Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Anime! - Co nowego? Empty Anime! - Co nowego? Nie Sty 10, 2010 10:35 am

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Pamiętajcie, ten temat jest do rozmów, nie tylko do czytania nowości xP

Ostatni odcinek anime: 252 "Byakuya, uragiri ni kakusa re ta shinjitsu" (白哉、裏切りに隠された真実, "Byakuya, the Truth Behind his Betrayal", "Byakuya, Prawda o jego Zdradzie")

Kōga odrzuca Muramasę, łamiąc jego miecz. Muramasa traci kontrolę nad swoim Reiryoku i uwalnia... wtf, kilkadziesiąt Gillianów, które trzymał w sobie?
W tym samym czasie rozpoczyna się walka o honor klanu Kuchiki. Byakuya vs. Kōga. Nie podam jej przebiegu, tylko fakt, że Senbonzakura będzie miał swoje wielkie wejście, zobaczymy 2 z 3 technik Bankai Byakuyi (bez Gōkei), Kōga pokaże 3 nowe Kidō, a napis "ciąg dalszy nastąpi" będzie przy ostatecznym zderzeniu.

A teraz kilka najświeższych informacji z anime.

- Po "Zanpakutō Unknown Tales" będzie jeszcze jedna krótka saga fillerowa.
- Będzie ona o walce Zanpakutō z "mieczami-bestiami" ("beast swords", 剣獣 tōjū), co idzie tak "Głównymi wrogami Shinigami są Hollow, głównymi wrogami Zanpakutō są Tōjū
- "Miecze-bestie" są Zanpakutō, które zabiły swoich panów Shinigami i wyrwały się spod jakiejkolwiek kontroli.
- Odcinki bazowane na mandze zostaną wznowione 13 kwietnia.

Co na to powiecie?



Ostatnio zmieniony przez Viego dnia Sob Lut 06, 2010 5:30 pm, w całości zmieniany 2 razy

2Anime! - Co nowego? Empty Re: Anime! - Co nowego? Nie Sty 10, 2010 11:05 am

Pucolini

Pucolini
Silver Saint
Silver Saint
Czyli jeszcze niecałe 4 miesiące fillerów ?

Co na to powiem :
Mam dosyć fillerów.
Na początku podobało mi się to z Zanpakutō ale co za dużo to nie zdrowo =/

3Anime! - Co nowego? Empty Re: Anime! - Co nowego? Sro Sty 13, 2010 6:51 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Wyszedł w ogóle nowy odcinek Bleach #253, ale pewnie o tym jeszcze napiszesz.
Wracając do tematu.

Jak dla mnie, walki były nawet, nawet ciekawe. Jednak, czy warto było robić coś takiego z Muramasą? Mam na myśli te trzymanie w sobie stada Gillian'ów czy innych Hollow's. Ehh... Ciągną te fillery już na siłę.

Co do następnej serii fillerów..
Niee! NIEEE!! W takim razie, daruję sobie oglądanie Bleach'a do Kwietnia. Nie mam zamiaru wciąż gapić się na fillery. To już przesada.
Fillery po fillerach i niema końca. Co to ma być?! Żart jakiś?
Nie wierzę w to. Nie wiem skąd ta informacja, ale nie uwierzę w to.
:spartalol:
Chcę mieć już koniec tych zasranych fillerów i zacząć znowu oglądać wydarzenia, jakie znam z mangi.

