Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 11 z 12]

251[O-S-W]By Sameyaro - Page 11 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Pon Lip 29, 2013 12:31 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Logan Thackeray:
[O-S-W]By Sameyaro - Page 11 C9h

252[O-S-W]By Sameyaro - Page 11 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Sob Sie 23, 2014 10:42 am

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Oczywiście nie ma jakiś fajerwerków, ale Voilà!


Yomey? Nie wiem, równie dobrze mógłby to być Sayoh?(Sayoh brzmi jakoś lepiej niż Samoh) 


Jako, że do fuzji potrzebowałem 2 spritów, a nie wygodnie mi było robić ją ze dwóch kompletnie inaczej wyglądających OPAR'ów to jebnąłem refresh Samey'a i revamp? Yoh'a:


@Edit
No tak, zapomniałem o czymś.
Credit dla Yoh/Yoh92

253[O-S-W]By Sameyaro - Page 11 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Sob Sie 23, 2014 11:39 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Przede wszystkim, masz charakterystyczny sposób cieniowania spodni, a przynajmniej w tych trzech pracach jest to doskonale widoczne. Dobra, do rzeczy!
Sameyaro prezentuje się całkiem ciekawie, aczkolwiek mógłbyś popracować jeszcze trochę nad włosami - szczególnie grzywką, jeżeli chciałbyś upodobnić postać do tego jegomościa przedstawionego w Twoim avatarze. Jeżeli zaś nie masz takich planów, to zignoruj tą uwagę.
Yoh wygląda dobrze - plus za fajnie wykonane włoski. Pewne zastrzeżenia budzą nóżki - wygląda, jakby górna część była zbyt mocno wygięta do tyłu. Winna może być jego prawa nogawka, bądź bucik posiadający trochę dziwną budowę... xd Poza tym, ta lewa dłoń wygląda trochę kanciasto - u Sameya idzie to wyjaśnić płaszczykiem, a u Yoha nie bardzo da radę czymkolwiek xd
Sayoh/Yomey/wprowadź własną propozycję to istne cudeńko - bardzo fajna idea na stworzenie stroju dla postaci. Przy fryzurze także nie poszedłeś na konkretną łatwiznę - zmieniona paleta kolorów i kształt włosków, pasujące do obydwu postaci składowych. Ogólnie rzecz biorąc, te same zastrzeżenia do bucika i dłoni, co w przypadku Yoha.

Nie jest źle. Widać, że miałeś długą przerwę w zabawie z pikselami, ale Twoje umiejętności w dalszym ciągu trzymają przyzwoity poziom.

254[O-S-W]By Sameyaro - Page 11 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Wto Wrz 23, 2014 6:52 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Kolejna fuzja, tym razem z OCkiem Rayema
[O-S-W]By Sameyaro - Page 11 AGGADg

Odnośnie nazwy były opcje jak: Srayem, Rasem, Ramen, Samrayem, Samarem... ale chyba ostatecznie nazwę go Ramey.

A poza tym mam tu jeszcze "Lightning Speed, Susanoo"
[O-S-W]By Sameyaro - Page 11 Mok7iY

255[O-S-W]By Sameyaro - Page 11 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Wto Wrz 23, 2014 7:14 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Odnośnie nazwy były opcje jak: Srayem, Rasem, Ramen, Samrayem, Samarem... ale chyba ostatecznie nazwę go Ramey.
[O-S-W]By Sameyaro - Page 11 MultiVita_large
Ramey z pewnością będzie bogaty w składniki odżywcze... xd
W każdym bądź razie, całkiem fajnie wykonane włoski. Jego prawą nóżkę przydałoby się przesunąć o jeden, bądź dwa piksele, żeby nie sprawiał wrażenia tak sztywnego - gdyby nie ten niebieski płaszczyk, noga miałaby naprawdę dziwne ustawienie. Nawet jeżeli maskuje on trochę ostateczny efekt, to proponuję pobawić się jeszcze z tą nóżką. Poza tym, cieniowanie klatki piersiowej jest dziwne. Ciężko mi to ubrać w słowa, ale wydaje się zdeka amatorskie... xd

