Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 25 z 40]

601[O-S-W] by Yoh - Page 25 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pon Maj 30, 2011 1:12 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
No, nowy fryz wygląda fajnie, trzymaj się go. No i popraw nieco bluzę w tułowiu. A tak to jest git.

602[O-S-W] by Yoh - Page 25 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pon Maj 30, 2011 1:36 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
A mnie fryzura właśnie się nie podoba. Jest zbyt pusta i zbyt oklapnięta.Taka bardziej podobna do mojej starej. Ale uwierz mi że słaba to wygląda :< mógłbyś poprwić jeszcze tylko cienie na klacie, reszta jest okey.

603[O-S-W] by Yoh - Page 25 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pon Maj 30, 2011 2:02 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Jeżeli chdozi o moją ulubioną fryzurę Yoha kiedykolwiek to zdecydowanie jest to:
[O-S-W] by Yoh - Page 25 Yohj
,ale nie oznacza to ,że masz znowu zmieniać włosy. Nie powinieneś co chwilę zmieniać kształtu włosów ,bo komuś tam si nie podoba ,to Twoja praca nie ich. To samo tyczy się tego ,że Ykmo się wkurwił ,że zmieniłęś na dobrą sprawę tylko włosy ,więc powinieneś prosić o opinię tylko włosów ... ,a Ty teraz na siłę zmieniłeś cieniowanie i kształty po trochu wszystkiego. Z resztą to samo było z ustami i nosami. Usunąłeś je ,bo ( o ile dobrze pamiętam ) Sołtys Ci pieprzył ,że mu się nie podobają ... ,no właśnie JEMU. Tego typu rzeczy to nie błędy ,tylko kwestia własnego gustu. Nie powinieneś był ich usuwać ,jeżeli uważałeś ,że Twoje prace z nimi wyglądały lepiej. W tym momencie Yoh wygląda o wiele gorzej. Bluza pocieniowana gorzej ,a przynajmniej słabiej się prezentuje ,a o samych rękawach nie wspomnę. To samo tyczy się spodni ,po zmianie prezentują się nieciekawie- przynajmniej w porównaniu do wcześniejszych. Co do włosów ,to tak jak Ykmo - teraz mi się mniej podobają.
Moja prośba jest taka następująca - powróć do jednej z tych wersji :
[O-S-W] by Yoh - Page 25 Yoh1
Jak nie ,to nie - Twoja sprawa.


KP: 2
/Feli

604[O-S-W] by Yoh - Page 25 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pon Maj 30, 2011 5:34 pm

Pucolini

Pucolini
Silver Saint
Silver Saint
[O-S-W] by Yoh - Page 25 Yoh1

Jeśli chcesz wiedzieć, to te włosy są słabe, kiedyś zrobiłeś takie fajne, a teraz robisz coraz to gorsze, przynajmniej jak dla mnie.

Zgadzam się z tym. Ja Ciebie nie rozumiem. Yoh miał dobre włosy , te włosy wyglądają jak Goku na SSJ 1 lub 2. Nie widze w nich oryginalnego. Samo to ubranie nie pasuje do tych włosów albo na odwrót jak wolisz. Nie podoba mi się ta praca. I nie dlatego że to remake Yoha i nie lubie "plastiqów" czy coś. Po prostu to nie wygląda jak Yoh. To ma tylko jego ubrania.

Po drugie :

Yoh, otworzyłem to w gimpie i nakładałem 1 na 2 i wiesz co zauważyłem że nie różnią się niczym innym jak włosami, i to różnią się nieco innym ustawieniem, i kilkoma pixelami , czego z daleka nie widać. Człowieku! Ogarnij się, skoro trzeba ci było wybrać włosy, to czemu nasrałeś ich aż tyle?!


Serio , tu kosmyk jest podniesiony tam nie. Tu 2 pixele wystają tam nie. YOH czy ty oszalałeś ?
Ale ogólnie dla mnie opar / spar jest średnio przeciętny i stać Cię na więcej.

@Edit

[O-S-W] by Yoh - Page 25 26785151

Ehh... już nie mam sił. Przepraszam ale po prostu nie mam sił żeby Ci ocenić. Dla mnie po prostu te włosy wyglądają dziwnie i pasują bardziej poprzednie (chyba bardziej się przyzwyczaiłem do tamtych).
Dzi Powiedz mi Yohu co zamierzasz osiągnąć?
Jak mówił pan @up już lepiej wróć do poprzednich.
Lub (moja osobista prośba) spróbuj zrevampować old włosy. Które najlepiej według mnie by pasowały.




@Up
Forum jest po to by każdy mógł się wypowiedzieć co nie ? Jeżeli Ykmo'wi się nie podoba to to pisze. Jeżeli Yoh chce zmienić to zmieni. Jeżeli nie to oleje. Ale jak kiedyś z nim pisałem i jak on tu pisał chyba nie raz to "robie to dla przyjemności". Więc nie wydaje mi się żeby zmienił włosy dlatego że ktoś mu napisał złego komenta.

