Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 18  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 9 z 18]

201[O-S-W] by Zbir - Page 9 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Sob Mar 12, 2011 11:11 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Widząc nowego posta w temacie Seza ,zmobilizowałem się i też zrobiłem co nieco. Poprawiłem oba stare base ,zarówno męskie jak i żeńskie. Są tutaj także 2 przykładowe postacie na nich zrobione. Mam nadzieję ,że się Wam podobają.
[O-S-W] by Zbir - Page 9 Examplesv

202[O-S-W] by Zbir - Page 9 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Nie Mar 13, 2011 11:39 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
[O-S-W] by Zbir - Page 9 Sissy
Nikt nie chciał się wypowiedzieć na temat ostatnich kilku prac ,więc może ona Was do tego zmusi. Sissy jej na imię ^^.

PS Small credit goes to Mr Chaos

203[O-S-W] by Zbir - Page 9 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Sob Mar 19, 2011 8:40 pm

Pucolini

Pucolini
Silver Saint
Silver Saint
Bardzo fajnie pocieniowane , ogólnie masz swój styl. Oparki wyglądają na takie estetyczne. Wszystko wygląda fajnie ... ale włosy są o wiele za duże jak na to base. Włosy są takiej wielkości jak cała postać. Tak mi się wydaje xD
Po prostu dziwnie to wygląda.

@Edit
Ale mimo wszystko mi się jakoś tak wydaje że te włosy są większe od niej xD Jakoś to dziwnie wygląda. I ładniej by wyglądało z normalnymi włosami chyba.

KP: 1
/Yoh



Ostatnio zmieniony przez Pucolini dnia Sob Mar 19, 2011 9:09 pm, w całości zmieniany 1 raz

204[O-S-W] by Zbir - Page 9 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Sob Mar 19, 2011 9:03 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
No wiesz włosy w tego typu pracach z reguły są nieproporcjonalnie duże lub mają dziwny kształt ... spójrz chociażby na formy ssj ( a dokładniej ssj3 ) u Goku.

205[O-S-W] by Zbir - Page 9 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Nie Mar 20, 2011 12:08 pm

Sage

Sage
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Oceniając tylko ostatniego:
Naprawdę świetny opar, jesteś dobry w tym co robisz, świadczą o tym szczegóły twarzy(ja tam widzę nos i usta!)
Tak jak pucuś wspomniał, włosy wydają się nieproporcjonalne nawet jak na LSW. Wydaje mi się że ręka jest trochę za krótka, powinna sięgać do połowy uda. Cieniowanie i jak już wspomniałem szczegóły tej pracy czynią ją niesamowitą.

206[O-S-W] by Zbir - Page 9 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Nie Mar 20, 2011 11:35 pm

Rizuke

Rizuke
Zasłużony
Zasłużony
Okey ocenie Ci ostatnią pracke:
Więc zaczynając od góry - włosy strrasznie nie podoba mi się ta grzywka strasznie dziwnie to wygląda lecz te tylnie włosy ładnie zrobiłeś cienie są okey. Ręka tej laski po lewej wydaje się strasznie chuda mogłeś coś jej dodać za to nie żałowałeś jej wielkości piersi - również dobrze pocieniowane podoba mi się. Nogi dobre również ogólnie opar wykonany dobrze tylko ta grzywka bardzo mi się nie podoba.

207[O-S-W] by Zbir - Page 9 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Sro Mar 23, 2011 10:51 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
[O-S-W] by Zbir - Page 9 Basestq
Kolejna edycja base. Jeżeli ktoś miałby ochotę użyć któregoś z nich ,niech najpierw prosi o pozwolenie ,a potem go używa.

