Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 4 z 4]

76[O-S-W] by CT - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by CT Sob Sie 14, 2010 5:12 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Dobra więc zacznę od kolesia...
Na początku powiem, że w drugiej wersji za dużo zmian nie ma ; d tak samo jak u dziewczyny, a i w obydwu prackach 0 cieni xd...co znacznie skróci mą ocenę o kilkanaście słów :<.
Włosy z wyglądu fajne, nawet mi się spodobały, tam pomiędzy kosmykami w górę a kosmykami w moją prawą stronę, na tym wyższym kosmyku, tych przechylających się w prawo , jest taki odstający pixel, no tak prawi nie idzie zauważyć, ale jednak... mnie się takie odstające za bardzo nie podobają. A i to co o włosach chciałem jeszcze powiedzieć to to, że na ich środku widnieje cyfra jeden, odrazu mi się to rzuciło w oczy ;].
Opaska... no kurde tych cieni nie ma to zbyt nie powala ;s, ale jakoś to trzeba zdzierżyć, no gdyby miała cienie zapewne była by fajna ;d.
Twarz raczej dobra, z głowy przeważnie widać tylko jej dolną część bo górną przykrywają włosy, chociaż nie zawsze, tutaj widać połowę dolnej połowy bo zasłania kołnierz, no i z tego co widać to twarz dobra, w sumie to raczej w każdym OPAR'ze warz jest dobra.
Kołnierz fajnie wygląda, taki postawiony w górę : D.
No to teraz bluzka, sweter no może jak ty to nazwałeś mundurek... no wygląda jak dla mnie bardzo fajnie, a myślę kurde to raczej wiadome, że z cieniami było by jeszcze lepiej.
W wersji numer ten mundurek jest zapięty aż pod samą szyję, a w drugim jest nieco rozpięty, na początku nie widziałem różnicy, dopiero po dokładniejszym przypatrzeniu się na to natknąłem.
Ten biały rękaw wychodzący spod tego takiego... beżowego? mundurka... no dość fajnie to wygląda :d, jednakże z początku nieco dziwnie wyglądało to coś w okolicach łokcia, przypomina nieco jakby pod materiałem wyrastał kolec, ale nie przebijający ubrania.
Potem już się jakoś przyzwyczaiłem, jest dość dobrze.
Z pod mundurka wystaje kawałek bluzki, fajny dodatek :P, spodnie z wyglądu normalne, no może nieco mniej bufiaste, bo noga która jest wystawiona do przodu jest jak prostokąt.
No i na końcu u niego, buty, buty mogą być, fajnie wyglądają.


Teraz przyszła kolej na dziewczynę...

Więc tak... zacznę jak u kolesia, od włosów, na wstępie powiem tyle, ze widziałem już 2 może więcej OPAR'ów z podobnymi włosami, nie wnikam kto je zrobił pierwsze itp. tylko tak mówię.
Pomijając to co napisałem przed chwilą to włosy wyglądają dość ładnie, ich kolor no nieco taki jakby unikatowy(jak dla mnie), bo jak już są OPAR'y z dziewczynami to takiego koloru nie widziałem. To białe coś na włosach to chyba spinka, może zostać, ciekawy dodatek ;]
Twarz... tu nie mam zastrzeżeni , oczy fajne, w drugiej wersji zmienia się oko, jest takie przymrużone, albo te włosy je przysłaniają.
Mundurek ładny, ogólnie bardzo fajnie ci wyszedł u niej i i chłopaka wyżej, szczególnie podoba mi się dobrana kolorystyka w OPAR'ach, no ale wracając do oceniania...
Kołnierzyk dobry, ma taki zostać. Dziewczyna z początku wyglądała nieco jak anorektyczka, ale dało się już przyzwyczaić. Ręka raczej dobra, rękaw też i dłoń także.
Spódniczka mini, dobrze zrobiona, tylko szkoda że bez cieni, ale dobra tam. To czarne przy butach ... kurde nieco mnie to skołowało... bo myślę, że to są albo skarpety albo części butów tylko jak u np. glanów takie podłużne w górę, zatem do końca nie wiem co to jest, ale nieźle to wygląda tak czy siak.