@Edit2

AA i najważniejsze

[O-S-W] by Yoh - Page 25 Traini


KP: 2
/Feli

605[O-S-W] by Yoh - Page 25 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pon Maj 30, 2011 9:01 pm

Mimie

Mimie
Second Child
Second Child
Moje zdanie jest nieco podobne do Zbirowego, więc :
Te nowe włosy nie wyglądają zbyt ciekawie, ba są moim zdaniem lipne. Nie wiem, może po prostu są za słabe dla Yoh'a.
Najlepszą wersją włosów Yoh'a są jak Zbir napisał te :
[O-S-W] by Yoh - Page 25 Yohj
Są one naprawdę ciekawe w przeciwieństwie do tych :]
Jeśli nie te, to te saiyańskie, w ostatecznej kości jak napisał pucek przerób te old :P
Ciuchy zostawisz tak czy siak co moim zdaniem jest dobre bo Yohowe to Yohowe ^^
Przepraszam, że tak krótko, ale jestem zmęczony po całym dniu biegania za piłką do nogi
[O-S-W] by Yoh - Page 25 Traini

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ Nie mogłem się powstrzymacxD^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

KP: 1
/Feli

606[O-S-W] by Yoh - Page 25 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Wto Maj 31, 2011 5:21 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
To moja Haruhi X< Zrópta se swoją, lenie jedne XD! A jeżeli chodzi o oceny.. Takich surowych się nie spodziewałem. Pieprzę to, kończę z LSW : (

Dżołk. Walą mi oceny w których dyskutujecie o tym które włosy są lepsze, jaka bluza lepsza. Wykonanie tej pracy którą dałem teraz jest zdecydowanie lepsze, a większość z Was przypierdziela się zwyczajnie do tego że nie jest to Yoh jakiego znacie.. Dobra, na koniec tego posta zaszczycę Was pewną niespodzianką, ale to na koniec. W każdym razie..

A mnie fryzura właśnie się nie podoba. Jest zbyt pusta i zbyt oklapnięta.Taka bardziej podobna do mojej starej. Ale uwierz mi że słaba to wygląda :<
Nie miałem zamiaru robić podobnych, przyglądałem się w tym czasie na włosy pierwszej wersji Yoha żeby zrobić odpowiednią ilość kosmyków w odpowiednich miejscach. Owszem, z tyłu nieco się zabawiłem, ale uważam że jest dobrze.

Nie powinieneś co chwilę zmieniać kształtu włosów ,bo komuś tam si nie podoba ,to Twoja praca nie ich. To samo tyczy się tego ,że Ykmo się wkurwił ,że zmieniłęś na dobrą sprawę tylko włosy ,więc powinieneś prosić o opinię tylko włosów ... ,a Ty teraz na siłę zmieniłeś cieniowanie i kształty po trochu wszystkiego. Z resztą to samo było z ustami i nosami. Usunąłeś je ,bo ( o ile dobrze pamiętam ) Sołtys Ci pieprzył ,że mu się nie podobają ... ,no właśnie JEMU.
Konkretniej mówiąc, włosy zmieniłem idąc za większością.
Pucolini twierdził że Saiyańskimi za mocno odjechałem od pierwowzoru, pierwszej wersji Yoha w szarej bluzie i niebieskich spodniach.
Ty stwierdziłeś na CB po zrevampowaniu tych włosów że ogólnie są do du*y i nie pasują do postaci.
Sameyaro stwierdził że kiedyś włosy wychodziły mi lepiej, teraz całość idzie coraz gorzej.
Powiedziałem więc sobie - "Pieprzyć to. Wracam do korzeni w nowszym stylu". Powrót do korzeni w nowszym stylu TYM BARDZIEJ nie przypadł Wam do gustu. Ale bardzo mi pomogliście. Dlaczego?
Teraz wiem że mam niektórych Was słuchać TYLKO w kwestii cieni i proporcji, a nie stylu w jakim tworzyłem OPAR'a. Każdy w tej kwestii ma własny gust.

Jeżeli chodzi o nos i usta. Nie usunąłem ich z powodu Sołtysa bo tą część jego oceny olałem. Usunąłem je dosyć niedawno, gdyż doszedłem do wniosku że nie mogę w odpowiedni sposób pocieniować twarzy. Poza tym te dwa malutkie elementy miejscami mnie za bardzo ograniczały. Postaci z DB nie wychodziły jak postaci z DB, innym OPAR'om taka twarz nie pasowała, innym odwrotnie. To moja samowolna decyzja. Może powrócę do tego wkrótce, ale raczej nie każda praca będzie z nosem. Yoh i inne projekty w nowszych wydaniach o ile je zrobię nie będą miały nosów i ust bo wg. mnie wyglądają z nimi gorzej. OPAR'y z anime czy wymyślone, może. Zależy czy bardziej będą pasowały im takie elementy czy lepiej będą wyglądały bez nich.

W tym momencie Yoh wygląda o wiele gorzej. Bluza pocieniowana gorzej ,a przynajmniej słabiej się prezentuje ,a o samych rękawach nie wspomnę. To samo tyczy się spodni ,po zmianie prezentują się nieciekawie- przynajmniej w porównaniu do wcześniejszych. Co do włosów ,to tak jak Ykmo - teraz mi się mniej podobają.
Nie wygląda gorzej. Zgadzam się co do bluzy, wyglądała inaczej ale dopiero teraz się zorientowałem że użyłem palety kolorów z najstarszej wersji Yoha. Rękawy rzeczywiście wyszły do du*y, ale jeżeli chodzi o spodnie to się nie zgodzę i ba, będę się nawet kłócił o to że wyglądają lepiej. Podobają mi się właśnie takie, nie inne. Eksperymentowałem z różnymi stylami, starymi Base'ami. Efekt jest zdecydowanie gorszy niż te które mam teraz.

