Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : 1, 2, 3 ... 9 ... 18  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 18]

1[O-S-W] by Zbir Empty [O-S-W] by Zbir Sob Maj 08, 2010 10:20 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Tak ,więc zakładam jeszcze jeden temat ponieważ do starego nikt nie ma ochoty zaglądać ;/. Chciałem zrobić jakiegoś OPAR'a w wymiarach mniej więcej 50 wysokość ,30 szerokość bo większe są zaliczane do [pix]. Żeby się zabrać za tak małego rozmiaru graficzkę potrzebowałem nowego base na którym opierałbym moje prace. Tak więc wziąłem się do roboty i zrobiłem ... niestety nie wiem z jakim efektem. Przed wykorzystaniem go do nowych OPAR' ków chcę znać Wasze opinie.

Moje prace splecione w 1 obraz:
https://2img.net/r/ihimizer/img809/1236/sworks.png
[O-S-W] by Zbir Sworks

PS Będę aktualizował ten post co jakiś czas



Ostatnio zmieniony przez Zbir dnia Pią Cze 24, 2011 10:28 pm, w całości zmieniany 10 razy

2[O-S-W] by Zbir Empty Re: [O-S-W] by Zbir Nie Maj 09, 2010 7:04 am

Karlinek

avatar
Zbanowany
Zbanowany
A więc, zacznę od głowy.

Głowa ma głupie cieniowanie.Nie podoba mi się w ogóle.Proporcję są dobre za co jest mały plus ale reszta ssie i suxi.
Idziemy trochę niżej.Ręka krzywa i strasznie chuda, cieniowanie na klacie mi się w ogóle nie podoba.Nie potrzebnie jebłeś tego czarnego piksela, usuń go.Druga ręka jest za wysoko i trochę grubsza niż druga, która jest strasznie chuda.
Pas.O FUCK ! Cieniowanie ssie na nim po całości ! Popraw to natychmiast ;d
Spodnie, tu już lepiej.Cieniowanie ujdzie.No ale..Są za małe(czyt.za nisko je dałeś).Mają kilka nie potrzebnych pixeli.W niektórych miejscach w ogóle cieniowanie mi się nie podoba, ale jest dużo lepsze niż na klacie.Buty..WTF!? Zastanów się ilu tonowo cieniujesz..Raz 3, raz 4 tonowo, zdarzyło się też 2 tonowo... 🤦 Co do cieni, są dobre.Dużo rzeczy masz do poprawy :) Ogólnie pracuj ;D
Odwdzięczyłem się komentarzem ; >

3[O-S-W] by Zbir Empty Re: [O-S-W] by Zbir Nie Maj 09, 2010 3:02 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
[O-S-W] by Zbir Nowebasev2
Troszkę poprawiona wersja


PS Złe cienie głowy tzn ?

Edytuje bo chyba nie ma sensu pisać nowego posta jeżeli nikt nie skomentował starego...
Ktoś mi zasugerował że głowa jest krzywa ,tak więc zmieniłem ją nieco ,noi kilka innych pojedynczych elementów.
[O-S-W] by Zbir Nowebasev3


PS To "zakrzywienie" z tyłu głowy to ucho >.<



Ostatnio zmieniony przez Zbir dnia Nie Maj 09, 2010 9:07 pm, w całości zmieniany 1 raz

4[O-S-W] by Zbir Empty Re: [O-S-W] by Zbir Nie Maj 09, 2010 8:42 pm

Danioss

Danioss
Don
Don
głowa troszku tam od tyłu krzywa ale moim zdaniem piękna . Cienie ok
Klata i ręce , bardzo dobre , cienie i kształty na klacie bardzo mi się podobają .
Spodnie , no podoba mi się twój styl cieniowania , ale moim zdaniem mój jest lepszy ! xD
ale bardzo ładny .
Papcie to papcie co tam mam oceniać xD
Ogólnie bardzo realistycznie , chodz wziąść ile razy poprawiałeś base to już bardzo piekne xD
8/10

+1kp

5[O-S-W] by Zbir Empty Re: [O-S-W] by Zbir Nie Maj 09, 2010 11:26 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
No więc, nudzę się.. Także, pozwolisz że ocenię Ci OPAR'a? Tak? Dobra, to do dzieła!

Zaczynając od głowy, rzuca mi się w oczy jeden pieprzony guz, tuż za główką :P Wiem, iż planowałeś zrobić z tego ucho. Mimo wszystko, nie wyszło. Skasuj tego guz.. te ucho.

