Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 5]

26By Michass - Page 2 Empty Re: By Michass Sro Sie 25, 2010 11:24 am

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Beyblade nie oglądałem ,ale OPAR'ka Ci ocenię ^^ Tak więc zacznijmy od włosów:
Kształty nie powalają ,wlosy wydają się nazbyt bardzo opadać na boki ,są mało szpiczaste i pulchne. Wyglądają po prostu źle. Jeżeli chodzi o cieniowanie ,to także się tutaj nie spisałeś.
Opasak wyglądaj także słabo ,pewnie dlatego ,że jest mało widoczna przez opadające włosy ...
Twarz wygląda ok ,do niej prawie nigdy się nie przyczepiam :P. To kimono ,czy jak tam się nazywa ten jego strój ,jest średnio pocieniowany ,miejscami się po prostu nie spisałeś. Widać ,to na przykład na barku i ehm tak na prawdę wszędzie :P. Dolna część tego stroju zdaje się być za bardzo przekręcona na prawą stronę OPAR' a. Jeżeli chodzi o rękę ,to podobają mi się te rękawiczki na dłonie ( w kwestii kolorystyki ) ,natomiast jeżeli chodzi o sposób cieniowania ,to zdaje się tutaj być znowu za mało najjaśniejszego koloru ,chociaż może tutaj się już doszukuje na siłę jakichś błędów ? Spodnie są zdecydowanie za ciemne ,a buty ,czy też klapki wyglądają cienko. Nie chodzi mi o sam pomysł ,ale o kwestię wykonania.
Pozostaje jeszcze pytanie co on tam ma za sobą? Mam na myśli to coś białego i ten sznurek (?).
5/10

2kp

27By Michass - Page 2 Empty Re: By Michass Nie Sie 29, 2010 7:32 pm

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
Kolejna wersja mojego oparka :P

By Michass - Page 2 Michass

28By Michass - Page 2 Empty Re: By Michass Pon Sie 30, 2010 8:34 am

Szark

Szark
Mazoku
Mazoku
Ocenie ci tego najnowszego. Włoski trochę dziwne bo wyglądają jakby kolce :| i włosy tak opadają na bok ale cienie stanowczo nadrabiają :D. Bluza wygląda jak bluza Yoha. Z kapturem i takimi śmiesznymi liniami koło głowy xD. Cienie na bluzie fajnie leżą i dobrze to ogólnie tam wygląda tylko niezbyt pasują mi cienie na rękawach bo nie widać tam zbytnio ciemnego koloru.
Spodnie niezbyt mi pasują. Mało cieniowania na nich i za dużo jasnego a znów za mało ciemnego. Buty mają 2 kolory i to słabe. Raczej czerwony z białym nie lubią się ;P.
Ogólnie nie jest źle ale wydaje mi się że stać cię na dużo więcej. Ocena 5/10

1kp

29By Michass - Page 2 Empty Re: By Michass Sro Wrz 01, 2010 10:46 am

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
nowy opar

By Michass - Page 2 Opar

30By Michass - Page 2 Empty Re: By Michass Sob Wrz 04, 2010 4:40 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Hmm.. Oceniam by zdobyć KP i nabić sobie dodatkowe liczby przy napisie "Liczba Postów" xd

