Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 2]

26[Sprites] SmokuXD - Page 2 Empty Re: [Sprites] SmokuXD Wto Lis 14, 2017 8:38 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Nic nie ma. Przynajmniej ja niczego nie widzę.

27[Sprites] SmokuXD - Page 2 Empty Re: [Sprites] SmokuXD Wto Lis 14, 2017 9:58 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Rayem napisał:Nic nie ma. Przynajmniej ja niczego nie widzę.
Na samej górze, mój pierwszy post ;)
Ewentualnie tutaj jeszcze podrzucę link :)

28[Sprites] SmokuXD - Page 2 Empty Re: [Sprites] SmokuXD Czw Lis 16, 2017 8:13 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
To Ci powiem, że tego się nie spodziewałem. Nie tylko odświeżasz dział ze spritami, ale też wrzucasz tutaj pierwszego od niepamiętnych czasów full sheeta. Grafika jest naprawdę rozbudowana - a tego teraz brakuje. Cieniowanie i poszczególne pozy są wykonane elegancko i nie mam się po prostu do czego przyczepić. Średnio podoba mi się jedynie mordka ale to już jest raczej kwestia gustu, bo samo wykonanie jest dobre. Nie napiszę Ci nic więcej i dodam po prostu, żeś odwalił kawał dobrej roboty! ;)

29[Sprites] SmokuXD - Page 2 Empty Re: [Sprites] SmokuXD Pią Lis 17, 2017 10:29 am

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Yoh napisał:To Ci powiem, że tego się nie spodziewałem. Nie tylko odświeżasz dział ze spritami, ale też wrzucasz tutaj pierwszego od niepamiętnych czasów full sheeta. Grafika jest naprawdę rozbudowana - a tego teraz brakuje. Cieniowanie i poszczególne pozy są wykonane elegancko i nie mam się po prostu do czego przyczepić. Średnio podoba mi się jedynie mordka ale to już jest raczej kwestia gustu, bo samo wykonanie jest dobre. Nie napiszę Ci nic więcej i dodam po prostu, żeś odwalił kawał dobrej roboty! ;)
Dzięki wielkie za ocenę Yoh, mam jeszcze jeden projekt ale wrzucę go w swoim czasie ;)

30[Sprites] SmokuXD - Page 2 Empty Re: [Sprites] SmokuXD Pią Lis 24, 2017 7:34 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Lel. Dajmy mu rangę Spritera. Mamy taką? Wiem, że niewiele ona będzie znaczyć, ale no c'mon. Smoku zrobił sprita. Powinien być przy nim dopisek "In your face, Anrevo!" :>
Niektóre pozy wydają się mieć trochę inne proporcje niż pozostałe (np. nogi w animacji biegu), a na facesetcie kreski pod oczami wyglądają jakby miał zmarszczki. Ale to w zasadzie tyle, jeśli chodzi o rzeczy które mi nie pasują. Cała reszta na duży plus, podoba mi się też kolorystyka technik.
Ogólnie, świetna robota. Chętnie zobaczę następny projekt :)

31[Sprites] SmokuXD - Page 2 Empty Re: [Sprites] SmokuXD Wto Gru 05, 2017 9:12 am

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Szanuję w opór, co tu dodać. To się nazywa być rasowym spriterem, pozdro bo zajawkę w tym momencie masz wysoko ponad skale i kładziesz niedobitki armii Anrevo sam.

32[Sprites] SmokuXD - Page 2 Empty Re: [Sprites] SmokuXD Sob Gru 23, 2017 4:28 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Shine napisał:Szanuję w opór, co tu dodać. To się nazywa być rasowym spriterem, pozdro bo zajawkę w tym momencie masz wysoko ponad skale i kładziesz niedobitki armii Anrevo sam.
Dziękuję Shine za komentarz :) Trochę po-oparkuję i wezmę się za kolejnego sprita ;)

[j]A mi nie podziękował ;C[/j]

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 2]

Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.