Susanoo prezentuje się naprawdę nieźle. Plus za zajebiście wykonaną fryzurkę - do tego masz jakiś talent xd Rozmieszczenie cieni na ubranku mogłoby być nieco ciekawsze, choć nie jest źle. Broń wydaje się zbyt prosta, aczkolwiek wiem czym owa postać operuje, więc w tej kwestii nie będę się czepiał. Szkoda, że ograniczyłeś się do standardowej pozy, zamiast czegoś bardziej epickiego... xd

256[O-S-W]By Sameyaro - Page 11 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Wto Wrz 23, 2014 7:23 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Yoh napisał:
Szkoda, że ograniczyłeś się do standardowej pozy, zamiast czegoś bardziej epickiego... xd

Wiem ;< miałem nawet to wyobrażone w głowie, ale gorzej z przeniesieniem tego na pixele. Po drodze gubię proporcje i do tego kończyny wyglądają krzywo :/

257[O-S-W]By Sameyaro - Page 11 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Wto Wrz 23, 2014 7:44 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Wiem ;< miałem nawet to wyobrażone w głowie, ale gorzej z przeniesieniem tego na pixele. Po drodze gubię proporcje i do tego kończyny wyglądają krzywo :/
Do pewnego momentu miałem to samo, ale świadomość tego, że Zbir musi być ode mnie lepszy, zdjęła owe ograniczenie. Dobra rada - postaw sobie za cel prześcignięcie kogoś w skillu. Być może uzyskasz w ten sposób motywację do tworzenia coraz to lepszych prac ; )
Znajdź sobie rywala w danej dziedzinie i próbuj przebić jego umiejętności. Zbir lub Sezu są doskonałym przykładem, jeżeli chodzi o LSW.
Tak, Roy~, Ciebie nie liczę XD

258[O-S-W]By Sameyaro - Page 11 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Czw Wrz 25, 2014 10:06 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Wave z Akame ga Kill + Teigu "Grand Chariot"
[O-S-W]By Sameyaro - Page 11 Wavegrand_charriot_by_sameyarski-d80i1vz
Masz Yoh... zadowolony? Custom pose...

259[O-S-W]By Sameyaro - Page 11 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Pon Wrz 29, 2014 8:01 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Masz Yoh... zadowolony? Custom pose...
Jasna sprawa, Panie Hermoso!

Wave wyszedł naprawdę przyzwoicie. Zastrzeżenia? Przy cieniowaniu lewej dłoni użyłeś jasnego i ciemnego odcienia. Być może to Twoje niedopatrzenie, ale warto zwrócić na to uwagę. Największą uwagę przykuwa oczywiście nie właściciel teigu, a ono samo. Zapewne wzorowałeś się na poniżej przedstawionej scence, co?
[O-S-W]By Sameyaro - Page 11 Tumblr_nbkdtp8Tx81qj5jqso2_500
Zauważmy, że Grand Chariot ma przede wszystkim niebieskie oczka. Wprowadziłeś po prostu lekką zmianę kosmetyczną, żeby całokształt prezentował się lepiej. Ogólnie, całe oko jest w Twoim wykonaniu zdecydowanie za duże. Pod kątem cieniowania również mogłoby być lepiej, ale sam w tej kwestii mam problemy z większymi pracami, dlatego nie będę się wypowiadał xd

Tak jak Ci jednak pisałem na devie - pomimo pewnych niedociągnięć, praca tryska zajebistością.

260[O-S-W]By Sameyaro - Page 11 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Pią Paź 24, 2014 8:24 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Tak na odświeżenie tematu, nic specjalnego, ale chciałem go zrobić. Ten koleś to efekt moich bazgrołków na marginesie zeszytu.
[O-S-W]By Sameyaro - Page 11 APpNJRD

Wkrótce postaram się wrzucić coś bardziej epickiego.

