Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 18 z 18]

426[O-S-W] by Zbir - Page 18 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Nie Paź 26, 2014 11:15 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
[O-S-W] by Zbir - Page 18 Ahri
Ahri z LOL'a

427[O-S-W] by Zbir - Page 18 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Wto Paź 28, 2014 10:35 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Dziwne, że nikt nie skomentował Ci tej grafiki.
Ogólnie rzecz biorąc, OPARek trzyma naprawdę wysoki poziom - jak większość Twoich prac, zresztą. Oryginalna poza, świetny dobór kolorów... Jedyne zastrzeżenia budzi tak naprawdę brak kilku elementów, widocznych na grafikach dostarczanych przez wujka Google. Zdaję sobie sprawę z tego, że nie wszystko da się umieścić na postaci rysowanej w tak małej skali. Natomiast Ty byłbyś w stanie pobawić się jeszcze z tą postacią.
Tak czy siak, kawał dobrze odwalonej roboty.

428[O-S-W] by Zbir - Page 18 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Nie Mar 08, 2015 1:14 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
[O-S-W] by Zbir - Page 18 Teemo
Mały Teeto na rozruszanie kości

429[O-S-W] by Zbir - Page 18 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Sob Kwi 04, 2015 2:38 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Dziwić się, że nikt nie skomentował Twojej pracy do tej pory?
Szczerze powiedziawszy, jest kilka możliwości:
1. Jest tak zajebista, że ludzie nie potrafią znaleźć w niej błędów, a więc wolą się również nie wypowiadać na ten temat.
2. Jest tak słaba i ma tak dużą ilość błędów, że ludziom nie chce się ich wypisywać.
3. Większość użytkowników ARS - w tym także i ja - to zasrane lenie.
Więcej nie chce mi się pisać. Wybierz jedno z trzech.

W kwestii grafiki... Przyjemna dla oka, aczkolwiek mała. Szału nie ma, choć specjalnych zastrzeżeń również tutaj brakuje. Ogólnie rzecz biorąc, nie jest źle ale każdy wie, że stać Cię na coś znacznie, znaaaacznie bardziej epickiego, Z-Beerze xd

430[O-S-W] by Zbir - Page 18 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Sro Sty 20, 2016 9:18 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
[O-S-W] by Zbir - Page 18 Ace_vs_Blackbeard
Mam jakiś sentyment do tej sceny >.>

[j]Not sure czy powinieneś to tutaj wstawiać w czasie trwania konkursu... No wiesz, pozory.[/j]
[z]Taka tajemnica poliszynela. Poczekałem kilka dni, aż zdecydowana większość aktywnych userów odda głosy, a po drugie i tak dwukrotnie został wymieniony mój nick przy mojej
pracy, także nie powinno być spiny :>.[/z]

431[O-S-W] by Zbir - Page 18 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Czw Sty 21, 2016 1:58 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
"Dai Enkai, Entei" wyszedł ci cudnie, co do postaci to jak już wspomniałem przy głosowaniu. Czarnobrody sam z siebie oddaje jego "zeahahaha", ogólnie veri gud. Faceset Ace'a także jest miodzio, ale sam oparek Ace'a... hmm czuje pewien niedosyt :s + but jego z mojej prawej wygląda jakoś dziwnie długi jak u klauna, ale to może tylko moje wrażenie.

432[O-S-W] by Zbir - Page 18 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pon Cze 20, 2016 12:15 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
[O-S-W] by Zbir - Page 18 Retro_Vegeta
Retro Vegeta ... w przerwie od nauki. Jeszcze 8 dni moi drodzy ...

433[O-S-W] by Zbir - Page 18 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pon Cze 20, 2016 1:50 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Retro Vegeta ... w przerwie od nauki. Jeszcze 8 dni moi drodzy ...
Szczęściarz...

[O-S-W] by Zbir - Page 18 Retro_Vegeta
Postać się prezentuje wyjątkowo fajnie. Kontur ciekawy, styl typowo retro. Nie wiem co mogę o nim napisać bez cieniowania. Prawa nóżka niepotrzebnie jest tak bardzo wypchnięta do tyłu, plus mam wrażenie, że fryzurę przydałoby się zrobić nieco "masywniejszą". Ale ogólnie bez większych zastrzeżeń, Zbirku. Jak mi napiszesz, że długi czas nic nie robiłeś to się zastrzelę stojąc na barierce mostu z kablem od TV przewiązanym wokół szyi XD

434[O-S-W] by Zbir - Page 18 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pon Cze 20, 2016 2:45 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Yoh napisał:
Retro Vegeta ... w przerwie od nauki. Jeszcze 8 dni moi drodzy ...
Szczęściarz...

[O-S-W] by Zbir - Page 18 Retro_Vegeta
Postać się prezentuje wyjątkowo fajnie. Kontur ciekawy, styl typowo retro. Nie wiem co mogę o nim napisać bez cieniowania. Prawa nóżka niepotrzebnie jest tak bardzo wypchnięta do tyłu, plus mam wrażenie, że fryzurę przydałoby się zrobić nieco "masywniejszą". Ale ogólnie bez większych zastrzeżeń, Zbirku. Jak mi napiszesz, że długi czas nic nie robiłeś to się zastrzelę stojąc na barierce mostu z kablem od TV przewiązanym wokół szyi XD
Patrząc na ostatni post w temacie, to od 20 stycznia. Czy to długo, to nie wiem :P
PS Dzięki za komentarz ;)

435[O-S-W] by Zbir - Page 18 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pon Cze 20, 2016 3:13 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Patrząc na ostatni post w temacie, to od 20 stycznia. Czy to długo, to nie wiem [O-S-W] by Zbir - Page 18 506850652
PS Dzięki za komentarz [O-S-W] by Zbir - Page 18 2879099665
Spoko.
Cóż... u mnie nic się nie działo od 25 grudnia. To raczej troszkę długo, patrząc na to jak grafiki pojawiały się kiedyś Awesome Face

436[O-S-W] by Zbir - Page 18 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Czw Cze 23, 2016 1:32 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Retro Vegeta
Czy ja wiem, powinien być bardziej klockowaty... ale pracka jest ciekawa, doprawdy niecodzienny widok. Aż dziwne, że od tak sobie jebnąłeś coś i wrzuciłeś... trochę nawet jebnąłeś we mnie motywacją żebym sam coś zrobił, ale jak to pójdzie to się sobaczy.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 18 z 18]

Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.