Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 4]

1[O-S-W] by Saske Empty [O-S-W] by Saske Czw Wrz 09, 2010 12:01 pm

Saske

Saske
Zoan User
Zoan User
Tu daję mój obraz OPARÓw, BASe, PIXeli...

[O-S-W] by Saske Workss



Ostatnio zmieniony przez Saske dnia Nie Gru 12, 2010 2:36 pm, w całości zmieniany 1 raz

2[O-S-W] by Saske Empty Re: [O-S-W] by Saske Czw Wrz 09, 2010 7:18 pm

rekinxxxl

rekinxxxl
Don
Don
no yyy ten tego zacznijmy oceniać hmm cienie na włosach na koszuli i na spodniach...dużo czasu mnie nie było więc tam za bardzo nie ogar jak dobrze jest a jak źle xd na włosach trochę złe cienie reszta spox 4/5

a i taki off top...ludzie....boże jak odchodzicie no to odchodzcie a nie taki wielki hałas już jak rizuke..klub tych co odeszli już rizuke sama na emeryturze...robicie wielkie halo a i tak wracacie....

3[O-S-W] by Saske Empty Re: [O-S-W] by Saske Czw Wrz 09, 2010 7:45 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Pierwsze wrażenie jak zobaczyłem tego opara to powiedziałem w duchu "EMO" ! Zrób coś z tymi kolorami i przede wszystkim z włosami. Włosy dużo do poprawienia cieniowanie jak i kształt to jeszcze nie jest to. Kombinuj zmieniaj je wrzucaj na forum i kiedy będziesz otrzymywał dobre oceny rób sprita, bo szkoda czasu. A sprit wyszedłby słaby. Koszula to samo co włosy sporo do poprawienia ;/ nawet nie chce mi sie pisac co konkretnie, bo palce mnie już bolą XD Pasek wgl. nie wiem co to jest XD nawet takiego nie rób to jest moje zdanie =D Spodnie dobrze że sam kombinujesz z cieniami i kombinuj dalej aż będziesz mieć własny styl Xd Buty to samo co pasek i frotki nawet nie podobają mi się.
Ocena 1+/5 Pracuj dalej, a na pewno zrobisz coś lepszego XD Nie zniechęcaj się tą oceną to ma cię zmotywować : D

KP: 2
/Feli

4[O-S-W] by Saske Empty Re: [O-S-W] by Saske Pią Wrz 10, 2010 3:15 pm

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
A więc włoski z kształtu są nawet dobre.Niestety cienie nie są za dobre.W dodatku 2 tonowe.Pamiętaj że zawsze lepiej wyglądają 3 tony.Oczywiście 2 tony też są dobre w niektórych przypadkach.Po prawo są takie 2 kosmyki mocno zblizone do siebie.Wyglądają dosć dziwnie.
Bluzka jest okropna (bez urazy).Po pierwsze cienie leżą i poco są te czarne pixele.W paincie wygląda to źle ale z daleka wygląda to jeszcze gorzej.Cienie też jakieś dziwaczne.Źle je porozmieszczałes.
Pasek jest bez cieni.Chyba że to czarne pośrodku to cien.Sądze że nie a jeśli to cień to go usuń i zrób nowe.To samo tyczy sie frotki.
Spodnie są za ciemne.Za dużo 3 tonu.Z 4 tonu u dołu spodniu układa sie taki jakby kawałek kwadratu.Ogólnie spodnie są za ciemne a 2 tonu nie widać za bardzo.Cienie też nie są najlepsze.
Butki...hmmm 2 tony?Na bluzce 3 tony na spodniach 4 O.O jeśli robisz już coś w 3 albo 4 tonach to rób całego opara a nie na zmiane.
Cienie na rękach są dobre.To samo na głowie.
Ogólnie:Oparek nie jest za dobry.Cienie są źle porozmieszczane a te czarne pixele-paski na bluzce to okropieństwo.Kształt włosów jest nawet dobry ale cienie złe.
2/6 na zachęte.
PZDR
(liczyłbym na jakiś koment w moim temacie)

