Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Mój stary gif z gangsta space warriors Empty Mój stary gif z gangsta space warriors Pon Lip 11, 2011 8:37 pm

Hihori

Hihori
Zasłużony
Zasłużony
Yo,więc chcę zaznaczyć iż nie uważam się za kogoś kogo gify się zapisuje na kompie,bo są tak zajebiste,ale jak tak sobie przeglądałem S-R,to mnie napadło i chętnie bym kontynuował gangsta space warriors gif z tymi postaciami,ale niestety (nie wiem czemu tam hostowałem skoro nienawidzę tej stronki) upnięte były na iv.pl i wygasły. Moje pytanie brzmi,czy ktoś przypadkiem nie ma tychże gifów u siebie na kompie? Nie bardzo chciałbym zaczynać od początku,bo nawet nie specjalnie fabułę pamiętam(tu oczywiście w przypadku,gdy jednak będę musiał robić wrzystko od nowa,a na 99% będę musiał,to napiszę nową,). To ma ktoś? :D
Jeszcze raz podkreślam: Zdaje sobie sprawę że się łudzę,ale w filmach takie rzeczy czasem się zdarzają :D
PS.
Nie faceplam'ować mi tu,gdyż wszelkie faceplam'y będą zbędne z racji,że podkreśliłem nieprawdopodobność otrzymania odp pozytywnej,ale jednak pytam.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.