Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 3 z 4]

51[O-S-W] by Saske - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Saske Sob Sty 08, 2011 8:57 am

Saske

Saske
Zoan User
Zoan User
[O-S-W] by Saske - Page 3 Hazero
Hazero Poprawa


[O-S-W] by Saske - Page 3 Sezanwip
Sezan WIP
Credit For: S-H
Z Sezana chcę zrobić Spirta, i chcę zdanie od was.


@Zbir
Ja chciałem taki uzyskać efekt na spodniach, by były puste.



Ostatnio zmieniony przez Saske dnia Sob Sty 08, 2011 2:07 pm, w całości zmieniany 1 raz

52[O-S-W] by Saske - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Saske Sob Sty 08, 2011 1:19 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Co do Hazero to wygląda już znacznie lepiej. Jeżeli chodzi o tego Twojego WIP'a to ...:
Włosy wyglądają znakomicie. Są to chyba Twoje najlepiej wykonane włosy od czasu kiedy dołączyłeś do ARS ,przynajmniej lepszych nie pamiętam :P. Kształt włosów dobrze wykonany ,pzremyślany i mimo ,że przez forum przewija się multum włosów "szpiczastych" ,to te wyglądają bardzo ciekawie. Co do cieniowania to jest bardzo ładnie wykonane ,jedynie pojedyncze pixele bym poprawił ,ale to już są takie poprawki ,jakie każdy by wprowadził według własnego uznania w pracy innego użytkownika. Twarz wygląda ładnie ,a ten kolczyk w uchu to całkiem fajny dodatek ,tylko mógłby być nieco krótszy ,bo wygląda jak od krowy :P. Klatka piersiowa:
Klatka piersiowa co prawda wygląda ładnie to wyłapałem mały błąd. Na klatce piersiowej jeden cycek ( jego lewy ) ma za dużo najjasniejszego koloru na sobie. Przez jego nadmiar tylko go wydłużyłeś ,co powoduje ,że klatka piersiowa nie jest symetryczna.
Chozdi o jego lewy cycek ,gdzie usunąłeś jeden pixel z konturów( czy może mówie się kontur ? ). Mięsnie rąk mogłbyby mieć jeszcze wciśnięty trieps ,ale mimo to wyglądają ok. Band fajny dodatek ,ale mógł być wykonany lepiej. Spodnie z daleka wyglądają ok ,natomiast pojedyncze ciemne pixele nie są do końca usytuowane tak jak powinny być. Buty - dość mało ciekawie wyglądają ,ale mimo tego myślę ,że ich niepozorny wygląd ,który tak bardzo nie rzuca się w oczy ,pasuje do tej postaci. Jedna tylko uwaga ,a mianowicie jego lewy but powinien być tak samo jasny jak spodnie.
Ogółem widać ,że w ostatnim czasie bardzo się rozwinąłeś ,oby tak dalej.

3kp

53[O-S-W] by Saske - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Saske Nie Sty 09, 2011 8:30 pm

Saske

Saske
Zoan User
Zoan User
[O-S-W] by Saske - Page 3 Oolong
Oolong
CUSTOM !

Mój drugi (chyba)udany custom.