KP: 2
/Feli

5[O-S-W] by Saske Empty Re: [O-S-W] by Saske Pią Wrz 10, 2010 7:54 pm

Saske

Saske
Zoan User
Zoan User
[O-S-W] by Saske 100custom


100% Custom

6[O-S-W] by Saske Empty Re: [O-S-W] by Saske Sob Wrz 11, 2010 8:12 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Niby 100% custom ,ale z tego co widzę ,to inspirowałeś się innym ,wcześniej zrobionym OPAR'em. Możliwe ,że także Nappą . Czemu tak piszę? Ano bo widzę po pancerzu ,a dokładniej po tej charakterystycznie przesuniętej dolnej części ,naprzeciwko jajec. No ,ale cóż ,bierzmy się do oceniania.
Jeżeli chodzi o głowę ,to strasznie nie lubię tego wyrazu twarzy. To jedno oko mnie drażni. Jeżeli chodzi o cienie na głowie ,to szczególnie drażni mnie wykonanie góry czaszki. Jeżeli chodzi o wąs ,to cienko wykonany. Wykonanie pancerza jest ok ,aczkolwiek nie jest wspaniałe ,zarówno pod względem cieniowania ,jak i kształtów. Szczególnie kole w oczy brak symetryczności ,patrz lewa strona pancerzu - szare linie /kontury. Nie pasuje mi także ,to ,że jego ręce są ... pulchne. Nappa nie był grubaskiem ,a miał dobrze rozwiniętą muskulaturę. Teraz nogi. Fajnie ,że przynajmniej Ty jako ,tako je poprawiłeś ich kształt. Cienie nie zaskakują ,ale może być. Zastanawia mnie także ten długi czarny pasek pod pancerzem ,pomiędzy nogami. Co to do cholery miało być ,co ? Buty są ok ,chociaż zdają się być nieco za małe.
Po tym jak napisałeś w pierwszym poście: "Mój nowy opar ..." ,wnioskuję ,że miałeś już wcześniej do czynienia z LSW ,więc nie będę Cię oceniał jako początkującego.
4+/10

KP: 2
/Feli

7[O-S-W] by Saske Empty Re: [O-S-W] by Saske Nie Wrz 12, 2010 6:55 am

Saske

Saske
Zoan User
Zoan User
Masz racje stykłem się parę miesięcy temu z LSW, koledzy moi mnie wprowadzili ^^
Obiecuję się że poprawie, i masz racje, inspirowałem się na spricie Nappy, niedługo zrobię naprawdę 100% custom ^^

8[O-S-W] by Saske Empty Re: [O-S-W] by Saske Nie Wrz 12, 2010 7:52 am

Coolt

avatar
Zasłużony
Zasłużony
Skoro niedługo zrobisz naprawdę 100% custom to może dasz teraz te credity? Niby 100% custom, ale na takiego mi nie wygląda.

https://2img.net/r/ihimizer/img153/5857/nappa.png

Co powiesz na to? Powinien pójść credit za paletę, wzorowanie się ;s Oj... Znaczne wzorowanie się.

9[O-S-W] by Saske Empty Re: [O-S-W] by Saske Nie Wrz 12, 2010 8:14 am

Saske

Saske
Zoan User
Zoan User
Aj, przepraszam ;/ xd Nie mogłem znaleść creditów, dobra daję :

SonGoharotto


@EDIT:

[O-S-W] by Saske Roymustangj

Nowy, robię postępy :P?

10[O-S-W] by Saske Empty Re: [O-S-W] by Saske Pon Wrz 13, 2010 7:31 am

Saske

Saske
Zoan User
Zoan User
Nowy opar, z niego mam zrobić dla normala Kaiokenax3 ^^
[O-S-W] by Saske Miesniak

PS. Proszę złączyć posty, bo nie mam przycisku "Edytuj", nie wiem czemu O.o

11[O-S-W] by Saske Empty Re: [O-S-W] by Saske Pon Wrz 13, 2010 12:51 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Widać że się wzorujesz, ale dopiero zaczynasz ;) W każdym razie..

