Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 16 z 40]

376[O-S-W] by Yoh - Page 16 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pią Paź 29, 2010 7:36 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Oceńcie ,którego chcecie ? Ja ocenię obu :P. No więc widzę ,że uparłeś się na tego nieszczęsnego Vegetę ,ale cóż ,bierzmy się do oceniania.
Tak więc apropo włosów nie mam nic do zarzucenia ,twarz wygląda ładnie ,dobrze ,że pamiętałeś rozjaśnić mu skórę przy formie ssj. Tors ogółem jest mało widoczny z daleka. Mogłeś między innymi bardziej podkreślić cyce od dołu. Mięśnie brzucha wyglądają także średnio ,możesz je poprawić ( aczkolwiek rób wszystko według własnego uznania ). Mięśnie rąk ,do których dość często zdarzało mi się w Twoim pracach czepiać ,wyglądają tym razem dość ciekawie ,niestety tylko z bliska. Problem w nich jest podobny do całego torsu ,czyli są mało widoczne z daleka. Rękawiczki znowu pocieniowane dwutonowo ,lecz tym razem wyglądają bardzo obiecująco. Nogi ... i tutaj robi się problem. Nie wiem jak mogłes na to pozwolić ,ale w tym Twoim nowym base noga jest zwyczajnie złamana. Powinna być mniej więcej prosta ,a u Ciebie ona idzie pod jakimś kątem ,a potem się łamie ( mniej więcej przy kolanie ). Jeżeli chodzi o lewą nogę ,to pod względem konturów i proporcji jest ok. Podkreślenie mięśni w dalszym ciągu nie wygląda tak jak powinno ,no nie wiem. Po prostu kombinuj :P. Buty wyglądają ok.
7+/10

Teraz Trunks. No więc włosy są ok ,z resztą jak zawsze. Twarz jest ok. Kurtka także wygląda w porządku ,tak samo cyce i reszta torsu. Pasek wygląda dziwnie ( mówię tutaj o samej kolorystyce ) ,ale jeżeli tak wyglądał w anime to ok. Spodnie tym razem wyglądają ładnie ,a to ze względu na ich szerokość. Apropo butów nie mam żadnych zastrzeżeń. Zapomniałbym o rękach ... mięśnie są strasznie mało widoczne ,na dobrą sprawę z daleka nic tam nie widziałem.
8/10

KP: 3
/Feli

377[O-S-W] by Yoh - Page 16 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sob Lis 06, 2010 2:35 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Najnowsza dostawa. W wolnym czasie postanowiłem zająć się tworzeniem OPAR'ów z serii .. Ekhem.. Domyślajcie się xd

[O-S-W] by Yoh - Page 16 Lucy1
Don't use, edit i tak dalej xP

Ta oderwana głowa tej foczki to ta z awka ;s /CT.

378[O-S-W] by Yoh - Page 16 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sob Lis 06, 2010 9:08 am

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
No niestety nie znam się na specjalnie wielkiej ilości anime ,więc nie rozpoznaje żadnej z tych postaci ... ,co nie oznacza ,że ich nie ocenię :P.
Zastanawia mnie ta 1 poza w ruchy. Widzimy oderwaną głowę panienki ,której towarzyszą hektolitry krwi ,a ciało od którego ona została wyrwana jest ... płci męskiej Eee?... Przyznam ,że to dość dziwne anime ...
Jeżeli chodzi o sposób wykonania głowy ,to jest całkiem ok. Włosy ładnie wykonane ,nie mam do czego się przyczepić. Buziuchna wygląda ok ,choć mogłaby być nieco bardziej przestraszona ,niż zdziwiona. Brak trzeciego ,najciemniejszego cienia na twarzy mi absolutnie nie przeszkadza ,bo wygląda ok ,aczkolwiek gydyby to była moja praca ,to już byś mnie za to pocisnął :P.
Ta dziwna metalowa maska wygląda dość strasznie ... wygląda baaardzo dobrze ,choć nie wiem w jakim stopniu odtworzyłeś pierwowzór. Ciało wygląda ok ,ładne cienie i proporcje też ,ale popatrzmy na brzuch. Po co Ci te ciemne pixele do szczęścia ? Jeden domyślam się ,że miał wypełnić lukę w cyckach ,a kolejne dwa ? Wersja z włosami także ładnie się prezentuje. Nie widzę tutaj żadnych błędów ,które trzeba by było wymieniać bez sensu ,ale co to za dziwne rączki naokoło niej ?:P Przyznam ,że wygląda to dość śmiesznie XD.
Apropo wersji z rozłożonymi rączkami także nie mam do czego się przyczepić.
Cieszę się ,że wreszcie zacząłeś coś robić i rzeczywiście się do tego przyłożyłeś.
9/10
PS Czy one muszą być wszystkie gołe ?!

