Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 3 z 4]

51[O-S-W] by CT - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by CT Sob Kwi 03, 2010 8:56 am

Sołtys

Sołtys
Zasłużony
Zasłużony
Laska
Już lepiej ale nadal bym poprawił włosy i cieniowanie skóry[drugi odcien jest za słaby]. Strasznie blado Ci wyszła x/
Więcej życia w nią włóż.Pocieniuj także lepiej rękawicę. Tu także drugi odcień jest za słaby.

Coolt
Okularki mi tu nie pasują x/ Sage bodajże miał takie. Mu pasowały a Tobie nie pasują ;d
Zapakowałeś go w ubrania jak konserwę w puszkę a twarz pusta. Totalna pustka.
Daj mu jakichś zmarszczek żeby wyglądał lepiej,nie tak pusto. Może zmień oko?
Włosy jak mówiłem na CB o niebo lepsze od poprzednich ;d

Coolt Saiyan Armor
FFFFffuuuu!
Nie posłuchałeś X<
Mówiłem,że prawa część klaty armora MUSI być większa od lewej!
Klapy od armora,opadające na uda... Nie powinny być 3? Chroń jajka! Jest Wielkanoc!
Pasek też mógłby być troszkę zniekształcony. W taki sposób aby było widać,żę oplata postać. Tu jest za prosty x/

To tyle. Popraw błędy które Ci wytknąłem a będzie dużo lepiej ;d

KP: 2
/f

52[O-S-W] by CT - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by CT Sob Kwi 03, 2010 9:32 am

Takesori

avatar
Zbanowany
Zbanowany
Dziewczyna to nie za bardzo poprawiona?
Włosy ma fajne, lepszych nie może być, na głowie chyba wszystko wporzo, ale niżej do będzie co oceniać.
Czrnymi pikselemi konturów, tak namieszałeś, że on wyglada jakby miała 3 cycki, albo ma te trzy, albo ma jeden wiekszy drugi mniejszy, jeszcze przesuniete w lewo od sojego prawidłowego położenia.
Ten guby pas do niej nie pasuje, reszta jest ok.

Teraz Chłopak najlepiej wyglada ten pod dziewczyną.
Zmień te włosy, bo wygladają, jakby w niego walnął piorun, albo jakby naprawiał kontakt, a nie miał pojęcia o elektryce?
W każdym razie włosy sa straszne, a cienie mógłbyś poprawić.
Teraz kurtka razem, ze spodniami, ja tu dalej nie widzę, żadnej 3-tonówki, nawet jak przyłożę łeb pod sam monitor, albo założę okulary, chyba, że liczysz czarny jako jego cień to wtedy 3-tonówka jest! No dobra ty to robiłeś to może jest ten 3-ton, ale bardzo słaby, jeżeli ja Takes Sokole oko tego nie widzę? Dla mnie to tak wygląda popraw ten niewidzialny ton na ciemniejszy, żebym zauważył.
Cienie okszulki pod kurtką są nierealne, takie jak u Danioss'a.
Buty nawet to ci nie wyszło?

Daję ci za dziewczynę 5/10 a za człopaka 4/10
/S
2KP

53[O-S-W] by CT - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by CT Nie Kwi 18, 2010 9:44 am

Coolt

avatar
Zasłużony
Zasłużony
Dobra teraz dam odmienną pracę - Zacka Faira z Final Fantasy VII Advent Children Complete:
[O-S-W] by CT - Page 3 Zack_Fair_FFVIIACC

Miałem troszku kłopotów z włosami, ale starałem się je jak najlepiej odwzorować. Ma brodę, lecz chyba jej nie widać, ponieważ miesza się z kolorem stroju. Dodałem też miecz, szczerze nie wiem czy mi wyszedł.

