Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Manga - Co nowego Empty Manga - Co nowego Sob Sty 09, 2010 4:40 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Pamiętajcie, ten temat jest do rozmów, nie tylko do czytania nowości xP

Ostatni chapter mangi: 387 "Ignited"

Hirako Shinji uwalnia swoje Shikai. Zrobił to 2 chaptery temu, ale teraz je widzimy. Wygląda... Tak dziwnie, jak na Shinjiego przystało.
Manga - Co nowego Sakanade
Jaka jest moc jego Shikai? Uwalnia ono zapach, który przenosi ofiarę w "odwrócony świat".
Wszystkie zmysły ofiary i informacje, jakie docierają do mózgu, są odwrócone. Góra staje się dołem. Prawa strona lewą. Przód tyłem. Nawet, gdy się wydaje, że się przejrzało moc, nie można bezpośrednio zablokować ataku, gdyż nadchodzi on tak naprawdę... zgadliście, z drugiej strony!

Potem już nic ciekawego. Tōsen sobie gawędzi z Komamurą i Hisagim, aż wreszcie eksploduje z fontanną krwi. Wtedy piesek i 69 obracają się w stronę Aizena, temu to wszystko wisi, a za nim "pęka przestrzeń". Otwiera się Garganta i wylatuje na niego Ichigo w zregenerowanym Bankai.



Ostatnio zmieniony przez Viego dnia Czw Sie 26, 2010 1:54 pm, w całości zmieniany 2 razy

2Manga - Co nowego Empty Re: Manga - Co nowego Sob Sty 09, 2010 7:07 pm

Pucolini

Pucolini
Silver Saint
Silver Saint
Ostatnio gdy zacząłem czytać mangę to stanąłem na uwolnieniu jego Shikai i tym odwróceniu.
Potem coś tam Aizen mówił że to nic w porównaniu do jego shikai czy coś takiego. Ale zdziwił się jak dostał.
Wracając do Espady najbardziej zdziwiłem się formą Espady 2 : O
Kontrola czasu to jest coś o.O
Do tego Ban Kai Kapitan 2 dywizji : > ( Ona i ten z Vizardów co ma moce coś jak Inoue zapomniałem jak się nazywali wybaczcie -> oboje bez 1 ręki xd )
Ogólnie dzieje się : D

Jestem ciekaw co dalej. (Jeżeli się w czymś mylę to przepraszam : < )

3Manga - Co nowego Empty Re: Manga - Co nowego Sob Sty 09, 2010 7:19 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
No, Barragan miał ciekawe Resurrección, szczególnie, że sam od niego zginął xD

No i teraz wiemy, skąd naprawdę jest określenie "jednoręki bandyta", szczególnie, że Grimmy Szczena też chwilę walczył bez jednej ręki :twisted:

Nie mylisz się w niczym, jedynie nie toleruję rozdzielania "Bankai" na dwa słowa, strasznie to niepraktyczne. To jakby pisać Ka Me Ha Me Ha, bo tak jest często powoli wymawiane.
Ten Vizard nazywa się Ushōda Hachigen (nazwisko-imię).

Btw, jak myślisz, czyje Bankai zobaczymy następne? ;]

4Manga - Co nowego Empty Re: Manga - Co nowego Sob Sty 09, 2010 7:38 pm

Pucolini

Pucolini
Silver Saint
Silver Saint
Hmmm nie jestem na bieżąco z mangą więc nie wiem kto jeszcze żyje xd
Nie przypuszczam by było to Genryuusaiego czy Gina (On żyje? Xd Chodzi o Gina)
Ukitake lub Shunsui hmmm nie wiem.

Najbardziej podejrzewał bym zobaczyć Shunsuiego albo Ukitake bo oni chyba tam walczą z Espada 1 (Boshe na prawde wszystkie imiona mi z głowy wypadają jak pisze posty proszę o wybaczenie) (Chyba go Ukitake tam przed strzałem z Cero uratował czy coś o.O Nie pamiętam już bo mange strasznie dawno temu "czytałem") o ile żyje xd


A wracając jeszcze do espady zadziwił mnie Espada 0 o.O Teraz 3 kapitanowie vs Espada 0 tak?
A rewolwery na cero to naprawdę też mi się spodobały.