208[O-S-W] by Zbir - Page 9 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Czw Mar 24, 2011 12:11 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
No więc nudzi mi się i aby zrobić coś pożytecznego, ocenię Ci najnowsze prace. Kobiece base prezentuje się na pierwszy rzut oka bardzo fajnie, po dokładniejszym przyjrzeniu się można wyłapać pewne błędy. Na głowie za dużo najciemniejszego odcienia, dodatkowo cały efekt niszczysz tym że kolor jest sam w sobie zbyt ciemny. Przy cieniowaniu trzy-tonowym powinieneś go zredukować do minimum. W tym wypadku zrobiłeś odwrotnie. Sama budowa base jest w miarę ciekawie i fajnie wykonana. Jak to kobieta, drobniejsza od mężczyzny. Prawa łapka jest jednak zbyt chuda. Wiem że masz manię robienia krótkich łapek, ale tutaj stanowczo przesadziłeś. Lewa pierś tej 'OPARki' jest że tak to ujmę zbyt spiczasta. Rozumiem że chciałeś zrobić kobietę i wyraźnie podkreślonych walorach, ale tu jednak nie wygląda to zbyt ciekawie. Nie wiem czy taki był twój zamiar czy nie, ale proponuję bardziej wystawić lewą łapkę, gdyż nie jest w ogóle widoczna. OPAR'ki tworzone na base nie wychodzą jednak tragicznie, kiedy to nie ma żadnych cieni.
W przypadku męskiego Base mam nieco więcej zastrzeżeń. Na głowie mniej najciemniejszego odcienia, ale sam styl cieniowania zdecydowanie gorszy niż w przypadku panienki. Z daleka wygląda to jakby miał lekko kwadratowe czoło, z bliska w oczy rzuca się ponownie to że średniego odcienia użyłeś miejscami, najciemniejszego natomiast najwięcej. Błąd. Także cienie twarzy zbyt ciekawie się nie prezentują. Kiedy zobaczyłem to base po wejściu do twojego tematu, stwierdziłem że to pewnego rodzaju odmiana, innowacja w LSW. Po przyjrzeniu się bliżej budowie ciała OPAR'a muszę zrezygnować z tego zdania. Bary są zbyt szerokie, a łapki w porównaniu do nich zbyt krótkie. Dodatkowo, postać jest za szeroka w talii, tu przydałoby się pewne rzeczy poprawić. Cieniowanie klatki piersiowej.. Robiłeś to wcześniej, zdecydowanie lepiej i ciekawiej, uciekasz z dobrej drogi, wróć na nią póki jest okazja ku temu. Mięśnie ujdą, opaski na ręce jak i pasek nie są tu w ogóle potrzebne. Skoro o pasku mowa, to niszczy on spodnie. Za bardzo zlewa się z ich kolorystyką i daje to przeciwny efekt niż powinno. Prawa noga, przy samej stopie jest zbyt chuda w porównaniu do tego samego miejsca na nodze lewej.
Pochwalić Cię mogę za innowacyjny pomysł na nos. Wygląda to w miarę ciekawie, nie mam pojęcia czy było to już stosowane na Vortexie czy nie, ale podoba mi się ten pomysł.

Ogółem.. Spodziewałem się po Tobie czegoś więcej. Tymi pracami nieco mnie zawiodłeś. Nie chodzi tu o to że są słabe, ale o to że mają masę błędów co do Ciebie jest nie podobne. Spadek skilla pod moją nieobecność czy niechęć przy tworzeniu prac? A może tworzone na szybko? Nie wiem, nie chcę wiedzieć. Tym razem mam okazję wkleić to także do twojego tematu.