54[O-S-W] by Saske - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Saske Pon Sty 10, 2011 7:37 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Oolong ,tak ? No to zaraz zobaczymy coś Ty tam nabroił :P.
Głowa wykonana nie najlepiej. Jego nos jest prawie ,że niewidoczny ,a na głowie jest nieco za miało ciemnego cienia ( minimalnie).Brakuje mi tutaj także miejscami pixeli średniego tonu ,do wygładzenia pzrejścia pomiędzy cieniami. Na uszach niepotrzebnie usunąłeś kilka pixeli ,no może niepotrzebnie ,ale ze względu na jasny kolor najjaśniejszego tonu ,brak tych dwóch pixeli jest dobrze widoczny. Koszula także mogłaby być neico lepiej wykonana. To samo tyczy się rąk ,chociaż z daleka nie wyglądają tak źle. Spodnie : o ile przy uszach można było Ci wybaczyć brak kilku pixeli to tutaj jest to kategorycznym błędem. Nie rozumeim z jakiego powodu się ich pozbyłeś ,to było na prawdę niepotrzebne. Na spodniach jest chwila nieco za dużo średniego odcienia ( tworzy się nieciekawy efekt pillow shadingu ) ,a w innych rejonach jest go za mało ( mam na myśłi miejsce zgięcia spodni ). Jeżeli chodzi o buty to mógłbyś je poprawić. O ile to ,że są prawie niewidoczne mi nie przeszkadza ,to fakt ,że jeden but jest bardziej odsłonięty od drugego nieco mi przeszkadza.
Ogołem custom nie najgorszy ,ale mimo tego spodziewałem się po Tobie nieco więcej :/.

3kp

55[O-S-W] by Saske - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Saske Pon Sty 10, 2011 11:14 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Lewe ucho dziwnie wystaje, nie powinno tak być. Zbyt łagodne przejścia między odcieniami sprawiają że najciemniejszy kolor na głowie jest słabo widoczny, co za tym idzie, całość daje efekt dość słabego cieniowania. Ryjek w ogóle nie jest widoczny, jedynie po przybliżeniu pracy 8x, musisz to zdecydowanie poprawić. Cały OPAR wygląda nieco za grubo. W niektórych miejscach na ubraniu cienie są źle rozłożone co wygląda dość dziwnie. Prawa ręka za bardzo ucieka do tyłu, postaraj się coś z tym zrobić. Lewa ręka jest odrobinę za krótka, wydłuż ją o jeden pixel. Nogi są krzywe i źle wykonane. Koszula znajduje się za bardzo na środku, spodnie za bardzo uciekają w lewą stronę, obie te rzeczy po zbliżeniu lub nawet patrząc z daleka dają nie zbyt ciekawie wyglądający efekt. Źle pocieniowane spodni. O ile lewa nogawka JAKOŚ by uszła, tak prawa musi zostać koniecznie poprawiona i nie tylko pod względem cieniowania. Dolna część OPAR'a ogólnie do poprawy i jeżeli chodzi o cienie i jeżeli chodzi o proporcje. Czuję tu wzorowanie się trochę na pracy Sołtysa, miał podobne błędy ale jego staż był na tyle długi że były one dość słabo zauważalne lub większości rzeczywiście nie było.

Ogółem..
Za wcześnie dla Ciebie na Customy, pracuj dalej na Base ale co jakiś czas staraj się stworzyć własne Base. Jest to bowiem pierwszy krok do tego aby trzaskać naprawdę fajne customy. W tym OPAR'ku popełniłeś najwięcej błędów w cieniowaniu oraz nieco mniej ale również dość dużo w proporcjach. Nie jest jednak tragicznie.

[O-S-W] by Saske - Page 3 Traini

3kp

56[O-S-W] by Saske - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Saske Wto Sty 11, 2011 7:58 pm

Saske

Saske
Zoan User
Zoan User
[O-S-W] by Saske - Page 3 Buul
Buu, chyba gorszy od tamtego, ale cieniowanie lepsze chyba? Cnie?

57[O-S-W] by Saske - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Saske Sro Sty 12, 2011 4:43 pm

Saske

Saske
Zoan User
Zoan User
[O-S-W] by Saske - Page 3 Rpoejct

1 custom, 2 to stand z moim base, a 3 to custom ręki xD Pomysł wziąłem od Yoha, więc mały credit dla niego.