No więc, od początku. Kształt włosów całkowicie leży. Po prostu, wygląda jak jakaś nie udana próba zrobienia irokeza, a następnie przestawienie się na inny wygląd, bez niszczenia starej, nie udanej pracy :|
Moja propozycja? Pobaw się pierw w tworzenie włosów ala. Sayia'jin. Po prostu, jak nauczysz się robić włosy sterczące, łatwiej będzie Ci się nauczyć innych, równie ciekawych wyglądów. Wiele prób przed Tobą, ale wierzę że dasz radę.
Cieniowanie twarzy bardzo mi się nie podoba. Za dużo kosmyków opada na twarz i uniemożliwia Ci to możliwość naprawdę fajnego pocieniowania skóry głowy. Można powiedzieć że na razie się ograniczyłeś. Jak mówiłem wcześniej, zrób nowe włosy i mając więcej miejsca na twarzy baw się w jej cieniowanie. Popatrz wtedy na styl jakim cieniuje Sołtys, Sezu, Ja czy Coolt. Nieważne kto, ważne by OPAR'y tej osoby fajnie wyglądały.
Cienie na koszulce zdecydowanie zbyt łagodne. A brak ciemnych px na kołnierzyku tylko psuje w tym miejscu OPAR'ka. Wystarczyłby nawet najciemniejszy odcień aby to fajniej wyglądało, zamiast czarnych px. U Ciebie samo cieniowanie koszuli uniemożliwia taki zabieg. Zmień je i wtedy się baw..
Klata w ogóle nie widoczna. Albo ją bardziej zaznacz, albo przykryj by była jeszcze mniej widoczna i po prostu dawała do zrozumienia - "Hej! Ale Ja cały czas tu jestem!".
Cieniowanie rączek jak i mięśnie to nieudana próba stworzenia czegoś dobrego. Nie powiem Ci jak, ale koniecznie popraw i zrób lepsze mięśnie na rękach tego OPAR'a.
Bandy i pasek ujdą, choć pobawiłbym się tu z kolorami. No, ale twoja decyzja. Cieniowanie amatorskie, nie oszukujmy się.
Spodnie.. Ah! Szedłeś w dobrym kierunku, ale zboczyłeś z dobrej ścieżki. Kierunek dalej dobry, ale ścieżka nie ta ^^" Wiesz o czym nawijam, prawda? Jak nie, to pomyśl chwilę i dopiero czytaj dalej.
Nie potrzebnie zastosowałeś tutaj tak ciemny, trzeci odcień. Mogłeś albo zostawić cieniowanie dwutonowe, albo pobawić się z kolorami by "gładziej" na siebie nachodziły.
Niestety, Ty zrobiłeś bardzo ciemne kolory porównując dwa pozostałe do najjaśniejszego. Jest to błąd który musisz koniecznie poprawić.
Buty jak buty, nie oceniam. Jedynie cienie możesz poprawić.

Pomysł słaby, wykonanie słabe, cieniowanie amatorskie, masa błędów do poprawy.

3kp

31By Michass - Page 2 Empty Re: By Michass Czw Wrz 09, 2010 7:44 pm

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
Ostatnio nic nie robiłem ale w końcu mnie naszła ochota ;p

By Michass - Page 2 Opar

32By Michass - Page 2 Empty Re: By Michass Sob Wrz 11, 2010 8:32 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Włosy pod względem cieniowania wyglądają słabo ,kształt także taki chaotyczny. Twarz wygląda ładnie. Koszulka ma co prawda jafny ,zielonkawy ,niepowtarzalny kolor ,ale cienie są zdecydowanie za słabe. Z daleka prawie ich nie widać. Powinieneś to poprawić. Ręce nie są piękne ,ale straszne także nie. Irytuje mnie ta dziwnie wysoko idąca rękawiczkę. Tak jakby została naciągnięta na siłę ,jak najbardziej do góry. Spodnie wykonane słabo ,cienkie rozłożenie cieni ,daje kiepski efekt. Oprócz tego mogłeś je nieco przyciemnić w miejscu styku z koszulką lub odwrotnie. Buty ... saiyańskie ?! Do normalnego ubrania?! Jakieś adidasy by mu się przydały.
Tak więc OPAR'a oceniam na :
5/10

KP: 2
/Feli

33By Michass - Page 2 Empty Re: By Michass Pią Wrz 24, 2010 7:19 pm

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
Po przerwie , nowa praca.

By Michass - Page 2 15948028

Credit for : AB

34By Michass - Page 2 Empty Re: By Michass Sob Wrz 25, 2010 6:26 am

Danielos

Danielos
Super Saiyan God
Super Saiyan God
Ocenie ci przedostatnią pracę bo nawet fajnie wygląda przynajmniej z daleka.Na koszulce i spodniach użyłeś 2 tonowego cieniowania tylko to w przybliżeniu się bardzo narzuca. Gdybyś dodał jeszcze 1 ton do tego to by dużo lepiej było. Włosy też by mogły mieć lepsze cieniowanie niż mają jedynie co to wygląd mają nawet.Plusem masz to , że pocieniowałeś nawet ładnie skórę.
Ocenka 6/10.

KP: 1
/Feli

35By Michass - Page 2 Empty Re: By Michass Sob Paź 16, 2010 4:24 pm

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
Po kilku tygodniowej przerwie nowa praca.

