciło mi się ^^. Informacja dla niewiedzących co to za broń. Jest to 'Red Queen' - pl. Czerwona Dama, bądź Królowa. Zakazuję używania opara i broni!
Teraz przejdźmy do creditów.
Credit for:
Aragami^ - kolor bluzy i suwaka.
Sezu - Styl cieniowania włosów no i tych butów.
Shine - za kolor miecza (chodzi o ostrze).

35[O-S-W] by CT - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by CT Wto Lut 16, 2010 11:52 am

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Bardzo ładna praca,naprawdę bardzo kozacka przypomina prawdziwego nero cienie na nim są bardzo dobre,miecz widzę naprawdę dużo czasu spędziłeś nad nim ale masz rację opłacało się za cały opar mogę ci dać.9/10

36[O-S-W] by CT - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by CT Wto Lut 16, 2010 1:17 pm

Dart

Dart
Saiyan
Saiyan
Bardzo ładna pracka , wszystko jest super, kolory,cienie.
MIECZ ROX !!!

daje ci 9,5/10

37[O-S-W] by CT - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by CT Wto Lut 16, 2010 3:30 pm

Takesori

avatar
Zbanowany
Zbanowany
Bardzo ładnie!
Nie podobają mi się cienie włosów, mogłbyś troszkę pomysleć jakby je trochę zmienić?
Na klacie jest coś tam takiego podobne do suwaka czy co, tam jest za duża mieszanina pikseli nie podoba mi się to!
Ubranie bardzo orginalne, cienie wręcz piękne, tylko nie rób więcej tego lodu, czy tam prądu na ręce, bo to psuje wizerunek!
Miecz również fajowski idealnie dobrane kolory stali!

Daję 9/10



Akcja "Oceniam Kreatywnie" - 1kp.
/S

38[O-S-W] by CT - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by CT Wto Lut 16, 2010 4:03 pm

Coolt

avatar
Zasłużony
Zasłużony
O Boże to nie jest lód tylko ręka demona. Poczytaj sobie o DMC4 na jakiś stronach...

39[O-S-W] by CT - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by CT Sro Lut 17, 2010 4:41 pm

Krychu269

Krychu269
Paramecia User
Paramecia User
wow :affraid: ten miecz ma zajebiaszczy wygląd włosy są dobre cienie na nich mogą być
płaszcz ci też fajnie wyszedł cienie na nim też ogólnie nie mam zastrzeżeń to twojego nera
8/10 czegoś mi brakuję



Akcja "Oceniam Kreatywnie" - 1kp.
/S

40[O-S-W] by CT - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by CT Nie Lut 21, 2010 10:06 am

Coolt

avatar
Zasłużony
Zasłużony
Dobra pokażę wam wyniki mojej dalszej pracy związanej z Devil May Cry 4.

Może zaczniemy od Nero?

[O-S-W] by CT - Page 2 NeroWIP

Poprawiona wersja. Jest to już Nero 1.0. Miecz (Red Queen) już widzieliście, ale dodałem, aby było widać cały projekt. Broń (Blue Rosa) to rewolwer Nera. Poprawione są włosy. Dodałem pozę ze słuchawkami, z mieczem, taką 'wkurzoną' i z pistoletem. Więcej wyników pracy już wam nie pokażę ^^.
Credit for:
Aragami^ - kolor bluzy i suwaka i pozę z pistoletem.
Sezu - Styl cieniowania włosów no i tych butów.
Shine - za kolor miecza (chodzi o ostrze).

[O-S-W] by CT - Page 2 KyrieOPAR
Kyrie, siostra Credo i dziewczyna Nera. Trochę męczyłem się z dobieraniem kolorów i białym cieniowaniem, ale jakoś się udało. Będzie tylko kilka póz.
Credit for:
Shine - za base. Mam nadzieję, że mnie nie zabijesz za to, że nie zapytałem cię o zgodę na jego użycie?
Sezu

[O-S-W] by CT - Page 2 DanteSPAR
No i Dante. Do miecza (Rebeliona) zrobiłem tylko kontury, a na cieniowanie czasu nie miałem. Zrobiłem też pozy: 'z krwią na twarzy', z pistoletami (Ebony & Ivory).

Credit for:
Sezu - Paleta kolorów (czerwony)
Aragami^ - za lekkie wzorowanie się na Dante nie na broniach! A i pozy z pistoletami.

A co z Credo, bratem Kyrie? Tego już na pewno nie pokażę, jest to taka mała niespodzianka ^^.

Zakazam używania wszystkich wyżej umieszczonych prac. Nie radzę tego robić -.-*.