58[O-S-W] by Saske - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Saske Pią Sty 14, 2011 8:38 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Nikt tutaj nie pisze mimo ,że zostały dodane kolejne prace. Może więc ja co nieco skomentuję.
Jeżeli chodzi o Majina.
Może zacznijmy od tego ,że jak na buu jest zdecydowanie za duży - za wysoki. Jego ogon pocieniowany jest absolutnie nie tak jak powinien być. U dołu ogon najlepiej byłoby przyciemnić ,a w miarę tego jak idziemy w góre powinien być coraz to jaśniejszy. Poza tym na samym początku kiedy ten ogon wyłazi mu z głowy ,nie ma potrzeby używania tak dużej ilości najciemniejszego tonu. W większości operuj tam tonem najjaśniejszym ,jedynie w miejscach gdzie jest to konieczne dodaj 1 ,czy 2 ciemniejsze pixele. Twarz także wykonana kiepsko. Z tyłu głowy nie powinno być tego najjasniejszego tonu ,chyba ,że chciałeś podkreślić jego ucho ,ale raczej na skroni się ono nie powidzewa ... zajmij się tym. Nad oczami chciałeś podkreślić jego brwi ( których nie ma ,ale w końu to tylko LSW ) ,jednak nie zdaje się ,że nie wyszło to tak jak zakładałeś. Niepotrzebnie połączyłeś je obie najjaśniejszym kolorem - pozostaw pomiędzy nimi pionową kreskę najciemniejszego lub średniego tonu ,aby podkreślić jego "ZuO". Co do torsu ... także słabizna. Nie dość ,że wyszedł kwadratowy ,to w dalszym ciągu popełniasz ten sam błąd ,który ja Ci za każdym razem wypominam. Poza tym sama klata wygląda po prostu słabo ,źle ją podkreślasz i co sprawia ,że zdaje się być kwadratowa. Możliwe ,że w pewnym stopniu ma w tym swoje zasługi także brak mięśni brzucha. Tak podzielenie dolnej części torsu ponową kreską i pokolorowanie obu stron jasnym kolorem nie da Ci pozytywnego wyniku. Co do rąk ,to brakuje mi tutaj mięśni. Po prostu podzieliłeś ją na trzy części ,każdą oddzieliłeś warstwą średniego tonu ,środek pokolorowałeś najjaśniejszym tonem i się cieszysz ... nie rób czegoś takiego. Podobnie czasem robi Yoh i nie wygląda to dobrze ,unikaj czegoś takiego. Poświęć rękom nieco więcej czasu ,a jeżeli w dalszym ciągu nie będziesz w stanie się nimi zająć ,to może zmień nieco swoje base.Dodaj jeszcze ten charakterystyczny ochraniacz na ręce. Pasek - już pod względem kształtu jest wykonany niepoprawnie. U buu dziwnie szedł z góry na dół ,robił taką śmieszną parabolkę ,a u Ciebie tego nie ma. Po prostu pokolorowałeś pasek z base i na tym zakończyłeś. Czasami trzeba nieco bardziej się postarać ,przysiąść i zmieniać kształt swojego base. Co do spodni ... mogłyby być mimo wszystko lepiej wykonane. Popraw w kilku miejscach cienie ,obniż to zagięcie na spodniach może albo dodaj 1 ,czy 2 pixele średniego tonu na dole jego prawej nogawki i popracuj jeszcze nad górą spodni. Niepotrzebnie wpieprzyłeś tam tyle najciemniejszego tonu. Jeżeli chodzi o buty ... on miał czarne ze złotymi dodatkami.

Jeżeli chodzi o Purr'a ,to wygląda w miarę możliwości ok ,nie będę się co do niego czepiał.