By Michass - Page 2 Opar

36By Michass - Page 2 Empty Re: By Michass Sob Paź 16, 2010 5:25 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Włosy z kształtu mogą być ,cieniowanie wymaga poprawy. Twarz także dość specyficznie wygląda ,jak dla mnie za daleko wchodzi ten najjaśniejszy ton. Bluza nic ciekawego ,tutaj też dominuje kolor najjaśniejszy. To dobrze jak jest go dużo ,ale Ty z tym przesadzasz ,tzn. chodzi mi o to ,że bluza jest nudna z tego względu ,że niema tutaj żadnych zagięć ,czy innych tego typu rzeczy. Poprawy wymaga także kaptur. Nie mam pojęcia dla czego z przodu jest ciemniejszy ,a z tyłu jasny oraz ciekawi mnie występowanie tych dwóch ,niepotrzebnych czarny pixeli po środku kaptura. Spodnie ... tutaj już zająłeś się zagięciami ,aż nadto. Wyglądają kiepsko właśnie ze względu na ich nadmierne występowanie. Buty już pomijam to ,że saiyańskie ,ale są za ciemne i nie pasują kolorystycznie.
4+/10

1kp

37By Michass - Page 2 Empty Re: By Michass Sob Lis 27, 2010 11:34 am

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
Nowy opar po długiej przerwie :D

By Michass - Page 2 Opar

Oceniać XD

38By Michass - Page 2 Empty Re: By Michass Sob Lis 27, 2010 12:17 pm

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
Dobra to ci ocenie bo chciałeś ^^
Odrazu powiem że praca nie wgyląda zbyt ciekawie :(
Tak więc tradycyjnie zaczne od włosów.Ich kształt jest dosyć szpiczasty.Włosy wystają z każdej strony.Cieniowanie też nie jest najlepsze ale trzyma dosyć norme.
Teraz twarz.Według mnie nie wygląda za dobrze przez cieniowanie.Poprostu nie podoba mi sie 2-tonowe.
Bluza.Cieniowania wogóle nie widać.Trzeba przybliżyć w paincie żeby je zobaczyć.Musisz mocno ściemnić ton aby był widoczny.Ogólnie samo cieniowanie jest dosyć słabe i góruje tam 1 ton.Dodaj więcej cieni i popraw je .
Spodnie.Dosyć słabe cienie.Dałbyś troche cieni u góry spodni(pod koszulą).Sciemnij również prawą noge (mówie o naszej prawej nie opara).Dodałbyś kilka pixeli po bokach spodni.
Nadszedł czas na buty.Cieniowania nie widać zbytnio przez ciemne kolory.Wygląda to jakby całe buty były czarne i widać było tylko białą część.Cieniowania białej części też ledwo widac.Cienie na prawym(pamiętaj że mówie o naszej prawej) bucie przenieś na lewą strone.Rozjaśń but żeby było widać cienie i wzmocnij ton na białej części.
To tteraz cała reszta opara.Mięśnie na ręce są dosyć słabo wykonane.Lepiej prezentuje sie już frotka.Dodałbyś chociaż troche px pod frotke.
Miecza niechce mi sie oceniać.
Ocenka to 5/10 :(
Radziłbym ci przenieść sie na cieniowanie 3-tonowe.
Pzdr!

2kp

39By Michass - Page 2 Empty Re: By Michass Sob Gru 11, 2010 1:18 pm

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
coś mnie skłoniło do zrobienia opara XD i tak powstało to "coś" ;P

By Michass - Page 2 Jopf

40By Michass - Page 2 Empty Re: By Michass Sob Gru 11, 2010 6:47 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Kaptur wygląda jak czepek, ogólnie słabo. Bo mniemam że to jest jednak kaptur, a nie dres w czepku na głowie XD
Nie zbyt przyjemne cieniowanie twarzy, staraj się cieniować dwu-tonowo bo coś mi się wydaje że taki styl będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy.
Bluza ogólnie dziwnie wygląda, poza napisem JP nic ciekawego na niej nie ma. Samo cieniowanie mogłoby być zdecydowanie lepsze, tu do poprawy szłaby cała bluza, nie pojedyncze pixele na niej.
Dłoń z base Zbira, jak u niego wcześniej, tak u Ciebie teraz ta dłoń wygląda tragicznie. Paleta kolorów nie uległa żadnej zmianie.
Z cieniowaniem spodni również bym się pobawił. Nie ma tu tragedii, ale wesoło również nie jest. Cieniowanie po prostu wygląda średnio.
Buty mogą być.

Ogólnie..
Mało zmieniłeś jeżeli chodzi o Base. Nie namęczyłeś się przy tej pracy, szkoda. Popracuj więcej przy jednym OPAR'ku, nie twórz na odwal się.