3kp

379[O-S-W] by Yoh - Page 16 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sob Lis 06, 2010 10:47 am

Mimie

Mimie
Second Child
Second Child
No cóż Yoh xD
Ja tak samo jak Zbir nie mam pojęcia co to za anime ^^'
Ale ogółem największym atutem jest to, że są gołe
Włosy te różowe naprawdę mi się podobają, zwłaszcza cieniowanie, muszę przyznac, że Ty robisz to zajebiście.
Ładne cieniowanie ciała, czego niestety nie mogę powiedziec o ubraniach x> ? Jedynie 1-2 px pod brzuchem coś mi nie gra.
Ogółem pomysł ciekawy na oparka i wydaje mi się, że wszystko ładnie uchwyciłeś :]
To teraz ta głowa ? wtf ?! Dobra mniejsza o to, że nie wiem czemu ta głowa odlatuje xd Tak czy siak bardzo mi się podoba, twarz ładna, cieniowanie na niej dobre. Włosy gorsze niż te różowe, ale też ładnie, nie ma co :P
I tak nie dostaniesz ode mnie więcej niż 8,95(3)/10 dlatego, że te oparki są dla mnie trochę nie zrozumiałe, no bo czemu ktoś se łeb odrywa xD
Pzdr.

2kp

380[O-S-W] by Yoh - Page 16 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sob Lis 06, 2010 2:48 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Nie spodziewałem się są osoby które nie oglądały Elfen Lied ;s
http://wwwstatic.megavideo.com/mv_player.swf?v=7VM7OYB6
Pierwszy odcinek.

Teraz wyjaśnię niektóre nieporozumienia w temacie xD

Zastanawia mnie ta 1 poza w ruchy. Widzimy oderwaną głowę panienki ,której towarzyszą hektolitry krwi ,a ciało od którego ona została wyrwana jest ... płci męskiej
Ciało nie jest płci męskiej. Piersi są zasłonięte przesuniętymi do przodu rękoma, ponieważ całe ciało upada. Bez głowy raczej poruszać się nie będzie. W pierwszym odcinku możesz zobaczyć kogo miałem na myśli, tworząc to.

Ta dziwna metalowa maska wygląda dość strasznie ... wygląda baaardzo dobrze ,choć nie wiem w jakim stopniu odtworzyłeś pierwowzór.
http://fc03.deviantart.net/fs20/i/2007/280/a/8/Lucy__s_Helmet___Elfen_Lied_by_nelson1990.jpg

http://fc08.deviantart.net/fs23/f/2008/005/a/4/Lucy_in_prison_helmet_by_Tybtsee.jpg

Nie widzę tutaj żadnych błędów ,które trzeba by było wymieniać bez sensu ,ale co to za dziwne rączki naokoło niej ? Przyznam ,że wygląda to dość śmiesznie.
Wektory. Nie będę tłumaczył Ci czym one są xd

PS Czy one muszą być wszystkie gołe ?!
Akurat one muszą. W pierwszym odcinku Anime Lucy przeważnie była goła.. W następnych OPAR'ach to zmienię :)

I tak nie dostaniesz ode mnie więcej niż 8,95(3)/10 dlatego, że te oparki są dla mnie trochę nie zrozumiałe, no bo czemu ktoś se łeb odrywa xD
Jak zobaczysz choćby pierwszy odcinek Anime zorientujesz się że ona sama sobie tej główki nie oderwała xD

381[O-S-W] by Yoh - Page 16 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sob Lis 06, 2010 5:55 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Kolejna dostawa, tym razem ciekawsza poza i nowy bohater, Kouta xd Za jakiś czas zrobię kolejne OPAR'ki.