Włosy słabo pocieniowane, idziesz w dobrym kierunku ale to jeszcze nie to co chciałbym u Ciebie zobaczyć. Przede wszystkim, nie cieniuj włosów od najciemniejszego w środku, to najjaśniejszego na krawędziach. Bierz pod uwagę punkt padania światła na włosy. Nie zawsze trzeba to robić, ale w twoim przypadku jest to wymagane byś się nauczył robić fajne prace.
Proponuję sprawdzić jak Ja cieniuję włosy czy taki Sezu, a następnie pobawić się mniej więcej robić podobnie.
Cieniowanie głowy niestety słabe. Tak jak wcześniej, popatrz na cudze prace, a następnie bierz się za robienie własnych już fajniejszych OPAR'ów. Cienie na twarzy po prostu są stare i słabe, a wiem że tych którzy zaczynają z LSW stać na coś więcej.
Klata wyszła naprawdę słabo. Cieniowanie jak i proporcje oraz sam wygląd koniecznie muszą zostać poprawione. Nie widzę innego rozwiązania, aby to wyglądało lepiej. Po prostu, teraz "to" nawet nie przypomina klatki piersiowej.
Pasek i rękawice w miarę, ale cieniowanie do poprawy. Nie jest tragicznie, ale jest źle. No.
Cieniowanie spodni jak na początek kariery w LSW całkiem, całkiem. Mimo że możesz postarać się bardziej, to nie będę Cię poganiał. Po prostu nie ma to sensu. Na wszystko przyjdzie pora, a wiadomo że po kilku ocenach nie nauczysz się robić jednego z najtrudniejszych elementów OPAR'a tak żeby wyglądał naprawdę zajebiście. Każdy ma swoje początki ;)
Buty popraw jeżeli chodzi o cienie, a także na prawym bucie ten szary paseczek przenieś do końca w prawo.

3kp

12[O-S-W] by Saske Empty Re: [O-S-W] by Saske Pon Wrz 13, 2010 5:10 pm

Saske

Saske
Zoan User
Zoan User
Dobra, poprawiłem rękawiczki, buty, włosy trochę, i klatę.
Przy włosach, na środku nie pasuję szary, wygląda jak placek, i by oszpeciło ro włosy, jak możesz to pocieniuj mi włosy xd

[O-S-W] by Saske Miesniak

@EDIT

[O-S-W] by Saske Dasdasdasdasdasdastwert

1. Poprawa Cieni na twarzy i mięśnie, cieniowanie klaty, i klata.
2. Poprawa Cieni na twarzy i mięśnie, cieniowanie klaty, i klata, oraz inaczej włosy pocieniowane.
3 Poprawa Cieni na twarzy i mięśnie, cieniowanie klaty, i klata, i usunięcie tego czarnego na klacie ^^
4. Poprawa Cieni na twarzy i mięśnie, cieniowanie klaty, i klata, oraz inaczej włosy pocieniowane.
Usunięte te czarne na klacie !

13[O-S-W] by Saske Empty Re: [O-S-W] by Saske Wto Wrz 14, 2010 3:32 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Postaram się ocenić dość krótko. Sposób cieniowania włosów znacznie lepszy przy wersji nr 1. Cienie twarzy da się znieść ,aczkolwiek wyglądają po przybliżeniu nieco dziwnie. Klata cały czas wymaga. Mięśnie brzucha porozdzielaj i zrób z nich czteropak. Bark został podkreślony jako tako ,ale bicepsa wciąż nie widzę. Rękawiczka wygląda dość dziwnie ,a cienie na niej wymagają poprawy. To samo tyczy się opaski na biodra oraz spodni. Buty mało zmyślne ,a cienie są be. Po malutki robisz postępy ,ale to wciąż nie jest to.
3+/10 ( tak ostatnim razem wystawiłem 4+/10 ,ale twoje postępy oceniam na podstawie wykonania tego ludka z odsłoniętą klatą )

