Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Niektóre zmiany zapewne zauważyliście, innych być może niekoniecznie.
Warto byłoby streścić to wszystko w newsie, nie?

Przede wszystkim, w ostatnim niusie wspominałem o zmianach na portalu. Przenoszenie artykułów do zupełnie nowej formy zostało zakończone. We większości przypadków zmieniłem nie tylko formę artykułu, ale miejscami również treść - najlepszym przykładem może tutaj być artykuł poświęcony cieniowaniu, znajdujący się w zakładce "LSW". Jak widać, postacie stworzone na potrzeby projektu "Rangnarok" sprawdzają się całkiem fajnie nie tylko w przypadku konkretnych rang. Jeżeli o nie chodzi, być może niektórzy bohaterowie mojego autorstwa ulegną jeszcze zmianom ale to bardzo odległe plany - na razie skupiamy się na tym, co najważniejsze. Jotaro w większości artykułów będzie kierował użytkownika ponownie na portal. Seiya wskazuje zaś artykuły umieszczone w tej samej zakładce, co czytany aktualnie tekst. Być może wykorzystam jeszcze kilka(naście) postaci przy innych pomysłach na artykuły. Hej, limit to pół tysiąca stron HTML - nawet rozdziałami swojego opowiadania nie zapełniłbym tego miejsca. Cóż, mam nadzieję jedynie na to, że całokształt przypadnie wam do gustu w "nowszej" odsłonie. Na swoją obronę mam to, że innego wyjścia nie widziałem. Nawet poradników z serii "Krok po kroku" za które powoli zaczynam się zabierać, nie było można już dodać na portal w dawnej odsłonie. Oczywiście, jeżeli macie jakieś propozycje na własne artykuły, możecie przesyłać mi je poprzez prywatną wiadomość. Co dalej? Dzisiaj zamierzam trochę popracować jeszcze nad formularzem wymian z innymi stronami. Zamierzam zabrać się również za nieco konkretniejsze określenie warunków wymiany. Propozycje serwisów na których widzielibyście button, bądź banner Anime Revolution Sprites możecie składać w tym temacie założonym jakiś czas temu przez użytkownika Mr.Bercikovsky. Nie było sensu zakładać kolejnego tematu, skoro istnieje już jeden poświęcony tej kwestii, prawda? Rzecz jasna, mając podjętą współpracę z nowymi serwisami, usunę stare i nieaktywne już portale, które reklamujemy od nie wiadomo jakiego czasu. Postaram się również przy okazji zrobić porządek z top-listami.
Warto wspomnieć też o domenie... Otóż, niedługo przerzucimy się prawdopodobnie ponownie na "anrevosprites.forumpl.net". Nie jesteśmy w stanie pokryć kosztów na przedłużenie domeny o kolejny rok. Oczywiście, pomoc opisana na tej stronie byłaby mile widziana, lecz przy takiej aktywności nie będę spodziewał się cudów. Nie jesteśmy w stanie przewidzieć, kiedy powróciłaby płatna domena.

Na dniach możecie oczekiwać kolejnego niusa, a tymczasem to byłoby na tyle.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.