Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : 1, 2  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 2]

1Pokemon Online Players Empty Pokemon Online Players Pią Sie 13, 2010 3:53 pm

Cineg

Cineg
Zoan User
Zoan User
Pokemon Players
Jesteśmy grupą grającą w pokemon onlajn. Tak! To prawda.

Warunki przyjęcia. Tak. Trzeba grać w pokemony. Na określonym serverze i w określonym mieście. Zapytajcie się mnie, albo Bileta, na jakim.

Przywódcy:
Bilet - Biley
Cineg - CinegOnitenshi

Gracze:
Diwanes - DiwanX
Danisz - Wanish
Brek - BrekARS
Rokan - Chaol
Halls - HallsX
Sołtys - Solti
Szark - Jestes Piratem
Josz - Yosh Asakura
Ykmo - YkmoX
Shine - Magnezowa
Feli - Mwallujcie
Kappy - Stanoch
Mikidius - Mikidius

Pokemon Online Players 39693549503891069104 - Niech pokemony będą z tobą.



Ostatnio zmieniony przez Cineg dnia Czw Sie 19, 2010 4:38 pm, w całości zmieniany 9 razy

2Pokemon Online Players Empty Re: Pokemon Online Players Pią Sie 13, 2010 3:55 pm

Danisz

Danisz
Hamon User
Hamon User
Nie zapomnij o mieście xP. Btw. chce dołączyć.

3Pokemon Online Players Empty Re: Pokemon Online Players Pią Sie 13, 2010 3:56 pm

Cineg

Cineg
Zoan User
Zoan User
Miasto. Fakt... Ale nie ważne. Wchodzisz.

4Pokemon Online Players Empty Re: Pokemon Online Players Pią Sie 13, 2010 4:00 pm

Bilet

Bilet
Super Saiyan God
Super Saiyan God
Tak, tak wszystko się zgadza, szczególnie Liderzy ^^ (F*k Yea!)

Mało tego jako lider postanowiłem się zdeklarować i mówię wam..
Nowi gracze niech się do mnie zgłoszą a ja złapie wam jednego z tych o to pokemonów na start
-Bellsprout
-Pidgey
-Zubat(jak będę miał dobry chumorekxD)

Zachęcamy ;P

P.S. Każdemu z wyyjątkiem... Dase....

Zamówienia:
-
-
-

Wykonane zlecenia
- Danisz
-
-



Ostatnio zmieniony przez Bilet dnia Pią Sie 13, 2010 5:33 pm, w całości zmieniany 2 razy

5Pokemon Online Players Empty Re: Pokemon Online Players Pią Sie 13, 2010 5:15 pm

Danisz

Danisz
Hamon User
Hamon User
Wiec... poprosze bellsprouta bo juz te inne 2 mam xP

6Pokemon Online Players Empty Re: Pokemon Online Players Pią Sie 13, 2010 5:27 pm

Bilet

Bilet
Super Saiyan God
Super Saiyan God
Zamówienie zrealizowane, Bell czeka na odbiór ;]

7Pokemon Online Players Empty Re: Pokemon Online Players Pią Sie 13, 2010 7:31 pm

Studnia

Studnia
Steel Saint
Steel Saint
Chciałbym dojść do drużyny,ale nie miałem jak napisać do Bileta,bo coś wyskakiwało,że Bilet chyba zablokował PW.Moje gg:13893481.Napiszcie do mnie w sprawie tej grupy i podajcie mi linka do tej gry,serwa i miasto.

8Pokemon Online Players Empty Re: Pokemon Online Players Sob Sie 14, 2010 9:37 am

Rokan

Rokan
Super Saiyan
Super Saiyan
No to co zapisuję się nick Chaol

9Pokemon Online Players Empty Re: Pokemon Online Players Sob Sie 14, 2010 6:50 pm

Szark

Szark
Mazoku
Mazoku
Ja tez sie chce zapisac. Nick :Jestes Piratem

10Pokemon Online Players Empty Re: Pokemon Online Players Nie Sie 15, 2010 11:25 am

Brek

avatar
Super Saiyan
Super Saiyan
ja chce się zapisać ale nie mogę pw wysłać biletowi więc napiszcie tu na pw lub gg 3311059 jaki serwer i miasto
na razie gram na jasper w mieście celadon nick BrekARS

11Pokemon Online Players Empty Re: Pokemon Online Players Nie Sie 15, 2010 5:06 pm

Sołtys

Sołtys
Zasłużony
Zasłużony
Ja też chcę xD!
Nick: Solti

Bilet,załatwisz mi Pidgey'a albo Bellsprouta? xd

Pogram nocką,bo teraz kosmiczne lagi ;s

12Pokemon Online Players Empty Re: Pokemon Online Players Nie Sie 15, 2010 5:12 pm

Danisz

Danisz
Hamon User
Hamon User
Nie graj nocą radze ci. Jak spróbowałem to wszystkie spoty zajęte XD aha i Gramy na Serwerze: Jasper i w mieście (zaczynamy potem chodzimy po roznych XD): Celadon Polecam na poczatek brac rattate a zamawiac bellsprouta (na 12 lvlu kox)



Ostatnio zmieniony przez Danisz dnia Nie Sie 15, 2010 5:52 pm, w całości zmieniany 1 raz

13Pokemon Online Players Empty Re: Pokemon Online Players Nie Sie 15, 2010 5:33 pm

Brek

avatar
Super Saiyan
Super Saiyan
hmmm gram tak jak up pan danisz powiedział na jasper w celadonie i jak dojde to chciałbym zubata lub pidgeya(bardziej zubata)

14Pokemon Online Players Empty Re: Pokemon Online Players Nie Sie 15, 2010 7:19 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Gram na Jasper w Celadon, nie chcę żadnych Pokemonów, sam je złapię xP
Nick - Yosh Asakura.