OPAR'y obydwa są bardzo fajne, szkoda, że bez cieni, ale cóż poradzić. Podoba mi się kolorystyka postaci i w ogóle.


3kp

77[O-S-W] by CT - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by CT Nie Sie 22, 2010 4:05 pm

Bercik6c

Bercik6c
Zbanowany
Zbanowany
Teraz coś nowego!
Wideo Ocena!

https://www.youtube.com/watch?v=tw7rqUyvvfs
Za to tez ma być KP, dla Rokana też bo to nasz wspólny pomysł. Orginalne więc chcemy dużo KP ^^
Sry za jakość dźwięku i moje zacinanie się ale to first part, wiem że jest tez mało efektów i przejść.
Ha! ja zapisałem na kompa i użyłem w wideo ale to się zalicza do oceny więc nie chcę warna!

"Łał", dzięki :> /CT.

oryginalny pomysł xD
3kp


Hah XD, Nie widziałem tego ;
/Feli

78[O-S-W] by CT - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by CT Czw Paź 28, 2010 5:02 pm

Coolt

avatar
Zasłużony
Zasłużony

[O-S-W] by CT - Page 4 L_Lawliet

Tak, zapowiadany przeze mnie Lawliet, cieniowany dwu-tonowo, ponieważ bardziej chciałem nawiązać do anime niż lsw. Gówno mnie to obchodzi czy podoba się to wam czy nie. Miałem mały problem z włosami i siedziałem przy nich trzy wieczory, ale chyba się udało. Btw, nie czepiajcie się przy braku kontur u stóp, zrobiłem to celowo. Stworzyłem to w takich punktach, aby praca była ciekawsza.
Ale też mam klasyczne okienko, czyli:

[O-S-W] by CT - Page 4 L_Lawliet2-1

No oczywiście wszystko sam robiłem, czcionkę i ramkę.

Przy pozie wzorowałem się na:
Klik
A przy włosach i barwie na:
Klik

Wszystko było tworzone od 0.

Potem postaram się wrzucić dwie kolejne prace. Jo.


79[O-S-W] by CT - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by CT Czw Paź 28, 2010 5:19 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Jakoś za DN nie przepadam ,ale wypowiedzieć się chyba można ,prawda ? No więc wolałbym zobaczyć tutaj cieniowanie 3 tonowe ,ale skoro chciałeś jak najbardziej nawiązać do anime ,to spoko. Sama poza jest ok ,wygląda jak taka mała zagubiona sierotka :P. Jeżeli chodzi o włosy to chyba powinny być nieco bardziej odchylone w bok ,ale zdaje sobie sprawę ,że trudno zachować w 100 % idealne proporcje i kształty przy tak ograniczonej powierzchni. Mogłeś mu dorobić kilka palców albo chociaż po jednym dużym ,bo wygląda to bardziej na zwykłe buty niż stopy. Ogółem WIP prezentuje się całkiem ciekawie ,czekam na kolejne pozy ^^.

KP: 2
/Feli


80[O-S-W] by CT - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by CT Czw Paź 28, 2010 7:14 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Wiem że czekałeś na tą ocenę, więc nie będę cham i Ci ją dam :O

Praca cieniowana dwu-tonowo, to widać. Cienie nie wyszły tragicznie, a wręcz przeciwnie, są całkiem przyjemne dla oka. No, ale za wcześnie by zachwycać się cieniami.

Włosy wyszły dość dziwnie jeżeli chodzi o kształt, w ogóle nie przypominają z daleka mi L'a. Cieniowanie może być, wszak dwoma odcieniami dość trudno uzyskać ciekawy efekt przy cieniowaniu. Tobie to wyszło, choć w kilku miejscach wprowadził bym swoje poprawki. No, ale to nie moja praca xD
Koszula wydaje się jakby miała za słabe przejście między dwoma kolorami. Na spodniach nie ma takiego problemu, wyglądają naprawdę ciekawie.
Łapki wyglądają jak kikuty, tak dziwnie ukryłeś te rękawy.
I jeszcze jedno.
Nie rozumiem po kiego odsłaniasz tyle czoła, skoro kosmyki włosów L'a opadają mu na oczy.
Jeżeli chodzi o barwy, nie będę się czepiał.

Poza oryginalna, naprawdę fajnie Ci wyszła.