Druga rzecz.. Jadąc w dół, moim oczom ukazuje się strasznie krzywa ręka. Nie dość że jest nienaturalnie krzywa, to w nadgarstku dziwnie chuda.
Mięśnie w miarę dobrze widoczne, aczkolwiek sama budowa rączki, jak wspomniałem wcześniej, sprawia że nic nie wygląda tutaj dobrze :P
I to czego najbardziej nie lubię udało zastosować Ci się w tym OPAR'ku. Mówię tutaj o prawej krzywej łapce i uwaga, prostej i dobrze wykonanej lewej! Wiem że lewą stronę zazwyczaj łatwiej wykonać, no ale jak już ją robisz, to możesz określić ile odstępu od ciała powinna mieć prawa ręka. Lub odwrotnie, zaczynając od prawej powinieneś wiedzieć czy lewa ma bardziej odstawać czy być schowana za ciałem.
Jeżeli już jestem przy rękach, to wspomnę także o dziwnie zbudowanej prawej dłoni. Rozumiem że jest ona zaciśnięta... Ale czy zaciśnięta pięść wygląda jak kulka z czarnym px po środku >.< ?! Koniecznie musisz poprawić dłoń.

Klata.. Argh! O ile mięśnie na rękach wyszły całkiem przyzwoicie, tak już klata i mięśnie jakie powinny być na niej umieszczone, już nie.
Słabe cieniowanie sprawia że z daleka mięśni prawie nie widać, z bliska natomiast wyglądają naprawdę "dziko".
Sama budowa klatki wymaga poprawek, ale to już wedle własnego uznania rób..
Koniecznie jednak, wedle mojego uznania (XD) popraw cieniowanie.

Pasek wygląda całkiem ciekawie.
Czas na spodnie. Podoba mi się styl jakim je cieniujesz, ale styl w jakim je zrobiłeś już nie.
Cieniowanie, dobre. Nie mam zastrzeżeń. Co do w/w budowy..
Prawa nogawka strasznie ucieka w do tyłu. Czy on coś trzyma w spodniach, co próbuje się wydostać oO'?
Buty jak to buty, normalne. Nie ma co oceniać.

Ogółem.
Cieniowanie.. Jest dobrze, może być o wiele lepiej. Musisz się tylko przyłożyć.
Jeżeli chodzi o budowę i proporcje, to jest źle i koniecznie musisz wszystko poprawić.

4/10

+3kp

6[O-S-W] by Zbir Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pon Maj 10, 2010 12:33 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Dzięki za komentarze ,spróbuję poprawić to co mi wytknęliście ,kiedy tylko będę miał troszkę więcej czasu ^^

Dodaje ( teoretycznie ) poprawioną wersję.
Usunąłem guza , przyciąłem nieco spodnie , zmieniłem nieco rękę. Nie jest już tak wychylona. Oczywiście wraz ze zmianą kształtu ręki musiałem pocieniować je raz jeszcze ,to samo tyczy się dłoni. Zmieniłem cieniowanie całego torsu. Jest teraz bardziej wyraźne ( chyba o to chodziło Yoh tak ? Jeżeli nie to sprecyzuj się następnym razem nieco bardziej :P ). Mam nadzieję że wygląda teraz lepiej i liczę na dużo komentarzy ^^
[O-S-W] by Zbir Nowebasepoxzmianach

[O-S-W] by Zbir 1stopar lub [O-S-W] by Zbir 1stopar

Czekam cały czas na komentarze ...

7[O-S-W] by Zbir Empty Re: [O-S-W] by Zbir Nie Maj 23, 2010 8:32 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Z góry przepraszam za double posta ,ale to chyba jedyny sposób na zwrócenie Waszej uwagi na mój temat >.<
Mam nadzieję ,że nie będzie za to warna ,więc daję następną pracę. Czekałem z nią już kilka dni ,lecz ze względu na brak zainteresowania z Waszej strony daje ją teraz. Oby ,tylko Was troszkę rozruszała ^^
[O-S-W] by Zbir Wojowniky

Zapomniałbym o ostatniej rzeczy. Proszę o komentarze nie tylko tej prace ,ale wcześniejszych też.

8[O-S-W] by Zbir Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pon Maj 24, 2010 1:45 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Skasowało mi posta na pół strony, więc się wkurwiłem i napiszę takiego którego nie będzie mi szkoda -.-
Jeżeli chodzi o Base.
Popraw spodnie i biceps. Prawa ręka ogólnie do poprawy. Spraw by głowa była trochę okrąglejsza. Cieniowanie ujdzie. Aktualnie wydaje się zbyt krzywe.