Zgadzam się z tym. Ja Ciebie nie rozumiem. Yoh miał dobre włosy , te włosy wyglądają jak Goku na SSJ 1 lub 2. Nie widze w nich oryginalnego. Samo to ubranie nie pasuje do tych włosów albo na odwrót jak wolisz. Nie podoba mi się ta praca. I nie dlatego że to remake Yoha i nie lubie "plastiqów" czy coś. Po prostu to nie wygląda jak Yoh. To ma tylko jego ubrania.
To prawda, w przypadku Saiyańskich bardzo odbiegłem od oryginalnego stylu w jakim wykonałem włosy Yoha. Oryginalnie jednak miałbym on Saiya'jinem, ale mając wtedy taki, nie inny skill, nie potrafiłem wykonać odpowiednio wyglądających włosów. Ta wersja którą wykonałem ostatnio jest powrotem do oryginału. Jak się nie podoba - trudno.

Nie zamierzam poprawiać czegoś co uważam za dobre.

Serio , tu kosmyk jest podniesiony tam nie. Tu 2 pixele wystają tam nie. YOH czy ty oszalałeś ?
Ale ogólnie dla mnie opar / spar jest średnio przeciętny i stać Cię na więcej.
Planowałem pozostać przy tamtych włosach, ale miałem zamiar je nieco zmienić. Czy oszalałem? Całkiem możliwe.
Tamta wersja rzeczywiście była przeciętna, stać mnie było na więcej. Nowa wersja uświadomiła mi że choć przed błędami się nie uchronię to jestem coraz bliżej tego by Yoh wyglądał zdecydowanie lepiej niż kiedyś.

Przepraszam ale po prostu nie mam sił żeby Ci ocenić. Dla mnie po prostu te włosy wyglądają dziwnie i pasują bardziej poprzednie (chyba bardziej się przyzwyczaiłem do tamtych).
Odpowiedziałeś sam sobie i innym.
Kwestia przyzwyczajenia. Możecie mi odpowiedzieć na CB lub tutaj żeby nabić posta, ale zadam Wam konkretne pytanie.
"Gdybym zmienił strój i włosy Yoha, uważali byście że to już nie jest Yoh?"
To są moje prace. Jeżeli uważam że Yoh ma być pieprzonym Majinem o ciemnej barwie, tak będzie. Wy się do tego przyzwyczaicie, a jak wykonałbym kolejną wersję, opierdzieli byście mnie że to nie jest Majin. Czyż nie?

Te nowe włosy nie wyglądają zbyt ciekawie, ba są moim zdaniem lipne. Nie wiem, może po prostu są za słabe dla Yoh'a.
Takie jest Twoje zdanie. Zobacz, Sameyaro się z tym nie zgadza! Powiesić go za jajca nad przepaścią!
Żart. Ale uświadom sobie że to tylko kwestia gustu. Yoh to Yoh, ja jako jego oryginalny twórca ustalę jak ma wyglądać i jaką ma mieć rasę. Wy oceniacie tylko wykonanie tej pracy, a nie dyskutujecie na temat tego że to nie jest Yoh bo ma inne włosy, bo ma inny strój i tak dalej.

Jeśli nie te, to te saiyańskie, w ostatecznej kości jak napisał pucek przerób te old
Posłużyły mi one za natchnienie i wzór do stworzenia tej wersji. Oops? Nie będę przerabiał najstarszej wersji włosów Yoha, skoro uważam że te są dobre.

Ciuchy zostawisz tak czy siak co moim zdaniem jest dobre bo Yohowe to Yohowe ^^
Przepraszam, że tak krótko, ale jestem zmęczony po całym dniu biegania za piłką do nogi
Ciuchów nie zamierzam PÓKI CO zmieniać. Mam jednak nadzieję że wykonanie kolejnej wersji i wstawienie jej tutaj nie rozpocznie dyskusji na temat tego który Yoh był lepszy, a po prostu ocenicie mojego aktualnego skilla i wykonanie tej pracy.

Zauważyłem że w polskim LSW ocena opiera się na gustach. Jednym podobają się rozstawione nogi, inni ustawialiby je przy sobie najbliżej jak to tylko możliwe. Panowie, oceniacie do cholery wykonanie i proporcje, dobór kolorów i cieniowanie, a nie styl pracy.

Jak wspomniał Puc:
"Robię to dla przyjemności".
Ogólnie przypomniał mi moją zasadę, która brzmiała:
"Siedzę w LSW bo to lubię. Nie robię prac dla innych, ale dla siebie. Robię to dla przyjemności i żeby mieć satysfakcję że wykonałem coś dobrego". W tym momencie mogę do tego jeszcze dodać:
"[...] i leję na komentarze dotyczące gustów."