4Anime! - Co nowego? Empty Re: Anime! - Co nowego? Sro Sty 13, 2010 8:43 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Ostatni odcinek anime: 253 "Akasa re ta Muramasa no shōtai" (明かされた村正の正体, "Muramasa's True Identity Revealed ", "Prawdziwa Tożsamość Muramasy Ujawniona")

Kōga wreszcie umiera, wpadając do jeziorka zaraz po tym, jak próbował wezwać Muramasę. Tak, swojego Zanpakutō, którego miecz sam kilka minut wcześniej rozwalił. Dureń.
A propos Muramasy, uwolnił diabelnie dużo Hollowów, jego Reiatsu przyciągnęło jeszcze więcej z Hueco Mundo i co się stało? Połączyli się w jedno wielkie WTF wyglądające jak Muramasa po jakimś naprawdę wymyślnym Resurrección.
Potem zmienił się w coś jak dużo, dużo większe Res' od Aaroniero Arruruerie i zaczął produkować Gilliany.
I tu wkracza wsparcie z Soul Society.
Anime! - Co nowego? Vlcsnap-2010-01-13-01h46m04s107

To be continued.

Ale chociaż końcówka była ciekawa. Motyw z przygarnięciem Komamury, Arrancar Encyclopedia...
A propos Arrancar Encyclopedii. Wyjaśni mi ktoś, czemu Tōsen patrzył przez lornetkę? O.o

5Anime! - Co nowego? Empty Re: Anime! - Co nowego? Sro Sty 13, 2010 10:30 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Ta.. Już ciągną na siłę te fillery.
No, ale przynajmniej coś się dzieje. Muramasa dostał kopa. Gilliany wokół. Pokonanie Kougi. Nie jest tak źle jak mi się zdawało.
Końcówka, "To Be Continued" wymiata i przyznam że to najlepszy fragment tego odcinka, nie licząc już Arrancar's Encyklopedia.

Hm.. Dlaczego Tousen patrzył przez lornetkę? Może chciał się przyjrzeć bliżej twarzy Menosów w czasie posiłku xDDD? Przecież o nie dba. Pocił się, przez to wszystko xDDD Haha xD Ta encyklopedia jednak jest świetna xd

6Anime! - Co nowego? Empty Re: Anime! - Co nowego? Czw Sty 14, 2010 7:08 am

Pucolini

Pucolini
Silver Saint
Silver Saint
Odcinek denny z deka.
Najbardziej co mnie zdziwiło to to że wołał muramase o.O Trzeba było pomyśleć zanim złamał miecz.
A po przemianie (tej 1) muramasa wyglądał jak ĆMA. Myślałem że jak był ten wybuch reiatsu w stronę wody to to ożywi Kouge ale na szczęście się myliłem.
Co do końcówki to KOXERSKO : O
Że aż nie mogę się doczekać na next odc.
Ale z pewnością jak jest w prawach anime będzie tak że będzie więcej gadaniny : <

Co do Tousena to sam tego nie rozumiem xD

7Anime! - Co nowego? Empty Re: Anime! - Co nowego? Czw Sty 14, 2010 1:39 pm

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Taa odcinek dobry a końcówka mnie trochę zdziwiła :P Jak napisał Puc, trochę dziwacznie wyglądał Muramasa na 1 transformacji.Fajnie że Byakuia pokonał ten miecz :P Dobił mnie też dialog na końcu :
Piesku, do nogi !
To kapitan Komamura...
xD

8Anime! - Co nowego? Empty Re: Anime! - Co nowego? Sob Lut 06, 2010 5:23 pm

Shorim1

Shorim1
Earthling
Earthling
Musze was zasmućić bo dalej fillery, tzn. po tych fillerach następne. :(

9Anime! - Co nowego? Empty Re: Anime! - Co nowego? Sob Lut 06, 2010 5:29 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
ja żem napisał:A teraz kilka najświeższych informacji z anime.

- Po "Zanpakutō Unknown Tales" będzie jeszcze jedna krótka saga fillerowa.
- Będzie ona o walce Zanpakutō z "mieczami-bestiami" ("beast swords", 剣獣 tōjū), co idzie tak "Głównymi wrogami Shinigami są Hollow, głównymi wrogami Zanpakutō są Tōjū
- "Miecze-bestie" są Zanpakutō, które zabiły swoich panów Shinigami i wyrwały się spod jakiejkolwiek kontroli.
- Odcinki bazowane na mandze zostaną wznowione 13 kwietnia.