Saiya'jin, czy kto to jest..
Cieniowanie ujdzie. Kurteczka spoko.
Włosy wydają się dziwne, a cieniowanie na nich do poprawy. Jeżeli chodzi o spodnie, ten sam błąd co w Base. Zbyt odstająca prawa nogawka.

Nowy OPAR.
Broda spoko, cieniowanie ujdzie, naramienniki mogą być. Klata ogółem ładnie wykonana. Szata, spodnie czy co to jest dziwna. Cieniowanie w miarę, ale sama budowa dziwna.
Nogi są co najmniej dziwne, bo wydają się być krzywe. Postaraj się je przesunąć, poszaleć trochę. Cieniowanie do poprawy. Oczywiście na nogach.

Krótko i zwięźle.
Ogółem. Większość wydaje się być krzywa i mieć zwalone proporcje. W większości cieniowanie także ujdzie, ale są elementy w których musi być zmienione.
Za całokształt..

5/10

+2kp

9[O-S-W] by Zbir Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pon Maj 24, 2010 3:26 pm

Bombi

Bombi
Paramecia User
Paramecia User
Ten opar jest nawet fajny.
Zacznę od góry. Cieniowanie głowy jest w porządku. Ta broda mi się bardzo podoba. Fajny kształt jak i Cieniowanie. Poniżej, klata nie jest idealna, ale zła też nie jest. Radzę Ci poprawić trochę. Kolejna rzecz, która mi się bardzo podoba to naramienniki. Och kształt mówi wszystko. Ładnie wykonane, a nie wspomnę o cieniowaniu. Te rękawicę są jakieś dziwne. Nie za bardzo wpadły mi w oko. Teraz trochę po marudzę. Ten koleś jest jakiś krzywy. Mówię tu o i kształcie ciała. Jest jakiś taki... jak to nazwać. O! Mam jest trochę za chudy :D. Teraz przejdźmy do pasa. Ten środek jest fajny, lecz te zapięcia. Prawie ich nie widać. Teraz to co mnie przeraziło. Spodnie!? Szata!? Sukienka!? Jakieś coś na nogach. Jest to fatalne. Nie dość, że jest krzywe to jest także źle pocieniowane. Ostania rzecz do buty. Buty jak buty nic z wiele nie powiem. Są fajne. :D

Moja ocenka 5,5/10 :lizz:

+2kp

10[O-S-W] by Zbir Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pon Maj 24, 2010 5:37 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
No ten już lepszy, bo myślałem, że tamte pleców i tyłu głowy nie mają (takie wrażenie) xD
Mięśnie brzucha są dobre, klatę mógłbyś trochę poprawić, mięśnie na rękach i ręce dobre, głowa mi się nie podoba, bo ma jakiś dziwny kształt, a może źle leży na ciele. Spodnie mogą być i buty, chociaż buty mogłyby być lepsze :P
Włoski na oparku są nawet fajne i ubranko też ale ten wojownik z brodą nie podoba mi się wcale:P
Nogi ma jakieś krzywe, gdybyś nogi poprawił na pewno byłoby lepiej:P
Ocena za wszystko: 5.5/10
Staraj się :D
Pozdro.

/f
KP: 1

11[O-S-W] by Zbir Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pon Maj 24, 2010 5:54 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Dodaję nieco zmienioną prackę.

[O-S-W] by Zbir Wojownikv2

Głowa bardziej okrągła ,tzn skróciłem ją o jeden pixel ...
Żeby wyglądał na bardziej przypakowanego zwiększyłem mu tors o 1 pixel oraz ręka jest większa. Widać także więcej mięśni brzucha.
Teraz chyba najgorzej wykonana ( a przynajmniej najbardziej krytykowana część OPAR 'ka ) ,czyli "spódnica". Została zwężona a cienie zrobione od nowa.
Nogi. Pojedyncze pixele zostały pousuwane ,niestety wciąż nie mogę osiągnąć efektu takiego ,jaki bym chciał... mówię o lewej nodze ,a raczej o jej stopie.

12[O-S-W] by Zbir Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pią Cze 04, 2010 5:02 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
[O-S-W] by Zbir Wampirlub [O-S-W] by Zbir Wampir2 ,ewentualnie [O-S-W] by Zbir Wampir3
Miał to być wampir ,ale wyszedł tak mało "mrocznie" >.<' . Oczywiście jak zwykle komentarze mile widziane ,tym bardziej szczera krytyka.