Credit for:
Sezu & S-I - paleta kolorów

54[O-S-W] by CT - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by CT Pią Kwi 23, 2010 12:46 pm

Coolt

avatar
Zasłużony
Zasłużony
[O-S-W] by CT - Page 3 CTCTB
To jest wcześniej. W sumie nazwałem to "Special Spritem". W sumie raczej wygląda to na wipa, więc to tutaj umieściłem. Jest to Coolt komentator. Możecie go używać do swoich komiksów i gifów za moją zgodą. Oczywiście ten sprit ma występować tylko na turniejach.

A teraz wracam do tematu.

Tak super, dzięki za wszelkie komentarze itd. Normalnie ;*** dla każdego... A ch** z tym.
Daję tu i teraz pracę, której wynikiem jest... A sami zobaczcie:
[O-S-W] by CT - Page 3 Cooltys
Hołd dla Sołtiego? Nie wiem.
A zrobiłem taką pracę, ponieważ się nudziłem. Próbowałem jak najlepiej odwzorować dwie osoby na jednej postaci. Mam nadzieję, że tobie Sołtys spodoba się taka chamska fuzja. Dałeś mi zgodę na użycie sprita xd i to wykorzystałem. Myślałem żeby dać to do Collabu, ale to jest pojedyncza praca.

Credit for:
Sezu
Sołtys - no za Sołtysa

55[O-S-W] by CT - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by CT Pią Kwi 23, 2010 2:15 pm

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
No cóż, co mi się w niej na początku nie podoba, to to, że włosy są zbyt podobne do Twojej pracy ;s Jedynie zmieniłeś kilka kresek i to wszystko. Powinieneś dodać mniejsze włosy jakoś. Dalej, no opaska może być, głowa także, lecz dalej tułów i ręce mogły by inaczej wyglądać. Zamiast widocznego ciała, to mogłeś mu dodać tą Twoją czarną bluzę i rękaw, Wtedy by fajnie wyglądało. Co do spodni to myślę, że mogłeś je conieco zrobić dłuższe i się bardziej pobawić kolorystyką, a nie dodać spodnie z Twojego. Sumując nie jest źle, lecz kilka poprawek by wypadało wprowadzić. Good work.

KP: 2
/f

56[O-S-W] by CT - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by CT Sob Kwi 24, 2010 10:17 am

Coolt

avatar
Zasłużony
Zasłużony
Poprawka:
[O-S-W] by CT - Page 3 Cooltys_Poprawka

Co poprawiłem:
- włosy,
- ciemniejszy ton spodni na jaśniejszy,
- obniżyłem spodnie o 1 piksel,
- i dodałem wersję z kurteczką.

Credit for:
Sezu
Sołtys - no za Sołtysa

57[O-S-W] by CT - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by CT Nie Kwi 25, 2010 7:25 am

Sebek

Sebek
Zbanowany
Zbanowany
[O-S-W] by CT - Page 3 545307 [O-S-W] by CT - Page 3 471498 Oceniam ci ostatniego no ta poprawka wymiata ty po prostu wymiatasz jakbym pisał elitę to by było tak: Sezu,Yoh92,Sołtys,Coolt i masz xD :9000:
Jest wszystko best więc nie ma co pisać

58[O-S-W] by CT - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by CT Nie Kwi 25, 2010 7:26 am

Niss

Niss
Zbanowany
Zbanowany
Padam na sutki, dobra robota Coolt..
Fuzja z Sołtysem?Co za wieśniackie zagranie, 'ey!
Cienie spodni w miarę, no w miarę - dobre jest, ale nie bardzo dobre.
Butki klasyczne - fuck yea.
Pasek normalny - czy to jakaś moda na pas, 'ey?!
Górna część ubioru - pierwsza wersja jest zajekurwabista, zioom, tylko bandane przemalnij na bordową, druga już nie za bardzo, ale też jest spoko, ziooom.
Włosy - no k*rwa, tu nie mam zastrzeżeń - wszystko pięknie, ładnie, ładnie ułożone, cienie dobre.