Teraz przyszedł czas na Goku.
Włosy mają dobry kształt i mimo ,że są niepocieniowane ,to mi jakoś to nie przeszkadza ... oczywiście dopóki będą to czarnego włosy ,a nie np zielone.
Na czole powinno byc więcej ciemniejszego koloru ,a jego oko ... wygląda strasznie. Czemu je tak powiększyłeś i wydłużyłeś w górę ? Nie rób czegoś takiego. Jeżeli chodzi o jego "cyce" ,to mogłeś je wykonać nieco lepiej ,ale mimo to nie wyglądają strasznie ,po prostu mniej ciekawie. Na koszuli ,a dokładnie jej centralnej części ,nie ma cieni ,aczkolwiek nie psuje to wyglądu Goku. Co do ręki to wygląda średnio. Znowu zero mięśni ,a dodatkowo nie wiadomo po co ,pozbyłeś się kilku pixeli z konturów. Pasek ,czy opaska na biodra jest stanowczo za gruba ( chyba wiesz o co mi chodzi ) ,a na dodatek nie widać jej zakończenia. Na spodniach jest zdecydowanie za wiele miejsc w których po pozbywałeś się konturów. Po co ? Powiedz mi ,po co ? W niektórych miejscach zaś jest za mało pixeli ( pojedynczych ,bez przesady ) tonu naciemniejszego ,a tych średnich ,chwilami za dużo. Na butach nie podoba mi się to ,że nie pocieniowałeś jednego z nich ,a dokładniej tego bliżej na - jego prawego.

Ogółem cały czas robisz popełniasz te same błędy i uparcie nie chcesz się zastosować do dużej części z moich rad. Jeszcze popełniasz błędy w cieniowaniu ,ale nie są one już tak duże jak kiedyś. Pamiętaj o robieniu mięśni na rękach i brzuchu. Jeżeli masz mało miejsca to śmiało usuń jedno warstwę pixeli ze spodni ( po prostu je obniż ) i znajdz więcej miejsca dla torsu ,aby móc się mieścić z tymi mięśniami. Pamiętaj także ,że base ma Ci pomóc w tworzeniu nowych prac ,co nie oznacza ,że zawsze musisz się ściśle trzymać jego kształtów i ograniczeń. Jeżeli trzeba to poszerz to ,obniż tamto i znajdzie się więcej miejsca na to co chcesz umieścić na OPAR'ze.

3kp

59[O-S-W] by Saske - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Saske Sob Sty 15, 2011 10:47 am

Saske

Saske
Zoan User
Zoan User
[O-S-W] by Saske - Page 3 Diwan
Revamp Diwan
CreditFor :
Diwan

60[O-S-W] by Saske - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Saske Sob Sty 15, 2011 3:58 pm

Saske

Saske
Zoan User
Zoan User
Nie musicie oceniać UP. Zależy mi na tym revmapie. 2 poza to ręce ma za sobą a 3 poza to jak woła o TAXI.

[O-S-W] by Saske - Page 3 Revmapshun
Revamp Shun
Credit For :
Shun

61[O-S-W] by Saske - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Saske Nie Sty 16, 2011 7:00 pm

Saske

Saske
Zoan User
Zoan User
[O-S-W] by Saske - Page 3 Fsdfasdf
(może) WIP

62[O-S-W] by Saske - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Saske Pon Sty 17, 2011 6:31 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
No więc włosy niby wyglądają całkiem ładnie ,amją fajny kształt i cieniowanie także ok ,natomiast jeżeli chdozi o te kosmyki z tyłu ... nieco spieprzyłeś. Przy jednym brakuje konturów ,przy innym przydałoby się wyrównać szczelinę ciemniejszym kolorem ... popraw je nieco. Jeżeli chdzoi o twarz to opaska neco slabo widoczna ,ledwo co wystaje spod tych włosów ,natomiast sama twarz pocieniowana jak dla mnie ok. Na koszulce brakuej mi kilku pixeli średniego tonu ,oprócz tego to nic tam nie ma. Jest zdecydowanie zbyt pusta. Wydłuż zagięcia i będzie git. Ręka sama w sobei wygląda raczej ok ,tylko ten brązowy dodatek wygląda średnio. Kolorystycznie nie pasuje do tego białego elementu. Możliwe ,że to tylko kwestia wykonania tego brązowego elementu ,natomiast w tej chwili wygląda to słabo. Mięśnie wyglądają ok. Mimo ,że nie ma tam 50 różnych mięśni na ręce ,to wygląda całkiem przyzwoicie ,po prostu dobrze. Spodnie wyglądają raczej ok ,choć ... ah nie ważne. To bardzo mało istotny detal więc tym razem sobie odpuszcze. Co do butów ... to raz jeszcze podkreślam ,że prawy i lewy but nie powinny być tak samo jasne.
Ogółem ok ,zwykły OPAR. Czekam na tego zapowiedzianego customa.