Mam nadzieję że wyraziłem się dostatecznie jasno jeżeli chodzi o powyższe komentarze. Nie miejcie mi za złe jeżeli niekiedy zabrzmiało to zbyt ostro, ale pisałem dosłownie to co kazało mi serce (serio xDD). Może to dziwnie brzmi, ale taka jest prawda. I jeszcze raz proponuję Wam przeczytać bardzo ważną rzecz w tym poście:
"Zauważyłem że w polskim LSW ocena opiera się na gustach. Jednym podobają się rozstawione nogi, inni ustawialiby je przy sobie najbliżej jak to tylko możliwe. Panowie, oceniacie do cholery wykonanie i proporcje, dobór kolorów i cieniowanie, a nie styl pracy."

A teraz obiecany koniec. Dzięki za KOMENTARZE, ocenami tego niestety nie nazwę xd

Coś nowego, a jednocześnie starego. Co dokładnie? Najsłynniejsze wersje włosów Yoha w nowej odsłonie.
[O-S-W] by Yoh - Page 25 54584801

607[O-S-W] by Yoh - Page 25 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Wto Maj 31, 2011 5:48 am

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Hmm... nowe włosy te 1 od lewej są całkiem fajne, przypominają pierwszego Yoha i w ogóle są jako tako normalne. Wersja numer 2, włosy mogą być całkiem całkiem, i tak lepsze od numer 4 moim zdaniem, jeżeli nie włosy nr 3 lub 1 to weź numer 2. Numer 3 wyglądają fajowo, już wcześniej ci mówiłem. Numer 4 wybierz jeśli twoje zamiłowanie do Sayian sięgnie maksimum i zasłoni ci prawdę, niczym ciemne chmury zasłaniają błękitne niebo, to nawet się nie oglądaj i wybieraj te, jednak wiedz, że wtedy... polegniesz.

Nie no w kolejności miejsce/ wersja włosów:
1-3
2-1
3-2
4-4

A poza włosami no to bluza i spodnie mogą być, najpierw uporaj się z włosami.

KP: 1
Jeżeli chodzi o komentarzyk to dzięki, ale:
"Numer 4 wybierz jeśli twoje zamiłowanie do Sayian sięgnie maksimum i zasłoni ci prawdę, niczym ciemne chmury zasłaniają błękitne niebo, to nawet się nie oglądaj i wybieraj te, jednak wiedz, że wtedy... polegniesz."
Hmm.. Czytałeś wiadomość wyżej albo przynajmniej jej urywki xD? Na serio, proponuję się z nią zapoznać to znajdziesz tam między innymi wypowiedź dotyczącą tego czy polegnę czy nie jak to ująłeś ^^
/Yoh

Wiesz... twój post był taki dłuugi że nie chciało mi się go czytać xd, zresztą jak zazwyczaj.

608[O-S-W] by Yoh - Page 25 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Wto Maj 31, 2011 8:59 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Dalej proszę o krótkie komentarze dot. tej pracy:
[O-S-W] by Yoh - Page 25 54584801

Jeżeli jednak lubicie nieco dłużej oceniać jakieś customy, to łapcie:
[O-S-W] by Yoh - Page 25 Womanbysoltysvamp
Credits:
*Sołtys - to jego praca, to z krowimi nogami xd

[O-S-W] by Yoh - Page 25 Ykmovamp01
Credits:
*Ykmo

Zachęcam również do zgłaszania się w moim RevampShop'ie.

609[O-S-W] by Yoh - Page 25 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Wto Maj 31, 2011 12:07 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
[center] Oj Yoszu Yoszu ;p
Powiem ci tak, wydaje mi się że najlepiej wygląda wersja ostatnia. Nie chodzi o to czy Yohowa czy Ch***wa. Bez obrazy dla ciebie. Po prostu ona jest wykonana najlepiej. Ale mógłbyś połączyć tył włosów z pracy nr.2 z przodem pracy nr.3 Myślę że fajnie by to wyglądało.

Panienka wygląda ładnie jednak wydaje mi się zbyt dziecinna. Może to przez wzrost.

A Ykmuś? Ykmuś wygląda epicko i jako że nie mam czasu to napisze króciutko ;p
Włosy są fajowskie jedynie mógłbyś ten kosmyk opadajacy na czoło z naszej prawej strony odrobine zmniejszyć. Tak naprawde odrobine 1-2 piksele. Bardzo ale to bardzo podoba mi się kolorystyka a w połączeniu z tym cieniowaniem jest Super :p Jedynie od naszej prawa noga pod kolanem gnie się tak zbyt kwadratowo ? Mam nadzieje ze wiesz o co mi chodzi.

KP: 2
/Yoh

610[O-S-W] by Yoh - Page 25 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Wto Maj 31, 2011 12:22 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Panienka wygląda ładnie jednak wydaje mi się zbyt dziecinna. Może to przez wzrost.
No właśnie, dziecinna nie jest. Na tym samym Base wykonałem Silvię i resztę dziewczyn. Gdybyś się im przyjrzał przy innych męskich OPAR'ach, stwierdziłbyś że jest dobrze.

Też mam wrażenie że wygląda jak dziecko, ale to wina tego czegoś po lewej stronie XD

Jedynie od naszej prawa noga pod kolanem gnie się tak zbyt kwadratowo ? Mam nadzieje ze wiesz o co mi chodzi.
Wiem, wiem : d Ale próbowałem coś z tym zrobić. Ogólnie, przy takiej pozie jest trudno, ale jeszcze się pobawię.