13[O-S-W] by Zbir Empty Re: [O-S-W] by Zbir Czw Lip 01, 2010 8:09 pm

Pucolini

Pucolini
Silver Saint
Silver Saint
O widzę wampirek coś nowego (ciągle saiyan i saiyan albo shadow form lub kaioken )
Z pozoru wygląda ładnie lecz przyjrzyjmy się w paincie.

Główeczka a raczej włosy wyglądają przyzwoicie lecz mógłbyś zrobić ich trochę więcej , dziwnie to wygląda jak się patrzy z daleka (normalnie) po za tym są jakieś zbyt gładkie jak na wampira który chce KRWIIIIII , więcej postrzępione włosy to jest to ! .
Twarz pocieniowana jest dobrze lecz bez fajerwerków można by to zrobić bardziej efektownie lecz jest poprawnie.
Idziemy dalej i teraz przejdę do SZATY WAMPIRAAA która jest koxerska (szkoda że prawa część zlewa się z mieczem jak patrzy się normalnie).
Idziemy dalej i naszym oczom ukazuje się STRÓJ.Elegancki wampir to jest to ! (Może jak miał by inne ubranie wyglądał by MROOOCZNO). Szata jest dobrze wykonana i tak samo dobrze pocieniowana. ( w last ver wygląda jak mikołaj a ja oceniam tą 1st).
Spodnie które są pod szatą są trochę gorzej pocieniowane lecz ujdą.
Butki są typowo zaj3bane mikołajowi xD Na serio wygląda w nich komicznie (nice obcas po prawej xD ) Te żółte elementy mogły by być lepiej pocieniowane tak samo jak same butki.

Ogólnie opar stoi na wysokim poziomie lecz mogło by być lepiej gdyby nie parę szczegółów ! Czekam na poprawioną versję a tymczasem wystawiam ci krwistą ocenkę 7,8/10

/Y
+3KP

14[O-S-W] by Zbir Empty Re: [O-S-W] by Zbir Czw Lip 01, 2010 10:24 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
[O-S-W] by Zbir Gambit
No cóż, w założeniu miał to być Gambit ,no ale wyszło jak wyszło...

Tak więc , łoceniajcie!

15[O-S-W] by Zbir Empty Re: [O-S-W] by Zbir Nie Lip 04, 2010 7:54 am

Mor

Mor
Bronze Saint
Bronze Saint
jest do niego troszkę podobny, ale mi nie chodzi za bardzo o podobność włosy nie przypominają oryginału. Oryginał ma je bardziej wystające:
http://gfx1.fdb.pl/cej3hk

Palec nie wygląda jak palec tylko jak by cała ręka była pokryta tą czerwienią musisz przenieść to do dołu!
Chwila to nie palec, ale i tak on trzyma zawsze to coś w wskazującym i środkowym palcu i joke. To przy szyi powinieneś dać na szaro przecież to jest szare, a nie niebieskie! Jak i spodnie są szare, a nie niebieskie. Rękawice też szare! Używaj ciemniejszych kolorów, ponieważ nigdy nie widać u ciebie cieniowania. Na kolanie zawsze miał taki metalowy krążek ty go tutaj nie dodałeś. Nigdy nie widziałem jego butów, ale chyba dobrze. Dobra zobaczyłem je ten krążek jest od butów! Buty są po kolana, ale na kolanach są te krążki.
Jeżeli chodzi o tą moc to nie wiem czy ona wypływa z ręki czy z jakiegoś rubinu stańmy na rubin. Cieniowanie jest słabe no i to już chyba koniec.

5.6/10

16[O-S-W] by Zbir Empty Re: [O-S-W] by Zbir Nie Lip 04, 2010 1:12 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
@UP Dzięki za komentarz ,ale będę się upierał ,że to ciemny niebieski ,a nie szary >.<.

A tutaj coś nowego ,czyli nekromanta
[O-S-W] by Zbir Projektnekromanta2[O-S-W] by Zbir Projektnekromanta

17[O-S-W] by Zbir Empty Re: [O-S-W] by Zbir Wto Lip 06, 2010 10:42 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Te jakże liczne i zatrważająco kreatywne opinie zainspirowały mnie do wstawienia wcześniej zrobionego OPAR'a. Chciałbym wiedzieć który jest lepszy i co ewentualnie w ni(m) /ch zmienić.
[O-S-W] by Zbir Wipyp

PS Prosiłbym o opinie zarówno pseudo Nekromanty jak i nowego OPAR'ka ,jeżeli możecie oceńcie je oddzielnie ,a nie jako całość.

