Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Stalowy

avatar
Zbanowany
Zbanowany
Tak, tak. Założyłem nowe konto...
Ale, nie musicie od razu na CB..
Po prostu zachowuje sie jak wy by wtopic sie w tlum, a gdy jeden raz zażartowałem, "Ketsu, wiesz jakie imię jest od tylu twoje ? xD usteK_wótoK" A Filkie, do mnie "spierdalaj", Ying do nie gnij, gnij, a Ketsu tam nie pamiętam, ale też coś, chyba "Wyjdź".. Potem chciałem tak o sobie porozmawiać a oni to samo, a oto screeny:


A do tego, że niektórzy są młodsi ode mnie O.o

http://www.iv.pl/images/63499970011381889994.png
http://www.iv.pl/images/66493964800720742744.png
http://www.iv.pl/images/11218227227132471782.png
http://www.iv.pl/images/55078653553952646379.png

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Do FiLiKe się przyzwyczaj, większość wie że nie umie się zachowywać (mimo, że to "czat do spamu" to on nagminnie przegina).
Ketsu... zawsze był miły, dla starych jak i nowych użytkowników... nie wiem, może miał zły dzień? Poczekajmy aż się wypowie.
Ten Ying... zobaczymy kto to był, też nie popisał się dobrym zachowaniem.

To tylko moje podsumowanie, zobaczymy co powie administracja (jak chcecie dawać warny to zostawcie to miiiii huah! xd)

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Przyznaje się : > Napisałem "debil" bo spamuje i pisze przekleństwa pod nieobecnośc adminów.Screenów nie mam ale np. Bercik lub Danisz mogą potwierdzic bo gadaliśmy wczoraj na cb a Stalowy wyjechał nam ze spamem.A za kapusia się chyba nie obrażasz, c'nie ? No ale jeśli debil Cie obraził to chce warna ; D

Bercik6c

Bercik6c
Zbanowany
Zbanowany
Hmmm... Mnie nie było podczas tej sytuacji ale siedziałem wczoraj z kimś na Cb - Diwan lub Ketsu. I ten Metalowiec spamował. Uspokoił się jak napisałem "A poczekasz do jutra na bana na 72h bo ss'y już mam" Wtedy umilkł ale tylko na chwilę. Oczywiście ss'ów nie miałem. Było kilka osób na Cb mogących to potwierdzić. To prawda on spami!

Danisz

Danisz
Hamon User
Hamon User
Sory ale ja nie patrzyłem i Ketsu nie wciągaj mnie w to X<

Filike

Filike
Zbanowany
Zbanowany
Lol. Rozśmieszasz mnie i denerwujesz.. Ja te sp!@$% napisałem pod koniec nasszej rozmowy, kiedy już wszystkich wkur@#$%^... Najpierw Ketsu nie zrozumiał o co Ci chodzi, wyjaśniłem mu to. 1 Screen przedstawia scenę końcową, więc nie Pier#ol że ja na początku ci takie coś wyjechałem bo to gówno prawda. Jeśli chcesz być fajny przestawiając kolejność to życzę powodzenia w dalszym życiu. Nie bd rozpisywał całej sytuacji, bo i tak na marne to będzie. Napisałem co miałem : ) Amen.

Tray

avatar
Saiyan
Saiyan
Hahahahha! Nie no, ta skarga jest po prostu śmieszna. Tak, muszę się wstawić za Ketsem no i przy okazji za Filike. Ludzie, po co? Za ch**ja was nie rozumiem. Powyzywali i co, popłaczesz się? Jej, to tylko forum. To oczywiste, że nowych tępią i wgl. To normalne, bynajmniej w gimnazjach. (Kocenie rox <3) Gdyby na mnie pisali skargi tego typu, miałbym już bana kilkakrotnie, pisząc w przenośni. Wg mnie, admini powinni odpuścić. Żenada!

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Drodzy admini, jeżeli chcecie im dać warna to gratuluje... Wiecie dlaczego ? A dlatego że chcielibyście (nie wiem jaki werdykt wiec z góry zakładam) Zbanować dwie udzielające się osoby, oczywiście kara jakaś musi być, wg mnie wystarczyłby ban na cb, na dwa albo trzy dni. Nie ma sensu ich na banować... Dziękuję XD

Cineg

Cineg
Zoan User
Zoan User
Dla mnie też to jest śmieszne... Wiem, mogłeś się poczuć i zapewne poczułeś się tak, jak się poczułeś, no, ale bez jaj. Skargi zazwyczaj dajemy nadmiernie upierdliwym osobą, a nie za wyzywanie. No, niech będzie dałeś tą skargę. Czyli mam rozumieć, że większość osób miała by już wykorzystany limit warnów, przez właśnie takie coś... W każdym razie... Niech admini podejmą tą decyzję. Napisałem co chciałem i to starczy. Wiem, że i tak nic nie zmienię, ale walić...

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.