2kp

63[O-S-W] by Saske - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Saske Wto Sty 18, 2011 1:11 pm

Saske

Saske
Zoan User
Zoan User
[O-S-W] by Saske - Page 3 Dasdac
Przyszły Sprite

Jaki lepszy? I jaka wersja pasuje do Normal i DemonForm, jaka najlepiej?

Jakie lepsze do normala.
1.[0]
2.[0]
Jakie lepsze do DemonForm
1.[0]
2.[0]

64[O-S-W] by Saske - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Saske Wto Sty 18, 2011 5:33 pm

Cineg

Cineg
Zoan User
Zoan User
Poprosileś mnie, żebym zagłósował, więc spełnię twoją prośbę.
Jakie lepsze do normala.
1.[0]
2.[1]
Jakie lepsze do DemonForm
1.[1]
2.[0]

Drugie włosy mi nie spasiły coś, poprawiłbym je lekko. Ale nie jest źle ^^
Nie oceniam, tylko głosuję :S

65[O-S-W] by Saske - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Saske Sro Sty 19, 2011 7:35 am

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
Do Normal
1.[1]
2.[1]
Do DemonForm
1.[1]
2.[1]
Takie "Saiyańskie" włosy (przepraszam jeśli sie mylę) lepiej według mnie wyglądają w normalnej formie.Do demona bardziej pasują takie inne.

66[O-S-W] by Saske - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Saske Sro Sty 19, 2011 11:46 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Do Normal
1.[1]
2.[2]
Do DemonForm
1.[2]
2.[1]

Do DemonForm powinieneś zastosować nieco bardziej 'najeżony' styl włosów. Spośród tych dwóch, pierwsza wersja raczej lepiej pasuje.

67[O-S-W] by Saske - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Saske Sro Sty 19, 2011 5:18 pm

Saske

Saske
Zoan User
Zoan User
[O-S-W] by Saske - Page 3 Dasdh
Hulk Custom

Nie oceniajcie go jak opara, bo to pierwszy jest opar na którym wyszedłem po za proporcje.

68[O-S-W] by Saske - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Saske Czw Sty 20, 2011 8:24 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Nie oceniajcie go jak opara, bo to pierwszy jest opar na którym wyszedłem po za proporcje.
OPAR to OPAR, nieważne jakim stylem go tworzysz . _ .

Głowa zdecydowanie za mała. Po prostu nie pasuje do całości. Jak mówiono u mnie w temacie, Hulk powinien mieć dużą, wściekle wyglądającą i zieloną głowę. U Ciebie jest tylko zielona i w przybliżeniu wygląda jak Sprit ryby wyciągniętej na żywca z akwarium. Jeszcze te oko.. Na całą głowę, za duże.
Lewa ręka to całkowita porażka. Łapska Hulka powinny być umięśnione nie wiadomo jak. U Ciebie lewa ręka to jakiś żart. Nie wiem nawet czym.. Nie nie wiem nawet czy to duże coś to jego dłoń czy on coś zwyczajnie w niej trzyma. Prawa ręka jest natomiast zbyt krótka i również zbyt słabo wykonana. Na obu rękach brak odpowiedniego cieniowania które mogłoby choćby w małym stopniu poprawić wygląd całej pracy.
Klatka piersiowa i ogólnie cały tors wyglądają słabo. Nogi są natomiast zbyt chude i za mało masywne jak na taką postać jaką jest Hulk.
Cieniowanie całości jest na naprawdę niskim poziomie. Myślę że nieco za wcześnie dla Ciebie na Customy na takim poziomie, po prostu nie będą Ci wychodzić. Skup się na samym LSW zanim weźmiesz się za oddzielny styl.