[O-S-W] by Zbir - Page 9 Traini

KP: 3
/Yoh

209[O-S-W] by Zbir - Page 9 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Czw Mar 24, 2011 3:20 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Tak więc jeżeli chodzi o damskie base. Ciemne cienie na głowie tak czy siak będą przykryte włosami ,więc o to nie powinieneś się absolutnie martwić. Piersi jak dla mnie są ok ,poza tym jesteś jedyną osobą której przeszkadza ich 'szpiczastość' ,jeżeli kiedyś dojdę do wniosku ,że rzeczywiście miałeś rację i warto to zmienić ,to z pewnością ej poprawie. Jak na razie ,pozostawiam je takie jakie są. Co do ręki ,to rzeczywiście jest chyba troszkę za krótka ,postaram się to poprawić ,ale jej grubość jest jak najbardziej odpowiednia. Właśnie o to chodziło ,żeby jej rączka była chudziutka ,a nie gruba i umięśniona i poza tym sztywna jakby się spinała. To ma być kobiecie base ,bogate w krągłości - nie sztywne. Jeżeli mamy być szczerzy ,to chciałem uniknąć takich efektów jak w Twoim base. One jest dość mocno męskie i nieproporcjonalne { szczególnie wielkość i długość nóg do rąk i torsu ( bez urazy ) }
Co do męskiego base.
Kształt czoła nie u każdej osoby jest taki sam ,nie każda praca musi wyglądać jak poprzednia. Poza tym podobnie jak w female base wszystkie zostaje przykryte włosami. Bary prawdopodobnie będę jeszcze poprawiać ,bo zostawiłem za dużo miejsca pomiędzy nimi i klatką piersiową ... ,ale podkreślam raz jeszcze może. Talia jest ok ,pozostanę przy niej - podobnie jak z cieniowaniem uszu przy pomocy średniego tonu. Mięśnie klatki piersiowej nie podobają Ci się ? Nie wyglądają wspaniale ,ale osobiście nic strasznego w nich nie widzę.
Poza tym pamiętaj ,że obie postacie to tylko base'y. Chodzi tutaj o ogólny zarys postaci. Każdy kształt i cieniowanie mięśni ,spodni i innych elementów jest ruchomy i za każdym razem inny ( no z reguły ) ,więc nei ma co się przyzwyczajać do wyglądu base. Do niektórych rad postaram się zastosować ,a neiktóre jak już wcześniej wspomniałem ,oleję.
Dzięki za komentarz ,już się odwdzięczyłem :].

210[O-S-W] by Zbir - Page 9 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Czw Mar 24, 2011 9:25 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
[O-S-W] by Zbir - Page 9 Bases
No cóż ,nieco zmieniłem base'y. Tak jak prosiłeś wydłużyłem w obu pracach ręce. Dodatkowo przy męskim base wydłużyłem mu nogi przez co nie wygląda już jak napakowany karzełek. Zmniejszenie barków nie było potrzebne. Dodatkowo tylko dla Ciebie Yoszku zmieniłem nieco wygląd torsu ... i tak będzie za każdym razem inaczej zrobiony.

PS Te nosy to już od dawien dawna były stosowane i powszechnie 'używane' na Vortexie.

211[O-S-W] by Zbir - Page 9 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Nie Mar 27, 2011 7:01 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
[O-S-W] by Zbir - Page 9 Angelniece
Tak więc jest to mój pierwszy Custom od dłuższego czasu ... na początku planowałem jej dodać jeszcze skrzydła ,ale myślę ,żeby byłaby to mimo wszystko przesada.

212[O-S-W] by Zbir - Page 9 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Nie Mar 27, 2011 9:05 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
No! Miło ujrzeć u Ciebie jakąś pracę-custom. Mimo że ilość błędów jest znikoma, to jednak zawsze jakieś są. Postaram się je szybko wyłapać i podzielić się z Tobą tym co jest nie tak. Spodnie. Tu nie podobają mi się te krzywizny, nie wiem czy chciałeś uzyskać właśnie taki efekt czy nie, ale w każdym razie z daleka nie wygląda to fajnie, a z bliska jeszcze gorzej. Drugą rzeczą jest but na lewej stopie 'OPAR'ki'. Jest zbyt.. jakby to ująć.. płaski? Ucięty? Nie wiem, ale chyba wiesz o czym mówię. Wiem jaką pozę chciałeś uzyskać, ale ten but zwyczajnie mi się nie podoba, no nie jest to dobrze wykonany elemencik. Mały bo mały, ale równie ważny co cała praca. Włosy mimo że nie mają cieni co jest całkiem fajnym pomysłem, to nie podoba mi się wykonanie niektórych kosmyków. Mimo to, źle nie jest. Jeżeli chodzi o przyjemniejszą część oceny, to podoba mi się cieniowanie, zresztą jak zwykle, pomysł na postać i wykonanie pozy. Póki masz pomysły, będziesz brnąć do przodu w tej dziedzinie grafiki. Pelerynka czy szalik, bo nie wiem dokładnie co to jest wygląda ekstra. Naprawdę, kawał dobrej roboty.