Dzięki za krótką ocenkę.

611[O-S-W] by Yoh - Page 25 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Wto Maj 31, 2011 12:28 pm

Pucolini

Pucolini
Silver Saint
Silver Saint
[O-S-W] by Yoh - Page 25 54584801
Wracam po ciężkim dniu ze szkoły z myślą że będę musiał użerać się z Yohem o to że włosy stare po lekkim revampie na jego nowy styl będą wyglądać lepiej. Myślę sobie co by napisać żeby go przekonać , nic nie przychodzi mi do głowy. Ale wiedziałem jedno...że będzie dłuuuugi post z cytatmi.
Więc na początek ! Coś co chciałbym żebyś wziął pod uwage. I to tak serio :

Cytuje Ciocie Wiki :
Spoiler:


Uważam że powinieneś się cieszyć że ja (lub też inni) chcielibyśmy zobaczyć starsze versje w nowym stylu. Do tego zastanów się czemu większość naszych opinii jest skupiana na tym czy Yoh to Yoh ? Może po prostu w twoich pracach nie ma co krytykować i żeby napisać spójny komentarz trzeba się powołać na pierwowzór ? (Mówie o sobie)
I naprawde nie widzę sensu żebyś się denerwował jeżeli ludziom nie spodobała się nowa versja ponieważ z naszego punktu widzenia jest gorsza od poprzedniej jeżeli chodzi o Yoh'a (przynajmniej z mojego) i na swoim przykładzie mówie że wolał bym zobaczyć poprzednią versje w nowym stylu... I! Oto stał się cud.

TEN PIERWSZY YOH PO LEWEJ ! Chwała Ci za to Yohu ! Tak na to czekałem , teraz mogę umrzeć szczęśliwy ! Ten Yoh to Yoh (Tak czytałem poprzedni post ale taki mój gust ! ) Wygląda najlepiej. Choć nie powiem że przyzwyczaiłem się też troche do 4 versji : P
Jeżeli już o tym mowa 4 to perfidny goku na ssj i to widać. 3 Wygląda jak Goten w GT : P A 2 jest po prostu dziwny. Według mnie za dużo kosmyków w prawej części , zasłania twarz strasznie. To wygląda serio...dziwnie. Ale ogólnie 1 Versja kopie tyłki aż tym 3 obok jest ŁYSO! 4 jest na drugim miejscu a 3 zajmuje trzecie miejsce na podium. Dla drugiego wyślemy nagrody pocieszenia.

KP: 2
Dziękuję za dłuższy komentarz, płynie do mycia szynszyli.
/Yoh

612[O-S-W] by Yoh - Page 25 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Wto Maj 31, 2011 2:56 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Konkretniej mówiąc, włosy zmieniłem idąc za większością.
Pucolini twierdził że Saiyańskimi za mocno odjechałem od pierwowzoru, pierwszej wersji Yoha w szarej bluzie i niebieskich spodniach.
Ty stwierdziłeś na CB po zrevampowaniu tych włosów że ogólnie są do du*y i nie pasują do postaci.
Sameyaro stwierdził że kiedyś włosy wychodziły mi lepiej, teraz całość idzie coraz gorzej.
Powiedziałem więc sobie - "Pieprzyć to. Wracam do korzeni w nowszym stylu". Powrót do korzeni w nowszym stylu TYM BARDZIEJ nie przypadł Wam do gustu. Ale bardzo mi pomogliście. Dlaczego?
Teraz wiem że mam niektórych Was słuchać TYLKO w kwestii cieni i proporcji, a nie stylu w jakim tworzyłem OPAR'a. Każdy w tej kwestii ma własny gust.

Jeżeli chodzi o nos i usta. Nie usunąłem ich z powodu Sołtysa bo tą część jego oceny olałem. Usunąłem je dosyć niedawno, gdyż doszedłem do wniosku że nie mogę w odpowiedni sposób pocieniować twarzy. Poza tym te dwa malutkie elementy miejscami mnie za bardzo ograniczały. Postaci z DB nie wychodziły jak postaci z DB, innym OPAR'om taka twarz nie pasowała, innym odwrotnie. To moja samowolna decyzja. Może powrócę do tego wkrótce, ale raczej nie każda praca będzie z nosem. Yoh i inne projekty w nowszych wydaniach o ile je zrobię nie będą miały nosów i ust bo wg. mnie wyglądają z nimi gorzej. OPAR'y z anime czy wymyślone, może. Zależy czy bardziej będą pasowały im takie elementy czy lepiej będą wyglądały bez nich.
Z pewnością nie napisałem tego ja ! Albo popieprzyli Ci się użytkownicy albo ... to co pisałem o bluzie ,zrozumiałeś ,że tyczyło się włosów. Co pisałem o blzuie ? Dokładnie to było tak:
Yoh:
-Ale chujowo wyszła Ci bluza przy tym revampie
-Twoja jest jeszcze gorsza ( odgryzłem się w 'złości' )
O włosach nie wspominałem nic