[O-S-W] by Yoh - Page 16 Lucy2

382[O-S-W] by Yoh - Page 16 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sob Lis 06, 2010 6:11 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
No no widzę ,że dostałeś jakiegoś kopa ... tyle prac w tak krótkim czasie ? Właśnie jestem w trakcie oglądania Elfen Lied ,ale przed chwileczką sięgnąłem limitu ,więc muszę nieco odczekać ... co oznacza ,że mogę Ci ocenić twoje Customy.
No więc Nyu ,czy jak jej tam było ,wygląda dobrze. Niewinnie ... goło :P. Cieniowanie bez zarzutów ,róg widać ,no i ta poza -miodzio ^^. Jeżeli chodzi o wersję z ubrankiem to o ile pamiętam , ono zakrywało całe cycki i brzuch ... nie mogłeś się powstrzymać co zboczuchu :D?
Kouta wygląda na zbyt napakowanego i pewnego siebie. W anime była to taka mała sierotka ,ale w sumie Ciebie rozumiem ,bo musiałbyś zrobić zupełnie inne base ,specjalnie pod niego. Samo cieniowanie jest ok ,za to nie podobają mi się buty. A niem on nie miał takich wielkich traperów ,tylko normalne adidasy.
9/10
Ogółem wszystko fajnie ,oczywiście prace na bardzo wysokim poziomie ,jak zwykle.

2kp

383[O-S-W] by Yoh - Page 16 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sob Lis 06, 2010 7:55 pm

Future Bardock

Future Bardock
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Opar Bardzo Dobry Ciekawi mnie kto to ta Różowa Dziewczyna :D
Cienie jej są Dobre tak samo jak jej Włosów Tylko mnie zasuwa Pytanie Czy jest nago czy zrobiłeś Po Prostu Cenzurę :D. 5/5 Teraz ten ,,Kouta" też Bardzo fajny. Bluza ma bardzo ładne cienie a Spodenki mi się kojarzą z czasów Renesansu :P Włosy też ogólnie nawet Ciekawe choć to zwykłe ziemskie Włosy :P
5/5
Ogólna ocena:
5+5=10/10 Dla oparka :D

KP: 1
/Feli

384[O-S-W] by Yoh - Page 16 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sob Lis 06, 2010 8:05 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Yoh92 napisał:[..] Kouta xd[..]
:FUUU:

No, ja naszczęscie ogarniałem jakie to Anime a to z gazetki i twojej Strefy Anime które je właśnie tam opisywałeś.
Zatem, to fajne Anime skoro chodzi sobie nago ale mniejsza z tym. Poza jest świetnie odwzorowana z realizmu. Naprawdę te jej nóżki wyszły takie delikatne, subtelne, mistyczne, pociągające XDD. Nie no zostanę przy delikatnych. Ale zaczynając od góry czyli ofkors włosów. Tu również widać progress, imo są bezbłędne. Twarz, tutaj też się postarałeś lub nie ale tak czy inaczej wygląda ona po prostu ładnie. Podoba mi się pomysł z tym kolorem cienia który nadałeś ustom.
Titsy mają dobre proporcje, ale nie przesadziłeś z tym kwadratem pod lewą piersiom? Jak już wspominałem, ciało ma bardzo ładne cieniowanie, zdaję sobie sprawę że musiałeś inaczej podejść do Cieniowania ciała.
Jednak, jest jedna rzecz która według mnie nie wyszła za ciekawie, jest to ta ręka. Wygląda jak jakaś gumowa - tak, chodzi mi o brak jakiegoś łokcia, lub choć lekkiego ugięcia. Chyba tylko tyle mogę zarzucić tej pracy. W tej drugiej pozie świetnie wygląda te ubranko, wiem jaki efekt chciałeś uzyskać ;).
A z tym Kouta'tom to gtfo, nie lubię go XD.

2kp

385[O-S-W] by Yoh - Page 16 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sob Lis 06, 2010 8:48 pm

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
Yoh twoje coustom są wyjechane zrób teraz coustom jakiegoś Breakdance takiego konkret.