Ogółem..
Haruhi tu nie potrzebna. Mimo to, widać leciutki, niewielki spadek formy. Bywało lepiej, ale już masz u mnie dużego plusa za customa i pomysł.

2kp

213[O-S-W] by Zbir - Page 9 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Nie Mar 27, 2011 9:21 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Tak więc jeżeli chodzi o włosy to miał sprawiać wrażenie 'rozdmuchanych' przez wiatr. Może i część tych rozwianych kosmyków wygląda specyficznie ,ale mi osobiście to nei pzreszkadza :P. Stopa jest przycięta ,le to przez opadające spodnie ,są dość luźne więc przykryły część buta ... raczej myślałem ,że przyczepisz się do drugiego buta ( tego bardziej skierowane w naszą stronę ,ale jak mus to mus ). Jeszcze kwestia spodni. Tak więc TAK ,to był zamierzony efekt. Niestety nie do końca uzyskałem go taki jaki chciałem. Nie chciałem robić ich tym razem po prostu nadmuchanych i tak ich pozostawić natomiast miałem wizję spodni luźnych ze stosunkowo dużą ilością zagięć.
Dzięki za koemntarz.

214[O-S-W] by Zbir - Page 9 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pią Kwi 01, 2011 9:47 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
[O-S-W] by Zbir - Page 9 Chicks
Pełen weny i inwencji twórczej nazwałem ten obrazek " Dupy ". Pierwszą zrobiłem już jakieś 2 tygodnie temu ,natomiast tą drugą w pelerynce kilka dni temu. Mam nadzieję ,że się Wam spodobają.

215[O-S-W] by Zbir - Page 9 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Sob Kwi 02, 2011 12:56 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Nie ma to jak oryginalna nazwa dla własnego dzieła, heh..
Pierwszym dość poważnym problemem jaki dostrzegłem w tych postaciach są proporcje. Rozumiem że nie chciałeś iść na całość tak jak ja, ale obie te panienki mają zbyt krótkie rączki, zwłaszcza u tej pierwszej jest to bardzo widoczne. W porównaniu z wielkością głowy jaką w przypadku LSW dosyć trudno zmienić ciało wydaje się trochę za małe. Owszem, kobieta musi być drobniejsza od mężczyzny, ale Zbirku mój Ty drogi, nie przesadzaj. A teraz po kolei. W przypadku pierwszej panienki nie podoba mi się to że w żaden sposób nie zaznaczyłeś włosów przy twarzy. Tu przydałby się outline. Możliwe że taki miałeś zamiar, ale w tym wypadku ona wygląda jakby nosiła jakiś hełm. Dodatkowo, kolor skóry i włosów dziwnie się miesza i nie daje to tak ciekawego efektu jak mogłoby się wydawać. Popracowałbym także tu nad cieniowaniem tej brązowej podkoszulki. Zaznaczyłbym w tym wypadku nieco bardziej to że ona ma jakieś piersi, a z tego co widzę małe nie są. Lewa część kurteczki powinna lekko nachodzić na jej lewą pierś. Teraz jest to pokaz tylko kawałka kołnierzyka. Dół wygląda dobrze. Nie mam tu większych zastrzeżeń. Wysuń nieco lewą rękę. Druga praca reprezentuje o wiele wyższy poziom. Do włosów w przeciwieństwie do wcześniejszej pracy nie mam żadnych zastrzeżeń. Wyglądają fajnie i nie mieszają się z kolorem skóry dzięki odpowiedniemu outline'owi. Nieco popracowałbym nad pelerynką. Mam na myśli tą część zewnętrzną, wygląda sztywnie. Sam pomysł zasługuje tu na pochwałę.. Nie mam do tej pracy większych zastrzeżeń, jest dobra.