Dobra robota Coolt, chyba każdy się z tym zgodzi, c'nie?
Dam Ci 9/10.

KP: 1
/f

59[O-S-W] by CT - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by CT Pią Kwi 30, 2010 8:15 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Coolt napisał:
Poprawka:
[O-S-W] by CT - Page 3 Cooltys_Poprawka
[/quote]

Umc Umc !
Włosy są bardzo ładne :p Ale także bardzo podobne do włosów Smoka, ale teraz bardzo trudno być oryginalnym :< Cienie na bluzce bardzo fajne w obydwu wersjach... Rękawiczki są bardzo ładne ale cienie. Za to twój styl cieinowania spodni bardzo mi sie podoba i sam próbuję robić coś podobnego :p
Butki jak butki(biała podeszchwa jak zwykle xD)

60[O-S-W] by CT - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by CT Sob Maj 29, 2010 7:59 am

Coolt

avatar
Zasłużony
Zasłużony
Dobra, a co mi tam. Niektórzy myślą, że nic nie robię, a wy gówno wiecie bo mam kilka projektów :gnoj:
Pracowałem nad Demon Form ponad 4 dni?! Co wy... Przykładałem się do tego z tydzień, a praca mi zajęła około 1h bo co jakiś czas to dorabiałem, a to usuwałem. Oczywiście jeszcze nie pocieniowane, ponieważ będą poprawki, a sam nie mogę wpaść co mam jeszcze z tym zrobić. Praca podobna jest trochę do Vergila z DMC3 dlatego że Coolt jest jednym z członków rodu demonów. Taka popierdzielona mieszanka Saiyana + Demona. Dzięki Sezu za małe porady xd. Dobra patrzcie i krytykujcie oraz mam nadzieję, że co niektórzy mi coś też doradzą.
[O-S-W] by CT - Page 3 Demon_Form_CT
Credit for: Sezu

:FUCK YEA:

61[O-S-W] by CT - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by CT Czw Cze 03, 2010 7:22 am

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Fajnie Ci to wyszło.Nie jest kwadratowe.Skrzydła fajne.Głowa też.Ogólnie super Ci to wyszło, nie wiem jak mam ocenic.Dodaj cienie to będzie jeszcze lepsze.Wydłużyłbym też to krótsze skrzydło o kilka pikseli.Ale tak to myślę że jest git ;P

62[O-S-W] by CT - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by CT Sob Cze 05, 2010 2:08 pm

Coolt

avatar
Zasłużony
Zasłużony
Dzięki ci Ketsu za ocenę.

Teraz wrzucam kilka prac.
1. Mój kickboxer z OADSa w dwóch formach:
[O-S-W] by CT - Page 3 MrNieznany
Credit for: S-I - za wzorowanie się stylu włosów, Sezu - za naszyjnik
Pewnie będę robił z niego sprita z dużą ilością meele & kicksów bez ki technik chociaż jest tym SSJ.

2. Revamp mojego base. Tzn. poprawiłem spodnie, głowę, pas i dodałem pocieniowaną pozę.
[O-S-W] by CT - Page 3 BaseSheet_ver40

3. Dziewczyna Coolta - to już ostateczna forma, no może będę zmieniał strój.
[O-S-W] by CT - Page 3 SexiLala
Credit for: Sezu - base

Poprawka:
Credit for: Shine - base
[/center]



Ostatnio zmieniony przez Coolt dnia Wto Cze 08, 2010 1:31 pm, w całości zmieniany 1 raz

63[O-S-W] by CT - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by CT Sob Cze 05, 2010 3:59 pm

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
1. Kickboxer xD.
Już mówię że nie podobają mi się jego włosy ponieważ wyglądają jak rozciągnięta plastelina. Ale za to cienie są dobre na nich ;].
Bluzka jest ładnie pocieniowana i ładnie wygląda;].
spodnie wyglądają ładnie są pocieniowane 3 Tonowo tak jak cały opar ;].
Buty jak buty.