Rękawy rzeczywiście wyszły do du*y, ale jeżeli chodzi o spodnie to się nie zgodzę i ba, będę się nawet kłócił o to że wyglądają lepiej. Podobają mi się właśnie takie, nie inne. Eksperymentowałem z różnymi stylami, starymi Base'ami. Efekt jest zdecydowanie gorszy niż te które mam teraz.
No dobra tylko chciałbym teraz zauważyć ,że kształt i cieniowanie spodni od ostatniego mojego postu tutaj zmieniłeś i teraz wyglądają zupełnie inaczej - rzeczywiście lepiej.
Co do Yoha w różnego typu włosach. Moi faworyci:
1. 2
2. 4
3. 1
4. 3
To jest moje zdanie. Co do cieniowania pracy - w tym momencie wygląda o niebo lepiej niż ostatnim razem. Spodnie, rękawy, tors wyglądają już schludnie i czysto :).
Revamp Sołtysa co prawda wygląda o niebo lepiej niż jego praca ,ale w dalszym ciągu ... prezentuje się mało kobieco. Co prawda już nie wyląda jak dwunożne krówsko ,ale miejscami jest jakby to powiedzieć (?) ... 'nieociosana'. Ręce są straasznie grube ,a na twrazy pokazałeś moim zdaniem za dużo czoła. Poza tym w dalszym ciągu nie podobają mi się Twoje kobiece oczka.
Co do revampa Ykma ... bardzo ładny. Delikatne przejście pomiędzy kolejnymi ocieniami ,ładne kolory ,poza inna ,choć nie jestem pewien co ma przedstawiać (?) >.>.

KP: 3
Sam dokładnie nie wiem co przedstawia ta poza, ale za ideę na jej wykonanie posłużyła mi najstarsza wersja LSW Teen Gohana.
/Yoh

613[O-S-W] by Yoh - Page 25 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sro Cze 01, 2011 4:53 am

daneuve.

daneuve.
Super Saiyan
Super Saiyan
Zrifreszowane włosy Yoh'a, nie podoba mi się wersja nr 3 - jakieś dla mnie dziwne cieniowanie, ułożenie kosmyków, po prostu, dla mnie wyglądają niefajnie. Za to już jedynka, hm. Widziałem starsze włosy w Modern-Project Yoh, te widać odświeżone lepiej się prezentują, realniej i przyjemniej dla oczu. Dwójeczka, co z dwójeczką? Te włoski również wyglądają nieźle, jednak ten kosmyk u góry, odstający, wydaje mi się cholernie gruby, możesz to jakoś poprawić? Nie ważne, ogólne cieniowanie OPARów jest dobre, przyczepiłbym się do tych bluz, każdy Yoh ją ma, KAŻDY. A to wkurza, tak jak radził ci Sezu(którego oczywiście pozdrawiam) - "Zrób coś nowego!". No i oczywiście włosy numer cztery, Super Saiyan-jin z recolored-hairem, to już się stało zdeczka nudne. Nie znam się na oparach, ale uwagi wymienione wyżej powtarzały się w postach poprzedników.

[O-S-W] by Yoh - Page 25 Traini

KP: 2
/Yoh

614[O-S-W] by Yoh - Page 25 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sro Cze 01, 2011 3:27 pm

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
No nie ma co Praca Nr.1 jest najlepszą wersją Yoh'a [jeżeli chodzi o włosy] tak jak inni już pisali że wersja 4 to czysty Goku Wersja 3 To Goten Gt a Wersja 2 ??? hmmm Dziwna i tyle :D

615[O-S-W] by Yoh - Page 25 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Czw Cze 02, 2011 1:34 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Mógłbym to wrzucić do "Innej Twórczości", ale mimo wszystko to dalej styl LSW, tyle że nie OPAR', a FaceSet.

Będę to jeszcze poprawiał, może zrobię nowe Face, ale na razie..

[O-S-W] by Yoh - Page 25 Haruhisuzumiyafacev12sh
Haruhi Suzumiya - LSW Faceset
Ver. 1.3
Wzór: https://2img.net/r/ihimizer/img6/6251/haru231.jpg

Oczywiście, "don't use :D"

616[O-S-W] by Yoh - Page 25 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Czw Cze 02, 2011 12:42 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Baardzo fajny Face ! Nie widzę w nim żadnych wielkich błędów. Naprawdę dobra robota :p Oczka wyglądają mistrzowsko.
God Job Yoszu :D

617[O-S-W] by Yoh - Page 25 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Nie Cze 05, 2011 11:36 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[O-S-W] by Yoh - Page 25 Sosbase
Komentarze lub oceny, mile widziane.

618[O-S-W] by Yoh - Page 25 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pon Cze 06, 2011 12:23 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Oczywiście bardziej mi się podoba ten z mniejszą klatą, bo ta większa to za duża po lewej stronie opara. Gdybyś może tam większy barek dał //lewa strona opara//, to dałoby lepszy efekt. W nakoksowanym ręka jest ciut za mała //i jedna i druga//, w koksie twarz powinna groźniej wyglądać, nie tak samo jak w pierwszym. Moim zdaniem ten duży rozkrok nie jest potrzebny, lepiej by pasowały nogi od pierwszego. Mięśnie rąk, klatki czy brzucha są dobrze pocieniowane i nie mam żadnych zastrzeżeń. Jedyne co zmień w koksie to:
- twarz
- wielkość rąk
- ten rozkrok

Pozdro.