261[O-S-W]By Sameyaro - Page 11 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Pią Paź 24, 2014 9:22 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
"Ten koleś to efekt moich bazgrołków na marginesie zeszytu."
No dobra, ale to wymyślona postać przez Ciebie, czy mniej więcej przypomniała Ci się z jakiegoś anime i przedstawiłeś ją w tej pozie?
Nie do końca wiem czym są te biłe elementy na jego twarzy - włosy chyba nie, bo z tyłu widać, że ma czerwone. Chyba pali też cygaro, ale nie jestem pewien. Nie podobają mi się jego cycki, tzn. klatka piersiowa jest zdecydowanie za duża, bo zajmuje połowe torsu. Mięśnie rąk mogłyby być nieco lepiej wykonane, ale nie ma tragedii. Rękawice kojarzą mi się z Vi z LoL'a , a spodenki z Lee Sinem ... domyślam się, że jednak sam tworzyleś tą postać i inspirowałeś się tymi dwoma postaciami, prawda?
Generalnie pomysł nienajgorszy, wykonanie też całkiem ok, ale narobiłeś mi smaku i czekam na więcej ;)

[s]wut!? Teraz jak o tym wspominasz to fakt, ale ogólnie nie myślałem o tych postaciach. W początkowym zamyśle to miał być "bokser przyszłości".[/s]

[kp]1[/kp]

262[O-S-W]By Sameyaro - Page 11 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Wto Paź 28, 2014 10:34 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
O czym wspomniał Zbir, ciężko określić czym są elementy na twarzy. Białe pasemka włosów wystające spod kapelusza? Cygaro i dym? Gdybym nie przeczytał komentarza Zbira, nawet nie zorientowałbym się, że on pali jakieś cygaro, lol. Cieniowanie i wykonanie klatki piersiowej mogłoby być o niebo lepsze - każdy wie, że akurat Ciebie znać na uzyskanie znacznie ciekawszych efektów. Nad mięśniami rąk oraz rozmieszczeniem cieni na nogach, również wypadałoby jeszcze chwilę posiedzieć, ale nie jest tragicznie. "Łapy" wyszły całkiem przyzwoicie.
Ogólnie, można byłoby spodziewać się po Tobie znacznie ciekawszych prac - zarówno pod względem wykonania, jak i pomysłu. Dobrze jednak czasami odskoczyć od czegoś cięższego i zrobić stosunkowo prostą postać, byleby uważać na podstawowe błędy.

[kp]1[/kp]

263[O-S-W]By Sameyaro - Page 11 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Nie Sty 04, 2015 12:14 am

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Tum... turu tum... turu tum... turu tum tum!

Team Regulars VS. Team Shinies

[O-S-W]By Sameyaro - Page 11 Jb6IhD8

No więc tak, to cuś powyżej można by nazwać jednym z moich tegorocznych postanowień.
A było to uczczenie mojego teamu z Pokemon: Omega Ruby w postaci pixelartów. Za co miałem zamiar się wziąć z jakiś miesiąc temu, ale LEŃ is stronk with this one!
Oczywiście zdaję sobie z tego sprawę , że zjebałem proporcję(Bądźmy szczerzy jaki Manectric jest większy od dorosłego trenera >.<), no i nie wyglądają zbyt niesamowicie.( Hariyama tak słabo mi wyszedł, że musiałem biedaka schować na tyłach :<)

Pako - Sceptile, Rico - Exploud, Wataaa! - Hariyama, Glint - Manectric, Siesta - Sharpedo oraz Ramjet - Latios.