Ogółem..
Pierwsza praca jest gorsza, niż ta druga. Ale to już zapewne wina czasu jaki minął od stworzenia tej pierwszej i drugiej. Błędy Ci wymieniłem, ogólnie nie jest źle. Trzymasz wysoki poziom, staraj się go nie obniżać.

[O-S-W] by Zbir - Page 9 Traini

KP: 3
/Feli

216[O-S-W] by Zbir - Page 9 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Sob Kwi 02, 2011 3:45 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Dzięki za ocenę. Co do pierwszej pracy brak konturów przy wewnętrznej części włosów był zamierzony. O ile z boku rzeczywiście może dodanie ich poprawiłoby wygląd pracy ,to przy czole zmieniać tego nie będę.Co do podkoszulki to to tak ma być. Koszulka jest napięta ,a przynajmniej nie tak luźna jak inne ,więc nie ma co jej podkreślać. Po to wystają cyce jej z jednej stroyn ,żeby w danym momencie ( jak ten ) widać było ,że coś tam ma. Co do ręki to jest rzeczywiście troszkę krótsza niż przy pierwszej pracy ,bo była ona robiona na jeszcze nie poprawionym base. W drugiej pracy rąk wydłużać nie będę ,przy takiej długości pozostanę. To by chyba było na tyle :].

217[O-S-W] by Zbir - Page 9 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Sob Kwi 02, 2011 6:26 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
[O-S-W] by Zbir - Page 9 Brolly
Tak moi drodzy ,tym razem przyszedł czas na mojego Brollyego. No Yoh masz szansę by mnie zniszczyć :P.

218[O-S-W] by Zbir - Page 9 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Nie Kwi 03, 2011 1:52 am

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
No więc tak oceniamy!

Bardzo fajny custom. Podobają mi się włosy, nie są tak jak w niektórych przypadkach ta przesadzone. Kolor też jest przyjemny dla oczy, nie razi tak. A cieniowanie jest spoko. Twarz taka sobie ale jej wyraz totalnie mnie rozbroił.
Poza jest sama w sobie mało ciekawa mimo, że typowa dla Brokuły. Jego lewa ręka dziwnie się kurczy przy nadgarstkach, tak nierealnie. Zbyt wyraźny to efekt. Ogólnie wydaje się dużo chudsza niż prawa. Cienie klaty jak i rąk jest fajne, a kolory nie rażą. Jednak może to być tylko moje odczucie bo siedzę na lapku, dopiero to mi na myśl przyszło.
Ciało dziwnie się kurczy w stosunku do spodni, jest takie dłuuugie i rozciągnięte. Tu całość mi się podoba, kontury, kolory, cieniowanie i kształt.

Cały oparek jest na wysokim poziomie. Jednak ma kilka niedociągnięć. Niestety powstrzymam się od oceny w skali. Mam nadzieje, ze zrozumiesz :>
Czekam na kolejne prace i życzę oparka tygodnia.