KP: 1
/Feli

619[O-S-W] by Yoh - Page 25 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pon Cze 06, 2011 5:19 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[O-S-W] by Yoh - Page 25 Misticgohan
Komentarze lub oceny mile widziane.

Dodam też że praca robiona jest od niechcenia. Raz że chciałem przetestować Base, dwa że niezbyt miałem czas na zrobienie czegoś ciekawszego, trzy że po prostu nie miałem ochoty robić czegoś większego, czego i tak nikt nie skomentuje.

620[O-S-W] by Yoh - Page 25 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pon Cze 06, 2011 5:35 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Chciałem już skomentować Twoje base ,ale zobaczyłem ,że wstawiłeś Gohan'a ... i jednak na neigo się zdecyduje.
A więc są ok ,ale nic poza tym. Nie podoba mi się ten opadający kosmyk z 2 powodów:
1. Jest neico za duży
2. niepotrzebnie bawisz się w Angry Boy'a - poznaję te jasne kontury na czarnych włosach :P. Nie mówię,że ogółem są złym pomysłem ,aczkolwiek tutaj nie wyszło to tak wspaniale jak by można było przypuszczać. Poza tym reszta kosmykó mogłaby być wykonana w nieco lepszy sposób. Głowa ze względu na brak konturów przy szczęce wygląda słabo. Niestety ,ale wyszło okropnie. Bluza ,koszula ( czy jakkolwiek to się nazywa ... ,no ogólnie tors ) wyszła ąłdnie ,nie mam większych zastrzeżeń. Rączka wygląda ok ,nie będę się do neij przyczepiał na siłe. Nie podobają mi się absolutnie spodnie. Czemu ? Są zbyt luźne. Tzn. spodnie tego typu same w sobie powinny być bardziej luźne niż zwykle ,natomiast problem leży w tym ,że często w Twoich pracach robisz mały błąd ... poszerzasz spodnie w okolicach kolan. Własnie tam powinieneś je albo zwężyć albo pozostawić takie jakie są ( chodzi mi o ich szerokość ). Samo cieniowanie nie jest złe. Buty powinny być chyab mimo wszystko minimalnie jasniejsze ... ,ale to już taki mały detal.

Ogółem po jakości pracy widać ,że miałeś strasznego lenia ,ale mimo to kiedy zoabczyłem Twojego Gohana ... stwierdzielm ,że warto pochwalić się także i moim. Tak więc zapraszam do mojego tematu.



KP: 3
/Feli

621[O-S-W] by Yoh - Page 25 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pon Cze 06, 2011 5:43 pm

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
[O-S-W] by Yoh - Page 25 Sosbase

Ocenię ostatnią wersje base, gdyż jest ona najsłabsza, a dwie pozostałe są w miarę.Najlepsza jest jednak jedynka.
Głowa jest wykonana w miarę dobrze,pocieniowana tak samo. Barki są zbyt szerokie, i lekko kanciaste na samej górze. Cieniowanie nadgarstka mi się nie podoba, chciałeś podkreślić palce na ręce, lecz nie bardzo Ci to wyszło. Zaś cieniowanie górnej części ręki jest przyzwoite. Klata jest również zbyt szeroka. Do cieniowania nie mam najmniejszych zastrzeżeń, tu się postarałeś ;D. Nogi, najsłabszy element pracy. Są za bardzo rozkraczone i za chude. Lewa noga(nasza, nie opara) jest nienaturalna , a co do samych spodni to ta czarna plama na kroczu również nie pasuje. Buty to kompletna porażka, zmieniam zdanie. To jest najgorszy element pracy. Tak chude stopy nie utrzymają tak zbudowanego człowieka.
Ogólnie, cieniowanie jak na Ciebie przystało jest genialne, lecz samo base jest jak na Ciebie bardzo słabe. Dla mnie najlepszą wersją, jest wersja nr.1


KP: 2
/Feli

622[O-S-W] by Yoh - Page 25 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Wto Cze 07, 2011 10:39 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[O-S-W] by Yoh - Page 25 Newyo
Postanowiłem całkowicie zmienić design Yoha.
Raczej mało obchodzi mnie dyskusja zmierzająca na tor gustów. Yoh od początku był moim spritem i mogę zrobić z niego nawet Majina czy Nameczanina. Chcę jednak dojść w pewnym sensie do ideału który podobałby się każdemu, a nie tylko mi czy kilku innym osobom.
Planuję również wykonanie jeszcze kilku strojów. Na razie nie mam na nie pomysłów, ale myślę że na pewno znajdzie się tam coś w stylu stroju Jigen Tankenka. Bardzo, ale to bardzo możliwe że stworzę jeszcze kilka innych postaci do których mam już dopasowany odpowiedni charakter i strój. W tych postaciach na pewno znajdzie się Silvia.
Proszę tylko o ocenę wykonania lub krótki komentarz.

623[O-S-W] by Yoh - Page 25 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Wto Cze 07, 2011 1:05 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Aaa, Yoh, Sołtys i Potara!

