Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Restauracja Empty Restauracja Wto Cze 29, 2010 2:40 pm

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Ketsu wszedł do restauracji.Było to dośc duże pomieszczenie z wieloma stołami i krzesłami.Na wprost wejścia znajdowała się lada a za nią kelner.Butarata podszedł i powiedział :
Zimną herbatę z lodem poproszę

2Restauracja Empty Re: Restauracja Wto Cze 29, 2010 8:32 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
-Witam, dobrze już podaje. Kelner, odwrócił się w stronę lodówki, wyjął Nestee'i i podał ją klientowi.
-To wszystko?

3Restauracja Empty Re: Restauracja Sro Cze 30, 2010 8:37 am

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Tak, dziękuję - powiedział
Napił się herbaty i zapytał:
Wie pan może, gdzie znajdę las ?

4Restauracja Empty Re: Restauracja Sro Cze 30, 2010 7:20 pm

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Ketsu czując dużą energię, dopił szybko herbatę do końca i wybiegł z restauracji.

5Restauracja Empty Re: Restauracja Sro Cze 30, 2010 8:14 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
Kelner po dłuższym zastanowieniu gdy chciał odpowiedzieć klienta juz nie było. Sprzedawca odszedł do kuchni.

6Restauracja Empty Re: Restauracja Czw Lip 29, 2010 6:32 pm

Bercik6c

Bercik6c
Zbanowany
Zbanowany
Shigeru wchodzi do budynku, podchodzi do krzesła po czym je odsuwa, siada następnie przysuwa się do stołu. Rozsiadł się wygodnie i czekał na kelnera. Czekając zamkną oczy.
(Dobrze, ze niedaleko jest jakaś restauracja bo nie chce mi się nic gotować)

7Restauracja Empty Re: Restauracja Czw Lip 29, 2010 6:37 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
Kelner podszeł do Shigeru.
- Witam, co podać? - zapytał.

8Restauracja Empty Re: Restauracja Czw Lip 29, 2010 6:40 pm

Bercik6c

Bercik6c
Zbanowany
Zbanowany
Shigeru otworzył oczy, zerkną na Kelnera po czym zamkną oczy.
- Jakiś sok pomarańczowy z lodem i coś dobrego do jedzenia, nie zrobi mi różnicy co.
(Jestem tak głodny, ze zjadłbym nawet jakiegoś obrzydliwego robala)

//Bercika? ;< //

9Restauracja Empty Re: Restauracja Czw Lip 29, 2010 6:48 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
//Sorry, mój błąd. Poprawiłem.//

- Już podaję. - powiedział kelner i podszedł do lady. Wyjął z lodówki sok pomarańczowy i dosypał trochę lodu, aby napój był zimny. Podszedł do Shigeru, postawił sok z lodem na stole i na odchodne dodał.
- Zaraz podamy coś do jedzenia.
- Poproszę jedno danie dnia. - krzyknął w stronę kuchni.

10Restauracja Empty Re: Restauracja Czw Lip 29, 2010 6:52 pm

Bercik6c

Bercik6c
Zbanowany
Zbanowany
// Ależ nic się nie stało xd. //

Shigeru otworzył oczy i nic nie mówiąc chwycił za szklankę, przystawił ją do ust i zaczął pic. Sok był zimny - taki jak lubi. Pił powoli - zrobił jakieś dwa, trzy łyczki i odstawił szklankę na stół.
(Pierwsze pragnienie zaspokojone)
Na twarzy pojawił się lekki uśmiech.

11Restauracja Empty Re: Restauracja Czw Lip 29, 2010 8:14 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
Kucharz przygotował Roladkę Drobiową, z ziemniakami i surówką.
Kelner widząc z daleka, że danie gotowe podszedł i je wziął. Następnie znowu wrócił do Shigeru. -O to twoje danie. Po czym położył na stół potrawę i odszedł.

12Restauracja Empty Re: Restauracja Czw Lip 29, 2010 8:18 pm

Bercik6c

Bercik6c
Zbanowany
Zbanowany
Shigeru chwycił za widelec i nóż i zaczął jeść - robił to dosyć szybko zachowując przy tym maniery.
(Nie przypominam se abym przechodził z tym kelnerem na ty)
Po zjedzeniu pysznego posiłku Shigeru wypił resztki soku zostawiając w szklance odrobinę roztopione kostki lodu. Wyszedł nie mówiąc ani słowa. Szedł powoli po mieście w stronę Lasu z którego przybył. Gdy już był poza miastem zaczął biec bardzo szybko wydzielając przy tym jak najmniej energii.

13Restauracja Empty Re: Restauracja Wto Maj 15, 2012 1:53 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Niedaleko restauracji w mieście ni stąd, ni zowąd pojawił się Ray. Chłopak spokojnie przeszedł przez kilka uliczek nim w końcu znalazł się u celu. Kiedy tylko wszedł do lokalu, najpierw udał się do barku, za którego ladą stał pracownik.
- Dzień dobry, szukam niejakiego "Atoya". Znajdę go tutaj?
Jeśli okaże się, że pracownik nie zna tego człowieka, chłopak stara się wypytać o niego znajdujących się w środku ludzi. Gdy uda mu się go znaleźć, od razu stara się nakierować rozmowę na temat zlecenia, by nie tracić czasu.

14Restauracja Empty Re: Restauracja Sro Maj 16, 2012 2:18 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
Barman od razu wskazał młodego chłopaka siedzącego przy jednym ze stolików.

15Restauracja Empty Re: Restauracja Sro Maj 16, 2012 7:10 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Chłopaka ucieszył fakt, że nie musiał długo szukać zleceniodawcy. Kiedy szedł do jego stolika wydawało mu się, że słyszy muzykę, lecz zignorował ten fakt. Póki co.
- Witam! "Atoy", mam rację? Przyszedłem w sprawie 1 z twoich zleceń, a dokładniej tego całego 'kamulca od destrukcji'.

16Restauracja Empty Re: Restauracja Pią Maj 18, 2012 11:24 am

NPC

NPC
NPC
NPC
- O, widzę, że ktoś w końcu zainteresował się moim zleceniem. Słuchaj. To proste. Masz dla mnie odnaleźć tak zwany 'Kamień Zniszczenia' - to magiczny artefakt.
Chłopak wziął łyk napoju, który znajdował się na stoliku.
- Poszukiwania możesz zacząć wioski Gagot.

17Restauracja Empty Re: Restauracja Pią Maj 18, 2012 12:27 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Chłopak skinął głową na znak, że jest gotowy do rozpoczęcia misji. Przez krótką chwilę stał jednak w miejscu, zastanawiając się, gdzie było Gagot. Kiedy w końcu go olśniło, użył Instant Transmission i zniknął.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.