Base ci nie ocenie bo mi się podoba xD

Dziewczyna CT.
Włosy znów mi się nie podobają jakoś nie wiem dlaczego ale mi nie pasują :( cienie na nich też popsułeś moim zdaniem.
Ale za to ciuch jest bardzo ładnie i pomysłowo wykonany i pocieniowany.

za całość dostajesz 8/10 ;]

/Y
+2KP

64[O-S-W] by CT - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by CT Nie Cze 06, 2010 6:56 am

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
Zacznę od tego typersa ;s

:FUUU-: Skroiłeś mi mój naszyjnik ! Xd Moja postać pobije Cię za to.

Nie no ogólnie to postać mi się bardzo podoba, chociaż są lekkie niedociągnięcia. Zacznę od włosów... Czemu do cholery na normal form ma cienie na nich dwu tonowe !? Masz mi to natychmiast zmieniać ;s Gdyby nie te cieniowanie dwu tonowe, to wyszło by świetnie ! Afff... A tak to jest słabiutko. Następnie to cienie twarzy jakoś tak słabo są widoczne. Ułożenie ich jest dobre, lecz no cienie mogłeś dodać trochę takie ciemniejsze w pewnych miejscach. Koszulka wyszła Ci naprawdę świetnie, do niej akurat nie mam zastrzeżeń. Spodnie, tutaj to może akurat tak się nie popisałeś ;s
Słabo widoczne cienie, oraz lewa noga jest nieco chudsza od prawej. Co nie wygląda za dobrze. Zaś przy butach to mogłeś to jasne oddzielić czarnymi konturami od reszty. Zaś przy SSJ no to prawie to samo co przy normal form, tylko przy włosach ten ciemniejszy odcień mógłbyś dać jeszcze większy.

Base - No to jak napisałem już u góry, to tutaj tak samo ten problem z nogą. ;s I jeszcze bym zapomniał, twarz na dole wygląda zbyt płasko. Troszkę inaczej jeden piksel powinien być ułożony.

Dziewczyna Coolt'a - No tutaj to jako tako kobieta Ci nie wyszła ;s Ma dosyć dziwaczne ułożenie włosów, te kosmyki 'spadające na twarz', wyglądają strasznie ! Zaś ten wielki kosmyk z prawej strony, jest zbyt daleko twarzy. Mógłbyś go o jeden piksel przesunąć. Ogólnie całość wydaje się taka zbyt 'wysoka'. Zmniejsz je o dwa/jeden piksel. Zaś strój wydaje się być słabo pocieniowany. Raz dodajesz kontury pomiędzy czymś, a raz nie. Tak jak jest to przy spodniach - nogi. Powinno to być nieco inaczej pocieniowane, oraz dodane z lekka czarne kontury na brzegu spodni. Raczej tą oto postać radził bym Ci poprawić ;s

3kp

65[O-S-W] by CT - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by CT Wto Cze 08, 2010 1:24 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
OJP... to kobiece base też jest moje, przecież to był collab :/

66[O-S-W] by CT - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by CT Wto Cze 08, 2010 1:30 pm

Coolt

avatar
Zasłużony
Zasłużony
Tak?
[O-S-W] by CT - Page 3 38601078335435124039

Brałem to base pogrubiając nogi i zmieniając rękę, ale jeżeli już się tak uprzesz to zmienię te credity.
Oke, zmienię.

67[O-S-W] by CT - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by CT Wto Cze 08, 2010 2:20 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Pierwsza wersja zdecydowanie lepsza.
Wygląda seksowniej ze względu na cieńszą talię. Wydaje mi się że ogólnie jest ona mniejsza od drugiej wersji.
Poeksperymentuj jeszcze z lewą nóżką trochę, bo wydaje mi się jakaś krzywa blisko miejsca gdzie są uda.
Base Szajna ma błędy, więc je skasuj xd

Sezu - Fail... Przecież to mój Base luju jeden ;s
Nawet chyba sam go oceniałem u mnie w temacie, ale pozdro.