18[O-S-W] by Zbir Empty Re: [O-S-W] by Zbir Sro Lip 07, 2010 10:17 am

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Hmmm..
Ocenię last. Cóż zacznę od góry, jak to zawsze tradycyjnie jest :P.
Włoski, w pierwszej pozie, nawet fajne, najlepsze jest w tym to że są tak oryginalne. Lecz, ta ich długość trochę nie realnie niestety wygląda. Jeszcze trzeba wspomnieć, o jakże ważnym aspekcie czyli cieniowaniu! Tutaj, się postarałeś cieniowanie włosków wygląda bardzo ładnie.
Zjedźmy trochę niżej, twarz. Oczko jak i cała głowa też ma dobre kształty i dobrze wyglądają na niej włosy. Cieniowanie w okolicach oczu też ładne, lecz pod włoskami też bym dał trochę cienia.
W końcu ubranie, a raczej ta jego kurtka. Hmmm.. Wygląda nieźle. Zadbałeś o cieniowanie, kształt też jest realny ogólnie dobra robota. Ale przy rączce w pierwszej pozie wygląda źle, ale widzę że w drugiej pozie, przy końcu rękawa a początku dłoni, zmieniłeś pixele no i właśnie tak lepiej wygląda. Co do błędów, druga ręka (ta którą widać tylko trochę), jest za długa.
Podoba mi się jeszcze jego T-Shirt, zrobiłeś dobre cieniowanie właśnie dla takiej koszulki.

Przy pasie, jak dla mnie trochę przesada ma on za wysoko spodnie lekko, no ale co do spodni.
Wyszły normalnie, ale nadgoniłeś to cieniowaniem, które mi się podoba. Do butków też nie mam zastrzeżeń, nawet z pomysłem je zrobiłeś.

Drugie włoski są równie dobre, ale realniejsze co chyba logiczne oddaje efekt że lepiej wyglądają. I w tych włoskach, też cieniowanie jest naprawdę dobre do którego nie mam zastrzeżeń.

3kp

19[O-S-W] by Zbir Empty Re: [O-S-W] by Zbir Sro Lip 07, 2010 7:38 pm

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
Zezwól że ocenię ci Nekromantę ponieważ bardzo mi się spodobał :D

Miałeś dobry pomysł na oparka i dobrze że go zrobiłeś bo wyszedł ci wspaniale.
Korona mi się podoba ale popraw cienie z samego tyłu daj cieniowanie 2 tonowe.
Strój jest bardzo ładny podoba mi się ten wzorek z kości(chyba to miało być z kości ?;p)
cieniowanie na nim jest bardzo dobre , i te czaszki na ramionach wyszły ci wspaniale.
Teraz czas na laske :D

Czaszki posiadają dobre proporcje, ale z cieniowaniem jest trochę gorzej.
Fajnie wyglądają te piórka które zrobiłeś pod czachami.

moja ocena to 7/10

2kp

20[O-S-W] by Zbir Empty Re: [O-S-W] by Zbir Czw Lip 08, 2010 2:36 pm

Sołtys

Sołtys
Zasłużony
Zasłużony
@OSTATNI
Pomysł na ubranie-całkiem dobry. Wykonanie także dobre,nawet dobre + : d
Nie podoba mi się natomiast to,że jest taki długi. Z braku creditów wnioskuję,że custom 100% ale trochę jednak przy długi.
Ręka,dłoń[!] wyszła za cienka. Cieniowanie rękawa w porównaniu ze spodniami,pasem,butami i koszulką leży i kwiczy. Do poprawki.
Twarz też ma dziwną. Za bardzo umięśniona ; d Pozbądź się zbędnych pixeli.
Włosy 2 są dużo lepsze o 1. Brakuje tu jednak kosmyka z prawej żeby nie wyglądały aż tak stopercząco.


@Pierwsze:
Tu krótko. Buty,włosy i twarz do poprawki. Najmniej do poprawy włosy. Daj jakieś wystające niekiedy kosmyki albo zrezygnuj z części czarnych pixeli. Kombinuj.
Buty tu nie pasują. Zmień je. A twarz też taka plastusiowata jak w ostatniej pracy. Więcej jasnego!!