15Pokemon Online Players Empty Re: Pokemon Online Players Nie Sie 15, 2010 7:30 pm

Bilet

Bilet
Super Saiyan God
Super Saiyan God
Cieszę się, że nasza gra jest już tak popularna
kontaktujcie się też z innymi naszymi ziomalami z forum bo Ci którzy mają 10+ to już są ogarnięte chłopaki xD
BTW. Sołtys jasne że Ci coś ogarnę tylko napisz jak będziesz online,

uwaga, mój nick to BILEY xD

P.S. Brawo Yoh'u dzielna posatwa ;p Widziałem Cię już w Cleadonie.
Jeśli ktoś chce startowego poke niech śmiało do mnie pisze

16Pokemon Online Players Empty Re: Pokemon Online Players Nie Sie 15, 2010 7:48 pm

Danisz

Danisz
Hamon User
Hamon User
Tak tak Yoshu.... a kto ci dal Caterpie oraz Weedle? No kto jak nie ja? Jakby co ja mam juz 12 lvl+ (moze sie zmienic) lecz nie daje pokow na start (chcialem sie pozbyc zbednych wiec dalem dla Yoha xd). Kasy tez nie daje lecz moge pomoc na poczatku (np. gdzie expic co lapac i nie lapac pokazac spoty). Moj nick to Wanish


Aha Bilet domagaj sie juz SUb forum bo mamy wiecej niz 6 czlonkow ;D



Ostatnio zmieniony przez Danisz dnia Pon Sie 16, 2010 5:47 am, w całości zmieniany 1 raz

17Pokemon Online Players Empty Re: Pokemon Online Players Nie Sie 15, 2010 8:24 pm

Cineg

Cineg
Zoan User
Zoan User
Dobra, zaktualizowana lista + dodane nicki. O kimś zapomniałem?

18Pokemon Online Players Empty Re: Pokemon Online Players Pon Sie 16, 2010 4:11 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
JA chce dołaczyć
Nick-Ykmox
Jasper, Celadon City
Pokemona możesz złąpać jakiego chcesz

19Pokemon Online Players Empty Re: Pokemon Online Players Pon Sie 16, 2010 6:16 pm

Cineg

Cineg
Zoan User
Zoan User
Luzik. Dochodzisz.

20Pokemon Online Players Empty Re: Pokemon Online Players Wto Sie 17, 2010 5:13 pm

Halls

Halls
Logia User
Logia User
Chce się dołączyć xd. Sorry że nie pisałem ale nie zaglądałem na forum.

21Pokemon Online Players Empty Re: Pokemon Online Players Sro Sie 18, 2010 1:55 am

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Grałem kiedyś(może rok temu), dziś brat zaczął grac, a Feli powiedział mi, że smyracie. Nick Magnezowa. Bilet jak wejdziesz to fristajl beef :D

22Pokemon Online Players Empty Re: Pokemon Online Players Sro Sie 18, 2010 6:37 pm

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
Ja też chetnie dołącze.
Serwer:Jasper
Miasto:Celadon City
Pokemon hmmm niech będzie Zubat.(A jesli nie będziesz miał humoru to bellsprout)

@Down:
Sory zapomniałem Xd nick to mikidius



Ostatnio zmieniony przez mikidius dnia Czw Sie 19, 2010 8:53 am, w całości zmieniany 2 razy

23Pokemon Online Players Empty Re: Pokemon Online Players Sro Sie 18, 2010 6:52 pm

Diwan

Diwan
Zbanowany
Zbanowany
Mikidus może byś tak podał nam jaki masz nick na pokemonach ; p?

24Pokemon Online Players Empty Re: Pokemon Online Players Czw Sie 19, 2010 12:24 am

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Ja już z wami gadałem w grze : D. Nawet ktoś z was mówił mi żebym tutaj napisał tak dla Formalności ;>.

Pokemon Online Players Jolp
Magnezowa- Shine
Solti- Soltys
Mwallujcie- Ja ; i mój sexi krabi

25Pokemon Online Players Empty Re: Pokemon Online Players Czw Sie 19, 2010 6:43 am

Danisz

Danisz
Hamon User
Hamon User
No wreszcie dolaczasz Feli xD I tym kims kto cie namawail bylem nie tylko ja jak mi sie zdaje xP Jeszcze 1 admin bedzie grac i mamy komplet XD

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 2]

Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.