Twoje cieniowanie 2 tonowe jest bardzo ładne wygląda to schludnie itp.
Włosy jak zawsze są bardzo dobrze zrobione cieniowanie także.

no kurde nie wiem co ci napisać gdyż jesteś dla mnie za dobry:/ :) 100/10

386[O-S-W] by Yoh - Page 16 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Nie Lis 07, 2010 8:50 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Jak powiedziałem, tej serii tak szybko nie porzucę, zwłaszcza że bardzo przyjemnie tworzy mi się OPAR'y właśnie z tego Anime. Sam nie wiem czemu xd Mam ochotę robić Customy lub Base, ale i tak jakoś mam na to ochotę XD

[O-S-W] by Yoh - Page 16 Elfenliedg
Lucy & Yuka

387[O-S-W] by Yoh - Page 16 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Nie Lis 07, 2010 9:07 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
No to jadziem :> Włosy, cieniwanie dwu tonowe, wykonane dobrze. Sam kształt włosów jest zrobiony dobrze ale nie podoba mi się ten pixel, który jest przy ręce. Wiem że tam włosy sięgają ale nie wygląda to dobrze, oczywiście wg mnie. Pytanie ? Co to jest to na włosach ?! Takie szare, ucho ? Jakaś sprzączka czy co :s ? Skóra, cieniowanie dwutonowe, osobiście nie przeszkadza mi, jeżeli w jakieś pracy cieniowanie w kilku miejscach różni się ilością pixeli. Ważne żeby praca dobrze wyglądała, prawda ? Wracając głowa pocieniowana jest dobrze, oczy niczym wampirzyca xd Czerwone ale pasują do reszty :> Bluzeczka tu również wykonana dobrze (tylko szkoda że cycuszki takie małe XDD) cieniowanie też ok. Spodenki, troszkę skąpo ubrana xdd to chyba dobrze. Nogi pocieniowane dobrze, tylko szkoda że nie ma butków. Rece też niczego sobie. Cóż nie bd oceniał drugiej pracy, bo mi się nie chce. Wiem też że wzorowałeś się z jakieś anime, mogłeś zrobić własną wersję (o ile czegoś nie zmieniłeś ) Ocena 3+/5 Nie jest jakaś super genialna ta praca xd taka zwykła się wydaje.

2kp

388[O-S-W] by Yoh - Page 16 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Nie Lis 07, 2010 9:48 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
@UP To we włosach to jej róg XD

No widzę ,że wpadłeś w szał twórczy ,chociaż Lucy pokazujesz już 3 raz ... w prawie niezmienionym ubraniu -szkoda. Jeżeli chodzi o nią to nie ma wiele do oceniania ,to co wcześniej. Spodenki ok ,podkoszulka także ,jest git.
Jeżeli chodzi o tą zazdrosną sukę ,Yukę (XD) ,to także wygląda całkiem dobrze. Ładnie ją odwzorowałeś ,jest bardzo podobna. Włosy wyglądają ładnie ,jedynie w kilku miejscach dodałbym kilka ciemniejszych pixeli ,ale to naprawdę szczegóły. Twarz wygląda ok ,oczka także ^^. Jeżeli chodzi o sukienkę ,to kolory na niej zdają się być minimalnie zbyt podobne do siebie. Mogłeś dać nieco większą różnicę jaskrawości ,ale i tak wygląda ok. Bluzka pod nią jest ok ,tylko ta dłoń ... wygląda jakby była wykręcona. Wiem jaki chciałeś uzyskać efekt ,ale mimo to ,troszkę to nie wyszło. Skarpetki to samo co sukienka ,a buty są ok.
9/10

PS Chyba zrezygnuję z ocen ,bo ta analiza przy każdym komentarzu mnie wykańcza...

/Wiem coś o tym, ale mnie zawsze pociesza fakt że dostanę za ocenę KP xd

2kp


Heh nie chodziło mi o samą wypowiedź ,ale o podsumowanie ,czyli to 9/10 :P

389[O-S-W] by Yoh - Page 16 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pon Lis 08, 2010 4:30 pm

Death

Death
First Child
First Child
Nic się nie zmieniło gdy mnie nie było.