41[O-S-W] by CT - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by CT Nie Lut 21, 2010 10:34 am

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Nero - Włoski mi się nie podobają, zmień je proszę x<, cieniowanie na nich jeszcze gorsze. Wersja "wkurwiona" dodaje mu tylko tej zuowieszczej mordki, nic więcej x<. Wersja z słuchawkami - zbytnio ich nie widać :S. Rączka mi się nie podoba, ale buty oraz spodnie są dobre :), wreszcie mają dobre cieniowanie. Nie podoba mi się ręka jak trzyma pistola :S, RED QUEEN wykurwista :D.
Kyrie - Włosy marnie wyszły, naprawdę marnie :S. Strój mi się nie podoba, tego białego cieniowania prawie nie widać :S.
Dante - Wreszcie kox, ogólnie uważam go za koxa, bo miałem styczność grania tylko nim, zrobiłbyś może jego formę demona? Włoski słabe, zbyt podobne do Nera, strój może być. Rebelion jak na razie wygląda kox, zobaczymy jak go skończysz, osobiście Ebony i Ivory mi się nie podobają.


Osobiście mogłeś spytać o użycie :S, masz moje gg, ale nie zabiję cię bo użyłeś tego base do zrobienia postaci z jednej z najlepszych serii IMO.

/V
+3 KP

42[O-S-W] by CT - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by CT Nie Lut 21, 2010 11:06 am

Sage

Sage
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Na wstęp powiem że Red Queen genialna i zarys Rebeliona też, cud ;*

Więc tak
Nero:
-Nie podoba mi się cieniowanie włosów.
-Blue Rose powinna być 2-lufowa
No i dalej wszystko genialnie :P
Dante:
-Ebony i Ivory trochę za proste i trochę przypominają pistolety skałkowe :P
-No i włosy, poprawić by trzeba było...
reszta ładnie
Kyrie:
-No właśnie...włosy i cieniowanie...no i może trochę postura faceta, ale reszta fajnie

43[O-S-W] by CT - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by CT Sob Lut 27, 2010 10:43 am

Coolt

avatar
Zasłużony
Zasłużony
Dodaję poprawioną wersję Nero, Ebony & Ivory, Blue Rosa.
[O-S-W] by CT - Page 2 PoprawionyNero
Credit for:
Sezu
U-J
Thanks for Shine :>

Dlaczego nie poleciał credit dla Aragami'ego^? W tamtych stosowałem jego kolory stroju. Teraz brałem barwy od U-J, wzorowałem się na włosach i cieniach.

44[O-S-W] by CT - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by CT Czw Mar 18, 2010 7:34 pm

Bankrut

avatar
Zbanowany
Zbanowany
Eee male sprostowanie?:/

http://ssjlsw.deviantart.com/art/DMC4-Nero-81327157

xDe?

--
Zajebisty ci wyszedl Nero

DOWN U-J sam tego nierobil
Robila to grupa z Vortexa SSJLSW (Akurat z jego qmplami) :silent:



Ostatnio zmieniony przez Bankrut dnia Pią Mar 19, 2010 2:11 pm, w całości zmieniany 1 raz

45[O-S-W] by CT - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by CT Pią Mar 19, 2010 1:54 pm

Coolt

avatar
Zasłużony
Zasłużony
E... Małe sprostowanie to credit dla U-J?
Czytać nie umiesz?

46[O-S-W] by CT - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by CT Sob Mar 27, 2010 2:45 pm

Coolt

avatar
Zasłużony
Zasłużony
Wiem, wiem Double Post, ale i tak daję nową pracę.
[O-S-W] by CT - Page 2 88410066470253776673
Coolt umieszcza nowego Coolta! Jest on bardziej sexi, poprawiłem kilka rzeczy i samo cieniowanie się zmieniło. A... Żeby całkiem nie zmieniać Coolta na pamiątkę zostawiłem mu stare włosy ^^.
A druga osóbka to dziewczyna Coolta, imienia nie wymyśliłem jeszcze. Jak widać robiona na base Shine'a. Dałem jej też słuchawki na szyję.
Teraz przejdę do creditów.

Credit for:
Sezu - wzorowanie się na revamampie Coolta
Shine - base kobiety, częściowe wzorowanie się na włosach
Afro Luffy - wzorowanie się na rękawicach dziewczyny

@edit
Co do dziewczyny. A co ty myślisz, że wszędzie muszą być kontury?! Jakie kur** białe plamy? Podaj mi przykład, gdzie wszystko się ze sobą zlewa.
Teraz Coolt.
Jaki krzywy ryj ma?
Co kur**? Cieniowanie 3-tonowe mam. Chyba, że jesteś ślepy i nie widzisz. Spodnie i kurtka mają 3-tonowe cienie O.o. Coolt nie siwieje, tak na marginesie.