Ps. Będzie temat o ulubionym członku z Espady i o najlepszym BanKai?

5Manga - Co nowego Empty Re: Manga - Co nowego Sob Sty 09, 2010 7:46 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Będzie, będzie.

Btw, jeden szczególik.
Primera Espada, Coyote Starrk zszedł. Shunsui go zabił.

Btw, Cero (0) w "Cero Espada" to nie ranga, to IQ xP

I czemu tylko my dwaj piszemy? Hej!

6Manga - Co nowego Empty Re: Manga - Co nowego Sob Sty 09, 2010 7:53 pm

Pucolini

Pucolini
Silver Saint
Silver Saint
Może nikt nie czyta mangi?
Wszyscy oglądają anime xd

A właśnie!
Przemiana ichigo w Vasto Lorde co to w ogóle było? : O
Nie skumałem tego , dostał jak wtedy gdy inoue go uleczyła i co on w hollowa się zamienił czy jak to było? Po za tym podobał mi się jego "trans" , i te cero z roga xd Ulquiorra nie miał praktycznie nic do gadania.
Nie podobało mi się jak Ichigo cisnął mieczem w Ishide : < Taki brak opanowania.
Ishida w ogóle żyje? Przeżył chyba co nie? xd

7Manga - Co nowego Empty Re: Manga - Co nowego Nie Sty 10, 2010 10:29 am

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Nie było żadnej zmiany w Vasto Lorde. To była nowa Hollow Form.

Ishida żyje, chyba właśnie Inoue odnawia mu ramię, które Ulquiorra odciął.

I uwaga, mam nowe informacje.

- Arrancar Saga skończy się gdzieś w połowie roku (koło czerwca), czyli jeszcze koło 20 chapterów.
- Następna będzie krótka saga.
- A po tym nowa, dłuższa.

Hmmm... Ciekawe, co będzie nowego ;]

8Manga - Co nowego Empty Re: Manga - Co nowego Pią Sty 15, 2010 12:01 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Co jest z wami nie tak, że muszę pisać double, żeby dać info o nowym chapterze? Jak to się powtórzy i macie to głęboko w dupie, zamykam temat. Nie będę pisał info dla siebie, bo już je znam.

Ostatni chapter mangi: 388 "Eagle Without Wings 2 (EXTREME BATTLEMASTER MIX)"
Ichigo wylatuje z Garganty i atakuje Aizena... Bezskutecznie, Aizen ustawił obronę na swoim ślepym punkcie.
Po chwili Hollowifikacja, Getsuga, Aizen... był gdzie indziej? o.O
Potem gadanina, gadanina, wkracza Komamura, przybywa reszta, "Będziemy walczyć i cię bronić", koniec chaptera.

Nic się prawie że nie dzieje, ale mamy jeszcze możliwość spekulacji.

9Manga - Co nowego Empty Re: Manga - Co nowego Pią Sty 15, 2010 2:44 pm

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
Chciałem napisać rano po tym jak już przeczytałem, ale jakoś mi się odechciało ;s
A co do nowego ep'a. To jest bardzo groźny, a zarazem taki słitaśny ! Każdy chce go bronić ! No i nagle okazuje się jaki to Ichigo jest słaby, iż, gdyż, ponieważ nie może zauważyć jak Aizen się przemieszcza. Poor Ichigo ;s
Według mnie nad Ichigo przejmie kontrolę jego groźny Hollow i zacznie szarżować o.O.

10Manga - Co nowego Empty Re: Manga - Co nowego Pią Cze 11, 2010 7:35 pm

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Chapter 407

Aizen rozwala Koutotsu, Ichigo gawędzi z ojcem następnie nasz piękny Aizen wraz z Ginem gubią drogę i muszą iśc do Karakury :/ Tymczasem Ichigo z ojcem dalej gadają tym razem o najsilniejszym tenszo.Na koniec chapteru widac Aizena i Gina którzy wchodzą do Karakura Village ;d

Co o nim sądzicie ? Ja czekam na następny, ciekawi mi co zrobi Aizen.

