Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Stary smok wstrzymuje się przed zakupem lizaka! on Wto Paź 14, 2014 10:53 am

Yoh

Site Admin
Site Admin
Niektóre zmiany zapewne zauważyliście, innych być może niekoniecznie.
Warto byłoby streścić to wszystko w newsie, nie?

Przede wszystkim, w ostatnim niusie wspominałem o zmianach na portalu. Przenoszenie artykułów do zupełnie nowej formy zostało zakończone. We większości przypadków zmieniłem nie tylko formę artykułu, ale miejscami również treść - najlepszym przykładem może tutaj być artykuł poświęcony cieniowaniu, znajdujący się w zakładce "LSW". Jak widać, postacie stworzone na potrzeby projektu "Rangnarok" sprawdzają się całkiem fajnie nie tylko w przypadku konkretnych rang. Jeżeli o nie chodzi, być może niektórzy bohaterowie mojego autorstwa ulegną jeszcze zmianom ale to bardzo odległe plany - na razie skupiamy się na tym, co najważniejsze. Jotaro w większości artykułów będzie kierował użytkownika ponownie na portal. Seiya wskazuje zaś artykuły umieszczone w tej samej zakładce, co czytany aktualnie tekst. Być może wykorzystam jeszcze kilka(naście) postaci przy innych pomysłach na artykuły. Hej, limit to pół tysiąca stron HTML - nawet rozdziałami swojego opowiadania nie zapełniłbym tego miejsca. Cóż, mam nadzieję jedynie na to, że całokształt przypadnie wam do gustu w "nowszej" odsłonie. Na swoją obronę mam to, że innego wyjścia nie widziałem. Nawet poradników z serii "Krok po kroku" za które powoli zaczynam się zabierać, nie było można już dodać na portal w dawnej odsłonie. Oczywiście, jeżeli macie jakieś propozycje na własne artykuły, możecie przesyłać mi je poprzez prywatną wiadomość. Co dalej? Dzisiaj zamierzam trochę popracować jeszcze nad formularzem wymian z innymi stronami. Zamierzam zabrać się również za nieco konkretniejsze określenie warunków wymiany. Propozycje serwisów na których widzielibyście button, bądź banner Anime Revolution Sprites możecie składać w tym temacie założonym jakiś czas temu przez użytkownika Mr.Bercikovsky. Nie było sensu zakładać kolejnego tematu, skoro istnieje już jeden poświęcony tej kwestii, prawda? Rzecz jasna, mając podjętą współpracę z nowymi serwisami, usunę stare i nieaktywne już portale, które reklamujemy od nie wiadomo jakiego czasu. Postaram się również przy okazji zrobić porządek z top-listami.
Warto wspomnieć też o domenie... Otóż, niedługo przerzucimy się prawdopodobnie ponownie na "anrevosprites.forumpl.net". Nie jesteśmy w stanie pokryć kosztów na przedłużenie domeny o kolejny rok. Oczywiście, pomoc opisana na tej stronie byłaby mile widziana, lecz przy takiej aktywności nie będę spodziewał się cudów. Nie jesteśmy w stanie przewidzieć, kiedy powróciłaby płatna domena.

Na dniach możecie oczekiwać kolejnego niusa, a tymczasem to byłoby na tyle.

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]