Ogólnie..
Pracuj. Nie mam nic więcej do dodania.

[O-S-W] by Saske - Page 3 Traind

KP: 3
/Feli

69[O-S-W] by Saske - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Saske Czw Sty 20, 2011 1:19 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
No więc zacznijmy od tego ,że każdy Custom jest OPAR'em. OPAR'y nie odnoszą się jedynie do 1 stylu ,ale także grafik wychodzących poza granicę LSW. OPAR to "Jedna poza i gotowe" ,więc czemu go nie oceniać jak każdą inną pracę. Ja nigdy nie oceniam jedynie pod względem tego ,czy coś jest wykonane pod względem stylu LSW. Dla mnie jest ważne ,żeby praca dobrze wyglądała ,a jeżeli nie podobają mi się proporcję ,brak zachowania odpowiedniej perspektywy ,czy cieniowanie to o tym mówię ,tyle.
No koniec pierdolenia o Marysi Pizdalskiej -bierzmy się za ocenianie.
Głowa jak napisał Yoh jest:
-za mała
-nieproporcjonalna
- wygląda jak rybi łeb ( lub jakiejś krzywej postaci z kreskówek )
- i o czym zapomniał Yoh ,jest za bardzo przesunięta w nasze lewo.
Jeżeli chdozi o ręcę ,to także zostały rótko mówiąc spieprzone. Nie ma nich prawie w ogóle mięśni,a na dodatek te które łaskawie zrobiłeś ,są niewidoczne ,a dłonie to też jakaś tragedia. Jego prawa dłoń jest jakaś zdeformowane i ma zamiast kilku palców ,jeden wielki ,którym drapie się w głowę. Jego lewa dłoń już wygląda lepiej - ma palce - z tym ,że wyglądają one bardziej jak parówkowate wypustki. Tors wygląda z tego wszystkiego chyba jeszcze najlepiej ,natomiast niekoniecznie dobrze. Wygląda dość nudno ,a samo cieniowanie mogłoby być wykonane także lepiej. Co do nóg ,to wyglądają po prostu słabo. Nudno i nieproporcjonalnie.

Ogółem przy Customach masz problemy z ... wszystkim. Warto byłoby się jeszcze podszkolić zanim zaczniesz popełniać na własne życzenie harakiri. Jak napisał Yoh ,dla Ciebie jest jeszcze na to za wcześnie.

KP: 3
/Feli

70[O-S-W] by Saske - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Saske Czw Sty 20, 2011 5:33 pm

Saske

Saske
Zoan User
Zoan User
[O-S-W] by Saske - Page 3 Cellc
Cell Perfect 80% custom.

Głowa od mojego base.