Opar, jak zwykle piękny(0_0), kolory, cienie, kształt, wszystko jest dobrane, chociaż najbardziej rzuca się w oczy ta nieszczęsna prawa dłoń. Jest wykręcona jakbyś chciał by wyglądało to tak by trzymała ją na biodrze, a przecież by uzyskać ten efekt należy zgiąć rękę mniej więcej w okolicach łokcia. Teraz jeszcze jeden błąd, usuń jeden odstający pixel w prawej ręce tej z różowymi włosami, chyba powstał przez pomyłkę ;/

8+/10 za oba AH, EVIL.

KP: 1
/Feli

390[O-S-W] by Yoh - Page 16 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sro Lis 10, 2010 11:00 pm

Umi

Umi
Wizard
Wizard
    [O-S-W] by Yoh - Page 16 Lucy2

A więc ;d...
W sumie według mnie jest dziwnie pocieniowane, jednak dobrze wygląda. Pierwsza postać - naga kobitka jest zakłopotana lub zawstydzona. Domyślam się, że jest Lucy z Elfen Lied. Prawdę mówiąc nie czytałam co napisałeś w tamtym poście, bo mi się nie chciało. Jest to moja pierwsza ocena o_o..
Drugi obrazek zaś... Lucy może być, piękna mina xD. Ale jeśli to ma być Kouta to Ci jakoś nie wyszedł -.-.. Przypominam, że on był w ogóle nie umięśniony, innymi słowy lekko przypominał pedała, każe, jeśli mam oceniać cały oparek to będzie - 8/10. Czemu? Moim zdaniem chłopaka kompletnie zniszczyłeś, umięśniając go tak. Tym bardziej ta jego "mroczność", on taki nie był z wyglądu, a tym bardziej z charakteru. Zaś jeśli chodzi o dwie Lucy - nie mam raczej zastrzeżeń O.o

2kp

391[O-S-W] by Yoh - Page 16 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sob Lis 13, 2010 8:51 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
OPAR'y z Serii Elfen Lied?! Jak dla mnie spoko...

Zaczniemy od Lucy:(oceniam tą z obrazu wraz z Yuką)
Więc tak Włosy ci wyszły bardzo ładnie, czego mogłem się spodziweać po Mastahu Yohu, z wyglądu nic do zarzucenia cud, miód i orzeszki? Cieniowanie także, standardowe vektory(chyba tak się to nazywało, te rogi na głowie które wyglądają z deka jak kocie uszy ;d)
Teraz twarz, do niej się nie co przyczepię a raczej tylko do oczu... oczy jak dla mnie jakieś dziwne :/ mnie tam jakoś średnio się podobają, ale to tylko mój gust. Cieniowanie dobre, jak to zwykle w twoim wykonaniu.
Bluzeczka dobra, taka była i być powinna, cieniowanie dobre, mi tam pasuje.
Ręce dobrze z cieniowania i wyglądu, te portki... nieco za krótkie mi się z początku widziały, ale przypomniałem se że zreczywiście takie były w anime ;d. Nogi dobre, szzcególnie jak na base kobiety(domyślam się, że to twój base, no i podziw dla ciebie ;d)cieni tam nieco szczodro, ale źle nie jest.

Teraz ta Yuka... z anime jej nie lubiłem jakaś taka wredna była ;d.

Włosy, dobrze wykonane pod względem kształtu oraz cieniowania...
Kolor skóry taki jakby mudzinowaty xd, ale chyba taki miała, o oczach już się wypowiedziałem. Cienie tej twarzy także są dobre.
Sukienka ładna może być wygląd i cienie dobre, to pod spodem także. Rąsia też spoko, buciki ładne.(tu się nieco streściłem bo trują mi żebym kończył :/, :s ,:<)

3kp

392[O-S-W] by Yoh - Page 16 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Nie Lis 14, 2010 6:31 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Nie pozwolę wykluczyć się z OPAR'a Tygodnia! Mayu, Kouta i... no właśnie. Ci którzy obejrzeli serię, poznają tego malucha xD

[O-S-W] by Yoh - Page 16 Lucy4
Wzór do Mayu i Wanty:
https://2img.net/h/i644.photobucket.com/albums/uu163/Black-Jacker/elfenlied-4.jpg