1kp

14[O-S-W] by Saske Empty Re: [O-S-W] by Saske Wto Wrz 14, 2010 4:12 pm

Saske

Saske
Zoan User
Zoan User
Będę starał się poprawić klate, a później będę bawił się w cienie 3-tonowe, a potem 2-tonowe, chcę zacząć od najtrudniejszych dla mnie kroków w LSW :)

15[O-S-W] by Saske Empty Re: [O-S-W] by Saske Sro Wrz 15, 2010 5:12 pm

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
Ocenie ci ostatniego.
A więc kształt włosów nie jest zły.Zobaczyłem dopiero prawdziwy kształt w paincie i nie sa aż takie złe.Jednak cieniowanie najciemniejszym po bokach nie wygląda za dobrze.Według mnie popracował byś troche z cieniowaniem najciemniejszym od środka i byłoby dobrze.Ogólny kształt jest nawet dobry.
Cienie na twarzy są nawet dobre ale kilka pixeli 2 tonu przejeżdźa przez twarz i nie wygląda to za dobrze.
Klata z daleka wygląda nawet ale z bliska jest niezbyt dobra a wręcz jest dosyć kiepska.Po pierwsze zarys klaty rób najciemniejszym odcieniem a nie 2 tonem.Po drugie słabe cienie.Mięśnie na rękach nie są złe a są wręcz dobre.
Te zwisające z paska mógłbyś wydłużyć i byłoby o niebo lepiej.Cienie też inaczej rozmieść.
Cienie na spodniach są bardzo kiepskie.Jeśli masz takie nadal robić to obejrzyj jakiś tut o cieniowaniu bo to obniża poziom opara.
Te białe na lewym bucie lepiej by wyglądało gdyby było po lewo.Cienie też nie zadowalające.
Rękawice nawet ujdą
Dodam że kolor oka miesza sie ze skórą.
Ocenka to 5/10

KP: 2 /Feli

16[O-S-W] by Saske Empty Re: [O-S-W] by Saske Sro Wrz 15, 2010 6:12 pm

Saske

Saske
Zoan User
Zoan User
On ma złote oczy xd To nie jesteś ten sam kolor co skóry ^^


@EDIT
Kolejny :
[O-S-W] by Saske Beztytuuzo

OCENIAC !

17[O-S-W] by Saske Empty Re: [O-S-W] by Saske Wto Wrz 21, 2010 5:18 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Po Twoich "desperackich" komentarzach domyśliłem się ,że masz jakąś pracę do ocenienia ... i się nie myliłem :D.
Jeżeli chodzi o włosy to pozostawiłeś te z poprzednich wersji i ok ,na sam początek jest naprawdę ok. Jedynie zastanawia mnie czemu w drugiej propozycji dodałeś włosy białe ,cieniując je w inny sposób. Zacznij od poprawienia właśnie tego. Twarz w dalszym ciągu wygląda średnio. Jeżeli chodzi o tors to jest poprawa ,aczkolwiek w dalszym ciągu może być lepiej. Po pierwsze pociągnij krótką czarną linię od ręki ,dalej przechodząc w najciemniejszy ton koloru skóry. Jeżeli chodzi o brzuch ,to zrobiłeś kaloryfer ( gut ,ja ,gut - widzisz języki się przydają XD ) ,ale 2 żeberkowy ?! Czemu dwa pozostałe ,dolne mięśnie uciąłeś w połowie ? Poza tym z tyłu pleców powinno być więcej najciemniejszego tonu. Jeżeli chdozi o koszulkę ,to mogłaby być ewentualnie pocieniowana w podobny sposób to gołego ciała ( tzn. mięśnie mogłyby być podkreślone przez koszulkę jeżeli wiesz o co mi chodzi ). Na tę chwilę koszulka pocieniowana koszmarnie. Ręka się nie zmieniła ,ale taką możesz pozostawić ,nie jest zła. Jeżeli chodzi o rękawiczkę ,to w dalszym ciągu wymaga poprawy w cieniowaniu. Spodnie pocieniowane jeszcze gorzej niż wcześniej. Taki pillow shading to zbrodnia ! Jasne można ( czasami trzeba ) go stosować w niektórych przypadkach ,ale nie przy takich materiałach. Popraw spodnie ,powinieneś mniej więcej wiedzieć jak one powinny wyglądać ,bo widziałeś kilka prac. Buty wymagają jakiegoś odpicowania. Chociaż w wersji drugiej zostały one zmienione ,to w dalszym ciągu są wykonane po prostu nudno. Dodaj jakiś odcień ,albo najlepiej zamień ten brąz na jakiś inny kolor.
Małymi kroczkami idziesz do przodu ,to dobrze ,ale w dalszym ciągu nie rozumiesz ,że cienie czasami powinny być "dyskretne".
4+/10