71[O-S-W] by Saske - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Saske Pią Sty 21, 2011 10:46 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Dziwne że do tej pory Cell'a nikt Ci nie ocenił. Pozwolisz? Dziękuję.
Jadąc od głowy, ta wykonana jest całkiem dobrze. W niektórych miejscach jednak umieściłeś niepotrzebnie kilka pixeli. Np. na lewej części twarzy, mówiąc dokładniej chodzi mi o te dwa pixele cieniujące biały kolor. Ten najciemniejszy może być, ale ten w średnim odcieniu pixel jest tu całkowicie zbędny. Pod okiem możesz dodać pixel w średnim odcieniu, uzyskasz mało zauważalny z daleka, ale z bliska wiele poprawiający szczegół. Sam pomysł na pozę jest niezły, ale wykonanie nieco gorsze. Nie rozumiem gdzie tu się kończy lub zaczyna jego klatka piersiowa, widzę na jej miejscu zwyczajnie ciemny kolor, jakby tej w ogóle nie było. A jak jest to, to coś po rozjaśnieniu, to zdecydowanie za mocno przesunięta na prawą stronę OPAR'a. Ręce wyglądają tak jakby chronił 'dżądra'. Nie wiem czy chciałeś uzyskać efekt złożonych rąk czy nie, ale moim zdaniem tutaj Ci to nie wyszło. Wygląda zwyczajnie jakby bronił jajca przed oddaniem strzału do bramki na boisku do gry w piłkę nożną. Nogi mają nieodpowiednie proporcje. Są zwyczajnie źle wykonane jeżeli chodzi o kąt pod jakim powinny się znajdować. Albo w tym wypadku powinieneś wykonać głowę pod innym kątem, albo ciało. Obie te rzeczy są zrobione pod złym kątem. Nie pasują do siebie. Tak więc, albo jedno albo drugie, wybierz. Cieniowanie całości trzyma poziom, choć gdzie, nie gdzie bym wprowadził poprawki.

Ogólnie..
Cała praca jest stworzona pod złym kątem. Albo zrób tak by ciało pasowało do głowy, albo niech głowa pasuje do ciała. 'Wóz albo przewóz', wybierz. Jak mówiłem wcześniej, twórz z Base. Całość nie wygląda źle, ale na Customy jest dla Ciebie nieco za wcześnie. No, oczywiście nie musisz się poddawać i dalej ćwiczyć, ale myślę że póki co powinieneś się jeszcze doskonalić na Base.

[O-S-W] by Saske - Page 3 Traini

KP: 3
/Feli

72[O-S-W] by Saske - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Saske Czw Sty 27, 2011 2:06 pm

Saske

Saske
Zoan User
Zoan User
@Yoh92 NIGDY. Teraz muszę doskonalić się w Customach. Chcesz żebym bym słabszy?!

[O-S-W] by Saske - Page 3 Mutant
Mutant

Nie robiłem nic przez tydzień, a żeby poprawić skilla przed OŚK to zrobiłem mutanta. Nie ma dłoń, bo to są kikuty, z lewej strony ma na nodze materiał, a na lewej ma mechaniczna nogę, i nogi też są kikutami. Głowa jest jak ta maska od smoke XD

73[O-S-W] by Saske - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Saske Czw Sty 27, 2011 3:51 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
NIGDY. Teraz muszę doskonalić się w Customach. Chcesz żebym bym słabszy?!
Jak chcesz, ale mówię że póki co totalnie Ci nie wychodzą. Lepiej byś zrobił trenując dalej odpowiednie proporcje tworząc na base. No, ale mniejsza o to..

'Mutant' wygląda zwyczajnie słabo. Mimo że tłumaczysz co jest co, to same elementy mogłyby być zdecydowanie lepiej wykonane. Ale po kolei. Głowa wygląda zwyczajnie słabo. Jest za mała, nie wiadomo gdzie są oczy i tak dalej póki nie przybliży się jej dla przykładu w zwykłym Paint'cie. Kikuty, kikutami ale powinny wyglądać one o wiele ciekawiej niż u Ciebie. Nie zrobiłeś żadnych mięśni, zastosowałeś Pillowing. To dwa najgorsze błędy w tworzeniu rąk różnego rodzaju Spritów. Nie wiedziałeś zwyczajnie jak zrobić dłonie, dlatego właśnie tłumaczysz się kikutami. Nie przemawia to do mnie :/ Nogi są co najmniej dziwnie wykonane. Nie wiem czy on idzie w moim kierunku czy normalnie stoi, ale takie wykonanie nóg jest zwyczajnie słabe. Klata piersiowa to porażka. Nie mam najmniejszego zamiaru Cię wkurzyć tą oceną, ale tak jest. Kaloryfer wielkości jednej piersi? Tfu! Nawet piersi nie widać.