KP: 2
/Yoh

219[O-S-W] by Zbir - Page 9 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Nie Kwi 03, 2011 9:49 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Włosy w porównaniu do oryginału wydają się być zbyt 'duże' i zbyt mocno najeżone. Oczywiście, każdy ma własny styl i gdyby się im przyjrzeć z nieco innej perspektywy, można by powiedzieć że wyszły naprawdę nieźle. Ale jak sam kiedyś pisałeś, oceniamy w tym wypadku postać z anime przeniesioną do świata LSW. Twarz wydaje się dziwna, nie oddaje tego szaleństwa tak jak było w moim przypadku. Tu wygląda raczej na kogoś wkurzonego, a nie na napakowanego psychola który każdego by zabijał. Cholernie podoba mi się wykonanie prawej ręki, mięśnie są tu niemal perfekcyjnie wykonane. Zastrzeżenia mam jednak do lewej ręki. W porównaniu do prawej jest po pierwsze zbyt chuda. A po drugie, dziwnie wykonałeś w jej przypadku dłoń. To czerwone 'cóś' jest piękne. Pod względem cieniowania i proporcji. Pokazałeś że używając trzech odcieni można dokonać cudu ^^ Tak jak pisałem podczas twojej rekrutacji do SOS Brigade, tak wspomnę też o tym tutaj. Nie podoba mi się wykonanie klatki piersiowej. Miejscami wydaje się zbyt kwadratowa, poza tym wszędzie jest zbyt jasna. Nie podkreślasz tego jak wygląda jego klata, a po prostu używasz najciemniejszego odcienia do zaznaczenia tego jak wygląda. Tu potrzeba jeszcze podkreślenia tych mięśni w przypadku Brolly'ego. Do prawej nogi nie mam żadnych zastrzeżeń. Większe pojawiają się znowu jeżeli chodzi o lewą. Cieniowanie może być, ale cholera.. Po co wsadzałeś tam ten pieprzony czarny pixel idący od buta w górę? Nie wygląda to na żadne wgniecenie, a nawet niszczy tą nogawkę. Przez to wygląda ona zbyt kwadratowo? Tak, myślę że to idealne określenie. Poza tym postać jest wykonana naprawdę nieźle. Dlaczego nie idealnie? Z powodu powyższych błędów i tego że góra wydaje się być przesunięta do tyłu, przód natomiast do przodu.

Ogółem..
Postać trzyma naprawdę wysoki poziom, ale jak widzisz ma błędy. Nie mówię że wszystko musisz poprawiać, ale przynajmniej niektóre, te najważniejsze. Kolejny raz pokazałeś że stać Cię na jeszcze więcej niż bym przypuszczał.

[O-S-W] by Zbir - Page 9 Traini

3kp

220[O-S-W] by Zbir - Page 9 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Nie Kwi 03, 2011 11:05 am

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Tak więc co do wyrazu twarzy ,to rzeczywiście teraz widzę w czym zrobiłem błąd ... ,a raczej czego nie zrobiłem. Myślę ,że teraz wygląda to nieco lepiej. Co do włosów to fakt teraz jak na nie spojrzę ,to rzeczywiście są nieco za duże ,ale ich demontaż mija się teraz z celem ... jestem zbyt leniwy ,żeby robić je raz jeszcze i strać się je zrobić ładnie jednocześnie ... następnym razem postaram się tego uniknąć. Co do tego ,że są najeżone ,to Brolly właśnie takie miał. Nie wyglądały one jak normalny ssj ... kształtem byłby podobne do tych Trunksa w formie ussj. Klatka piersiowa wydaje mi się być dobrze zrobiona ... arczej nie będę jej zmieniał. Co do ręki to przesunąłem nieco dłoń i wydaje mi się ,że już wygląda trochę lepiej. Teraz czarne pixele przy nogawce ... usunąłem je tak jak mówiłeś.
Dzięki za rady i za komentarz ... Tobie tez Bercik ;).
[O-S-W] by Zbir - Page 9 Brollyu

221[O-S-W] by Zbir - Page 9 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pią Kwi 15, 2011 7:19 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
I oto moja kolejna praca ,tym razem jest nią ... pokojówka (?).
[O-S-W] by Zbir - Page 9 Maidq
Mam nadzieję ,że mnie ni zawiedziecie i znajdzie się tutaj kilka komentarzy.

222[O-S-W] by Zbir - Page 9 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Pią Kwi 15, 2011 7:39 pm

Mimie

Mimie
Second Child
Second Child
No więc Zbirku ^^
Oparek jak dla mnie jest bardzo dobry ;p.
Więc aby się upewnic otworzyłem pracę w magicznym programie zwanym Gimp-em.
No i nie zawiodłem się proporcję ładne z wyjątkiem tego, że nogi wyglądają jakoś tak pokracznie. Kształt włosów jest zajebiaszczy, tak samo jak i piersi <3 Wyszły naprawdę fajnie. Ogółem ubranie jest ładne i co ważne pomysłowe zwłaszcza pod względem kolorów. A teraz co najbardziej mnie się podoba czyli cieniowanie i kolor włosów, wyszło Ci to wprost cudnie :]Cieniowanie reszty pracy również ładne, ale jak dla mnie ta częśc była najlepsza. O nogach już pisałem więc to na tyle :]
Reasumując oparek nieprzeciętny, ba nawet zajebisty ^^
Pozdro.

