Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : 1, 2, 3  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 3]

1Miasto Noitulover - temat ogólny Empty Miasto Noitulover - temat ogólny Sob Cze 12, 2010 12:38 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
//Ogólnie miasto, przestrzeń nie należąca do żadnej z konkretniejszych lokacji. Jak wchodzicie do miasta to najpierw tu, potem gdzieś konkretniej//

2Miasto Noitulover - temat ogólny Empty Re: Miasto Noitulover - temat ogólny Czw Cze 24, 2010 3:19 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Gdy Maximus miną Rzekę Kamehę to zobaczył duże miasto i pomyślał:
(W końcu doleciałem do Eminy!) I wylądował.

3Miasto Noitulover - temat ogólny Empty Re: Miasto Noitulover - temat ogólny Czw Cze 24, 2010 3:23 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Maximus nie widząc żadnego sklepu z napisem Mieszkania/domy do kupienia powiedział:
- No nie! Znowu nie to miasto! Słyszałem, że są tylko trzy większe w okolicy, na szczęście.
I poleciał na południowy-zachód od miasta.

4Miasto Noitulover - temat ogólny Empty Re: Miasto Noitulover - temat ogólny Pią Cze 25, 2010 4:15 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
- No, widzę już Noitulover. I poleciał na północny-wschód od miasta.

5Miasto Noitulover - temat ogólny Empty Re: Miasto Noitulover - temat ogólny Nie Lip 25, 2010 9:45 am

Cineg

Cineg
Zoan User
Zoan User
Cineg po walce z Majinką pojawił się w Noitulover.
-Najbogatsze miasto... Zdałby się jakiś trening...
Zaczepił najbliższego przechodnia.
-Przepraszam, są tu jakieś sale treningowe? Sklepy...? Cokolwiek?

6Miasto Noitulover - temat ogólny Empty Re: Miasto Noitulover - temat ogólny Nie Lip 25, 2010 8:39 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
- Sale treningowe? Hmm.. Niech pójdzie Pan prosto, a następnie skręci w lewo i znowu cały czas prosto. Powinien zobaczyć Pan szyld z napisem - "Sala Treningowa Ninomiya". - powiedział jeden z przechodniów i odszedł.

7Miasto Noitulover - temat ogólny Empty Re: Miasto Noitulover - temat ogólny Pon Lip 26, 2010 7:57 pm

Cineg

Cineg
Zoan User
Zoan User
-Heh...
Cineg rozpłynął się w powietrzu jak poprzednio.

8Miasto Noitulover - temat ogólny Empty Re: Miasto Noitulover - temat ogólny Nie Sie 01, 2010 7:10 pm

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Szybkośc Ketsu'a diametralnie wzrosła - nie chciało mu się już czekac.

9Miasto Noitulover - temat ogólny Empty Re: Miasto Noitulover - temat ogólny Pon Sie 09, 2010 8:14 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Maximus teleportował się w góry.

10Miasto Noitulover - temat ogólny Empty Re: Miasto Noitulover - temat ogólny Pon Sie 30, 2010 8:48 pm

Max

Max
Human Interface
Human Interface
Max wlatuje do miasta po czym ląduje na chodniku. Podchodzi do pierwszego lepszego przechodnia i pyta:
- Przepraszam bardzo ale czy nie widział pan gdzies dziewczyny z tego zdjęcia
Miasto Noitulover - temat ogólny Zdjciex

//Niech NPC odpisze//

11Miasto Noitulover - temat ogólny Empty Re: Miasto Noitulover - temat ogólny Pon Sie 30, 2010 9:00 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
- Oh.. Przykro mi, ale to duże miasto. Niestety, nie widziałem jej.. Przepraszam. - powiedział ze smutną miną jakiś przechodzeń.
Wygląda na to że musisz jej szukać na własną rękę.

12Miasto Noitulover - temat ogólny Empty Re: Miasto Noitulover - temat ogólny Pon Sie 30, 2010 9:06 pm

Max

Max
Human Interface
Human Interface
Maxiu nie poddawał się. Wzleciał na niewielką wysokość po czym latał po całym mieście szukając dziewczyny.
(Gdzie ona może być ?)
//Npc, znajduję coś?//

13Miasto Noitulover - temat ogólny Empty Re: Miasto Noitulover - temat ogólny Pon Sie 30, 2010 9:07 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
Niestety nie dostrzegasz osoby podobnej do dziewczyny na zdjęciu.

14Miasto Noitulover - temat ogólny Empty Re: Miasto Noitulover - temat ogólny Wto Sie 31, 2010 10:30 am

Max

Max
Human Interface
Human Interface
Po wyjściu z salonu fryzjerskiego, Max podchodzi do Sandry po raz kolejny.
-Zaczekaj, nie zapytasz nawet po co cię odnalazłem ?