Credits: Game Freak
[O-S-W]By Sameyaro - Page 11 UZxrACn
[O-S-W]By Sameyaro - Page 11 L4pQDbB

264[O-S-W]By Sameyaro - Page 11 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Nie Sty 04, 2015 9:56 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Dobra - to jest świetne. Chciałbym mieć Twój zapał, lol.
Większość grafik jest naprawdę dobrze pocieniowana - tutaj chociażby patrzę na mojego ulubieńca, Sceptile'a. Jedyne, minimalne zastrzeżenia budzi Hariyama. W stosunku, na przykład do Latiosa, on wyszedł stosunkowo marnie pod kątem rozmieszczenia cieni. A może mi się tylko wydaje?... Cholera wie. W każdym bądź razie, propsy za te Pokemony - kawał świetnie odwalonej roboty, Samey!
Hariyama tak słabo mi wyszedł, że musiałem biedaka schować na tyłach :<)
Zacząłem oceniać, zanim przeczytałem posta. HA! Wiedziałem! Popraw go... :C
Oczywiście zdaję sobie z tego sprawę , że zjebałem proporcję(Bądźmy szczerzy jaki Manectric jest większy od dorosłego trenera >.<), no i nie wyglądają zbyt niesamowicie.
LSW, panie... LSW.

Poczekaj na komentarz Viesława - to będzie dopiero pierdolnięcie!
Co jak co, ale wątpię by odpuścił sobie akurat te grafiki xD

265[O-S-W]By Sameyaro - Page 11 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Nie Sty 04, 2015 1:59 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Cóż za niecodzienne FATALITY ! Najpierw wchodzę na ars i boom- niespodzianka! Ktoś dodał post :anenemyhasbeenslain:, nie jest to Hydepark :doublekill:, został odświeżony dział OSW :triplekill:, dodał post niespodziewanie Sami :quadrakill:, rozjebał system epickim zbiorem 5ciu fantastycznie wykonanych oparów :PENTAKILL:.
Serio wszystkie pokemony prezentują się wprost wyśmienicie, nie wiem co macie do Hariyama, bo jak na mój gust jest równie zajebisty co reszta składu rozpierdolu!

Tym postem naprawe umiliłeś mi dzisiaj dzień. Na starego dobrego Sameya można zawsze liczyć :)

[s]
[O-S-W]By Sameyaro - Page 11 Bc7

[/s]

[kp]1[/kp]

266[O-S-W]By Sameyaro - Page 11 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Nie Sty 04, 2015 8:12 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Nie wiem, czy Vieśkowaty faktycznie będzie miał zamiar zarzucić ci komentarz, ale ja na pewno to zrobię. Właśnie teraz!
Po pierwsze - OMG! MASZ PKMN OMEGA RUBY! Po drugie - legendarny/semi-legendarny pokemon w teamie? Hah! N00b! A tak na poważnie, to szkoda, że musi się coś podobnego wydarzyć, żebyś wrzucił jakąś prackę. Naprawdę je lubię, a ostatnio mi ich mało ;< Poki wyszły ci niesamowicie. Olać prawdziwość proporcji Manectric'a!
Yoh napisał:
Hariyama tak słabo mi wyszedł, że musiałem biedaka schować na tyłach :<)
Zacząłem oceniać, zanim przeczytałem posta. HA! Wiedziałem! Popraw go... :C
Hah! Trzeba być Yohem, żeby tak to powiedzieć xd Ale fakt faktem, Hariyama faktycznie miejscami mógłby mieć poprawione cieniowanie. Nie jest jakieś naganne, po prostu mogłoby być ciutkę lepsze ;)
Dodam jeszcze, że kolorystyka Sceptile'a jest jak na mój gust odrobinę zbyt jasna. Nie jestem pewien, czy faktycznie taka powinna być jego tonacja, ale osobiście zapamiętałem go odrobinę... ciemniejszego.