1kp

68[O-S-W] by CT - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by CT Czw Cze 24, 2010 7:52 am

Coolt

avatar
Zasłużony
Zasłużony
Zmieniłem base kobiety, włosy odnowiłem i dałem jej ziemski styl. Gówno mnie będą obchodziły opinie co niektórych. Nie zmienię koszulki i nie dam żadnego szkolnego stylu. Mogę co jedynie poprawić cieniowanie, dodać jakiś naszyjnik czy coś lub zmienić kolor. A coś do Yoha jeszcze - NIE ZMIENIĘ OCZU.
[O-S-W] by CT - Page 3 CTG-1
Credit for: Sexu

Teraz Murphy. Poprawiłem tony w cieniowaniu spodni i włosów. Trochę głowę lub nie. I ten cholerny naszyjnik. Rezygnuję z SSJ bo wolę, aby to był Ziemianin ;p
[O-S-W] by CT - Page 3 Murphy1
Credit for: S-I - za wzorowanie się stylu włosów, Sexu - za wzorowanie się na naszyjniku

69[O-S-W] by CT - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by CT Wto Cze 29, 2010 2:06 pm

Coolt

avatar
Zasłużony
Zasłużony
Ehe fajnie dzięki za komenty... A będziecie coś potem chcieli to gówno wam pomogę.

[O-S-W] by CT - Page 3 NewCT

To jest Coolt, ale jak już ma 20 lat, czyli te 3 lata później bo ten w kurteczce miał 17. We włosach nic się praktycznie nie zmieniło oprócz kucyka, który dodałem. Zmieniłem strój. Dałem niebieską koszulkę, czarne spodnie, opaskę na czole, bandanę na jednej ręce i białe buty. Trochę poprawiłem tony opaski i koszulki. Pojawił się naszyjnik. Nie mam zamiaru nic dodawać i nic odejmować. Druga sprawa to rewolwer Coolta - Colt 45. Będę do sprita robił też pozy z tą bronią palną. Sprit ma być bardziej dopracowany pod względem cieni i póz, ale nie będę robił takiego co ma Yoh, czyli wiele standingów itd. To chyba tyle.

70[O-S-W] by CT - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by CT Wto Cze 29, 2010 2:40 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Dobra, no to tak...
Włosy są dobre, chociaż może trochę za mocno przechylone do przodu (wiem, że o taki efekt chodziło, ale uważam, że mimo wszystko ciut za mocno). Mógłbyś poprawić (tak, czytałem - ale po prostu tak mi łatwiej sformułować komentarz xD) ich cieniowanie, a właściwie najjaśniejszy ton jest trochę za ciemny, przez co słabo widać całkiem dobre cienie... Poza tym jest git. Aha, jeszcze jedno - podoba mi się też nawet ten opadający włos po (naszej) prawej :D.
Opaska i koszulka. Widzę i już "zapoznałem się" z twoim stylem cieni, ale mimo to uważam że na obu jest za dużo jasnego koloru. Mógłbyś spróbować choć trochę go zasłonić tymi ciemniejszymi tonami. Podoba mi się ten "paskowy efekt" na rękawie xd. Taki, jak na spodniach - fajnie to wygląda :D.
The face. Także ten xd. Nie ma za bardzo co oceniać - cienie są fajne, choć mogłeś dodać z 1, może 2 piksele po prawej (naszej) stronie tego średniego tonu. Widzę też, że cieniujesz oko - Fuck yeah!
Naszyjnik wygląda brzydko ;s. Zmień jego kolor. Nie wiem, na złoty, srebrny, ale nie czarny!
Lewa (ciągle z naszej perspektywy) ręka jest trochę za krótka. Być może to efekt nieco dłuższego rękawa - nie wiem, ale powinieneś ją o jeden piskel w dół przeciągnąć. Poza tym jest ok.; Widzę, że też całą prawą stronę robisz ciemniejszą, podobnie jak Yoh. Ale mimo wszystko, nawet jeśli nie chcesz dawać najjaśniejszego tonu - to powinieneś dać więcej najciemniejszego. Ponadto dziwnie wygląda ten jeden piksel na końcu ręki. Dodaj drugi, a lewo od niego - tak jakby łączący ta rękę z resztą ciała.
Spodnie - lewa nogawka fajna, fajnie pocieniowana. Co do prawej mam pewne zastrzeżenia - cienie są już dobrze podzielone, ale znów (jak w przypadku włosów) za ciemny najjaśniejszy ton (mimo tego, że prawą stronę robisz ciemniejszą).
Czy buty to tylko to białe? W takim razie spaprałeś :/. Zrób je wyższe - zdecydowanie! A jeśli wyżej buty są czarne - zmień to, bo się zlewają ze spodniami. Poza tym może być (choć jeszcze z 1, 2 ciemniejsze piksele nie zaszkodziłyby)...

