Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 2]

26Pokemon Online Players - Page 2 Empty Re: Pokemon Online Players Czw Sie 19, 2010 7:41 am

Wzol

Wzol
Paramecia User
Paramecia User
Tylko ten jedne admin nie zagra mwahahaha !
Jeżeli on zacznie grać, to obiecuje, że ja też ! (marne szanse)

Mnie dziwi, co wy w tym widzicie ? xD

27Pokemon Online Players - Page 2 Empty Re: Pokemon Online Players Czw Sie 19, 2010 1:19 pm

Bilet

Bilet
Super Saiyan God
Super Saiyan God
Heh, a mnie dziwi Twoje zachowanie, skoro Pokemony Cię nie interesują, nie lubisz tego to po co spamujesz w naszym dziale, my tutaj czekamy na posty od nowych memberów a jeśli Ty nie chcesz dołączyć to po prostu brzydko mówiąc..."wypieprz*j!!"

Btw. Aktywność w naszym dziale jest znakomita jestem zadowolony, że stworzyliśmy tak zgraną grupę i że mogę być jej częścią, tak trzymać ;]

28Pokemon Online Players - Page 2 Empty Re: Pokemon Online Players Czw Sie 19, 2010 1:38 pm

Kappy

Kappy
Earthling
Earthling
Ja też chcę dołączyć.
Nick-Stanoch
Jasper, Saffron City

Pozdro!

29Pokemon Online Players - Page 2 Empty Re: Pokemon Online Players Czw Sie 19, 2010 4:37 pm

Cineg

Cineg
Zoan User
Zoan User
Czemu nie? Wszyscy dochodzicie.

30Pokemon Online Players - Page 2 Empty Re: Pokemon Online Players Pią Sie 20, 2010 9:21 am

Wzol

Wzol
Paramecia User
Paramecia User
Bilet - jesteś żałosny... ja tu wyjeżdżam z głupi tekstem, który każdy mógłby w dowolny sposób komentować, a ty dajesz popis swojej elokwencji. Pogratulować.

Btw. Aktywność w naszym dziale jest znakomita jestem zadowolony, że stworzyliśmy tak zgraną grupę i że mogę być jej częścią, tak trzymać ;]
Muahahaha... Ja myślałem, że to żart, ale wy faktycznie podchodzicie do tego serio... Mój boże (tak specjalnie napisałem z małej litery, i nie próbujcie mnie poprawiać...) ilu się jeszcze musi narodzić, żeby ten drwiący śmiech innej osoby w końcu zniknął...

I chcę ci przypomnieć Bilet, że "Pokemon Players!" to nie drużyna, a Luźna grupa, tak więc edytuj swój profil, bo wprowadzasz zbędne zamieszanie. Miłego expienia... do 100 lvl.

31Pokemon Online Players - Page 2 Empty Re: Pokemon Online Players Pią Sie 20, 2010 11:54 am

Danisz

Danisz
Hamon User
Hamon User
Wzol ty o tym nie decydujesz ja tam moge wstawic co chce a ty gowno mozesz zrobic.

32Pokemon Online Players - Page 2 Empty Re: Pokemon Online Players Pią Sie 20, 2010 1:48 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Odchodzę z grupy, bo skończyłem z tą grą xP
Co jakiś czas wbiję bo mam pokemony na sprzedaż.

33Pokemon Online Players - Page 2 Empty Re: Pokemon Online Players Pią Sie 20, 2010 2:33 pm

Brek

avatar
Super Saiyan
Super Saiyan
ja tez odchodzę a poków nie mam bo yoh je sprzedaje

34Pokemon Online Players - Page 2 Empty Re: Pokemon Online Players Pią Sie 27, 2010 1:17 pm

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
Chciał bym dołączyć do Team.
Gram na świecie Jasper w mieście celuera jakoś tak.

I gdybym mógł już zamówić zamówienie na Pokemona To Poprosił bym o Goldin Lub belsprout(chuj wie jak się pisze nazwy tych pokemon)

Mój nick to Kyriel

35Pokemon Online Players - Page 2 Empty Re: Pokemon Online Players Sob Wrz 11, 2010 1:43 pm

Kumalski

Kumalski
Third Child
Third Child
Chciałbym dołączyć do teamu, nick Bumber.

36Pokemon Online Players - Page 2 Empty Re: Pokemon Online Players Sob Wrz 11, 2010 2:01 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Ogólnie w poksy To teraz tylko ja czasem pogrywam no i Bilet. Resztę widzę w grzę baardzo rzadko :P.

37Pokemon Online Players - Page 2 Empty Re: Pokemon Online Players Nie Wrz 12, 2010 7:47 pm

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
Odchodze bo przestałem grać.

38Pokemon Online Players - Page 2 Empty Re: Pokemon Online Players Pią Wrz 17, 2010 9:12 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Ja chciałbym dołączyć ale może podacie mi stronę do gry? Bo Feli coś nie daje (było jakieś pokeonline.com.br ale nie działa). W każdym razie: jestem zainteresowany.

39Pokemon Online Players - Page 2 Empty Re: Pokemon Online Players Sob Wrz 18, 2010 7:51 am

Danisz

Danisz
Hamon User
Hamon User
http://www.pokemononline.com.br/ plosie ;)

40Pokemon Online Players - Page 2 Empty Re: Pokemon Online Players Sob Wrz 18, 2010 9:29 am

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Chciałbym dołączyć.
Nick: Dase
Serw: Jasper
Miasto: to a C, calledeon czy jakoś tak ;]

41Pokemon Online Players - Page 2 Empty Re: Pokemon Online Players Nie Wrz 19, 2010 7:58 pm

Szark

Szark
Mazoku
Mazoku
Ja też odchodze.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 2]

Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.