Ogólnie więc jest co poprawiać, ale praca trzyma naprawdę wysoki poziom. Pniesz się w górę jeżeli chodzi o LSW :)

KP: 2
/Feli

81[O-S-W] by CT - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by CT Sob Paź 30, 2010 10:47 am

Coolt

avatar
Zasłużony
Zasłużony
Wiem że czekałeś na tą ocenę, więc nie będę cham i Ci ją dam :O

Zaprzeczyłeś prawdzie. Nawet w głębi duszy o tym nie myślałem, a gdybym to robił to bym wiedział ;s


Jestem skłonny do tego, że jeżeli coś zacznę to muszę to skończyć prędzej czy później. Poprawki:

1.
[O-S-W] by CT - Page 4 Llawliet

__________

2.
[O-S-W] by CT - Page 4 Llawliet2

__________
+ bonus (paleta i base):

[O-S-W] by CT - Page 4 Lpose


Proszę o nieużywanie.
Copyright© Coolt.



Ostatnio zmieniony przez Coolt dnia Pon Lis 01, 2010 11:40 am, w całości zmieniany 1 raz

82[O-S-W] by CT - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by CT Sob Paź 30, 2010 11:34 am

Dart

Dart
Saiyan
Saiyan
Bardzo ładna praca base i paleta jest świetne i przyda się kilku osobą....
Elle Lawliet
1 ładnie wykonany nogi dobrze ułożone,cienie są dobre jedynie te włosy,z daleka nie wyglądają jak włosy L.
Ogółem :
Włosy 8,5/10 bo nie przypominają L
Koszulka 10/10 nie ma się do czego przyczepić
nogi/spodnie ładnie ułożone i cienie są dobre 9,5/10

83[O-S-W] by CT - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by CT Czw Lis 04, 2010 7:04 pm

Coolt

avatar
Zasłużony
Zasłużony
Cóż, mało komentarzy, ale mnie to gówno obchodzi. Będziecie coś chcieli to nie proście nawet. Na razie mam zamiar odwdzięczyć się tym, którym wypowiedzieli się w sprawie mojej nowej pracy.

__________
Coolt w nowej wersji z poprawkami:

[O-S-W] by CT - Page 4 Ctnormal


Proszę o nieużywanie.
Copyright© Coolt.

6.11.2010 r. - mała poprawka buta



Ostatnio zmieniony przez Coolt dnia Sob Lis 06, 2010 12:34 pm, w całości zmieniany 1 raz

84[O-S-W] by CT - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by CT Czw Lis 04, 2010 7:25 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
No niestety od chwili kiedy robiłem Revampa Twojego Coolta ( niestety nieudanego ) ,został usunięty z mojego komputera ,bo robiłem trochę porządków ,więc musiałem ,poszukać ostatnio pokazywaną przez Ciebie wersję na forum a,by je porównać... i znalazłem :P.
No więc włosy zostały zmienione ,nie pod względem kształtu ,ale cienowania i rzeczywiście nieco lepiej się prezentują. Opaska także została poprawiona ,a twarz pozostała bez zmian. Przy rękawiczce użyłeś nieco łagodniejszych tonów i dobrze. Prawa rękawiczka oraz koszula nie uległa żadnym zmianom ,ale widać ,że usunąłeś kilka zbyt jasnych pixeli z lewej - gut. To samo tyczy się lewej nogi ,przyciemniłeś ją co także nieco poprawia wygląda postaci ,może większość do takich rzeczy nie przywiązuje uwagi ,ale miejmy nadzieję ,że do czasu :>. Widzę ,że także nieco zmieniłeś kształt lewej nogawki. Prawa część spodni została poprawiona pod względem cieniowania i fajnie ^^. Jeżeli chodzi o buty ,to fajnie ,że i tutaj pamiętałeś o przyciemnienie tego tylnego buta ,ale miałem nadzieję ,że poprawisz tego drugiego. Chodzi mi o to ,skąd idą promienie światła. Twarz ,spodnie ,koszula ,włosy ,opaska i ręce są oświetlone mniej więcej od przodu ,a buty od tylca ... niby mało ważny element ,ale mimo wszystko rzuca się w oczy.