Ogółem..
Praca wygląda po prostu słabo i jest słaba. Nie jest to styl LSW i mimo że mogłoby wyglądać to ciekawiej to nie postarałeś się o to. Chcesz robić Customy? Zaczynaj od swoich base pod Sprity, później twórz na nich dobre prace, a dopiero na koniec zajmuj się Customami.

[O-S-W] by Saske - Page 3 Traini

KP: 3
/Yoh



Ostatnio zmieniony przez Yoh92 dnia Czw Sty 27, 2011 10:16 pm, w całości zmieniany 1 raz

74[O-S-W] by Saske - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Saske Czw Sty 27, 2011 5:56 pm

Saske

Saske
Zoan User
Zoan User
[O-S-W] by Saske - Page 3 Opar
Chłopak(?)

Słaby, wiem a i do Yoha pytanie, dobrze mi wyszło cieniowanie dwu-tonowe?
A i ta postać to miał być ten chłopak z TMOSH. Ale jakoś włosów nie umiałem zrobić.

75[O-S-W] by Saske - Page 3 Empty Re: [O-S-W] by Saske Sob Sty 29, 2011 9:50 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Jeżeli to Kyon, to całkowicie Ci się nie udał. No, ale do rzeczy..
Cieniowanie włosów wygląda dosyć dziwnie, prawdopodobnie wina złego rozmieszczenia pixeli w ciemniejszym, brązowym kolorze. Gdybyś rozmieścił je w nieco inny sposób praca dawałaby ciekawszy efekt wizualny. Cieniowanie twarzy jak i dłoni, no i ogólnie całej skóry jest zwyczajnie słabe. Na twarzy źle rozmieszczone cienie, nie wiem ile razy będę się powtarzał że lepiej wygląda pixel przy prawym oku niż pozioma linia między oczami. Dłonie mają ciemniejszy kolor niż twarz.. Popraw to. Ogólnie, zbyt łagodne przejście między odcieniami. Mnie za to opierdzielałeś, teraz ja opierdzielam Ciebie. Garniturek szkolny całkowicie Ci nie wyszedł. Kolory może i dobre, ale po pierwsze, krawat to całkowita porażka. I jeżeli chodzi o proporcje i jeżeli chodzi o cieniowanie. Po drugie, mundurek wygląda dosyć słabo, a dodatkowo cienie również nie zachwycają. I skąd pomysł na kołnierzyk ala. Pucolini? Zwyczajnie słabo to wygląda.. Po trzecie, cieniowanie spodni. Tu bym mógł się zmusić i powiedzieć że ten element wygląda całkiem fajnie, ale zwyczajnie tak nie jest. W górnej części, mniej więcej w kroczu powinieneś zastosować inne cieniowanie, a Ty po prostu pojechałeś na łatwiznę i zamazałeś to najciemniejszymi kolorami. Buty wykonane dosyć słabo i mam tu na myśli raczej cieniowanie. Co mi się w twojej pracy spodobało..? Przede wszystkim kształt włosów. Nawet jeżeli improwizowany bo miałeś zamiar zrobić całkiem inną postać, ale zwyczajnie Ci nie wyszła, to powiem że sam kształt nie jest zły. Gdyby je odpowiednio pocieniować uzyskamy dość ciekawie wyglądające włoski. No i to raczej wszystko ^^'..

Ogółem..
Praca ma w cholerę błędów, głównie w cieniowaniu, ale w proporcjach też jest ich masa. Nie bierz się za postaci z anime jeżeli wiesz że nie potrafisz ich zrobić, okey? Całość wygląda słabo, ale mówiąc szczerze, idziesz w dobrym kierunku. I Tobie jako kolejnej osobie mówię - 'Nie zmieniaj go'.

[O-S-W] by Saske - Page 3 Traini

KP: 3
/Feli

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 3 z 4]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.