Ogólnie jest całkiem dobrze, ale popełniasz proste, małe błędy, gł. w cieniowaniu.

1. Nie poprawię włosów bo wg mnie jest dobrze.
2. Poprawię te tony na włosach.
3. No dobra też to poprawię na ciemniejsze.
4. Naszyjnika nie dam złotego ani srebrnego, mogę coś wydumać, ale nie lubię "mega bajerów".
5. Ręki jakoś nie mam zamiaru poprawiać.
6. Hmm... No nie pomyślałem z tymi nogawkami.
7. Tak, to są białe buty, nie zrobię ich wyższych, ponieważ nogawki mają opadać na wyznaczoną przeze mnie wysokość.
Ogólnie dzięki za rady Woogy, wykorzystam je na przyszłość i odwdzięczę się komentarzem dla ciebie. /CT.


/f
KP: 3

71[O-S-W] by CT - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by CT Wto Cze 29, 2010 3:44 pm

Mor

Mor
Bronze Saint
Bronze Saint
Zaczynam....
Włosy ujdą, ale bez tych kosmyczków!
[O-S-W] by CT - Page 3 Opraw
Zupełnie nie pasują!
Kolory bluzy ładnie się zlewają z pozostałymi.
Ta opaska podtrzymująca włosy hmm nie lepiej by było za głową zrobić taki latający pasek znaczy nie wiem jak to powiedzieć.
[O-S-W] by CT - Page 3 Paseka
Coś takiego.
A i masz na jednej ręce taką bransoletkę no to zrób może jeszcze na drugiej przydałoby się!
[O-S-W] by CT - Page 3 Branzoletka
Cieniowanie jest słabe na bluzie dałbyś może trochę ciemniejsze kolory?
Tyle mam ci tylko do powiedzenia 8/10

1. Te kosmyki świadczą o zmianie Coolta w ciągu 3 lat, więc ich nie zmienię.
2. Jakoś inni się nie czepiają, że opaska tak wygląda, a mi się też podoba jak jest.
3. Nie, na drugiej ręce jest mi nie potrzebna.
4. Ciemniejsze kolory mogę dodać, ponieważ Woogy mi to zaproponował i zobaczę jak to by wyglądało.
/CT.