KP: 3
/Feli

18[O-S-W] by Saske Empty Re: [O-S-W] by Saske Sro Wrz 22, 2010 5:29 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Spodziewałem się tego że skoro oceniasz mi prace, to sam masz zapewne coś do oceny. Nie pozostanę wobec Ciebie obojętny i odwdzięczę się za ocenkę w moim O-S-W :D

Włosy mają ogólnie ciekawy kształt, są co prawda mocno "rozczochrane", ale nie wyglądają źle. Mimo to ich cieniowanie pozostawia trochę do życzenia. Nie cieniuj w ten sposób, zobacz jak cieniuje np. Smoku albo ja. Teraz wygląda jakby niezależnie od tego gdzie pada światło, jego włosy zawsze błyszczą się na każdym kosmyku. Nawet żel, którego i tak zapewne nie użył nie daje takich efektów xD
Cieniowanie twarzy zdecydowanie do poprawy. Styl jakiego używasz jest dość amatorski. Tak jakby cieniowane od niechcenia. Polecam także zmianę koloru oczu, ponieważ zbyt zlewa się ze skórą dając efekt pustych oczu jak u Brolly'ego ^^'
Mięśnie jak na twój poziom wyglądają dość dobrze. Jeżeli dalej będziesz tak robił jak teraz, myślę że się poprawisz. Mimo to ćwicz, jeszcze długa droga przed Tobą.
Klata nie wygląda zbyt ciekawie. Niektóre elementy są słabiej widoczne od drugich, niektóre dają efekt jakby straciły potrzebne px. Popracuj jeszcze nad klatką piersiową i jej umięśnieniem.
Jeżeli chodzi zaś o czarną koszulę to może być. Cieniowanie jest jednak żałosne i stoi na dość niskim poziomie. Popracuj nad nią.
Rękawice są wykonane w miarę pomysłowo i pasują kolorystycznie do postaci. Nie mam większych zastrzeżeń, przynajmniej dopóki jesteś na takim, a nie innym poziomie. Pasek w dwóch wersjach pomijam. Może być, ale cienie przydałoby się zmodyfikować.
Buty ujdą, choć ciekawie nie wyglądają.
Cieniowanie spodni naprawdę słabe. Wydaje się mocno amatorskie i koniecznie musisz je poprawić. W innym wypadku nie powiem że będziesz dobrym spriterem :D
A tak serio, popraw je. Mogą być z Ciebie ludzie żołnierzu! Ale musisz się postarać pokazać im że jesteś warty tego by ludzie Cię akceptowali jako dobrego grafika LSW, żołnierzu!

KP: 3
/Feli

19[O-S-W] by Saske Empty Re: [O-S-W] by Saske Czw Wrz 23, 2010 12:26 pm

Saske

Saske
Zoan User
Zoan User
Kurde, to poprawię to, obiecuję xd
Mięśnie znów poprawiłem i troche zminiełem twarz xd
Niedługo dam opara.