9/10

KP: 3
/Feli

85[O-S-W] by CT - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by CT Pią Lis 05, 2010 10:47 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Właściwie nie ma co oceniać proporcji, kształtów i budowy postaci bo to zwykły odpicowany Coolt w starym stroju, jedynie z tego co widzę na lekko zmienionym Base.

Widzę że włosy uległy poprawie, jeżeli chodzi o cieniowanie. Cóż.. Mogłeś poprawić niektóre kosmyki, aczkolwiek całość wygląda dobrze więc nie mam zamiaru się czepiać o byle co. Cieniowanie jest dobre. Zauważyłem również że powiększyłeś kosmyk włosów opadający na jego prawe oczko. Bez konturów wewnątrz wygląda to nieco dziko, ale da się przeżyć.
Zmieniłeś cienie na opasce na bardziej realne za co masz u mnie dużego plusa. Jeżeli chodzi o cieniowanie jest zdecydowanie lepsza od poprzedniej.
Nie zauważyłem jakichś istotnych zmian jeżeli chodzi o cieniowanie twarzy. A niewielka zmiana by się przydała skoro już zmieniłeś nawet cieniowanie opaski na jego czole.
Podkoszulka rozjaśniona, żadnych ciekawszych zmian poza tym. Kurteczka nie uległa żadnym zmianom, a szkoda bo przydałoby się jej jakieś odświeżenie.
No i jedna z ciekawszych zmian jakie wprowadziłeś to lewa ręka! Wreszcie doczekałem się jakiejś porządnej zmiany rękawiczki i cieniowania na lewej łapce Coolta.
Buty poza drobnymi zmianami nie uległy dużym zmianom. No i na koniec zostawiłem sobie najciekawszą zmianę jaką zaobserwowałem w twojej pracy, a mianowicie spodnie.
Kształt uległ zmianie i jest to zdecydowanie poprawa. Spodnie są bardziej węższe, sam kształt nie budzi żadnych negatywnych odczuć patrząc na pracę. I dobrze.
Cieniowanie również uległo zmianie. Rozjaśniłeś kolor pośredni na tyle że stał się teraz doskonałym przejściem między najciemniejszym, a najjaśniejszym odcieniem. I doskonale sprawdza się również. Z rozmieszczeniem cieni w niektórych miejscach bym się jeszcze pobawił, ale naprawdę jest dobrze i jeżeli nie wiesz o których miejscach mówię to zostaw jak jest :D

Ogółem, dobra praca. Spodziewałem się jednak po Tobie że wprowadzisz więcej ciekawych zmian do Coolta. Trochę się więc zawiodłem porównując obie twoje prace. No, ale jeżeli chodzi o OPAR'a to nie jest źle. Naprawdę.

KP: 3
/Feli

86[O-S-W] by CT - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by CT Czw Lis 11, 2010 9:16 am

Coolt

avatar
Zasłużony
Zasłużony
Kolejna poza z cyklu Lawliet - "Death Note"
Z włosów nie rezygnuję. W wielu miejscach widać brak kontur, ale to jest celowe.

1.
[O-S-W] by CT - Page 4 Llawliet3

__________
+ bonus (paleta i base):

[O-S-W] by CT - Page 4 Lpose2

Wzór

Proszę o nieużywanie.
Copyright© Coolt.

87[O-S-W] by CT - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by CT Czw Lis 11, 2010 8:27 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Od razu rzuca mi się w oczy to ,że głowa i włosy na niej ,są dziwnie wielkie w porównaniu z resztą ciała ... ,ale cóż ,w końcu to LSW - pieprzyć proporcje ,bo nie one tutaj są najważniejsze. Na dobrą sprawę oprócz tego nie mam nic więcej do "powiedzenia" ,wszak wszystko wygląda tutaj wyśmienicie. Poza ,cienie zarówno na twarzy ,rękach ,torsie jak i spodniach i stopach ,wyglądają bardzo dobrze. Jeżeli chodzi o ten brak konturów ( właśnie ,czy obie formy są właściwe ? ),to niepotrzebnie pisałeś ,bo chyba każdy się do myśli ,że to celowy zabieg.

KP: 2
/Feli

Nic nie jest dziwne tylko trochę jego zgarbiłem ;s /CT.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 4 z 4]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.