Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Sprite by Manas Empty Sprite by Manas Nie Maj 30, 2010 4:30 pm

manasek4

avatar
Earthling
Earthling
No to ukazał się mój 1 sprite
Proszę oceniać ^^
https://2img.net/r/ihimizer/f/manasv4.png/

2Sprite by Manas Empty Re: Sprite by Manas Pon Maj 31, 2010 1:47 pm

Wzol

Wzol
Paramecia User
Paramecia User
Co tu dużo oceniać.. zrobiłeś sprita ze słabego oparka...
Ataki są dość dobre, ale znalazłbyś jakieś fajniejsze, tj. bardziej urozmaicone.
Cieniowanie słabe, włoski katastrofa, dobrze, że są czarne, bo nie wiem jak by wyglądały...
Ogólnie radziłbym ci popracować nad Cieniowanie. Zrób parę oparków, to się zobaczy... Ta no i oczywiście oprawa wizualna, na nią też trzeba zwrócić uwagę - też nad nią popracuj.

/Y
+2KP

3Sprite by Manas Empty Re: Sprite by Manas Pią Sie 27, 2010 11:09 am

misioex

avatar
Zbanowany
Zbanowany
Cóż to dużo mówić.Moja ocenka to 4/5 bo mam kilka uwag.
Ogólnie mi sie podoba tylko malo cieniowania;/ Zrobiłbyś ze 4 odcienie czarnego a nie dwa.
Ciosów dosyć sporo,zróżnicowane tylko nie spodobało mi sie jedno,a mianowicie to,że nie pocieniowałes jego ciała podczas Kaioken Attack.Spodobał mi się zaś atak : "Spirit Blast".
Podobała mi się też koncentracja oraz cios Ambush Move.Ładnie ci wychodzą combo , trenuj je :d.
a Wracając do wyglądu, spodobał mi się brak bluzy ani koszulki oraz opaski na rękacz i na czole(czyżby ściągniete z Bardocka ^.^)
Na finał powiem ze fajne robisz Graffiti i najbardziej podobał mi sie obrazek na dole gdzie Brolli mierzy w Manasa jakims działem i jest napis owned a Manas jaka mina xD.
A bardzo mnie zdenerwował brak minek, w nastepnych spritach popraw to.
Dał bym ci 3/5 ale widać ,że dopiero zaczynasz.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.