@EDIT

[O-S-W] by Saske Fsdfi

Za idiotę mnie masz? Gdzie jest credit dla Viego? Przecież to jest tak podobna praca do tej co on zrobił... /CT.

20[O-S-W] by Saske Empty Re: [O-S-W] by Saske Sob Wrz 25, 2010 7:24 pm

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
No dobra ocenie ;d.

Zaczynamy od góry.
Włosy są słabe.Kształtem jak i cieniowaniem.Po pierwsze nie podoba mi się kolor.Jakieś niebieskie włosy? WTF!? Wyglądają one strasznie puszyście.I jeszcze ta kreska na środku, co to w ogóle jest?To teraz głowa.Cieniowanie średnie.Kształt jej oka jest złowrogi, a kobieta raczej nie powinna mieć takich oczu.Jeśli jesteśmy przy oczach. Ona ma tylko jedno oko?! Mógłbyś jakoś pokazać trochę 2 oko.A tak wygląda jak jakiś cyklop xd.Trochę niżej.Dałbyś jej jakieś łańcuszki albo coś.Bo tak to można pomyśleć że to jakaś baba z pod biedronki.Ręka jak ręka.Pocieniowana średnio.Ale na lewej ręce jest jakaś 2 px pomarańczowa plamka co to ma być?Suknia mi się nie podoba.Jest taka pospolita a poza tym gdy suknia się zaczyna nieco niżej wiszą jej piersi.Nie wygląda to zbyt ładnie.Ogólnie cieniowanie też nie powala.I nie przypadło mi szczególnie do gustu.Powinieneś to poprawić.Nogi ta 1 noga ujdzie w tłumie ale 2... co ona ma deskę zamiast nogi czy jak?Buty. Zielony pantofle do czerwonej sukni? To już przesada.
Nie jest zbyt dobrze.Doczytaj się błędów które wymieniłem i spróbuj je poprawić.

Moja ocena 3/10

KP: 2
/Feli

21[O-S-W] by Saske Empty Re: [O-S-W] by Saske Sob Wrz 25, 2010 8:03 pm

Saske

Saske
Zoan User
Zoan User
Postaram się ci ocenić w tym weekendzie twojego opara :)

[O-S-W] by Saske Beztytuuzox

22[O-S-W] by Saske Empty Re: [O-S-W] by Saske Sro Lis 03, 2010 6:40 pm

Saske

Saske
Zoan User
Zoan User
Nowy

[O-S-W] by Saske Beztytuuzo

23[O-S-W] by Saske Empty Re: [O-S-W] by Saske Sro Lis 03, 2010 7:25 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Dobrze widzieć nowego posta w tym dziale jak i oczywiście kolejną pracę do oceny :)

Włosy dość amatorsko pocieniowane, ale o dziwo dają dość ciekawy efekt z daleka. Popracuj jeszcze nad nimi i ich cieniowaniem, ale nie spieprz tego. Twarz to już inna historia. Dwa cienie, na klacie natomiast trzy. Nie wiem czemu nie zastosowałeś jeszcze jednego koloru. Zmień ogólny styl cieniowania twarzy.
Klatka piersiowa w całości do poprawy. Mięśnie rąk natomiast niekoniecznie. Jego klatka piersiowa wygląda po prostu żałośnie i z bliska i z daleka, zero realizmu, zero wyobraźni, po prostu para kresek, które de facto należałoby zmienić. Popraw więc ogółem całą klatę.
Cieniowanie spodni koniecznie do poprawy, bowiem cienie na nich wyglądają tragicznie. Jeżeli chodzi o styl, to na prawej nodze idziesz w dobrym kierunku, lewa wygląda tragicznie.
Buty w kolorze spodni z białym paskiem na dole, to nie zbyt oryginalny i ciekawy pomysł. Proponuję zmienić kolor z brązowego na np. ciemny.
Opaski na ręce są dobre, pasek do poprawy z cieniowaniem.
Nie rób OPAR'ów z gołą klatą, postaraj się tworzyć prace które mają jakieś ubranie. W ten sposób niczego się nie nauczysz.