15Miasto Noitulover - temat ogólny Empty Re: Miasto Noitulover - temat ogólny Wto Sie 31, 2010 10:43 am

NPC

NPC
NPC
NPC
- Myślę że nie bardzo mnie to interesuje. - powiedziała z poważną miną.

16Miasto Noitulover - temat ogólny Empty Re: Miasto Noitulover - temat ogólny Wto Sie 31, 2010 10:48 am

Max

Max
Human Interface
Human Interface
-Odszedł żeby nie narażać nas na niebezpieczeństwo. Kocha cie.

17Miasto Noitulover - temat ogólny Empty Re: Miasto Noitulover - temat ogólny Wto Sie 31, 2010 10:50 am

NPC

NPC
NPC
NPC
- Gdyby naprawdę mnie kochał odszedłby wyjaśniając mi wszystko. - powiedziała ze łzami w oczach. Po chwili jednak zniknęły.
- Daj mi powód dla którego miała bym z nim być.. - rzekła do chłopaka.

18Miasto Noitulover - temat ogólny Empty Re: Miasto Noitulover - temat ogólny Wto Sie 31, 2010 11:44 am

Max

Max
Human Interface
Human Interface
- On po prostu nie chciał nas skrzywdzic. Początkowo miałem też do niego o to żal. Jednak teraz go rozumiem, sam nie chciałbym skrzywdzic osób które kocham. Zrobił to dla naszego dobra. Wierze, że on ciągle o nas myśli. On... on był moim pierwszym przyjacielem. W każdym widział drugie dno, starął się im pomagac, pomógł też tobie a ty mu się tak odpłacasz? On cię nadal kocha!

19Miasto Noitulover - temat ogólny Empty Re: Miasto Noitulover - temat ogólny Wto Sie 31, 2010 12:39 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
To wyznanie wzruszyło dziewczynę, udało Ci się ją przekonać. Chciała wiedzieć gdzie jest Shigeru.

//Teraz Ty nią sterujesz.//

20Miasto Noitulover - temat ogólny Empty Re: Miasto Noitulover - temat ogólny Wto Sie 31, 2010 12:42 pm

Max

Max
Human Interface
Human Interface
Max i Sandra wylecieli z miasta.

21Miasto Noitulover - temat ogólny Empty Re: Miasto Noitulover - temat ogólny Czw Paź 28, 2010 1:06 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
Niczego nie spodziewający się ludzie spokojnie przemierzali ulice miasta, kiedy nagle ni stąd ni zowąd w centrum miasta uderzył cienki laser. W centrum miasta nastąpił gigantyczny wybuch podobny do eksplozji Lanza Del Relámpago, Ulqiorry.
Eksplozja była widoczna na całym kontynencie i dosłownie zmiotła Noitulover wraz z mieszkańcami z powierzchni Terry, zostawiając na miejscu miasta krater.

//"Chwilę" potrwa odbudowa miasta, więc póki co, sub-forum zostaje zablokowane.//

22Miasto Noitulover - temat ogólny Empty Re: Miasto Noitulover - temat ogólny Pon Mar 14, 2011 4:42 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Odbudowa miasta zakończyła się oczywiście sukcesem. Ludzie pomagając sobie wzajemnie w końcu odbudowali Noitulover.

//Wiem że piszę na adminie, ale to nawet lepiej bo informuję że sub-forum zostało odblokowane.//

23Miasto Noitulover - temat ogólny Empty Re: Miasto Noitulover - temat ogólny Pią Maj 06, 2011 1:55 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Chłopak zwiększył aurę i przeleciał nad miastem.

24Miasto Noitulover - temat ogólny Empty Re: Miasto Noitulover - temat ogólny Pon Maj 09, 2011 6:37 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Chłopak szybko przeleciał przez miasto.

25Miasto Noitulover - temat ogólny Empty Re: Miasto Noitulover - temat ogólny Pon Cze 06, 2011 8:22 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
Pojawili się tutaj Isao i Tango. Przysiedli na jednym z budynków i obserwowali ludzi na dole.
Tango: To jaka metoda, snajper czy demolka?
Isao: Hmmm... Może raz dla odmiany snajper?
Tango: Ale maszynowy snajper?
Isao: Się pytasz...
Załadowali energię w palcach i wystrzeliwali w dół serie mnóstwa szybkich pocisków, które zabijały ludzi na dole. Wybuchła panika, ale to nie przeszkadzało dwóm najeźdźcom //dosłownie// z piekła rodem.

//Biedne Noitulover :(
Znowu na nie padło...

Chociaż porównując z tym szajsem, jaki przeszła Emina, rany...//

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 3]

Idź do strony : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.