1kp

223[O-S-W] by Zbir - Page 9 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Sob Kwi 16, 2011 5:57 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Na pierwszy rzut oka praca wygląda naprawdę fajnie.

Włosy wyglądają dosyć ciekawie, ale w Twoim wykonaniu ogólnie trudno o to by się do nich przyczepić. Czapka również jest fajnym dodatkiem, odpowiednio pocieniowana, dobre proporcje.. Nie podoba mi się prawa dłoń. Owszem, ręka sama w sobie miała być krótka i dosyć cienka, już sobie zapisałem w mózgownicy to że twoje prace będą charakteryzować się właśnie tym elementem. Mimo to, nie mam zapisanej tam niewielkiej kulki służącej za dłoń. Bo właściwie, nie jest to dłoń. Zmniejsz o jeden pixel samą rękę i powiększ dłoń jak chcesz zachować taką długość całości, ale ogólnie zmień tą dłoń. To samo tyczy się nóg. Rozumiem że chciałeś by ta pokojówka (?) stała w rozkroku, ale szczerze mówiąc, trochę z nim przesadziłeś. Nóżki są dosyć chude, taki rozkrok tylko pogarsza wygląd dolnej części pracy. Poza tym nie widzę jakichś większych błędów. Praca jest wykonana dosyć fajnie, pomysł ciekawy.

[O-S-W] by Zbir - Page 9 Traini

2kp

224[O-S-W] by Zbir - Page 9 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Wto Kwi 19, 2011 12:01 am

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Dobra Zbir, jest 2 w nocy więc mój komentarz może być trochę dziwny, ale w przerwie podczas tworzenia gifona mogę ocenić.
Pomysł nawet ciekawy, wiem że kiedyś był Battle Royale o tematyce pokojówki ale mniejsza o to.
Ogólnie, naprawdę trafny całokształt, nie za wysoka, zgrabna kobieta jak najbardziej pasuję. Ubranie również dopasowane do pokojówki, jednak nie widzi mi się ta czapeczka z odsłoniętymi włosami, poniekąd wyszła naprawdę dobrze, jak dla mnie nie bardzo pasuję dla pokojówki bardziej dla Stewardessy. Cieniowanie włosów idealne, fajnie że kosmyki wewnątrz nie mają czarnego konturu tylko ciemny kolor włosów; jak dla mnie wygląda to bardzo dobrze. Teraz twarz, cienie jak zwykle dobre, jednak po przybliżeniu dziwnie wygląda ten nos/usta pomimo tego że z daleka wygląda normalnie. Wygląda po prostu dziwnie. Więcej zastrzeżeń przy twarzy nie mam, czas na ubranie. imho dość oryginalne, podkreślone piersi, a pod nimi cień - raj dla oka. Cieniowanie idzie Ci świetnie, aż miło popatrzeć. Odpowiednia długość, kolorystyka też. Jednak lewa(jej) noga, jest jakaś nie realna, szczerze nie podoba mi się, druga jest w porządku.
To chyba tyle.

KP: 2
/Yoh

225[O-S-W] by Zbir - Page 9 Empty Re: [O-S-W] by Zbir Czw Kwi 21, 2011 10:45 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Dzięki Feli za ocenę ,wiem ,że nie często się udzielasz ,więc fajnie ,że zajrzałeś akurat tutaj :).
[O-S-W] by Zbir - Page 9 Onewingedangel
Mój nowy twór - One winged angel. Chyba każdy umie somie przetłumaczyć ,prawda?

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 9 z 18]

Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 18  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.