Rób więcej pracek, Samey! :C

P.S.
Zbir, grasz za dużo w LoLa :P

267[O-S-W]By Sameyaro - Page 11 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Pon Sty 05, 2015 9:29 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Rayem napisał:Po pierwsze - OMG! MASZ PKMN OMEGA RUBY! 
Yup!
Rayem napisał:Po drugie - legendarny/semi-legendarny pokemon w teamie? Hah! N00b!
Oj tam przesadzasz, równie dobrze mógłbym mieć Salamence w teamie obydwa są w OU.
Ale tak poważnie to:
*SPOILER ALERT*
Spoiler:

Rayem napisał:Dodam jeszcze, że kolorystyka Sceptile'a jest jak na mój gust odrobinę zbyt jasna. 
Palete kolorków brałem ze spritów Black 2/ White 2. Ale w sumie fakt w modelu z 6 generacji jest znacznie ciemniejszy, ale oh well. Podoba mi się taki kolorek.
Rayem napisał:Rób więcej pracek, Samey! :C
Myślę, że w przyszłości zrobię jeszcze moje teamy z Soul Silver, Black 2 oraz X
A co do czegoś innego to średnio z weną i kreatywnością. Niby miałem robić OPARy z AgK, ale muh Seryu mnie zdemotywowała jak próbowałem ją robić :/

268[O-S-W]By Sameyaro - Page 11 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Pon Kwi 20, 2015 3:52 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Pracka nieco starsza, w sumie jej większość zrobiłem zaraz po Rameyu? Tylko jak wczoraj odpaliłem gimpa to dopicowałem go.
Fjużen: Viego + Samey = Viey..? Viaro..? Samego..? Sago...?
[O-S-W]By Sameyaro - Page 11 IS27ajd

Druga, na której ocenie mi bardziej zależy, a dokładniej to opinii czy te kryształy nie wyglądają bardzo zjebanie i czy wizualnie jakoś ujdzie.
???:
[O-S-W]By Sameyaro - Page 11 P9ePoCB

269[O-S-W]By Sameyaro - Page 11 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Wto Kwi 21, 2015 7:09 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Viegmey! XD
Popracuj nad rozmieszczeniem cieni na włosach, a także - choć w mniejszym stopniu - nad podkoszulką. Wszyscy wiedzą, że stać Cię na uzyskanie znacznie ciekawszych efektów. Może mi się wydawać, ale odnoszę również wrażenie, iż prawa ręka jest zdecydowanie za chuda przy nadgarstku. Nawet jeżeli to próba delikatnego zgięcia, to wygląda stosunkowo słabo.

Kryształowy badass prezentuje się natomiast zajebiście. Oczekiwałem pierdolnięcia i je dostałem, ot co. Kryształy bardzo mi się podobają, plus - po przybliżeniu, rzecz jasna - widzę, że naprawdę się postarałeś i zadbałeś praktycznie o każdy szczegół. Kawał świetnie odwalonej roboty, choć nie wiem, czy na kryształach powinieneś stosować czarny kontur. Whateva~
I tak jest fajnie.

270[O-S-W]By Sameyaro - Page 11 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Sro Cze 03, 2015 10:48 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Wind Sneaker z Elsword:
[O-S-W]By Sameyaro - Page 11 TKiNS6b
Credit: Sezu (Mam nadzieję, że się nie obrazisz, że bez pozwolenia użyłem głowy twojego base)

271[O-S-W]By Sameyaro - Page 11 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Czw Cze 18, 2015 9:28 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Samey! Praca krasna, kolory pasują jak w mordę strzelił, proporcje zachowane, Sezu powinien Cię zabić, dodam, że wypadła by lepiej gdybyś zrobił ją na większym formacie -  mógłbyś dać większy popis twoich umiejętności. Wybacz, że za bardzo się nie rozpisałem :)

//Grasz w Elsword'a? Ja niedawno zacząłem ;)

272[O-S-W]By Sameyaro - Page 11 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Pią Cze 19, 2015 1:11 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
A dzięki! Co do rozmiarów to ta, w większym formacie mógłbym to zrobić raczej nieco lepiej i więcej szczegółów może by było :d
A co do gierki, to nie, nie gram w Elsword'a :< Sezu dał mi stronkę jak brakowało mi pomysłu na oparka to sobie zrobiłem.