A to merdanie ogonkiem z nudów :(
[O-S-W] by Yoh - Page 16 Xppp

393[O-S-W] by Yoh - Page 16 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Nie Lis 14, 2010 7:14 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Jeżeli chodzi o Koutę ,to jest to zwykła edycja. Zmieniłeś jedynie kolor butów i dodałeś koszulkę. Właściwie tego OPAR'a można ocenić właśnie jedynie tą koszulkę - jest ok XD.
Jeżeli chdozi o Mayu ,to wygląda w porządku. Włosy ładnie pocieniowane ,kształt także. Bluza jest ok ,ładnie odwzorowana ,cienie na niej także dobrze wyglądają ,a jeżeli chodzi o samą ozę ,to także dość dobrze się prezentuje. No ,widzę ,że teraz ta poza stała się Twoim firmowym znakiem ,bo dość często jej używasz ( no o ile 2 ostatnie posty ,to często ^^ ). Nie podobają mi się jej oczy ,jesteś leniwy Yoh ,wiesz ? Wanta wygląda bez zarzutów.

PS
Nie pozwolę wykluczyć się z OPAR'a Tygodnia! Mayu, Kouta i... no właśnie. Ci którzy obejrzeli serię, poznają tego malucha xD
I już znamy zwycięzcę :].

/Niekoniecznie.. Muszę zobaczyć jak wyglądają inne prace.
2kp


No wiesz ,na dobrą sprawę zostaje Ci do wyboru spośród prac:
Seza
Coolta
Krychy
Oraz Twojej ,bo nic ciekawego ,a raczej żadnej pracy wykonanej na odpowiednio wysokim poziomie w tym tygodniu nie było(rzecz jasna oprócz tych które wymieniłem).

/Sezu - poza pozą nic nowego :/ Gdyby to była inna, bardziej ciekawa praca jakiej nie widzieliśmy to co innego..
Coolt - tak samo jak wyżej. Tu była większa szansa, ale sama poza nie wyglądała tak ciekawie jak by się mogło wydawać.
Krycha - wraca, ale na dobrą sprawę nie daje nic ciekawego, a zwykłego standa nowego sprita nad którym ma zamiar pracować.
Ja - wrzucam cały czas nowe prace, ale mają błędy.

Wybór trudny, ale zaraz będzie wiadome na kogo padło ;)



Ostatnio zmieniony przez Zbir dnia Nie Lis 14, 2010 9:22 pm, w całości zmieniany 1 raz

394[O-S-W] by Yoh - Page 16 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Nie Lis 14, 2010 7:23 pm

Diwan

Diwan
Zbanowany
Zbanowany
A więc...
Maya
Cienie na włosach są bardzo dobre, czego można było się po tobie spodziewać.
ogólny kształt włosów jest dobry więc jedźmy dalej.
Nie wiem o co chodzi z wyrazem jej twarzy, na pierwszy rzut oka jest ona radosna widząc swojego pieska, ale gdy dłużej się wpatrzyłem oczy wyglądają jak takie długie kosmyki, a twarzy jakby mówiła "Co ja zrobiłam, że mam takie trudne życie?" Cienie twarzy są niezłe, ale mogły być lepsze.
Pytam się ciebie po raz drugi... czemu ona ma cycki o.O? z tego co wiem to 10-13 letnie dziecko, a na samym zdjęciu widać, że nie ma jeszcze cycków, nie jest w wieku dojrzewania fizycznego u kobiet.
Jeszcze jeden błąd widzę na lewej ręce (twojej lewej) dodałeś tam czarny pixel, i to wygląda choćby miała mięśnie i ogólnie nie ciekawie to wygląda, jak najszybciej to popraw ! oprócz tego postaraj się dawać mniej czarnego koloru bo z tego względu również nie fajnie to wygląda.
Ręce ujdą, ale mogłeś nad nimi trochę popracować.
Nogi są całkiem dobre, szczerze, podobają mi się, tylko pojawia sięten czarny pixel, ale teraz zamiast mięśni wygląda to jakby przynajmniej raz w tygodniu chodziłą do McDonalda (chyba wiadomo o co chodzi? jest gruba) Maya z tego co pamiętam była bezdomna, dobrze mówię? Hmmmm... A nie jednak się mylę, uciekła od ojca, więc opcja z McDonaldem wchodzi w rachubę.
Pies którego nazwy nie pamiętam
Ślicznusi, kocham tą twoją animacje z merdającym ogonem od pierwszego wejrzenia ; D Nie mam do niego ządnych zastrzeżeń : *** < 3333
Kouta
O włosach nic nie pisze, jak można się domyślić, są one takie same jak u Mayi.
Cienie twarzy, Matko Boska ! wygląda jakby miał białego kwadrata po środku twarzy...
Niebieska koszula jest całkiem dobra, biała bluza również, podobają mi się elementy kołnierzu na samej górze, te przylegające na głowę, jedyne co mi się nie podoba to biały pixel po środku brzucha na białej bluzie, po prostu brzydko to wygląda.
Spodnie jak to spodnie, zwykłe bez żadnych bajerów, cienie fajne.
Buty mają ładne kolory dobrane do spodni, i ogólnie ładnie się prezentują chodź nie są oryginalne.