Serio, brakuje kawałka siwizny i będzie Yołtys xd

To coś wystające zza głowy, co miałoby chyba być nadmuchanym barkiem, wygląda dość dziwnie. Co do zarzutów, może najwyżej coś zrobisz, żeby się pozbyć czarnej konturowej plamy nad okiem (wywala kontury, a tu takie coś, something no yes). Te trzy piksele na klacie wyglądają trochę dziwnie.

Btw, twoje base ma nieproporcjonalnie chude łapska. Szczególnie dziwnie to wygląda przy tej ostatniej wersji (po prawej na dole).

624[O-S-W] by Yoh - Page 25 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Wto Cze 07, 2011 1:06 pm

Pucolini

Pucolini
Silver Saint
Silver Saint
WOW : D Fuzja Pucek , Sołtys i Yoh ? ... Nie czekaj. TO NOWY YOH : O
Dobra nie ważne...
Co do wykonania to włosy a mianowicie tam gdzie wystaje taki kosmyk z paru pixeli (taka linia) po prawej. [O-S-W] by Yoh - Page 25 43935143709278139738To jest tam strasznie pusto i wydaje mi się że te włosy są na lewo strasznie przechylone. Może to tylko moje zdanie. Do tego ten taki kosmyk włosów na twarzy to są pejsy ? [O-S-W] by Yoh - Page 25 55590455530854220978 troche dziwnie to wygląda : P Pas i koszulka IMO są słabo pocieniowane. I tyle wywodów moich co do wykonania. Co do Yoh'a nadal się pytam do czego zmierzasz ? ...

Odpowiedź :

Raczej mało obchodzi mnie dyskusja zmierzająca na tor gustów. Yoh od początku był moim spritem i mogę zrobić z niego nawet Majina czy Nameczanina. Chcę jednak dojść w pewnym sensie do ideału który podobałby się każdemu, a nie tylko mi czy kilku innym osobom.


Imo tutaj zaprzeczasz sam sobie. Najpierw nie obchodzi Cię jaki kto ma gust a potem że chciałbyś żeby każdemu się podobało. A to właśnie zależy od gustu czy się komuś podoba czy nie. I nowy Yoh jest wykonany jak na Ciebie ok , ale robiłeś lepsze prace na które się miło patrzy a robisz czasami prace na które mimo to że są wykonane w miare dobrze patrzy nie miło. I nadal się trzymam przy tym że stare włosy pasowały by bardziej , że Yoh w podkoszulce z łańcuchem to Fuzja Sołtysa i Pucka trochę. Wybacz ale na początku tak sądziłem do póki nie przeczytałem że to nowy Yoh. Który z kolei ? Niektóre rzeczy żeby się przyjęły trzeba zmieniać. A niektóre odrazu są dobre. Jak Yoh. KLIK i przykładem na to jest że Logo Coca Coli jest po prostu dobre i nie wymaga zmian. A to że logo Pepsi się zmienia to nie znaczy że kiedyś było złe albo że teraz jest gorsze. Po prostu Yoh sam w sobie jest dobry i nie widze powodów do takich diametralnych zmian. Ale robisz to dla siebie , nie dla mnie. Więc zmieniaj go jeżeli taka jest twoja wola.

Ps. Nie uważam że łańcuch to mój pomysł bo tak nie jest. Po prostu najbardziej mi się kojarzy mój sprit z tym dlatego dodaje że fuzja ze mną też. Koszula bez rękawków to chyba nie też autorski pomysł Sołtysa ale jego sprit najbardziej mi się z tym kojarzy dlatego tak napisałem.

I tak Yoh wygląda lepiej w bluzie ;x

2kp.

Btw, Cola też parę razy zmieniała logo.

Nie wierzcie we wszystko, co znajdziecie w internecie.
Mikołaj Kopernik

@Edit
Jeden ch*j czy zmieniała czy nie. Chodzi i tak o sam przekaz.



Ostatnio zmieniony przez Pucolini dnia Sob Cze 11, 2011 6:43 am, w całości zmieniany 1 raz

625[O-S-W] by Yoh - Page 25 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Wto Cze 07, 2011 7:51 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Na wstępie muszę ,ale po prostu muszę zaznaczyć ,że to wygląda jak brat bliźniak Starszej wersji Sołtys'a. Ah ,nie mogłem się powstrzymać.
Tak więc włosy wyglądają bardzo ładnie ,nie mam żadnych zastrzeżeń. To samo tyczy się twarzy. Tors ,a arczej mięśnie na nim ( zarówno brzucha jak i cycochy ) są prawie niewidoczne. Myślę ,że to kwestia doboru palety kolorów - ta wygląda bardzo fajnei ,ale chyba słabo z podkreslaniem kształtów. Jedyne co tutaj troszkę je ratuje ,to te czarne pixele ,które same w sobie nie wyglądają dobrze wewnątrz pracy. Usuń je proszę i pokombinuj z najciemniejszym odcieniem koloru skóry. Ręka wygląda ładnie ,nie będę się tutaj pluł. Spodnie wyglądają dobrze ,to samo buty ( chociaz te z ostatnich wersji bardziej mi się podobały).
Tej kretynki nie wklejam ,ale wiec ,że coś się dzieje !

KP: 2
/Yoh

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 25 z 40]

Idź do strony : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.