KP: 2
/Feli

41By Michass - Page 2 Empty Re: By Michass Nie Gru 12, 2010 10:51 am

Sołtys

Sołtys
Zasłużony
Zasłużony
Zanim ujrzałem 2 ostatnie prace byłem pewien,że robisz postępy...

"Coś" to określenie idealnie do ostatniego OPAR'a i idealnie oddające jego istotę. Nie chcę tego rozwijać.

Rzuć base AB i nie wracaj do niego. Jeśli chcesz coś na nim robić to wymagane jest najpierw przerobienie base. Na takim bydlaku za wiele nie zdziałasz.

Zmień sobie paletę na taką w której odcienie bardziej się od siebie różnią.
Pomyśl nad oryginalniejszym strojem i pracuj nad nim.
Oglądaj prace innych,doświadczonych OPAR'atorów. Patrz jak oni cieniują aby zdobyć pradawną wiedzę na temat tworzenia OPARów.msuahsua.

Cwicz więcej. Ale najpierw zapanuj nad paletą. Bez niej możesz co najwyżej iść do parku lepić bałwana :d

Pozdro ;d

KP: 2
/Feli

42By Michass - Page 2 Empty Re: By Michass Nie Gru 12, 2010 1:41 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Hmmm moje base ? Jakoś nie wiem ,czemu się do niego przekonałeś ,ale cóż ,Twoja sprawa.
Kaptur na głowie wygląda rzeczywiście jak czepek ,tak nie powinno być ,daj mu więcej luzu. Poza tym pocieniowany słabo. Czytałeś poradnik Yoha ,a jednak nie zastosowałeś się do porad tam zawartych ( odnośnie cieniowania oczywiście ). Na twarzy cienie mogłyby wyglądać nieco lepiej ,natomiast tragedii nie ma. Nie podoba mi się fakt ,że dłonie i twarz mają różne kolory skóry ,zapomniałeś o tym ,prawda ? Reszta bluzy nie wygląda najgorzej ,ale nie zmienia to faktu ,że wymaga nieco poprawek. A propos spodni - tutaj to już niestety dałeś dupy :/. Więcej na ich temat pisać nie trzeba. buty ,hmm ,są z base - leń :P.

KP: 2
/Feli

43By Michass - Page 2 Empty Re: By Michass Sro Gru 15, 2010 5:35 pm

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
Nowy Oparek ; )

By Michass - Page 2 Nowyop

44By Michass - Page 2 Empty Re: By Michass Sro Gru 15, 2010 5:43 pm

Kumalski

Kumalski
Third Child
Third Child
Cienie dobre, szkoda że prawie nie widoczne. Może spróbuj dodać trochę 3 tonu. Ogólnie oparek jest świetnie wykończony. Bluza jak Yoh'a. Może spróbuj zrobić jakiś swój styl. To styl Yoh'a więc nie rób tej bluzy bo to tylko u jednej osoby może działać. Kijowe cienie twarzy. Rób bardziej ciemniejsze na włosach i ubraniu. Na twarzy bardziej takie naturalne bo tych cieni nie widać. Cieni na spodniach w ogóle nie widać. Może spróbujesz coś pokombinować z paletą bo te spodnie ci nie wyszły. Bluza dosyć dobra, przynajmniej wszystko widać :). Dobra czas na ocenę bo nie wiem co dalej napisać.

Ocenka: 7/10

KP: 2
/Feli

45By Michass - Page 2 Empty Re: By Michass Sro Gru 15, 2010 8:05 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Włosy, mogą być jednak może być lepiej, cienie raczej ujdą, ale nie chce mi się przyglądać, ale z tego co widze źle nie jest jednak mogło być ciekawiej.
Dziwne oczy. Ramię jakieś takie sztywnawe i dłoń tak nie naturalnie wygięta sie wydaje, bluza ogólnie niezła tylko mogła by być nieco bardziej w dół zrobiona a nie jakby wpasana w spodnie, cienie raczej mogą być. Spodnie, no może i nie takie bufiaste, nawet mogą zostać tylko nie podoba mi się taki detal że jedna nogawka jest słabo pocieniowana a na drugiej jest więcej tych cieni, jeśli chciałeś robić efekt jak inni że tamta tylnia noga powinna być ciemniejsza wystarczyło by ją ciemniejszymi odcieniami lecz podobnie pocieniować(taka ma sugestia)

KP: 2
/Feli

46By Michass - Page 2 Empty Re: By Michass Sro Gru 15, 2010 10:45 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Wracasz do walki o to by polskie LSW się rozwijało? Widzę że ostatnimi czasy, bardzo dużo starych Użytkowników wraca lub przynajmniej zagląda na forum. Miło :d