Dziękuje, Dobranoc, mam nadzieję, że odwiedzisz mój temat.

3kp

395[O-S-W] by Yoh - Page 16 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Nie Lis 14, 2010 8:37 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Mayu- poza chyba ta sama co u Lucy, ale mniejsza z tym.

Włosy-Kształt dobry, taki jak w anime, cieniowanie również dobre.
Twarz- z cieniowania dobra, em skóra jakaś taka blada, no ale w tym anime wszysc byli jacyś tacy bladzi ;d, poza tym to nie widzę oczu o_O, albo jestem ślepy.
Sweterek-Dobrze wykonany, cieniowanie może być.
Nogi- W takim samy ustawieniu jak u OPAR'a z Lucy, nie jest źle, dobrze ci to wyszło , cieniowanie także.

Piesio- wymiata ;d, a zwłaszcza merdanie ogonkiem ;D, dobrze go zrobiłeś i pocieniowałeś. Ogólnie piesio rox! ;3

Kouta- Włosy z wyglądu dobre, cieniowanie także, nie mam zabardzo czego się przyczepić :/ jak dla mnie wszystko git.
Twarz- cienie takie sobie, mogą być poza tym nie ma czego oceniać.
Biały ciuszek- Dobrze wykonany, na początku dziwnie wyglądała ta bulwa na barku, ale idzie się przyzwyczaić ;d, cieniowanie dobre jak to zwykle w pracach Yoh'a.
Bluzka pod spodem- Także dobra choć mniej widoczna.(i tu jeszcze jedno doczepie się do tego iż tułów ma taki chudziutki a spodnie takie napompowane, jakoś to średnio wygląda w moich oczach)
Ręce- Prawa i lewa są dobre, z cieni i kształtu.
Spodnie-stare, widzę je w twoich pracach poraz kolejny(i nie ostani)no, ale skoro są to znaczy że są dobre, cieniowanie jak zwykle ładne.
Buty- Dobre, fajny kolorek i cieniowanie.

KP: 2
/Feli

/Co do pozy jak Mayu siedzi.. Niestety, nie jest to poza z Base, a znowu Custom. Możesz porównać sobie obie prace. Po prostu są podobne, bo identycznie siedzą. Ale porównując obie pozy przekonasz się że są inne.

396[O-S-W] by Yoh - Page 16 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pon Lis 15, 2010 6:46 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Kilka osób może poznać te stroje xD
Wprawdzie, właśnie o nie chodzi. Postaci dobrze znacie ;d

[O-S-W] by Yoh - Page 16 Projecttmoss
Don't use..

397[O-S-W] by Yoh - Page 16 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pon Lis 15, 2010 7:51 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Aaaa wiem o kogo tu chodzi, ale tylko trochę , kojarze te postaci, ale nie znam ich imion bo nie oglądałem anime a nie oglądałem bo zawsze zapominałem nazwy xD, a ta Sylvia(chyba dobrze mówię)ma ciuszki tej babki z avka o ile się nie mylę ;d. A i jak byś mógł to kiedyś przy opkazji przypomnij nazwę anime.

Strój Yoh'a.