11Manga - Co nowego Empty Re: Manga - Co nowego Pią Cze 11, 2010 10:06 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Niepotrzebnie tak spoilerujesz. No, ale szkoda bo nudno jakoś.. Nic się nie dzieje, tak jak wcześniej x(

12Manga - Co nowego Empty Re: Manga - Co nowego Czw Sie 26, 2010 7:26 am

Zigur

Zigur
Third Child
Third Child
No i nareszcie zaczyna się ostateczna walka Ichigo i Aizena. Szkoda, że nie pokazali walki Ichigo i fuzji Tensa Zangetsu z Hichigo... Cóż miłego czytania.

Bleach 417 ang.

13Manga - Co nowego Empty Re: Manga - Co nowego Czw Sie 26, 2010 8:07 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Możliwe że pokażą ją w czasie trwania walki, jako wytłumaczenie :) Zazwyczaj tak jest, że omijają ważny wątek, a później wyjaśnienia, co i jak.

Cóż.. No, ładnie. Ichigo dostał mocnego Power Upa w tym odseparowanym świecie. Spodziewałem się siły, ale nie aż takiej. Zapowiada się ciekawa walka, niema co ;) Długo na to czekałem i dostałem co chciałem ^^"
Całkowite ukrycie reiatsu, łańcuch Zangetsu dosłownie owinięty wokół ręki.. Ahh.. Wydaje mi się że mam pomysł na kolejną formę w łańcuchu - Yoh: Shinigami, Hollow, Vizard - xD

Cóż.. Z niecierpliwością oczekuje kolejnego chaptera, zapewne pełnego wyjaśnień bądź walki ^^!

14Manga - Co nowego Empty Re: Manga - Co nowego Czw Sie 26, 2010 9:44 am

Zigur

Zigur
Third Child
Third Child
Mnie tylko dobija to w co zmienił się Aizen... co to kurna? Motylek? xD Wiem już jaka piosenka trafi do OST jako podkład pod jego przemianę - https://www.youtube.com/watch?v=HFJf3-wzO1Y xD

15Manga - Co nowego Empty Re: Manga - Co nowego Czw Sie 26, 2010 11:28 am

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
417 chapter mangi Bleacha jest fajny =d i ogólnie ostatnie chaptery też fajne. Aizen jest motylem, Gin bez ręki...na skraju śmierci, Ichigo update full power. Podobał mi się fragment jak Ichigo chwycił Aizena za twarz poleciał z nim nieco dalej i rzucił nim w ziemię i do tego mina Aizena ^^. Ale na śmierć motylko chyba nieco poczekamy bo nie pokazali walki Ichigo z fuzją jego zanpaktou i hollowa, oraz śmierci Yammy'iego Rigalo.

@UP
E słaby wybór OST ja bym obstawiał ten utwór. ewentualnie ten.

16Manga - Co nowego Empty Re: Manga - Co nowego Czw Sie 26, 2010 2:13 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Sameyaro, https://www.youtube.com/watch?v=hRDYHLkUSfI i basta. To najlepszy motyw dla Butterflaizena xd

Dobra. Jako że robi się już naprawdę ciekawie w mandze (na tyle, że ludzie coś tu komentują o.O), chyba wznowię cotygodniowe info.

A zaczniemy od tego chaptera, skoro już tu jesteśmy xd

Chapter 417: Deicide 19
Btw, coś Tite Kubo ma problemy z tytułami, skoro to już 19. chapter z tytułem Deicide... No i czy czasem poprzedni nie był "Deicide 18 (The End)"? The End, a tu jeszcze coś? xD
Chociaż wiemy, jak się będzie nazywał cały volume. Bo jak inaczej...

Dobra, i tak wszyscy wiedzą, ale czas na formalności:

Ichigo przybywa z odnowionym Bankai: łańcuch na całą rękę (oby nie zaczął rapować), garda miecza się zmieniła - manji jest dużo większe, no i przybyła czarna rękawiczka. No i kłaki Truskawie podrosły. No i Isshin jakoś brody ma więcej. Jak ktoś powie, że to nie jest w jakimś stopniu zżyna z Hyperbolic Time Chamber z wiadomego anime, to chyba wyśmiejemy.