273[O-S-W]By Sameyaro - Page 11 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Pon Sty 18, 2016 7:26 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Jak powrót to z kopem, a może raczej SMAAAASHHHHHH'em!
All Might z "My Hero Academia":
[O-S-W]By Sameyaro - Page 11 Mjp5GrB
Tego to już wczoraj zrobiłem, ale zapomniałem/nie chciało mi się go wrzucać tutaj.

I w raz z tym dniem zaczynam, a przynajmniej spróbuję wykonać pewnego rodzaju wyzwanie. Będzie miału na celu sprawdzenie samego siebie. 
Wyzwanie jest bardzo proste: 
Przynajmniej 1 Pracka na dzień. Bądź to pixelart czy rysunek - zrobienie więcej niż 1 pracka jednego dnia nie zwalnia z obowiązku zrobienia czegoś nowego następnego dnia.
Także tego, wish me luck. A i gdybyście chcieli zobaczyć jakąś szczególną postać to możecie załączyć requesta wraz z opinią tutaj w temacie, bo nie zawsze mam pomysł na.. opar każdego dnia!

Tak czy siak...

Dzień #1
Kontynuując wenę z My Hero Academia, przedstawiam wam oto...
Midoriya Izuku - "Deku":
[O-S-W]By Sameyaro - Page 11 8SEJ3lf
Oraz jako bonus...
Revamp mojej pierwszej wersji Sameyar'a:
[O-S-W]By Sameyaro - Page 11 I1xDMs4

274[O-S-W]By Sameyaro - Page 11 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Wto Sty 19, 2016 3:45 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Co do tego giganta, to już się wypowiedziałem na DA. Praca świetna, wygląda naprawdę epicko, masz dar do tworzenia spritów o większych gabarytach. Może dodam tylko, że bardzo podoba mi się odcień bieli i czerwieni, bardzo ładnie się razem komponują. Jedynym elementem nad którym mógłbys ewentualnie chwilkę posiedzieć, to nogi (a w szczególności stopy), ale poza tym wszystko rpezentuje się świentie.
Co do tego zielonego gostka, to niestety dzieli go przepaść z wcześniej wspomnianą pracą.
I nawet nie chodzi o to, że jest mniejsza (co zdecydowanie utrudnia stworzenie tak epickiej pracy), ale nawet jak na pracę małych gabarytów, wygląda po prostu marnie.
Patrzałem na jego grafiki i zdaje sobie sprawę, że nie jest to łatwa postać do narysowania, ale widać, że rysowałeś go w dużym pośpiechu. Powyginane we wszystkie strony nogi to chyba najsłabsza część pracy (buty wyglądają jakby były doklejone do całej pracy). Potem włosy oraz tors z rękami.
Co do revampik'a to jest tutaj o niebo lepiej. Progress między dwoma oparkami dosłownie rzuca się w oczy. Postać ma lepiej dobrane kolory, przyjemne dla oczu. Jest proporcjonalna i całkiem realistyczna. W tym przypadku nogi to całkiem silny element pracy, podobnie z włosami. Dłonie są chyba aż nadto schowane do wewnątrz, ale nie ma tragedii.
Dobrze widzieć starego dobrego Samiego w akcji, miejmy nadzieje, że wytrwasz w postanowieniu :).

[kp]3[/kp]

275[O-S-W]By Sameyaro - Page 11 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Wto Sty 19, 2016 4:23 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Dzień #2
Kolejna postać z MHA...
Bakugou Katsuki:
[O-S-W]By Sameyaro - Page 11 OqYRnMQ


Ta wiem, że brakuje reszty jego maski, ale po kilkunastu próbach zrobienia jej, dalej wychodziła gównianie, więc postanowiłem to olać i zostawić to w takim stanie.

@Zbir
Tia wiem, że Ten zielonek nie ma takiego impaktu jak poprzednik, kostiumy następnych postaci maja w sobie tyle szczegółów i detali, że jest niesamowicie trudno złożyć do kupy. W porównaniu do kupy mięśni i lateksu xd.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 11 z 12]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.