Garniturek fajny, tylko przyczepię się do tego że zrobiłeś jakiś taki słaby drugi odcień, w prawdzie ty jesteś mistrzem, ale mnie się tam średnio podoba powinien być ciemniejszy albo ten jaśniejszy jeszcze trochę rozjaśniony.Krawat fany, mnie się podoba, bluzka pod spodem niestety mało widoczna,ale może być. Portki... wątpie żeby bohater tamtego anime miał takie bufiaste spodnie, ale nie licząc tego faktu to spodnie ładne z wyglądu, cieniowanie także, tylko tu też te odcienie :/. Buciki fajne, spodobały mi się, cienie dobre.

Ubranko Sylvi.

Niebieska a'la chustka fajna, podoba mi się, bluzka chyba dobra, mało jej widać przez te wszystkie dodatki, Spudniczka dobra, buciki jak i skarpetki także.
(tu się trochę streściłem bo oglądam ghost rider'a xd)

KP: 3
/Feli

398[O-S-W] by Yoh - Page 16 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pon Lis 15, 2010 8:57 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Jeżeli chodzi o tego Twojego nowego WIPA w garniturki ,to wygląda całkiem całkiem. Włosy ok ,twarz ładnie pocieniowana. Jeżeli chodzi o sam garniturek ,to prezentuje się bardzo dobrze. Koszula i krawat także wyglądają ciekawie. Jedynie co nie podoba mi się apropo tej części stroju ,jest to ,że zapomniałeś ,która ręka powinna być dłuższa i po lewej części garniturek jest dłuższy niż po prawej. Jeżeli chodzi o buty i spodnie ,to same wykonanie ok ,aczkolwiek wcale ,a to wcale nie pasują do górnej części garderoby. No m,oże mógłbym się przyczepić jeszcze do tego ,że lewa noga powinna być nieco ciemniejsza z tej okazji ,że jest nieco bardziej oddalona ( to samo tyczy się butów ).

Jeżeli chodzi o Sylvię ,to także nie jest idealna. Tym razem ,to chyba właśnie włosy najbardziej wprawiają mnie w zakłopotanie. Z tyłu ,na dole ,gdzie teoretycznie światło dochodzić nie powinno (,a przynajmniej nie tak intensywne) ,są bardzo jasne. Radzę Ci to zmienić ,ale to w końcu Twoja praca i zrobisz z nią co zechcesz. Twarz wykonana nieco dziwnie ,hmm nie w Twoim stylu bym powiedział ,ale tragedii ni ma. Wszystko oprócz tego wygląda dość ciekawie. Pomysł na ubranko fajny jak i samo wykonanie. Jedynie mógłbym znów się przyczepić do tej za jasnej nóżki.
To by było chyba na tyle :]

KP: 3
/Feli

399[O-S-W] by Yoh - Page 16 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sro Gru 01, 2010 5:41 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Nuda dość często towarzyszyła mi kiedy nie miałem internetu xd W każdym razie, zrobiłem więcej prac niż może się wydawać. Nie wrzucę tu wszystkich bo nie ma sensu, nie będzie chciało się Wam ich oceniać.

Pierwsze wrzucam prace które miały jakoś pojawić się na logu. Zdałem sobie sprawę jednak z tego że to trochę głupi pomysł. OPAR'ów jest mało, bo zaledwie trzy. Jednak to efekt tego że więcej zajmowałem się czymś innym, a tu nie miałem aż tyle czasu ;d

Póki co, oceniajcie xD
[O-S-W] by Yoh - Page 16 Witas

400[O-S-W] by Yoh - Page 16 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sro Gru 01, 2010 8:01 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Wszystkie postacie wyglądają bardzo ładnie. Odpowiednio rozłożone cienie ,jak i dobrane kolory wyglądają na prawdę przyzwoicie. Strój Lucy jest także bardzo apetyczny. Pozy prezentują się bardzo dobrze ,podoba mi się ten prezencik i czapeczki ,są po prostu boskie XD. Zastanawia mnie w ych trzech OPAR'ach tylko jedna rzecz ,a mianowicie to ,czemu ustawiłeś Goku w taki sposób ,jakby chciał spuścić Ichigo wpierdziel :P? Prace ogółem wspaniałe jak zawsze ,rzeczywiście mogłeś zrobić ich nieco więcej i stworzyć specyficzny świąteczny klimat na forum ,ale jak jesteś leń to trudno >.>.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 16 z 40]

Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.