Cóż. Ichigo robi za Future Trunksa, a Wróżka Aizen za Dio Brando.
Powód? Ichigo trzyma poziom mocy na niewyobrażalnie niskim poziomie (patrz: walka Future Trunksa z Coldem i Mecha Friezą), a Aizen rzuca "Muda-da".

Gin zmienia się na ringu z Truskawą, Truskawa proponuje Motylowi zmianę miejsca, a Motyl coś się nie zgadza, bredząc o tym, że Truskawa nie ma do niego startu.

Po szybkim facepalmie wykonanym przez Ichiga na twarzy Wróżki Wróżka jednak zmienia zdanie, chociaż wbrew swojej woli. Szykuje się ciekawa walka, którą jakże spier**lą w anime. Szczególnie, że chwilę wcześniej Gin stracił rękę. Ciekawe, jak sobie poradzą ze sposobem, w jaki Gin próbował zabić Aizena (i w jaki Aizen zmienił się we wróżkę... To Gina wina!)... Wiecie, rozpada się na kawałki.

A, przy okazji. Skoro już robimy sobie masywny polew z Aizena...
Manga - Co nowego Wrkaaizen

Tak... Tensa Zangetsu zmieni się w packę na muchy.


Btw, serio. Wyjaśnijcie mi coś. Dlaczego nikt w mandze nie zwraca uwagi na to, że Aizen jest kurna motylem?

Aizen: To ty, Kurosaki Ichigo?
Ichigo: Tak. Kurna, chłopie, jesteś cholernym motylem!
[Aizen patrzy w lewo]
[Aizen patrzy w prawo]
Aizen: K*RWA MAĆ, TEGO NIE BYŁO W PLANIE!

17Manga - Co nowego Empty Re: Manga - Co nowego Pią Sie 27, 2010 9:43 am

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Nom, ciekawy chapter.Jestem ciekaw jak pokona Aizena[bo na pewno pokona, chociaż wolałbym żeby Ichigo w końcu zginął xd Albo dostał porządnie wpierdol.//..Trzeba czekac na next.Szkoda że nie ma Kyōraku xd A co do chaptera, niezła polewka z Aizena ;x

18Manga - Co nowego Empty Re: Manga - Co nowego Pią Sie 27, 2010 10:29 am

Wzol

Wzol
Paramecia User
Paramecia User
Wiecie co mnie wkó*wia ? Długość Chapterów i wykorzystywanie miejsca na ... odgłosy. Fajnie, ale do jasnej cholery, skoro dostajemy chapter raz na tydzień z tak małą ilością stron, to niech to przynajmniej będzie fajne..

Aj Viego nie wymieniłeś, że zwrócili także uwagę na jego wzrost :) Co jest śmieszne, bo... ile on tam siedział ? Długo, ale nie aż tyle, aby ktoś zauważył różnice w wzroście.
którą jakże spier**lą w anime
Z jednej strony... pewnie tak, ale w anime to na prawdę efektownie wygląda. Zresztą.. cieszmy się, że nie będzie (kto wie..) tak jak z Naruto (poważna zmiana w stosunku do mangi... i ta animacja).

Mnie się nie podobał... choć... "jak zwykle" ciekawie się zapowiada.
Hyperbolic Time Chamber
Nie oglądałem, więc mnie to nie będzie przeszkadzać. Zresztą... motyw "małego (teoretycznie słabego), ale silnego" jest już znany... w mandze może mniej ale jako motyw w grach, bądź filmach często się pojawia. W jakiejś grze na konsole największym bossem był kurczak... 🤦

19Manga - Co nowego Empty Re: Manga - Co nowego Czw Wrz 02, 2010 4:04 am

Zigur

Zigur
Third Child
Third Child
Dziś kontynuacja walki Kox Ichigo i Świetlistej Wróżki Aizena.
Bleach 418 Ang.

Edit:
Ok wyszedł kolejny chapter. Żegnamy się ze Świetlistą Wróżką Aizenem. Cholera on ma więcej transów niż Yoh xD. Życzę miłego czytania - Bleach 419 Ang.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.