Ogólnie, proponuję zapoznać się z najnowszym Newsem i skorzystać z poradników na portalu.

2kp



Ostatnio zmieniony przez Yoh92 dnia Sro Lis 24, 2010 1:33 pm, w całości zmieniany 1 raz

24[O-S-W] by Saske Empty Re: [O-S-W] by Saske Wto Lis 23, 2010 8:03 pm

Saske

Saske
Zoan User
Zoan User
[O-S-W] by Saske Revyohsil
CreditFor: Zbir

Oceniać !!

25[O-S-W] by Saske Empty Re: [O-S-W] by Saske Wto Lis 23, 2010 10:33 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Widzę ,że użyłeś mojego base ,ale wziąłeś tą nieco starszą wersję .. ,no cóż Twoja sprawa :P.
Włosy pod względem kształtu są ok ,nieco saiyańskie ,ale widać tutaj także troszku własnej inwencji twórczej. Jeżeli chodzi o cienie to zdecydowanie mogłoby być lepiej. Tzn. nie ma tragedii ,ale nie ukrywam ,że są błędy. Musisz się nauczyć ,że nie zawsze ton średni musi iść w parze z najjaśniejszym (to akurat a propos małych kosmyków opadających na twarz ). Ograniczaj także ilość tonu średniego. Kiedy przechodzisz z tonu najjasniejszego w najciemniejszy powinieneś go ograniczyć. Warstwa jednego pixela w zupełności powinna Ci wystarczyć. Jeżeli chodzi o koszulkę to znowi nadmiar tonu średniego i rozłożenie samych cieni. Spróbuj zrobić koszulkę w taki sposób ,ażeby wyglądała jakby była zagięta ,ewentualnie była "napięta" przez mięśnie ( jeżeli tak zrobisz ,to nie podkreślaj każdego mięśnia z osobna ,bo to nie wygląda specjalnie dobrze ,a podkreśl ewentualnie same cycki :P ). Rączki: Szkoda ,że zakryłeś biceps ,bo wyglądałoby ciekawiej. Jeżeli chodzi o dłonie ,to zdecydowanie mogłeś usunąć te bandy z base i zrobić normalne duże rękawice. Ewentualnie rzeczywiście mogłeś je po prostu przekolorować i zostawić ,no taka uwaga na przyszłość. Mogłeś także zmienić kolor palców z base na ten aktualny ... przeoczyłeś to ,czy raczej z lenistwa ? Pasek także z base ( chyba ,bo nei znam jego od początku do końca na pamięć ). Spodnie zmienione pod względem cieniowania aczkolwiek jest ono dość mało widoczne. Mogłeś użyć więcej tego ciemnego koloru. Widzisz cały czas ten nadmiar odcienia średniego się przewija... Buty ,no ok ,ale mogłeś je mimo wszystko nie lepiej zrobić. Jeżeli chodzi o twarz ( bo o niej zapomniałem ) ,to jest w miarę ok. Jedyną rzeczą której mi tutaj brakuje jest ucho ,mogłeś je dodać zamiast chować ,ale w sumie to jest szczegół. Miecz ,dość fajny dodatek ,ale brakuje mi tutaj czegoś co by go utrzymywało -jakiś pasek albo co ? No i mógłby być trochę żywszy jeżeli chodzi o kolory. Szukałem tutaj także samego ostrza ,ale nie do końca jestem pewien gdzie jest umiejscowione :P.

Głównym problemem jest u Ciebie używanie za dużej ilości średniego tonu - ogranicz go ,a używaj więcej jasnego koloru ,a także i ciemnego. Nad dobieraniem kolorów także powinieneś popracować ,choć to powinno raczej przyjść samo ,z czasem ( z resztą u większości osób na forum ). AAAA ,zapomniałbym - czemu pousuwałeś kontury na spodniach ? W niektórych miejscach czasem to można zrobić ,ale czemu akurat tam ?

3kp

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 4]

Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.