/f
KP: 2

72[O-S-W] by CT - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by CT Wto Lip 13, 2010 8:07 am

Coolt

avatar
Zasłużony
Zasłużony
Claudia
[O-S-W] by CT - Page 3 Th_Claudia
Credit for: Sezu

73[O-S-W] by CT - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by CT Sro Lip 14, 2010 8:39 am

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
To może ja ci ocenie
Od góry do dołu
Włosy-włosy mi sie najbardziej podobają z tego wszystkiego maja fajne cienie i ogólnie kształt.
Twarz-jak twarz za dużo tu niema co oceniać
Bluzka-cienie są nawet nawet.ogólnie zwykła bluzka jak każda inna
Spudniczka-cienie sa ale tak ich mało że ich nie widać wcale chyba że taki miał być efekt.Takto normal.
Butki-nawet fajnie ci wyszły i maja dobre cienie ale za słabe troche
Cienie skóry-Prawie niewidoczne i mało ich jest wogóle.Tylko 31 pixeli ze wszystkiego równierz na twarzy.Za mało ich jet poprostu.
Poniewarz własnie mi mówiłeś żeby sie nieczepiać niedokonczonych kontur o sie nie będe upominał :)
Ocenka?
7/10

/f
KP: 1

74[O-S-W] by CT - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by CT Sob Lip 17, 2010 4:21 pm

Bercik6c

Bercik6c
Zbanowany
Zbanowany
Ocenię ci Claudie.

Włosy wydają się puszyste, natapirowała je. cienie są dobre, kształt też. Ogólnie jest dobrze. Teraz twarz. Cienie mogą być ale nie podoba mi się oko, jest takie duże, bardziej jak w anime. Bluzka fajna tylko mały dekolt, cienie z daleka słabo widoczne, przynajmniej dla mnie. Ta opaska na ramieniu fajnie wygląda, dzięki temu ręka nie jest taka "pusta". Sam kształt "jej" prawej(od naszej lewej) dłoni jest dziwny - jakoś mnie nie przekonuje. Cycki mogą być xd ale trochę za bardzo wyróżniony jej prawy - zamiast czarnego daj ciemniejszy kolor lub coś. Lewy zaś jest słabo uwydatniony. Miniówa może być ale przez to, że podchodzi za blisko do reki wygląda jak na wietrze. Noga od naszej lewej wygląda odrobinę grubo. Buty są spoko.

No niech będzie te 8/10

/Y
+2KP

75[O-S-W] by CT - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by CT Sob Sie 14, 2010 8:02 am

Coolt

avatar
Zasłużony
Zasłużony
Muszę zaktualizować temat i wrzucam tutaj moje dwie wesołe prace. Bla, bla, bla, są jeszcze nie pocieniowane, ale w najbliższych kilku godzinach postaram się to zrobić. Są to Coolt i Claudia (CT & CA), w mundurkach szkolnych. Więcej wam nie powiem. No może tyle, że ten projekt zwie się "School Life".

[O-S-W] by CT - Page 3 MyProject
Credit for: Sexu

Teraz UWAGA!
Macie tego nawet nie kopiować na komputery! Wiem, że niektórzy są tutaj głupi, a niektórzy mądrzy, którzy zrozumieją moją prośbę :> Głupotę trzeba tępić.
Don't use.
Don't edit.
Don't recolor.
I nie ruszać. Już to napisałem wcześniej, no ale też trzeba po polsku. Kuźwa nawet nie radzę. Jeżeli zobaczę, że ktoś użył jakiejkolwiek części mundurka w swojej pracy walnę warna, a może gorzej.
I nie pytać mnie o zgodę, czy można, czy nie. I tak jej nie dam.
Członkowie DD, proszę was o nie wrzucanie jakichkolwiek prac tego projektu bo jego rozpowszechnienie grozi wydaleniem z DD. Bo to tworzyliśmy głównie Ja (Coolt) i Sezu, z pomocą niektórych członków drużyny: SmokaXD, Bombiego. I tyle, czyli nas czterech.


Komentować można :> I jeszcze raz:

Zapraszam do komentowania.
Ten projekt jest sponsorowany przez grupę:

[O-S-W] by CT - Page 3 DeathDealer

Dziękuję za uwagę.

P.S. Wiem trochę zakazów jest, ale to dla dobra drużyny.


Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 3 z 4]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.