Włosy mają dziwny kształt, również cieniowanie nie wygląda za ciekawie. Oddzielasz od siebie każdy kosmyk włosów czarną linią, co za tym idzie żaden z nich ostatecznie nie wygląda naturalnie. Dwa kosmyki z przodu przesuń nieco do tyłu. Niech nie opadają tak ostro. Największy kosmyk włosów wykonaj tak by bardziej sterczał. Ogólnie, fryzura wygląda dość płasko, jak w przypadku Kazuhiro, Sołtysa. Tu jest jedynie odrobinę lepiej..
Cieniowanie głowy naprawdę słabe. Rozumiem że chcesz nauczyć się cieniowania dwu-tonowego, ale w tym wypadku nie powinieneś tak ograniczać drugiego, ciemniejszego tonu. Spójrz na cieniowanie twarzy w moich najnowszych OPAR'ach, a będziesz wiedział o co mi mniej więcej chodzi. Cienie na oku są zbędne w cieniowaniu dwu-tonowym.
Popraw włosy przy kapturze. Nie on powinien przysłaniać dolne kosmyki, a one jego. Ogólnie cała bluza wygląda normalnie, mniej więcej w moim stylu :d Tu jednak, gorzej pocieniowana. Popracuj nad cieniami. Proponuję zobaczyć projekt mojego najnowszego Yoha, a byś dowiedział się o czym mówię ;)
Spodnie wyglądają dziwnie. Cieniowanie nie zaskakuje, jest dość amatorskie. Tu masz ogólnie pole do popisu jeżeli o nie chodzi. Twoim błędem jest to że nie chcesz tego wykorzystać.
Buty wyglądają zwyczajnie.

Ogólnie..
Popracuj nad cieniowaniem i jeszcze trochę brakuje Ci do tworzenia fajnych włosów. Mimo to idziesz w dobrym kierunku. Ogólnie musisz poprawić proporcje włosów, cieniowanie na całym OPAR'ku i zmienić styl cieniowania spodni na jakiś ciekawszy.

3kp



Ostatnio zmieniony przez Yoh92 dnia Pią Gru 31, 2010 6:21 am, w całości zmieniany 1 raz

47By Michass - Page 2 Empty Re: By Michass Czw Gru 16, 2010 10:05 am

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
Starałem się poprawić nie wiem jak wyszło XD

By Michass - Page 2 Poprawa

48By Michass - Page 2 Empty Re: By Michass Czw Gru 16, 2010 10:45 am

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Jako iż łączysz się ze mną w bólu to ci ocenie ;p

Włoski konturowo troszeczkę krzywe. Ale jeśli idzie o cienie to dopracuj ten styl i będzie okey. Cieniowanie twarzy pod tym wielkim kosmykem z przodu powinno byc ciemniej wkońcu on zasłania światło. Ale jako tako ładnie. Bluza ma bardzo ładne cienie, ale troszkę kapturek skopałes :< Wydaje mi się to odrobinę krzywe. Spodnie jako tako ujdą, ale mógłbyś bardziej wyostrzyć to zagiencie na dole. Ta ciemna nogawka jeszcze ujdzie. Buty okey, są całkiem zjadliwe.

1kp

49By Michass - Page 2 Empty Re: By Michass Pią Gru 17, 2010 2:30 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Właśnie usunęło mi cały tekst ,więc mój komentarz będzie dość krótki. Wlosy wykonane ok ( pd względem cieni ) ,natomiast ich ogólny wygląd byłby lepszy gdybyś dodał jeszcze trzeci ton. Zmiana kształtu włosów na bardziej ciekawy także mogłaby tu pomóc. Twarz wykonane może nie słabo ,co nie wspaniale. Można by ją nieco poprawić. Bluza wygląda całkiem całkiem ,przyczepie się do dwóch rzeczy. Jasnego koloru na kapturze oraz za dużej ilości najciemniejszego pomiędzy rękę ,a kapturem ( chdozi mi o przód postaci ,a nie gdzieś z tyłu ). Spodnie wyglądają fajnie ,no całkiem całkiem. Buty to samo.

1kp

50By Michass - Page 2 Empty Re: By Michass Czw Gru 30, 2010 9:47 am

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
Nowa praca ;> Mam zamiar zrobić z niego przynajmniej wipa.

By Michass - Page 2 Opar

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 5]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Similar topics

-

» By Michass
» MIchass
» Michass
» Michass
» Michass Maikeru

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.