Co na to powiecie?

Twoja bystrość, spostrzegawczość i zdolność dedukcji mnie wprost zadziwia, ludzka istoto.

10Anime! - Co nowego? Empty Re: Anime! - Co nowego? Sro Kwi 07, 2010 7:09 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Rozruszajmy ten temat. Wreszcie zakończyły się fillery Bleach! Odcinek 265 był ostatnim z całej sagi - "Zanpakutō Unknown Tales".

Oczywiście, najnowszy odcinek możecie obejrzeć na portalu. Niema sensu bym umieszczał tutaj jego opis.
Powiem że najciekawszy jest pokaz kolejnego odcinka i ilustrowany przewodnik Shinigami ^^

No, więc.. Jakie jest wasze zdanie dot. najnowszego odcinka?
Jak dla mnie słaby, no ale musieli to wszystko jakoś zakończyć. Mało dobrej walki, duży Zanpacz każdego odpierdzielał do czasu przybycia Shinigami'ch.
Nudne.. Ale na kolejny odcinek już nie będę narzekał xD!

Kolejny odcinek - "Ichigo vs. Ulqiorra!"

11Anime! - Co nowego? Empty Re: Anime! - Co nowego? Sro Kwi 07, 2010 7:45 pm

Zigur

Zigur
Third Child
Third Child
Yoh dzięki za info, gdyby nie ty to pewnie bym olał kolejny odcinek ;]

12Anime! - Co nowego? Empty Re: Anime! - Co nowego? Sro Kwi 14, 2010 1:47 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Bleach 266 już Online!
http://video.anyfiles.pl/video.jsp?video=b266.&prov=psev

Ja osobiście się zawiodłem na odcinku. Tytuł był zbyt mylący :P
Cały odcinek to streszczenie tego co działo się przed fillerami z Zanpakutou. Cóż.. Czy warto obejrzeć? A no warto.. Przynajmniej poczujemy że to już wydarzenia z mangi, a nie jakieś pieprzone fillery ;d

Odcinek dodany na Portal, więc także tam możecie go zobaczyć.

13Anime! - Co nowego? Empty Re: Anime! - Co nowego? Sro Kwi 14, 2010 3:11 pm

Zigur

Zigur
Third Child
Third Child
Ja też osobiście spodziewałem się czegoś innego :P Ale dobre i to zwłąszcza scena gdzie Lilynette nawala w Ukitake - "Dupek, dupek, dupek, dupek,..." xD Czekam na następny odcinek i mam nadzieję, że nie pojawią się kolejne fillery przez bardzo długi czas.

14Anime! - Co nowego? Empty Re: Anime! - Co nowego? Pią Maj 14, 2010 5:44 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Hah! 270 odcinek już Online.
Co prawda, od jakiegoś czasu, ale może kilka osób nie widziało...? xD

Walka Ichigo vs. Ulqiorra się rozwija i.... dobiega końca xD A przynajmniej tak może się wydawać.
W kolejnym odcinku pewnie zobaczymy już FullHollow Form. Oj, będzie jatka, będzie.

Czekam mimo wszystko na pokazanie tego co dzieje się w Karakurze. No, ale to coraz bliżej.. xD

15Anime! - Co nowego? Empty Re: Anime! - Co nowego? Sro Lip 07, 2010 3:15 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Bleach 278:
The Nightmare Returns... Revival of the Espada

Cóż.. Nie powiem żeby odcinek był nudny. Nie. Był ciekawszy niż mogłem przypuszczać. Zwłaszcza zaskakująca końcówka.
Ogólnie, akcja się teraz rozwija, mam nadzieję że nie zaskoczą Nas znowu wkrótce fillerami. Cóż.. Różnie to bywa, ale Bleach trzyma teraz naprawdę wysoki poziom jeżeli chodzi o Anime-Tasiemce ;d

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.