Ostatnio zmieniony przez Coolt dnia Nie Mar 28, 2010 7:38 am, w całości zmieniany 1 raz

47[O-S-W] by CT - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by CT Sob Mar 27, 2010 7:27 pm

Takesori

avatar
Zbanowany
Zbanowany
Ta dziewczyna to włosy ma ok, chociarz trochę dziwnie wyglądają?
Twarz za blada, cycków ona nie ma, jakieś białe plamy co to jest? brak konturów gdzie niegdzie, wszystko się ze sobą zlewa.
Praca słaba teraz ta druga.
Włosy- siwieje... ryj ma krzywy, cieniowanie :affraid: DWUTONOWE??? U COOLTA???
kurtka i spodnie.

Za dziewczyne 3/10 Za chłopaka 2,5/10

/S
1KP

48[O-S-W] by CT - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by CT Nie Mar 28, 2010 10:31 am

Impact

avatar
Namekian
Namekian
Ap tylko taki idiota jak ty Takesori niezauwazy ze jego opar jest pocieniowany trzytonowo :)
Ps jak juz cieniujesz czasem do 4 cieni to na calym ciele a nie tylko na rekach wlosach i pasku..
Bo to strasznie psuje efekt i zlewa wszystko.

Podoba mi sie. 8/10

49[O-S-W] by CT - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by CT Czw Kwi 01, 2010 11:36 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
No więc, do dzieła!

Pierwsze co ocenię to dziewczyna Coolta.
Przede wszystkim, użyj mocniejszych cieni jeżeli chodzi o skórę. Ubranie jest oryginalne, aczkolwiek jego wygląd pozostawia trochę do życzenia. Nie podobają mi się te okulary, nie pasują do niej. Naprawdę.
Cieniowanie stroju jest całkiem dobre, wyszło Ci. Przydałoby się zmienić cieniowanie włosów, bo teraz wyglądają nienaturalnie.
Nie wiem czy zauważyłem to jako jedyny, ale ręka tej twojej panienki odstaje jakby była złamana. Pozbądź się kilku pikselów, bo to na serio wygląda nieciekawie. Ogólnie jednak nie wygląda źle.

A teraz Coolt xd
W przeciwieństwie do jego laski, on sam wyszedł lepiej.
Podoba mi się cieniowanie włosów. Ma to coś w sobie. Rękawiczki są wykonane fajnie.
Mimo wszystko, klinga od paska wydaje się zbyt duża. Zmniejsz ją, bo dziko wygląda.
Ogólnie tutaj nie mam się zbytnio do czego przyczepić. Kurewsko podoba mi się cieniowanie spodni. Uzyskałeś bardzo fajny efekt.
Wolałem go w okularkach, bo z opaską na łbie wygląda jak jakiś "Rambo". Ale, to już twoja decyzja.

Ogólnie za całość, jestem skłonny wystawić Ci:

7/10

/S
3KP

50[O-S-W] by CT - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by CT Sob Kwi 03, 2010 6:37 am

Coolt

avatar
Zasłużony
Zasłużony
Oj Yoh u mojej "panienki" to nie są okulary tylko słuchawki! Ręka wygląda jakby była złamana bo powoduje to efekt jej koszulki. Szczerze nie wiem jak te włosy pocieniować by uzyskać wg ciebie fajny efekt.

Teraz wrzucę prace z poprawkami i głównie nowością w Coolcie - nowymi włosami.
[O-S-W] by CT - Page 2 NewCTCG

Co? Co? Coolt w saiyan armorze, przecież mówił, że nie będzie robił form ssj itd. Otóż nie. Coolt jest saiyanem i tego się nie może wyprzeć. Może będzie SSJ, ale nie jestem pewien. I od razu piszę, że nie będę zmieniał wyglądu pancerza, ponieważ podoba mi się jaki jest.
Specjalnie dla Yoha zrobiłem CTa w okularach i ze zmniejszoną klingą.

Credit for:

Sezu - wzorowanie się na revamampie Coolta + lekkie wzorowanie się na włosach
Shine - base kobiety, częściowe wzorowanie się na włosach
Afro Luffy - wzorowanie się na rękawicach dziewczyny
Tsune - okulary Coolta


Tak doczekaliście się formy SSJ. Żadnych innych więcej nie będę robił bo to mi styka.
[O-S-W] by CT - Page 2 CTSSJ

Credit for:

Sezu - wzorowanie się na revamampie Coolta + lekkie wzorowanie się na włosach

Od razu informuję was, że zostaje Coolt z dużą klingą i w opasce na czole.



Ostatnio zmieniony przez Coolt dnia Nie Kwi 04, 2010 10:04 am, w całości zmieniany 1 raz

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 4]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.