Pracuj dalej :>


2kp

21[O-S-W] by Zbir Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pią Lip 09, 2010 10:04 am

Akagi Shigeru

Akagi Shigeru
Genin
Genin
I have to say, both are really great, I, myself see no "big" flaws in shading(Might be because I don't know much about it. :o), though, I still like them, especialy the "base" thing, also, the first hair is -much- better than the second one. Due to shape of it.
The skin on hand seems to be... a bit lighter than on head, also, give the first one a red shirt, and everything will be 'kay. Blue and blue(I think it's blue) is a bit... meh.
10/10

I can't really say much about the Necro, because I see no flaws in said OPAR/WIP. Once again, good base, keep up like that, and everything will be awsum. The Staff, is, also great.

10/10

/f
KP: 1

22[O-S-W] by Zbir Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pią Lip 16, 2010 9:58 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Zawarłem kilka małych poprawek oraz zrobiłem mix 2 ostatnich przedstawionych propozycji włosów ... Mam nadzieję ,że spodoba się Wam jeszcze bardziej niż poprzedni OPAR
[O-S-W] by Zbir Wipx

23[O-S-W] by Zbir Empty Re: [O-S-W] by Zbir Sob Lip 17, 2010 9:11 am

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Oceniam gościa z czerwoną bluzką.

Włosy kształtem mogą być jednak mi nie przypadły do gustu, cienie troche dziwne jak dla mnie, ale nie są złe.
Kurtka czy tam bluza nawet fajna cienie średnie, niezbyt mi się spodobały.Dłoń nieco dziwnie wygląda, ale to taki mały detal.Czerwona bluzka pod spodem dobra i jej cienie również.Pasek ładnie zrobiony, dżinsy mogą być a ich cienie przyadły mi do gustu. Buciki też dobre.

OPAR ogólnie jest ładny moja ocena 7,5/10


/f
KP: 1

24[O-S-W] by Zbir Empty Re: [O-S-W] by Zbir Nie Lip 25, 2010 10:57 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Włosy mają nawet ciekawy kształt, ale cienie mógłbyś lekko zmodyfikować. Twarz wygląda bardzo ładnie, ma dobre cienie oraz kształty.Bluza całkiem ładna ale, popraw rękaw, najlepiej popraw całą rękę, usuń ten pasek i pogrub ją na dole, a tak to cienie na bluzie są dobre. Na tej czerwonej bluzce słabo widać cienie ale w przybliżeniu wyglądają całkiem ciekawie. Pas oryginalny i ładnie wykonany. Spodnie są zbyt szczupłe, najlepiej gdybyś je też "pogrubił" bo teraz wygląda to trochę(bez urazy) pedalsko xD Cienie na spodniach są dobre i nie mam do nich zastrzeżeń. Buty mają dobry kształ i dobre cienie


/f
KP: 1

25[O-S-W] by Zbir Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pon Lip 26, 2010 9:27 pm

Sołtys

Sołtys
Zasłużony
Zasłużony
OPAR,OPAR,OPAR...
Dziś może będą OPARy ale któregoś dnia zechcesz zrobić sprite'a. Widzę,że własne base masz tylko 1 pozy. A reszta? Poza tym Twoje jest poza wszelkimi wymiarami. Nie pasuje to innych base sheetów. Będą problemy ze stworzeniem dobrego sprite'a. Lepiej popracuj na base SH lub jeśli wolisz AB. Cwicząc na tych wymiarach będzie łatwiej ze spritem w przyszłości.

Co do samej pracy:
Włoski cięzko mi jest sobie wyobrazić jakby wyglądały w rzeczywistości xD Nawet ja nie mam takiego szoguna na łbie gdy wstaję : d Ale jak tam uważasz. Włosy Yoha też są dziwne XD
W kazdym razie nie podobają mi się te kosmyki które zaznaczyłem na czerwono. No i dojdzie do nich jeszcze ten nad tym zaznaczonym na samej górze
[O-S-W] by Zbir Wtfdh
Nie będę czepiał się reszty [a jest czego] bo dopiero zaczynasz się bawić. Z czasem zauwazysz co jest nie tak. Sam.

Dalej idą rączki i mankiedy [w dresie? XD] Za chuuuudeeeee! [kolor zielony]
Zdziałaj to inaczej.

Naprawdę pobaw się na cudzym base. Będzie Ci łatwiej. Nie ma co się pchać na customy jak Yohacz [chociaż coraz lepiej mu idzie,żeby nie było xd]

Ćwicz dalej. Następnego komenta dostaniesz gdy zobaczę pracę na innym base :d xd

KP: 3
/f

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 18]

Idź do strony : 1, 2, 3 ... 9 ... 18  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.